Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

\"Nie uzywa (...) jak i wielu innych rzeczy\" :D:D:D Jak się siedzi ciągle w gwiazdach to o przydatności pozostałych rzeczy nie ma sie kiedy dowiedzieć:P Rewelka🌼Normalnie aż humor mi się polepszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼mi również:P A tak poza tym mały świntuszku...to ja pomyślałam o kieliszkach i puszkach, bo alko też nie pija:) A inne rzeczy to swoją drogą, tylko ja nie wiem, czy on zdaje sobie sprawę, że nie używanie pewnych "rzeczy" nie jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie zboczuszki świntuszki!!! Czarna i co pewno całą noc znowu nie przespałaś bo myślałaś nad prezentem dla Kapciarza hahah? I co już się na coś zdecydowałaś? Elfik odp Dziewczyny, któe mają psa, możliwe, że będę miała w formie ebooka książkę polecaną przez mojego wet \" zapomniany język psów\" Jak ktoś chce to niech krzyczy. Mika trzymam kciuki żeby poszło wszystko ok na rezonansie, a co z uszkami miał bidula? Zapalenie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 on taki nie był, zrobił się za wygodny ita🌻 no ok ok, ale kiedy prosisz kogoś żeby sie spakował wieczorem bo rano wstaje na tyle wcześnie i cię budzi bo musi ci świecić światło on jak na złość właśnie wstanie rano i będzie robił hałas,na pytanie skoro wstaje czy może wyjść z psem bo ja też bym się chciała chociaż raz w tygodniu wyspać słyszysz nie i do tego jeszcze kiedy wiedząc że ma cie gdzieś i nie liczy się z tobą a ty chcesz się chociaż wyspać przychodzi jeszcze na seks jak do knajpy z fast foodem kiedy chcesz się wyspać bo i tak cię wstawanie nie ominie a potem lawina pretensji czemu tego seksu nie ma skoro jemu się chce to ja dziękuję bardzo. Szczepionki z odraczaniem 30-50 zł ja chętnie poproszę o książeczkę mika🌻 to piesek chory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, ita🌻 cos tam na z uszkiem. Ale czytałam, że to często u psów z klapnietymi uszkami. Przetestowałam to na naszej bokserce. Wystarczy, że trochę wody jej się dostanie i odrazu problem z uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna no to cierpimy na to samo. Onfi no to powiedz mu to co nam ? Faceci to czasem naprawdę muły totalne, mi wczoraj zrobił małą wojnę o to , że nic słodkiego w domu nie ma, a ostatnią słodką rzecz ja zjadłam haahaha i że on mi prawie wszystkie pieniądze oddaje i ja się zakupami zajmuję i że bym mogła o nim pamiętac, czaicie to hahaha a potem się przypieprzył czemu naczyń po śniadaniu nie umyłam, bo on zrobił sniadanie i przyszedł czas obiadu, no to mu pokazałam co ja sądze o jego wiecznie nadąsanym humorze i jak chce mu się słodkiego to niech się buja do sklepu. a naczyń nie umyłam bo zaraz po śniadaniu na zakupy lecieliśmy, echhhhh wkurza mnie to, że taką atmosferę wprowadza ja się już naprawdę po tym względem zmieniłam, odpuszczam mu sporo rzczy o które wcześniej wlaczyłam i robiłam awantury, teraz to na jakąś większą kłótnie( oczywiście z krzykami, bo inaczej u nas się nie da) można sobie pozwolić, ale co będzie jak będą dzieci??????Nie chce żeby słuchały naszych kłótni a też nie będę siedzieć cicho, dobrze, że już to wszystko rzadziej się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA i byłam w sklepach zoologicznych w galeriach wczoraj przy okazji i patrzyłam na te legowiska dla psów tej wielkości co westy i kurde jakie drogie, poniżej 70 zł nie schodziły. Idę na kawkę wstawić, która chce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jednak faceci to straszni egoiści. Mój też trochę rozwydrzony, ale jako tako da się nad nim zapanować :] reewelka 🌻 czarna 🌻 ale z was zboczki no :P A jak on nas podczytuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 nie, nic powaznego, trzeba tylko podjechac do weterynarza wyczyscic to specjalnym plynem. No i oczywiscie trzeba bardziej dbac o takie uszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼jak nas podczytuje to się czegoś na swój temat dowie i może zadba o swoje zdrowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze 22 nie ma a tu takie tematy haha Ita🌼---a macie jakis bazarek u siebie??ja kupiłam ta budkę zabudowaną za 55 zł własnie na bazarku tam zawsze są tańsze no i małe pieski lubia ciepło a w takie budce w sam raz cieplutko jest. Onfim🌼---odgryź się tym samym.Zrób cos co wiesz że on niecierpi jak nie chce po dobroci moze po złości zrozumie bo jak dla mnie to takie wstawanie to czysta złośliwość :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 no to się ciesze nasza też ma oklapnięte uszka na szczęście odpukać jeszcze nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no wiem tylko ze to on