Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

jadzia 🌼 pytalam czy dla Ciebie tez ma byc kawa?? :) gratuluje przeprowadzki, mam nadzieje, ze niedlugo podrzucisz pare zdjec nowego mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka dla Ciebie napewno zostanie kawusi :) /_/** proszę :) jasne jak tylko będą zdjęcia powysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jestem. Ale nie mam za bardzo czasu żeby często wpadać :/ Komp ciągle w naprawie. Ja dziś w pracy od 9, a prosto po pracy jadę bratu dziecka pilnować. I znów cały dzień zleci. Wczoraj wieczorem nawet Reewelka mnie nawiedziła:) namea 🌻 ależ ja za tobą teskniłam! Podeślij mi swoje gg na maila! onfim 🌻 hej nasz odmieńcu :) elfik 🌻 sukienka piękna, za kilka lat ja będę miała taką samą :P jadzia 🌻 jak się w tym nowym mieszkaniu mieszka? ivette 🌻 no ja nie uważam że kupowanie ubranek przed ciązą jest chore :o kasiula 🌻 koleżanko droga, wczoraj mi Reewelka powiedziała, że sobie smsujecie :P No i ja strasznie żałuję że nie mam nr w Orange :( Daj mi chociaż gg swoje :) Na maila, bardzo proszę 👄 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się bardzo chce dziś pić:P Elfik🌼fajna masz tą kiecunie:D Onfim🌼a ja to wogóle księdza nie przyjmuje,nawet nie wiem kiedy chodzi:O.jak mieszkałam z rodzicami takie kolendy to nie za miło wspominam więc nie bede sie meczyć.Może z czasem to mi przejdzie ale narazie jest jak jest. Jadzia🌼kompletujecie mebelki mówisz:)duzo wam jeszcze zostało do zakupienia?? Namea🌼no wiiitaj:) rewelka🌼a ty gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼A no piszemy sobie:) nie mam gg:O Dlatego ze nie mam internetu na chacie:(I nic nie zapowiada sie na to żebym go miała:(Kablówka w tym mieszkaniu jest zadłuzona,radiówkę nie da rady bo mieszkam koło policji i nadajniki psują odbiór,bezprzowodowo nie za bardzo bo nie bede mogła za dużo sciągać(mi to tam nie przeszkadza ale mojemu chłopowi bardzo),a z pozostałych opcji do internetu musze załozyć stacjonarny(na co mój luby nie chce sie zgodzić)Ale kombinuje cały czas bo w dzisiejszych czasach bez neta to koszmar jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Onfi dzięki, zaraz poczytam Twojego bloga z jedzonkiem, niektóre przepisy smaczne wyglądają, a co do sukni ślubnej w kościele to na moje, jeżeli są odkryte ramiona i dekolt to musi być coś co je zasłoni jakieś bolerko albo szal, bo dziwnie to wygląda jeżeli jest głębokli dekolt i to jeszcze przed samym księdzem i ołtarzem. Elfik co do kolędy masz rację jak się trafi na fajnego księdza to może być całkiem ok, u nas w tym roku by taki młody i widać, że już raczej nic mu się nie chciało po przejściu ponad 100 mieszkań(my na samym końcu byliśmy), tylko powiedział jedno mądre zdanie do Mojego, bo była gadka o pracy, że Mój na rok będzie pracował poza domem i tylko na weekendy wracał, a on powiedział żeby praca nie przysłoniła i nie była ważniejsza od rodziny bo to może źle się skończyć!!!I mówił też coś o jakiejś wspólnocie, która działa przy kościele \"żywy kościół\" , że są to młode i nie tylko małżeństwa, które na przemian spotykają się u siebie w domach i wymieniają doświadczeniem,pomagają sobie w sumie fajne, ale ciekawe jak to w praktyce wygląda. Widzę, żę chcesz mieć wszyściutko dopięte na ostatni guzik w związku z weselem i ze ślubem,w sumie rozumiem, ale ja tak się aż nie angażowałam, a wyszko było