Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ita🌼nie dziękuję, bo wreszcie muszę kupić prezent dla P. i dla koleżanki, a nie mam zielonego pojęcia co to może być. P. chyba dostanie bluzę, szalik i czapkę, a koleżanka...nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Jak mija sobota? Ita jak psiak? przeslij jakieś zdjęcie co? ciekawa jestem A my byliśmy na krótkich zakupach, ale wygonił nas deszcz z ryneczku. Zdąrzyłam kupić tylko dziadkowi taką ciepłą kamizelkę :) teraz wstawiłam pranie, maseczkę nałożyłam i czytam gazetę \"Moje mieszkanie\" Wczoraj byliśmy u pani, która nam sprzedaje mieszkanie.29 grudnia umówieni jesteśmy u notariusza a 6 stycznia dostajemy klucze :D Rok temu 6 stycznia mieliśmy tzw. \"zmówiny\"...znacząca dla Nas data.. w poniedziałek jedziemy do teściów.W pierwszy dzień świąt do Mamy :). Mam prezenty dla Dziadka Mojego, dla chrześnicy Wojtka dla teściów. Dla Mamy mojej wymyśliłam taki ale półmisek z podgrzewaczem... Miłej sobote co chwila zaglądam do Was :* dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼a to dostaliście kredyt?! Super! Co kupiłaś mężowi? Bo ja niby mam pomysł na prezent dla P. , ale ciągle się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka tak kredyt dostaliśmy, podpisalismy umowę... kupiłam mężowi piżamę, niebieską... chcę jeszcze coś dokupić. Mąż ma takie byle jakie te piżamy więc dostanie śliczną nową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane chciałam sie Was doradzić w miarę możliwości.. mam problemy z cerą ostatnio, mam buzię całą czerwoną, podrażnioną i przesuszoną.W sumie używam tych samych kosmtyków ale teraz taka sucha ta cera moja...takie zaczerwienienia mam... jutro kupie chyba w aptece taki żel Phisiolgel drogi jest ale nie miałam suchej ani sciagnietej buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia jak będę miała fotki to powysyłam, a co do tego żelu to fakt on jest bardzo dobry tylko, że drogi i powinnaś uzywać na dzień kremów ochronnych na zimę a na noc mocno nawilżać skórę. Teraz po zabawie Frodo-tak go nazwaliśmy śpi a jak wszamał na momencie jedzenie z puszki dla juniorków myślałam, że miskę połknie hahah, no i trzy razy udało mu się siusiu zrobić na gazetę, ale potem i tak dawał gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jadzia🌼w jakiej sprawie chcialas sie doradzić? mika🌼Twoj piesek ma imię po tym z Piorunie z nowej bajki która leci teraz w kinach? itus🌼a ty masz pieska czy suczkę?wybraliście już imię?wyślij nam fotki koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma🌻 myślę że jeśli chodzi o dzieci zawsze będziemy się czuć za głupi na ich posiadanie. emi🌻wrócił nie pogadaliśmy ale hmm hmmmm hmmm no cóż hmmmmmm mmmmmm fajnie było :] Narazie jestem na etapie starania się usystematyzowania posiłków i nie jadania byle czego narazie jest ok reewelka🌻 fajnie a co ciekawego mi powiedziałaś :> strzyga🌻 papierowe kubki i talerzyki i plastikowe sztućce bajka🌻 no to jak się marzy to do roboty :P ita🌻 kochana nie trzeba było ja wiem ze serce się kroi ale tak to będzie dłużej trwało co do sikania uzbrój się w cierpliwość to naprawdę potrwa u mnie czasami też jeszcze się zdarza a ma ponad 3 miechy Wet dobrze mówi ty decydujesz o tym kiedy pies je i kiedy jest czas na zabawe Nie ma chodzenia na palcach!!!!!!! Nawet przy dzieciach nie wolno tak robić FOTKI FOTKI FOTKI Frodo bardzo ładnie :) jadzia🌻 he he ja tez byłam na zakupach :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam poczytać więc odezwę się jutro :) Dobrej nocy U mnie już stoi choinka jeszcze nie ubrana ale już pięknie pachnie w całym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 Piorun tez mial sie nazywac Frodo. Z tym sikaniem nie panikuj. Ja w trzecim dniu powiedziałam D., ze ma go dac siostrze, bo ja juz mam dosc:P A teraz siedzi i gryzie mi palec, jak pisze:) Madziczek 🌻 podobno z bajki, tak D mowi, bo ja nie mam pojecia, co do za bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌼 ja jej też nie oglądałam ale jechałam akurat autobusem i zerknęłam na plakat koło kina i tam właśnie dojrzałam nazwę Piorun i takiego właśnie pieska białego jak Twój, a swoją drogą widziałam fotkę na n-k i jest naprawdę cudny:) uwielbiam takie pieski i już zazdroszczę icie🌼 itus🌼 a Ty bądź cierpliwa do swojego pieska, przecież to jeszcze szczeniaczek malutki i trochę czasu musi minąć zanim się nauczy załatwiać na dworze;) a skąd ta nazwa Frodo? Ja też uciekam poczytać, dobranoc dziewczynki i 🌼 🌼 🌼 na noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼nie pamiętam, ale potem przez pół nocy o tym myślałam-nawet jak mi się coś innego śniło. A jak się obudziłam to już nie pamiętałam. