Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Powitać!:D Elfik🌻 Trzeba być dobrej myśli w takim razie:-) Pasiata🌻 :-) onfim🌻 Upominam się o Stasia i Olę:-) Rzepq🌻 Ja bym zwariowała siedząc w domu:-) sonia🌻 Powinnaś jeszcze dopisać, że gadatliwa:-) Kasiula🌻 Urząd to urząd, przed wejściem trzeba zjeść czekoladę na odstresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja też jestem umalowałam się i jeszcze muszę założyć spodnie i idę do sklepu muszę coś kupić. Mówisz , że chłop Ci się zjawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjawil zjawil :D i sie troszke nim zajelam ale teraz on sie juz samsoba zajmuje wiec mam chwilke dla siebie, na necie powisze chyba bo uczyc ani pisac pracy mi sie zbytnio nie chce, moze pozniej :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) przeleciałam co tam naskrobałyscie:)widziałam temat obgryznia paznokci, ktory tez mnie dotyczył:( i teraz mam okropne pazurki:(ale daje rade je zapuścic i sa spoko:) tipsy tez miałam kilka razy,ale chyba nie jestem do konca przekonana, moze musze u kogos innego zrobic i tyle. emilunka🌼 zabrałam sie juz za prace i chyba dzisiaj w nocy posiedze i bede tworzyc cosik wiecej,ale popełaniłam bład:o nie przejrzałam moich materiałow zbyt dokładnie tylko pisałam,a teraz tyle bym zmieniała w tym co nadrukowałam:o ale sie zrobi:)jutro koncze o 15 wiec mam wieczor do pisania;) chyba ze juz Sakrb przyjedzie... Elfik🌼 troche musze sie z Toba zgodzic, jesli chodzi o wesele i poprawiny-wies a miasto. po części tak chyba jest. ale mi to nie przeszkadza, nie mam kompleksu pochdzenia ze wsi;) ja jestem przyzwyczajona do wesela z poprawinami(na ktorym jest duzo ludzi), i tak mi sie podoba:) moj kolega miala wesele-slub o 14, wesele do 2 w nocy i koniec... ta troche dziwnie jak dla mnie, ale ludzie tak robia:) ide na owoc:) uwielbiam kiwi, mniam:) miłego wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie to brzmi , że się zam sobą zajmuje heheheeheh . Nic nie kupiłam specjalnego trochę słodyczy i na spagetti z tuńczykiem składniki. JAkies bułki , pepperoni i takie pierdoły. Zimno ale ja mam 3 metrowy gruby szalik , że nie widać migłowy jak chodzę i mam bluzę, dostałam od chlopa , bluzę miśka !!! autentik poszłam z kapturem z uszami miśka ehehh , to musiało śmiesznie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam smiesznie :P na czasie :D zimno jest to sie trzeba cieplo ubierac:D hehe no sam sie zajmuje, tzn cos tam sobie czyta :) zaraz pojde moze mu herbatke zrobie i sobie tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jesteś kochaną kobitką dla niego. Ja lubię chodzić w dziwnych rzeczach, ciesze się z bluzy - miśka A do jedzenia uwielbiam makarony, mogę jeść codziennie i mój też , dobraliśmy się pod tym względem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq 🌻 nie wyglada jakbys lubila makaron :D tzn po figurze;) a no dobra jestem...czasami :classic_cool: wlasnie sie wofa na herbatke owocowa gotuje :D ja mkaron w sumie tez lubie, a spagetti to ojojoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soma 🌻 to zależy od osobowości . Ja mam co robić często gdzieś jeżdżę, mam czas rozwijać zainteresowania , rysuje , maluje , czytam , gram na skrzypcach trochę, uczę się japońskiego i takie tam . Zawsze coś znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia🌻a ja tam lubię horrory chociaż to zbyt często pokrewny do komedii gatunek elfik🌻 wystarczy smarować raz dziennie rano przed pierwszym sapcerem ale jakby coś do przy każdym wyjściu rzepq🌻 pewnie rób jak uważasz ale uważaj jak robisz:P soma🌻 już już wysyłam :] pasiasta🌻 tobie też :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gram w Simsy :D hahaha:P przyznalam sie..mimo ze mam 21 lat:D ogolnie lubie siedziec przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia 🌻 no muszę przyznać , że to chyba najlepszy dar od Boga, może nie jestem super chuda, ale mi się taka tusza podoba a jem ile chce , w sumie to dużo i same pizze , spagetti po nocach jemy słodycze i chipsy ale ja to nic mój to dopiero jeszcze chudszy i jeszcze więcej je i tez nie może przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonai🌻 ja też lubie w coś grać ,ale bardziej w jakieś strategie , chłopaki zawsze się dziwią , że dziewczyna i gra i najlepsze , że często ich rozwalam. :P Jak grałam z kolegami w Tekena taką bijatyke na plejaku to ich śpiewka " naciska wszystkie guziki i fartem jej sie udaje " , nie umieją się przyznać do porażki Z moim grałam w heroski i wygrałam zakupy na 300 zl w Zarze hehe jeszcze nie odebrałam zakładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq dobrze Wam 🌻 My z Moim to tak nie za bardzo :| :( on srednio chudy, srednio gruby taki nawet ok :D no ja...tez powiedzmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś szczupła przestań! Ja się ciesze , że moge tyle jeść bo uwielbiam , my np na majorce jak wracaliśmy o 4 do hotelu to po drodze kebab. :P Wiem , że się źle odżywiam ale co tam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia🌻 nie masz się czego wstydzić fajna gierka ja grałam lata temu teraz nie miałabym raczej czasu:) rzepq🌻 ja tak miałam jadłam co chciałam kiedy chciałam i ważyłam 50 kg i to na studiach liceum przeszłam z wagą 47 kg i nie wyglądałam jak wieszak na ubrania aż nie zaszłam w ciąże i teraz licznik mi pokazuje 65 :/ więc spokojnie wszystko do czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 wow...no fajna gierka jest fajna fajna, ale masz racje trzeba miec czas bo wciaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no wiem , właśnie tym się martwię, dlatego korzystam póki mogę :P a potem będę sie ograniczać . sonai 🌻 I know :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia i rzepq 🌻 wy to sobi prawie gadu- gadu zrobiłyście z naszego forum :P :D onfim 🌻 zapowiedzieli mi, że dziś zostaję po godzinach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domu. Z panią na poczcie miałam małe starcie ale w końcu wyszło na to, że pani sama sobie więcej pracy narobiła i coś tam marudziła, a ja już cicho stałam, bo wolałam tego nie komentować. Niektórze ludzie to na przymus problemów szukają i dziury w całym. Ehh...co za kraj. Zaraz zabieram się za naukę. I znowu czuję jakieś przeziębienie, coś jest nie tak z moim zdrowiem:( emilunka🌼 potwierdzam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×