ok, wiesz niektórych rzeczy nieprzewidzisz i może nie wyjść wszyściutko tak jak byś chciała i żebyś później nie czuła się rozczarowana. Pasiata wiem już o co chciałam się zapytać, ja właśnie do wielu rzeczy dodaję bulion( a nie chcę takiego z kostki) i masz jakis sposób żeby tak na szybko zrobić taki bulion, bez gotowania rosołku? Tzn jakie przyprawy dodać do wody, żeby taki wywar wyszedł. Co do kościoła to ja też chodzę w różne miejsca np w mieście do różnych zabytkowych kościołów, a do siebie do parafi rzadko, i myślałam, że to jest ok, ale kiedyś właśnie poszłam do takiego jednego kościoła i proboszcz tej parafi powiedział, że każdy powinieni chodzić do swojej parafi, bo oni też mają jakieś zobowiązania pieniężne wobec państwa różne podatki itd i to mnie zdziwiło, kurcze to co my chodzimy d kościoła po to żeby im dac kase na te wszystkie podatki???? Naema wkońcu wróciłas, jak tam w Polsce było, gdzie sylwester spędziłaś? Jadzia dzięki Miłego dnia ja czekam na to spotkanie zaraz powinni przyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata żebyś nie pomyśłała, że ciągle się o to samo pytam haha chodzi mi czy masz jakiś taki stały przepis na bulion bez kostki, czyli jakieś takie przyprawy , które zawsze dodajesz do wody. A czy taki kmin rzymski można kupić w zwykłym sklepie spożywczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł dziewuszki:) Kolejny tydzień rozpoczęty... Ale nie ma co się załamywać, tylko głowa do góry i dawać;) Namea🌼 no w końcu Kochaniutka:D 👄 Miłego dnia!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 a nie masz tam przypadkiem gdzieś z plusa karty? :) Ewentualnie już moge się z tobą na maile w pracy kontaktować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼siedziałam w plusie przez jakis czas ale wiecej znajomych miałam w orange wiec zmieniłam siec.A karte juz wyrzuciłam podczas porzadków swiatecznych:( cholera..NIe moglaś wcześniej zagadać z tym numerem:P Luźno popiszemy sobie napewno i czasami nawet do Ciebie zadzwonie bo pomagam mojemu Panu minuty tracić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Sorry , że nie pisałam , ale miałam szkołę w weekend i już nie mogłam patrzeć na komputer :P. Was zostawić na 2 dni i już nie idzie tego wszystkiego doczytać , tyle stron popisałyście , że nie dam rady ogarnąć. W szkole teraz same zaliczenia ;/ . Muszę się wziąć za naukę . W ten weekend na razie zaliczyłam mady ale tak się ciesze , bo to strasznie poje**** , na dodatek w tamtym semestrze nie zaliczyłam , bo zabrakło mi 1 pkt ;/. Tak się wnerwiłam . A poprawa od 600-1500 nie wiem dokładnie , ale w każdym bądź razie przypał 🌻 dla wszystkich :) miłego dnia ide zrobić kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 ależ ty go nazywasz :) Mój Pan :P Ja to jak kiedyś do mojego powiedziałam, że zachowuje się czasem jak pan i władca, to się na mnie obraził :) A w ogóle wczoraj jak z nim rozmawiałam (o dziwo mi się udało, bo przecież on wiecznie zajęty i zagrzebany w tych programikach swoich) to powiedział, że właśnie siedzi nad swoją mgr, i uwaga uwaga, robi to DLA MNIE :) Bo że niby jak wcześniej mu się uda napisać, to może już koło maja do mnie przyjedzie :D:D:D:D:D Ale on mnie pod włos bierze, skurczybyk jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 oj się doigrasz, no;) Za kawkę dziękuję już wypiłam. To pierwsze co robię po przestąpieniu progu biura:) A