Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Cześć! Zmykam na spacer, bo coś na kształt słońca wygląda spoza chmur :-) Odezwę się później. Elfik, Onfim 🌻 staraliśmy się - nie powiem, że bez przyjemności :-P Onfim 🌻 ja myślę, że sprawa jest naprawdę poważna i bez poważnej rozmowy to tu się nie obędzie - samo zostawianie faceta samemu sobie nie pomoże... Tak mi się przynajmniej wydaje. Namea 🌻 tylko mi adres podaj, to wyślę. Reewelka 🌻 dobrze, że ona czytać jeszcze nie umie - tyle komplementów, że by jej się w tej małej główce poprzewracało ;-) A co do Romantyka - dla mnie przerost formy nad treścią nie jest pożądany w żadnym przypadku - nawet w przypadku romantyzmu ;-) O gwiazdach to można przy gwiazdach i do Tej Jedynej a nie do tabunu, było nie było, obcych bab. Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 spodziewam się że musiałabym tak postępować do swoje śmierci albo rozwodu pasiasta🌻 he he wierzę. Poważna rozmowa nic nie daje ja swoje on swoje. A i tak wychodzi na to że to ja robię źle. Nie wiem jak grochem o ścianę. Idę na spacer bo mnie rozniesie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie znowu lipa kolejni ludzie ktorzy mieli się odezwać do wczoraj i dac ostateczna odp się nie odezwali.Mamy jednego gościa ktory niby chce ale bardzo zaniża cenę :-( nie wiem już co robić :-( echh Chociaż tyle że zadzwonili do mnie z izby skarbowej żeby na test zaprosić ale teraz tak się napaliłam na tą izbę celną ze inne rzeczy tak srednio mnie zadowalają.W izbie celnej jest typowo prawnicze stanowisko więc spełnienie marzeń ale się zobaczy.Do końca tygodnia będę wiedzieć kiedy mam test w celnej a w piątek idę do skarbowej na test poćwiczę sobie pisanie testów :-) Z tym że w tej skrabowce to podobne stanowisko jak poprzednio co mi powiedzieli że za wysokie kwalifikacje i nie wiem czasem czy nawet przed tą samą komisją nie będę pisać :-O grrr Onfim🌼--ja myslę podobnnie jak Namea. A co chciałaś powiedzieć przez to że szkoda że wcześniej nie wiedzialaś jaki jest M???Groźnie to zabrzmialo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼witaj kochana😘 Może od czipsów ci tak wyskoczyły?ja z reguły nie mam problemów z cerą,ale jak skonsumuje cała paczke to wyskakuje mały fąfel:P A mój męźczyzna zadzwonił do mnie rano z pretensjami że nie dałam kotkowi jedzonka.A co to taki problem żeby om mu dał żarcie?I perdolenie o dupie ze tak kota nie można zostawiac głodnego..taa bo dwie godziny poxniej jak dostanie do robi duża róźnice.. wczoraj go poprosiłam zeby kupił mi browara i szame dla kota.O kocie nie zapomniał...to sa takie małe bzdury ale zbiera mu sie...A jak relacje z panem P.?? onfim🌼to że nie masz sił wcale sie nie dziwie:( Ale może pogadaj ze swoim lubym i zapisz sie na jakis aerobik z koleżanka?we dwie bedziecie mieć mobilizacje,a twój meźczyzna niech sie wykaże przy waszych pociechach:)Przeciez coś ci sie należy w końcu od zycia??Czasami trzeba pomyśleć egoistycznie bo zawsze stawiamy wszystko na pierwszym miejscu zapominajac najcześciej o sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) czytalam troszke ale za duzo tu sie dzialo podczas mojej nieobecnosci... zaskoczona jetem Toba Pasiata i gratuluje :) i rowniez prosze o zdjatka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pasiata śliczniutka ta Twoja Tośka, miłego spaceru życzę, u mnie też słonko od rana. Rewelka oby humor taki do wieczora pozostał!!!!! Czarna a tam nie przejmuj się Kochana, a kierowniczkę olej, co tam u Cibie słychać, co na sylwestra robisz? Kasiula kurcze ja też mam słabą wolę, co do jedzenia i w ogóle .....fakt przestawiłam się i w pracy jem takie śniadania z czarnym pieczywem i dużo nabiału jem, ale co z tego jak wracam do domu i wieczorem to najlepiej całą lodówkę od razu bym pochłonęła. A już najgorsze jak moja psiap przyjdzie, to bez chipsów( tv paka) i coli nie ma spotkania widzę się z nią średni 2 razy w tyg. I jak tu schudnąć. Wczoraj również się widziałyśmy i oczywiście co :colai chipsy i czekolada a wcześniej szybki obiad w chińczyku brrrrr czasem też siebie za to nienawidze także nie jesteś