Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Nadrobiłam :D Wyjazd udany, wróciłam zadowolona i zmęczona ale też bardzo stęskniona za mężem! Nie udało mi się zrealizować planów zakupowych, nachodziłam się po sklepach ale rezultatów brak... Napiszę więcej jutro spokojnych snów dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam iść wcześniej spać, ale się nie dało i nie żałuję, bo usłyszałam kolejną kafeteriankę:D Ale fajnie było Cię usłyszeć Elfiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 a co to za dół cię dopadł ?co do chust podobno nie powinno się w nich trzymać dziecka dłużej niż 2 godziny dziennie bo jest to zbyt wielkie obciążenie dla kręgosłupa z takimi opiniami lekarzy spotykałam się często. Czyli właściwie ze zdrowym podejściem chusta to fajne rozwiązanie zwłaszcza że ma się wtedy dwie wolne ręce chociaż ja np nie korzystałam z chusty ale z nosidełka to odkryłam ile człowiek umie zrobić jedną ręką ale po co się męczyć jak można łatwiej :) reewelka🌻 ja skończyłam jednak wczoraj okna i właściwie tyle porządków świątecznych madziczek🌻 jadzia 🌻 no to super :D eh ale u mnie leje no normlanie nawet Dianka nie chciała się przejść o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra powiem jeszcze tylko że dziś tu nie posiedzę bo niestety znalazłam ogłoszenie że mi prąd chcą wyłączyć na większość dnia (rokowania do 14 ) wiec zaparzam wszystkim kawki i herbatki i uciekam życzę miłego dnia odezwę się tylko jak dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Emi fajny ten list Madziaczek miałaś napisac co to za bluzka, której nie założysz a co do książeczki to ja jeszcze w sumie nie zaczęłam dobrze jej czytać, lae fakt od samego początku pozytywnie nastraja. Rewelka i jak głos Elfika??? Elfik ja będę trzymac z całych sił, na pewno coś się uda złapać!!!! Jadzia czekam na relacje!!! Pasiata a co za dół, pewno przepracowanie piernikowo-ciastkowe???A co do chusty to też na dwór mam rozumieć wychodzisz zamiast wózka? Agi więcej czasu życzę! Ivett witaj Czytałam wczoraj w częściach tą książeczkę o psach co polecił wet. i się bardzo duzo rzeczy dowiedziałam i jestem w szoku, że niby wszystkie problemy z psem wynikaja z tego jakie będzie poczucie pasa jeżeli chodzi o jego hierarchie w stadzie tzn domowym stadzie, pies nie może czuć obowiązku dominanta. Wczoraj też był skayp z przyjaciółką, fajnie nagadałam się, pośmiałam i tęsknie już za nią, dobrze, że na miejscu jest druga psiap, no i pożarłam 2 tv paczki laysów, nie ma to jak obżarstwo. Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ity
Boże dziewczyno ale ty pierdolisz bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---Ciebie tez było miło usłyszeć, i może się lepiej nagadamy bo wczoraj moja mama już spała i jeszcze jakieś fochy ma więc może w sobotę sobie jeszcze pogadamy ;-) Agi🌼----chodzi o egzaminy na aplikacje??No w naszym województwie dostały się aż 4 osoby niestety nie. Na pewno ci się obiło o uszy że była afera z tymi egzaminami w całej Polsce.A teraz szukam pracy. Madziczek🌼---dokładnie staram się kierować tą książką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---dzieki za kciukanie a powiedz mi masz może ta książkę na ebooku??A jaki tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Ja wstałam przed 10, szok, bo nie pamiętam kiedy tyle spałam i jestem zadowolona i wyspana... :) Muszę niestety podejść do pracy i wypisać jeszcze jeden wniosek związany z urlopem... ble ale co tam :) fajnie być na urlopie..słodkie lenistwo... Muszę w domu posprzątać i pomyśleć o obiedzie Miłego dnia :D Ita odwiedziłam ludzi, których miałam odwiedzić--3 koleżanki i ciocię :D Pochodziłam po sklepach tak jak chciałam ale nic nie kupiłam...przymierzyłam z 3 sukienki ale jednak nie były to takie jakie chciałam...