ja do Kapciarza powiedziałam, że wymaga ode mnie żebym wiernie czekała na niego jak suka na swego pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Onfim 🌻 a ja czasem żałuję, że nie meczet. I nie uważam, że ślub to coś innego - jak ktoś chce ślubu tylko dla białej ślicznej sukni, to moim zdaniem nie ma po co w kościele. A co do ubranek kupowanych przed ciążą - ja zaczęłam kupować jak byłam w ósmym miesiącu, bo straszyli, że mogę urodzić nawet miesiąc przed terminem. A wcześniej nie chciałam mieć nic. Ale też nie uważam za chore kupowanie wcześniej - chociaż sama znam przypadek dziewczyny, której tylko potem ubranka niepotrzebnie przypominały o tragedii... Elfik 🌻 Namea 🌻 Czarna 🌻 Ita - kmin rzymski kupuję w necie a bulionu raczej nie da się bez mięsa zrobić - chyba że ma to być bulion warzywny. Wtedy standardowy zestaw jarzyn do rosołu i standardowy zestaw przypraw (pieprz, ziele ang., liść laurowy itp.), ale to też nie trwa 5minut... Dobrego dnia! Ja zaraz karmię i zmykam na spacer, bo słoneczko przepięknie świeci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadłam powiedzieć, że żyje, ale mam się chujowo na maksa.... Pasiasta🌼rozmowa potoczyła się tak, że wszystko się rozmyło i znów jestem wolną kobietą. Kasiula🌼jestem zagrzebana w papierach, więc znikam nadrabiac zaległości.Ja też lubię pisac smsy i w sumie nie za bardzo zwracam uwagę na koszty:) Emilka🌼dzięki za wczoraj i przepraszam raz jeszcze za tak późną porę. Czarna🌼dupa blada z tym wszystkim:O Ita🌼 Ofim🌼 Rzepq🌼 Strzyga🌼 Namea🌼przeczytam jak dojadę do domu i odpiszę:) Madziczek🌼 Jadzia🌼bardzo się cieszę z waszego szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiulka mieszka sie dobrze :) i mam nadzieje że już tak zostanie Kasiulka póki co mamy dwa materace, 2 stołki i deskę do prasowania,która służy za stół...a dziś przywiozą mebelki do dużego pokoju i kanape do małego.. :) potem do małego meble i do dużego kanapa... Mąż chciał do małego kupować meble dla dziecka.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr wróciłam z poczty zimnoo chociaż słonko zdradliwie świeci jadzia🌻 dobra kawa nie jest zła :] namea🌻 :] kasiula 🌻 kawki ? :P emi🌻 odmieniec to brzmi dumnie :D ita🌻 nie spodziewam się żeby damski biust był księdzu dziwny z tego co wiem choć mogę się mylić kościół nie jest w polsce opodatkowany czarna🌻 witaj :D rzepq🌻 pasiasta🌻 biała suknia jest dodatkiem do tego ale znów bez przesady bo skończy się że ślub będzie można wziąć tylko w albie :P Z reszta skoro kościół/ksiądz nie ma nic przeciwko to dlaczego ja mam niby mieć . Choć są miejsca gdzie ksiądz od razu mówi przy pierwszych formalnościach że woli żeby suknia była zakrywająca albo z narzutką Ale naprawdę wierzysz że ubranko w szafie może spowodować przedwczesny poród albo łańcuszek na szyi owinięcie pępowiny? Przecież to zwykłe zabobony są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja juz po test byls dziwnaczny byly takie banały ze nikt pewnie nie pomyślał zeby akurat o powtorzyć :-O najglupsze pytanie to co oznaczaja gwiazdki na tle flagii unii!!!!Na szczeście trafiłam że jest to solidarnośc harmonia i cos tam ale kto by pomyślał zeby cos takiego sprawdzić!!W ogole to sie spotkalam ze swoim rokiem ze studiow na tym egzaminie :-O nikt nie moze pracy znaleźć. Jutro wyniki tego testu nie wiem zupełnie jak mi poszło :-O Onfim🌼---ja tylko tak abstrakcyjnie