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🌼 jestem juz w Polsce :) :) nie zagladalam ostatnio, bo w pracy znowu internet wylaczyli, a w domu nie mialam czasu nawe usiasc na chwilke :( na szybko teraz dwa slowa napisze (musze w najblizszym czasie nadrobic zaleglosci w czytaniu Was), bo jestem padnieta, a jutro przede mna dlugi dzien ... emi 🌼 reewelka 🌼 zaraz naskrobie do Was mailika :) itus 🌼 o samochodzie pogadam z moim kumplem \"ekspertem\" :P jak tylko sie z nim zobacze :) pamietam o tej sprawie pasiasta 🌼 dziekuje za zdjecie :D Tosia przeurocza elfik 🌼 trzymam kciuki, zeby sie w koncu cos ruszylo onfim 🌼 jadzia 🌼 czarna 🌼 madziczek 🌼 kasiulka 🌼 soma 🌼 ivette 🌼 little 🌼 strzyga 🌼 bytka 🌼 bajka🌼 mika 🌼 sipp 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 a jednak ma rączki!!! wróciłam jednak dziś do niego to wszyściutko pozmywane :D /a on znów sobie pojechał - muszę z nim pogadac, tylko nie wiem jak, ale to już lekka przesada!/ zaraz zmykam się myc. jutro na 15 do pracy, a o 13 umówiłam się z ojcem. chcę rano ugotowac jakiś rosołek. zakupy z matką to był koszmar. kupiła w sumie mało rzeczy, nagadała się przy tym co niemiara - jakaś pieprzona psycholożka powiedziała, ze ma nie słuchac starego proboszcza i ona bardzo gorliwie posłuchała tej rady :( czyli znowu jestem \'be\' i ona mnie znac nie chce. Doprawdy męczy mnie ta huśtawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja wczoraj miałam pracowity dzień i nie udało mi się zaglądnąć - zrobiłam resztę zakupów prezentowych (jeszcze wczoraj przypomnieliśmy sobie, że są urodziny mojej szwagierki...), zrobiłam zakupy spożywcze na Święta - jeszcze tylko chleb i karp i mamy komplet :-) Onfim 🌻 jak znajdę moment, to wklepię w kompa przepis i Ci podeślę :-) Miłego dnia Wszystkim! Ja uciekam, bo Tosia się budzi a Tatuś smacznie chrapie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść Ita🌼---znam jednego Froda rewelacyjny pies!!!I Onfim ma rację i Mika też :-) namea🌼---welcome!!!!:-D i dzięki 👄 Rewelka🌼---wiesz ze przez nasze smsowanie Miskowy się zrobil o Ciebie zazdrosny???Dopiero musialam mu tlumaczyć że jesteś dziewczyną :-D Bo jechaliśmy w aucie jak pisalysmy sobie.I zaraz naskrobie maila jak obiecałam. Jadzia🌼---nie to żebym robila krypto reklamę ale do takiej skory jak piszesz najlepsze są emolienty a najlepszy emolient to emolium i kremy z tej serii. Ja sama uzywam tych kosmetykow i są super a moja mama która jest alergiczką odstawiła swoje maście na recepte i uzywa tylko kosmetykow z Iwostinu!!!!Wszystko to kupisz w aptece farmaceutka ci doradzi czy krem czy olejek do mycia czy coś w tym stylu no i ceny nie sa tak wysokie jak za np kosmetyki Vichy A my byliśmy na deseczce wczoraj i warunki były super, poszaleliśmy nieziemsko, mnie troche te nowe buty uwierały ale muszą się dopasować. Widzę że temat prezentów jest ja wymyśliłam takie drobiazgi i mam dostanie tusz do rzęs Miśkowy pasek do gaci na deche Sara nową zabawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 zawsze się trzeba pocieszać że z czasem sika mniej :) reewelka🌻trzeba było wstać i zapisać :P namea🌻 no to udanego wypadu i pięknych białych świat jadzia🌻 ja np używam Iwostinu z tym że do suchej teraz akurat np krem na zimę tetuje czarna🌻 madziczek🌻 kasiulka🌻 soma🌻 ivette🌻 vitalijka🌻 strzyga🌻 brawo bajka🌻 pasiasta🌻 dzięki to czekam na maila elfik🌻Co tam bolące stopy skoro wypad udany :) ita🌻 opowiadaj jak tam maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 ja na takie pogody jak są teraz to się na dzień smaruję jakimś kremikiem półtłustym (ja lubie taki eris do cery