(strzyga przymierzałam taka jedną w orsay czerwoną śliczna ale w sumie numer za mała przede wszystkim i krój nie bardzo..) Miałam kupić prezenty ale nie udało mi się też...ech może tu mi się uda kupić,tzn musi mi się udać i koniec.. miłego dnia Kochane dla każdej po 🌻 Namea Kochana dużo pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼jak mam Ci opowiedzieć czyjś głos? Emilka🌼co to za spóźnialstwo? Ja byłam chwilę po 9, a Ciebie nie było:( Elfik🌼ja dziś ledwo wstałam, ale cieszę się starsznie, że pogadałyśmy:) Pasiasta🌼może Twój dołek był spowodowany tym, że masz za dużo na główce kochana? Dom, dzidziuś, święta...dobrze, że firmę sobie trochę odpuściłaś. Mam nadzieję, że dziś już lepiej. Jadzia🌼fajnie, że wyjazd się udał. Ja nie mam jeszcze prezentu dla P., dla dziadka(ale to duperel będzie) i dla przyjeciela. Dziś w pracy tylko do 15 i do dzieciaków jadę, więc teraz zagrzebuję się w papierki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---haha to dopiero poczatek. Jadziu🌼---mam do Ciebie ogromna prosbę ponieważ ze wzgledu na to ze ten mój ślub już za 8 miesięcy no i co się z tym wiąże zmiana lokum wiec tak sobie z Miskiem kalkulujemy kase możliwości i ogolnie i chcialabym wiedzieć w jakim banku braliście kredyt ile mieliscie wkładu jaki procent i ogolnie warunki spłaty??Oczywiście napisz na maila. Bo ja bym bardzo chciala wiedzieć żebym mogla porównać itp na razie chce po prostu wiedzieć w razie nam nie wypalą inne rzeczy ile kredytu będziemy mogli dobrać jeśli będzie trzeba a może w ogole lepiej sie oplaci kredyt a gotówkę lepiej zinwestowac gdzie indziej.Bardzo byłabym wdzięczna z wszystkie info i rady z Twojej strony 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🌼 ita🌼 to jest taki bluzko- sweterek, przedłużany z lekkim wcięciem w talii, prosty, bez żadnych napisów i ozdób, kolor jasna, delikatna zieleń. A co do tuszu do rzęs to faktycznie dwa razy dłużej się nakłada jak zwykły ale ja jestem zadowolona:) jadzia🌼 też ostatnio późno wstaję, tylko, że spać chodzę po północy, więc może dlatego. Ale ja bym wolała wcześniej tak po 8stej się budzić, bo szkoda mi czasu. I codziennie jestem wkurzona na siebie od razu po przebudzeniu jak widzę, która jest godzina. ivette🌼 co słychać? Dzisiaj chciałam trochę poćwiczyć, żeby brzuch zgubić i uda trochę wyszczuplić;) Tylko nie wiem czy mi się to uda, bo jakieś lekkie przeziębienie znowu czuję i osłabienie. Nie wiem co się dzieje, czy to może jakieś przesilenie zimowe się zaczyna? Bo naprawdę bardzo dziwnie się czuję, a ja się zdrowo odżywiam i staram dbać o siebie, więc bardzo mnie to samopoczucie dziwi. Jakby mi ktoś odebrał połowę siły;) Miałam iść do miasta, po piżamkę dla taty. Bo jemu jednak też by się przydała. A babci taką śliczną kupiłam:) I jak mamie pokazałam, to od razu wpadła na pomysł żeby tacie też zrobić prezencik w postaci porządnej piżamy. No ale chyba przełożę to na jutro, bo męczą mnie wyrzuty sumienia, że się nie uczę, więc dzisiaj bym coś przerobiła i jutro poszła do miasta. Lecę kochane🖐️ Udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Ja się dziś delikatnie godzinę do pracy spóźniłam :] no ale cóż, raz można Reewelka 🌻 słuchaj, no jakieś tramwajowe problemy były, nic nie jechało, i chwilkę się spóźniłam :( szkoda że cię nie zobaczyłam :( Co do P. to masz być pewna jego uczuć, i nie dygaj, wszystko będzie dobrze, laska się w końcu odczepi, a jak nie, to sama jej pomogę :) Ale dziś miałam jazdy, nić mi nie wychodziło :) robiłam wszystko na opak :) I wydałam się niestety... Bo do tej pory udawałam że nie wiem, że Łukasz ma laskę :) no i słuchaj, atmosfera to dziś była taka że uhuhuhu, gdyby nie to że oboje jesteśmy zajęci, to powiedziałabym że Łukasz z jakimś delikatnym flircikiem jedzie :D no mówię ci, tak się wsłuchiwałam w to co on mówi, że aż byłam zaskoczona :) No i się wydałam, że wiem, że ma laskę itd. a on dalej :) Normalnie komedia, muszę ci to na żywca opowiedzieć :D A jak tobie sie jeździło? elfiku 🌻 ja też chcę twój głos usłyszeć :) onfim 🌻 mam nadzieję że szybko do nas wrócisz jadzia 🌻 życzę miłego dzionka ita 🌻 to kiedy ty w końcu będziesz miała tego psa? madziczek 🌻 zapraszam do mnie na sprzątanie :) pasiata 🌻 miłego dnia dla ciebie i Tosi :) agi i kasiula 🌻 wam też życzę miłego dnia :) czarna 🌻 a ty gdzie? soma 🌻 mika 🌻 no pisz do nas :P Wiem wiem, że Reewelce dziś najwięcej napisałam, ale nie mogłam się powstrzymać :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---to dawaj nr na orange albo stacjonarny w Tepsie i w weekend gadamy :-P Jadzia🌼---dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 no jak ja nie mam ani orange ani TPsa... :( ale jak będę na święta w domu to dam ci TPsa do domu do mnie :) może być? Rewelka 🌻 gdzie ty???