sama. A o co się z chłopakiem pokłóciłaś? I ile kosztuje taka wizyta u dietetyka? Onfi Naema ma rację tylko na spokojnie takie rzeczy załatwić, wiem to z doświadczenia ja już Mojego biorę na spokój, bo wcześniej to ja się wydzierałam i on i to do niczego nie prowadziło, po pierwsze musisz być konsekwentna w tym co robisz, np ty robisz obiad on zmywa, raz robisz ty kolacje raz on i jak takie cos ustalicie to bądź konsekwentna a jak on nie będzie tego przestrzegał to nie rób kolacji albo no w Twoim wypadku to dla dzieci tylko i wyłącznie rób.No i romowa najważniejsze to jest to szczera rozmowa. Naemka kiedy ta imprezka w Twojej firmie? Czekam na maila. Onfi a co do perfumówto byłąm wczoraj w rossmanie i się pomyliłam to versace to było 30ml a nie 50 ml , ale już kupiłam teściom perfumy babci też, jeszcze tylko dziadek został. Idę kwusie robić kto chce ????? Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌼relanium i herbatke zielona na ukojenie nerwów przesyłam/_/c :D Agi Agi 🌼a witamy witamy:) ita🌼podeslesz mi fotki Tosieńki?? Wizyta mnie kosztuje 60 zł ale mam juz pewne taryfy ulgowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam wam powiedzieć, że wczoraj to do mnie dopiero dotarło, tzn ten wyjazd Mojego do tej pracy, że nie będzie go przez 5 dni w tyg przez najbliższy rok, myślałam, że on tam zamieszka dopiero w marcu czy jakoś tak a on tu od polowy stycznia już jedzie, i to jeszcze z innymi 4 chłopakami będzie mieszkał, i mam już wszystkiego dosyć, wolałabym żeby pracował na miejscu, ja nie wiem jak ja to wytrzymam, ja wiem, że niektórzy miesiącami się nie widzą bo są zagranicą, ale nie dla mnie takie życie, my się przez 8 lat to najdłużej prze kilka dni nie widzileiśmy a tu takie coś.....smutno mi i chce mi się płakać jak o tym pomyślę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼a z P. spoko...wkurza mnie momentami, ale nie jest źle. Stara się chłopak i to bardzo, ale powiedziałam mu, że jak będzie nie dobry to dostanie rózgę:P A poważnie to też ma swoje akcje, ale to jak kazdy. Ita🌼nie dziwię Ci sie, bo ja jak nie widziałam P. przez 5 dni, bo mieszkał we Wrocławiu to mi dziwnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼Wiem ze takie rozłaki to i także pozytywnie wpływaja na zwiazek:)wtedy sobie najwięcej zdajemy sprawy ile znaczy dla nas ta druga połówka..Pomyśl ile rzeczy możesz zrobic w ciagu tygodnia...bedziesz mieć czas na WSZYSTKO co ci sie żywnie podoba:)A weekendy niech beda tylko wasze:)Poczujecie sie jak za czasów kiedy zaczeliście sie spotykac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼a pewno ze czytała:)pierwsze co robie jak przychodze do pracy to kawka i poczta:PSkrobne pozniej narazie max roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼ok:) Ja nie mam dostępu do poczty w pracy już...będę musiała na onecie założyć, bo jeszcze tam działa póki co:) Ja też mam full roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... ja dziś nie wstałam rano na pierwsze zajęcia ;) a teraz okienko bym miała, więc dopiero na 14 idę ;) kawka wypita, cośtam przegryzione. Fizyk właśnie pojechał albo zaraz pojedzie, ale powiedział, że w czw wróci. zastanawiam się czy do niego jutro nie podjechac ;) tylko kasy na paliwo szkoda, ale w sumie i tak kiedyś (jak najszybciej) muszę... ciekawa jestem, co wymyśli na sylwka. kupiłam sonie fajną sukienkę w orsayu i chcę ją wykorzystac :) reewelka 🌻 emulinka 🌻 o której się umówiłyście w tej arkadii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 a co byś bardziej chciała robić , chociaż rozważanie co by się chciało w sytuacji kiedy coś się musi a okazji do złapania posady jest ja na lekarstwo to ciężko sie nad tym zastanawiać. Miałam na myśli że po drugim dziecku się zmienił zachowuje się jakby mu na niczym i nikim nie zależało jakby liczył się tylko on nie wiedziałam że do tego dojdzie. Chyba o to mi chodziło kasiula🌻 no i normalnie powinnaś dostać w ucho leży przede mną paka chipsów. Eh normalnie musiałabym wsiąść kompa bo mam koleżanki tylko przez internet Agi🌻 witamy z powrotem :) ita🌻 to się tak łatwo mówi chociaż wiem