sie czuje pokrzywdzony w tym wszystkim. Normalnie nie mam ani sił ani nerwów do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 jak podczytuje to mu na zdrówko:D Jak nie on to my mu otworzymy oczy;) Choć jego pewnie \"szeroko zamknięte\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 pewnie :D ja od rana miałam spięcie z matką, bo mnie umówiła na dziś do kosmetyczki, bo koleżanka /której zresztą bardzo nie lubię/ ma praktyki, a ja się spóźniłam (wrrrrr.... jechałam samochodem i policja kierowała ruchem przy wileńskim) ponad pół godziny stałam na jednym skrzyżowaniu!!!! i się w końcu zawróciłam i nie poszłam. Wróciłam do fizyka i dalej się położyliśmy spac. I, aż wstyd przynac, spaliśmy do 13:30... :D zaraz ma przyjśc jakiś jego kolega. właśnie piszę i on do mnie \"przywiozę cośtam\", ja: \"kiedy jedziesz?\" on: \"dzisiaj wieczorem\", mój wzrok 😠 \"a kiedy chcesz, żebym jechał?\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 widzę, ze rządzisz :) wychowałaś chłopa jak nic :D czarna 🌻 szeroko zamkniete oczy może i ma, ale jaką duszę otwartą na piękno, śpiew ptaków, trawkę mokrą od rosy, sraty pierdaty ... trzeba być wrażliwym, nie samymi oczami widzi człowiek :D reewelka 🌻 a jak jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no muszę jakoś zobaczyć na ryneczku i może koło wet. jest taki sklep z takim art to tam zajrze. Ale narazie to chyba tak jak ktoś mi radził karton poduszeczkę i na to kocyk żeby ten karton zasłonić, bo na pewno mi zasika i pogryzie, a dopiero jak podrośnie to wtedy kupię. Rewelka no dzieci nas chyba nie czytają. Onfi to zapraszma na kawusię i wiesz mi się zdaje, że może nie na złość Ci robi tylko z czystego lenistwa, bo nie chce mu się wieczorem, to zrobi to rano, albo druga opcja nie chce mu się wieczorem, zrobi to rano, a wie, że rano Cię będzie budził, to może ty to za niego zrobisz wieczorem i problem z głowy.Ale właśnie oni tak mają , że próbują na nas wywrzeć poczucie winy jeszcze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 bo oni mają takie metody :) Mojemu jak się nie chce prasować, to specjalnie na moich oczach zakłada cos tak wymiętolonego jak z gardła wyjęte, bo wie, że prędzej zostanę w domu niż wyjdę z nim w takich ciuchach pomietych. I tym sposobem wymusza na mnie psychicznie, i ja prasuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼wiem, że nie czytają, ale to na wypadek, jakby...;) Czarna🌼to nie tylko Ty zostałaś pozbawiona;) Emilka🌼mi P. chciał podrzucić kilka par spodni do wyprasowania, ale byłam nie ugięta i musiał radzić sobie sam...wytłumaczyłam mu dobitnie, że mam awersję do zelazka po mojej pracy:) A co do jazd, to dopiero w środę mam. Głowa mnie boli, jakaś zdechła jestem i na dodatek humor średnio lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 w takim razie ja dołączam do grona ślepych w tym zakresie.cholera jakoś ciężko byłoby mi wykrzesać z siebie taki maksymalny romantyzm A tam średnio lepszy masz humor, nie jest tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 a ile można robić coś za dorosłego faceta jeszcze czego wszystko za niego juz robię(mówię o obowiązkach dom dzieci pies) jeszcze zacznę za niego sikać i jeść książe mówi że on pracuje jest zmeczony i palcem nie kiwnie a ja robię od rana do nocy na nogach z motorkiem w ..... bo ja się nie męczę i jak ja wogóle śmiem normalnie o coś prosić. Normalnie szkoda gadać nic tylko mi ciśnienie skacze. Ja mu zrobię poczucie winy że zobaczy wszystkie gwiazdki na niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a no średni, bo poprawa była chwilowa...jakiś niepokój czuję w środku. A romantyczna to ja nawet nie potrafię być, więc chyba tak trudno mi to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah Onfi i tak trzymać , ja tylko mówię co księciulo mógł sobie wymyśleć w tej swojej główce bo niektórzy mają taką wyobraźnię hahaha Kurcze już chce do domu, niech mój szefo tez już spada, umówiłam się z psiap na dziś, mamy podjechać do tesco bo tam talon mam do wykorzystania i do rosmanna bo tam takie przeceny perfumów, że szok, aż nie wierzyłam, że poszłam sprawdzić i porównać do douglasa wczoraj i szok przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼ja też chcę do domu...a mi jeszcze godzina ponad została. Przysypiam...a dziś po pracy z kolezanką i jej córcią jedziemy do mnie i fryzjerka przyjeżdża, więc bez odrostów jutro już będę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 romantyzm jest mocno przereklamowany ita🌻 ja mu dam normalnie dobrze że go pod rękom nie mam bo normalnie ..... a w każdym rosmanie czy tylko u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×