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼no proszę, proszę. jestem w wielkim szoku:) Opowiadaj co on Ci gada i jak z Tobą flirtuje, bom ciekawa przeokropnie:) Mi dziś się jeździlo idealnie wręcz bym powiedziała:) I śmiałam sie z niego, że rozumiemy się bez słów-ale zero flirtu:P A co do P. to on od wczorajszego po południa w ogóle tematu nie porusza, więc i ja postanowiłam milczeć. Co najwyżej powiem tylko, że chcę czuć się pewnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 mogłam odnieść tylko takie wrażenie, bo to było przed tym, jak powiedziałam że wiem o A. :) no ale wiesz, takie teksty że niektórym to sie trafiają kursantki, które podrywają instruktorów, a jemu \'niestety\' nie, i on by w sumie chciał :) i tym podobne teksty. a potem powiedzialam, ze wiem o A. a on na do mnie: \"A może ja specjalnie się nie przyznaję że mam dziewczyne?:)\" a potem powiedzial, ze w sumie dobrze ze ma dziewczyne, i o tym mówi, bo niektóre laski to lecą na zajętych :) i w ogóle masakra jakaś była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie przejmuj się-ja też to przerabiałam. A jak opowiedziałam mu o moim koledze, który był instruktorem i miał kursantki, które wysyłały mu zdjęcia i rozbierały się w aucie to też mi gadał, że by chciał tak. Ty też pochwal się chłopakiem. Ja o P. mu dużo opowiadam, wiec teksty minęły jakie kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ok, zeby nie nastroj pogrzebowy to nawet milo sprdzam czas :> mialam isc do Arka sis, ale nie chce mi sie tluc busem godzine na zadupie, gdzie oni maja 3 auta i kazdy prawko... pogoda dzis paskudna, wiec raczej w domu bede siedziec... jeszcze byl;am w sklepie po pieluchy dla malej, wzielam najtansze, no ale mam nadzieje, ze malej nie odparza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ależ ja się nie przejmuję, smiesznie bylo :) Ale jakbym miała z 5 lat mniej to może i bym się na to złapała. On doskonale wie, że ja mam Osobistego, po prostu byłam zaskoczona że on tak umie, bo przecież zazwyczaj taki spokojny niepozorny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼on i spokój to odległe bieguny:) On jest spokojny w porówaniu do Ciebie i do mnie jak siedzi obok, ale jak słucham o jego imprezach itp to wcale nie myślę, że jest spokojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett trzymaj się cieplutko! Madziaczek podobno dobry i taki sam efekt daje jakiś tusz lancoma tylko, że on drogi a co do bluzki to wydaje się fajna, także nie wiem czemu myślisz, że jej nie założysz. A ja byłam pare sparw załatwić na mieście i kupiłam na ryniaczu garanatowe dzinsy, rurkowate z lekko podwyższanym stanem i koszule granatową na lumpie-rynku za 5 zł. Elfik mam i zaraz Ci prześle. Rewelka no jak nie można głosu opisać hahah np ciepły, ostry, spokojny, gruby hahah (żartuje). A dziś już \" szmata\" dała Ci spokój? Emilka mówisz instruktor flirciarz przynajmniej masz wesoło. Jadzia to super, że wypad Ci się udał. Naema a Ty gdzie????? Pomarańczo bujaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 no to dobrą książkę przeczytałaś taka prawda pies jest najniżej w hierarchii jadzia🌻 no to słodkie lenistwo reewelka🌻 tylko nie zapomnij się odkopać madziczek🌻 ćwicz ćwicz :] emi🌻 melduję że już jestem:) ivette🌻 trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA Madziaczek chodziło, że ten tusz lancoma daje taki efekt bez białego podkładu, tylko jest sam czarny. I przesyłam Ci troszkę mojej energii. Emilka pies już jutro po pracy bo od jutra mam urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 masz już prąd? :) reewelka 🌻 no właśnie sama zaczynam się o tym przekonywać :) Dziś opowiadał o planach na sylwestra na Mazurach, że się pewnie złoją jak bąki :) No ale i tak go lubie :D Ciekawe, czy będzie za nami tęsknił po kursie ?? :) ita 🌻 a gdzie tam flirciarz :] po prostu się rozruszał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Elfik wysłałam Onfi Tobie też Mam ksiązkę ebook o Wałęsie "Bolek" która chce niech krzyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×