mowiłam o tej wizycie tych ,,fajnych\" księży. A co Ty sie tak denerwujesz na Ivette??Przeciez dziewczyna pisze ze widziała ją przez jeden dzień i zjadła malutkie sniadanie malutki obiad i szklanke mleka no i to chyba za mało jak na kobietę w ciąży??I pewnie ta dziewczyna nie zjadła tyle bo ivette ją widziała tylko pewnie zwyczajowo tyle je i skoro kupuje sobie ciuszki na po porodzie w takim samym rozmiarze to chyba jednak faktycznie ,,dba o linię\" a to w ciązy wskazane chyba nie jest :-P i to wcale nie obgadywanie tylko zwyczajne podzielenie sie obserwacją, przypuszczeniem i nie ma powodu zaraz krzyczeć.Złość piękności szkodzi :-P Rewelka🌼---kochanie trzymaj się, masz ode mnie troche promyczkow i 👄 i przytulasków nie daj się. Emi🌼---o nie moja suknia jest moja zaszachowana na wieki wieków :-P Ita🌼---wiesz interesowanie sie jaki ksiądz udzieli Ci ślubu czy fryzurą czy suknią to chyba nie jest AŻ takie angazowanie się wg mnie to podstawa no bo raczej Miśkowy takimi rzeczami się nie zajmie A i dopinanie tego dnia na ostatni guzik to chyba powinna być norma przy takim wydarzeniu :-P nikt przecież za mnie tego nie zrobi.Na pewno dużo rzeczy potoczy sie własnym torem ale jednak wiekszość powinna byc jakoś zorganizowana. Fajnie że sie Wam podoba suknia i fryzurka to znaczy że z moim gustem tak źle jeszcze nie jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼ale co dokładnie? Jestem chora, zdołowana i tylko nadzieja mnie trzyma przy życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 kochana moja, ależ nic nie szkodzi że przyszłaś prawie o 22 :P:P:P Sorki że na smsa już nie odpisałam ale mi piniendzy na koncie zbrakło :) Przyłaź do mnie, kiedy tylko chcesz! elfik 🌻 a właśnie że nie :P Mam już jej zdjęcie i nic mi nie zrobisz:P Tylko ja bym wlasnie dodała jakieś bolerko czy ramiączka. Bo po pierwsze, to cycków mi Bozia dużych nie dała, więc pewnie mi będzie spadac :D a po drugie, to ja raczej należę do chudych, i będzie mi wszystkie kości przeokropnie widać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 no co ty gadasz??!! Cholera przez tą robotę jestem w tyle ze wszystkim!!!:( Jak tylko będziesz miała czas skrobnij kochana do mnie... To wszystko z \"tego\" powodu? 👄👄👄 Onfim🌼 ja zawsze mam zimą tak, że jak widzę słoneczko to wiem że ciepło trzeba się ogacić:) Jadzia🌼 zapomniała pogratulować mieszkania:) CIeszę się Twoim szczęściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼a ja dzis taki kacyk a tu tyle roboty:(Więc nie jesteś sama:) Jadzia🌼ale fajnie macie z tym mieszkankiem:)Pomalutku ale dorobicie sie wszyskiego:)Jak ja zamieszkałam u mojego chłopaka w mieszkaniu był tylko materac,konsola i tv.Dopiero z czasem zaopatrywaliśmy sie w urządzenia.Pamietam jaki dramat bez lodówki..Wędliny kupowałam po 10dag żeby na cały dzień było:) onfim🌼a poproszę a co:P Dziewczyny nie wiecie może czy badania hormonalne są refundowane??Cholera dostałam skierowanie na takie badania ale do kliniki do Krakowa na Kopernika :O Poszłam do innego lekarza po takie skierowanie to twierdzi że takie badania nie są refundowane i musze sobie zapłacic.To w końcu zgłupiałam jak jest.Orientuje się któraś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 a ja Twojej sukni nie widziałam:( Kiedyś pokazywałaś, które Ci w gust trafiają, ale konkretnej nie widziała. Pochwal się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×