że coś z tym trzeba zrobić ale ja naprawdę mam tak serdecznie dość że nawet chęci nie mam, o kawusię poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼sądzę,że przed 18 będziemy w Arkadii, ale coś Emilki nie ma,więc nie wiem czy aktualne dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼----co do mojej sytuacji to dokładnie trafiłaś w sedno. Ale odezwali sie jeszcze z urzedu wojewodzkiego przed chwilą dość ciekawe stanowisko w jakims oddziale dla cudzoziemców tyle tylko ze na zastepstwo no ale około roku więc luzik :-D i ide na test 22 grudnia :-) Co do Twojej sytuacji to dziwne że sie tak zmienił i dlaczego drugie dziecko tak na niego wpłynęło??Może jakoś podświadomie zaklasyfikował Cię do obowiązków domowych a wg niego obowiązki domowe nie sa na równi z praca zawodową??Może chodzi o finanse że to on zarabia??No ale przecież dzieci sobie sama nie zrobiłaś :-O trudno powiedzieć fakt jest taki że jest bardzo niesprawiedliwy bo urodzić i wychowywać dwójkę dzieci w tak młodym wieku to nie lada wyczyn.On chyba też nie dostrzega że przez to że sie poświęciłaś obowiązkom domowym musiałaś zrezygnować ze swoich planów zawodowych.A przecież mogłaś wynająć opiekunkę w domu zrobić podział obowiązków i iśc do pracy.Faceci są krótkowzroczni i czasem widza tylko czubek własnego nosa.Ale nie daj się walcz oto by traktowal Cie tak jak na to zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 aha. szkoda. ja sie zaraz zbieram i na jakieś zajęcia pójdę... chyba kolosa dzis mam, ale to poprawię kiedyśtam... eh... zaczyna mnie przerażac moje podejście do studiów... chyba dziś wieczorkiem pójdę sobie na szanty na poprawę humorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no to życzę powodzenia :) może akurat będzie piękny prezent gwiazdkowy :) Myślę że właśnie o to chodzi o czym piszesz że dla niego skoro mnie się za prace domowe i opiekę nad dziećmi nie płaci to nie jest to praca wartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼Emilki dziś na kafe nie będzie, ale jesteśmy umówione po mojej pracy, więc w Arkadii będziemy do pewnie 18-19, więc może odezwij się jak skończysz zajęcia. Mój numer kiedyś chyba Ci podawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś sobie chyba pójde na zwykły basen szkolny obok mnie żeby zwyczajnie popływać ileś tam długości i się zmęczyć. Kasiula tylko, że ja w sumie nie mam aż takich obowiązków związanych z Moim, nie gotuję codzinnie obiadów i nie siedze z nim po pracy codziennie dzień w dzień, mam czas dla siebie, ile tylko chce a teraz będę miała go za dużo...... Elfik trzymam kciuki za ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadalam właśnie z Vitalijką pamietacie ją??Ma identyczna sytuacje z pracą :-( nawet tak samo chca ja na agenta ubezpieczeniowego jak mnie w CU :-( załamka 😭 Ita🌼----nie dziekuję żeby nie zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik to pozdrów ją od nas i czemu już nas nie odwiedza?????A tak w ogóle co porabiasz w domku jesteś? Ciekawe z czym albo z kim zdradziła nas dziś Emi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściskam dziewczyny ita🌼 jestem jestem Elfik🌼 no to się nagadałysmy ..mam nadzieje ze juz wkuwasz te ustawy i powodzenia mnie nie było bo u rodizców od wrzesnia ciągle-skonczyłam rehabilitacje, zrobiłam tomograf wreszcie- wsyzstko zrobiłam i chodze i skakm i byłam juz na basenie nawet z pracą lipa cholerna- szkoda gadac, kazdy czas teraz poświęcałam szukaniu jej-wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych, CV na portalach i juz sama nie wiem czego nie zorbiłam w tym kierunku Byłam dzisiaj na rozmowie i ide na testy na 17:00 pasiata🌼 miło Cie widziec, namea🌼 ściskam tez, onfim🌼 bez kija nie podchodze- choc sama nie wiem dlaczego, strzyga🌼 ty widze ciągle dostęna an tlenie:) JAK NASTROJE NA KAFEEE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REWELKA🌼 jak mogłam zapomniec o Tobie:* a tak, nieuwierzycie, ale co chce wejsc na kafee to sie zacina:( a od rodziców nie da sie wejsc bo tam net wolny jak diabli a kwa chętnie:)onfim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×