naczynkowej), a na noc powinnam nawilżającym, /ale często zapominam ;) / ja za jedne z najlepszych uważam kosmetyki SVRu, bo są delikatne /w sensie odpowiednie do alergicznej i atopowej skóry/. Zresztą też trochę nimi handluje i nie spotkałam nikogo niezadowolonego z nich, a wręcz przeciwnie :) jedyny dla mnie minus - są bardzo wydajne, więc kupione w dużym opakowaniu wystarczają na baaaaaaaardzo długo. A po zakupach z matką wróciłam do oszołoma i sobie zakupy zrobiłam - wiem, że szybciej by było to na jeden raz, ale wolałam sama - na spokojnie i dobrze zrobiłam, bo w zyciu bym tyle przy niej nie kupiła m.in. cieple kapcie za 5 zł i polarkową koszulkę nocną z długim rękawem za niecałe 23 zł. tego mi brakowało. A teraz rosołek gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta Mika dobrze, że to powiedziałaś , że w 3 dzień chciałaś go oddać hahah bo już miałaś dosyć, ulżyło mi kurcze ja tez mam czasem dosyć a szczególnie jak piszczy bo ja nie wiem o co mu chodzi, przecież krzywdy nie ma , chyba kupie sobie stopery bo normalnie jak on piszczy to i mi się chce zaraz płakać i taka niespokojna jestem . Madziaczek imię z filmu Władcy pierścienia Onfi wiesz ja wiem, że tak nie można, ale on tak czasem piszczy, że aż płacze, siostra do mnie zadzwoniła, żebym uważała bo parkiet może mi odejść od siuśków, tak jak jej kiedyś, to go przestawiłam do kuchni tak jak miało być od samego początku, no ale o 1 w nocy się obudził i zaczął tak strasznie piszczeć,skomleć i skakać na deskę , która nie pozwala mu przejść do sypialni, że czekałam chyba 15 min i nie wytrzymałam i wzięłam go i legowisko do sypialni wcześniej rozkładając na cały pokój gazety, nie wiem tej nocy chyba sobie stopery włoże i nie dam się Dziś planujemy sobie z Moim wyjść i go zostawić samego na ponad 1h, ciekawe co zastane po powrocie Miłego dnia kochane Elfik i jak tam jakieś nowe fotki z wypadu na deskę są? Naema ok Rewelka co tam u Ciebie?Jak po urodzinach? Strzyga mówisz zakupy na nocne szaleństwo hahah Madziaczek a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz się zamknęłam w pokoju a on tak piszczy jak nigdy i to już tak długo trwa a tak to zawsze szedł do legowiska i spał a teraz chodzi i piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 a jak tam w ogóle z matką dogadujecie się jakaś poprawa odkąd się wyprowadziłaś? ita🌻 każda chciała zwłaszcza jak się większość dnia ze szmatą lata :] On się przyzwyczaja daj mu trochę czasu tak jak mówię u nas to trwało trzy dni ale dlatego że nie reagowaliśmy na jej piszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 wcześniej, po rozmowie ze starym proboszczem wydawało się, że jest lepiej, że jakoś coś do niej zaczyna docierac. A teraz ta pieprzona psycholożka wszystko zniszczyła. poderwała autorytet księdza, powiedziała matce, że ma się go nie słuchac, bo to ona coś odczuwa, a nie ksiądz. A że matka słucha tego, kogo jej wygodnie, to eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼----współczuję w takim razie 👄 Ita🌼----wiesz co kolega nam walnął chyba ze trzy fotki to jak przesle to dam linka ale jak masz ochotę na fotki to zobacz jaki prezent Sara dostała od tego właśnie kolegi no ja po prostu padłam na sylwestra pasuje jak ulał http://picasaweb.google.com/Feanorquen/KsiNiczka# Jak chcecie sie posmiać to obczajcie te fotki :-D oczywiście nie było szans żeby sare unieruchomić na dłużej niz pół sekundy więc dla detali jest osobne foto.Masakra pies arystokrata :-) Rewelka🌼---to ja Ci napiszę bądź sobą normalnie szczerze powiedz co Ci lezy na sercu i neich on zrobi to samo 👄 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no to ja poprosze o foto, a z Twojej sary to nie moge haha Onfi dzięki za rady, przyszliśmy z zakupów i pies spokojnie leżał na legowisku a ja kupiłam na noc stopery Rewelka to dzisiejsze popołudnie z Emilką spędzasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼była na chwilę, ale już pojechała, bo coś do zrobienia miała. No i muszę się pochawalić, bo dostałam świetną krówkę-termofor od naszej Emilunki:P teraz będzie miało co mnie grzać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×