Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

kasiula🌼 ja jakieś pół roku temu robiłam badania hormonalne. Niestety nie masz nigdzie dofinansowania:( W każdym razie ja jak się dowiadywałam to nie miałam:o Tylko, że skierowanie miałam od lekarza prywatnego więc może stąd wynikał problem. Dowiedz się na miejscu. Powiem tylko jedno: drogie to jest jak cholera:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moje kochane jak ja za Wami tesknilam :D teraz jak jestem z znowu z Wami to dopiero to widze.... emilunka 🌼 zaraz przesle moje gg i moj numer telefonu tez :) moze ze mna tez sobie popiszesz... reewelka 🌼 kochanienka moja 🌼 poczytaj, poczytaj. bardzo czekam na odpowiedz :) i tule mocno, mam nadzieje, ze pomaga... tak mi smutno jak widze Cie zmartwiona... pasiasta 🌼 dziekuje za kwiatuszka :) czarna 🌼 tesknilam wiesz :D jadzia 🌼 no to czekamy na zdjecia :) kasiulka 🌼 o jak fajnie, ze jestes :D itus 🌼 w polsce bylo fajnie, tylko sie jeszcze bardziej rozlozylam :o i spedzilam pare dni w lozku z goraczka :( na sniecgu za bardzo wiec nie poszalalam :( a sylwestra spedzalam ze znajomymi w Karpaczu, w sumie w ostatniej chwili wymknelam sie chorobie i Mamie :P rzepkq 🌼 a my to sie chyba nie znamy jeszcze :) witaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼:(to żes mnie nie pocieszyła wogóle.Ja niby mam skierowanie do tej kliniki ale juz tam byłam wcześniej z innym schorzeniem i nawkurwiałam sie tam tyle że w końcu zdecydowałam sie udać do prywatnego lekarza.A ile placiłaś za te badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼nasrobię z domu. Jestem rozwalona, więc spadam do roboty, bo już zaczynam ginąć w papierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku 🌼 juz pisalam, ale napisze jeszcze raz: SUKNIA SLICZNA, A FRYZURKA ZRESZTA TEZ :D kasiula 🌼😘 🌼😘 🌼😘 🌼😘 🌼😘 🌼😘 🌼😘 🌼😘 🌼😘 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 ładna, ładna sukienunia i fryzurka lux ale czy ty nie masz krótkich włosów? Czy to była peruka? a kiedy masz weselicho? namea 🌻 no jeszcze nie , ale bardzo milo mi Cię poznać. :) kasiula🌻 kondolencje jak masz kaca i to tego musisz siedzieć w pracy :) rewelka 🌻 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼---nie już nie sa takie krotkie a ta fryzura jest zawijana jakby od czubka głowy w dół więc nawet teraz juz dało by sie coś w ten sposob spiąć a ślub za 8 miesięcy więc jeszcze troche podrosną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 aha rozumiem. No 8 miesięcy to podrosną , możesz im trochę pomóc, podobno , żeby włosy szybciej rosły , trzeba masować sobie głowę , to pobudza cebulki i dużo szczotkować. może trochę przyśpieszy. Ale fryzurka pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 może głupio brzmi , ale pani dermatolog tak mówiła kiedyś w telewizji :P Zawsze warto spróbować . Ja lecę do banku , potem jadę do siostry pomęczyć chrześnicę . Buźka dla was , miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 dobra temat księży zamyka No denerwuję się bo widziała ją raz nie spodziewam się żeby dokonała wnikliwej analizy całego jej jadłospisu po jednym dniu i nie wiem co się tak baby uczepiła. Żona mojego brata też będzie mogła się zmieścić w ciuchy przed ciąży i mnie to nie dziwi. Była chuda jest chuda i chuda zostanie i też spokojnie może kupować takie ciuchy i chyba jednak nie jest na diecie. Nie każda kobieta kobieta w ciąży która nie obżera się jak świnia od razu jest na diecie i głodzi się i dziecko a płód spokojnie da sobie rade ściągnie co potrzebuje z organizmu matki bo zacznie na niej pasożytować więc nic mu nie bedzie :P Nie ma co generalizować. czarna🌻 no tak kasiula🌻 zadzwoń do NFZ niech ci powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no ja tylko po dużych literach i wykrzyknikach wnioskuje że się denerwujesz.I jak pisałam może wnikliwej analizy nie przeprowadziła ale po tym co widziała może jakieś wnioski wysnuc prawda??No i osoby o których mówisz nie przytyły a skąd ta laska może to wiedzieć??Przekona się po porodzie a jednak już jakieś środki zapobiegawcze stosuje. No i chyba dwa posiłki i szklanka mleka jest daleka od obżerania się jak świnia a nawet od właściwego odżywiania.I ona tylko o niej wspomniała a nie się uczepiła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼mój sms był wczoraj raczej informacyjny. No i w sumie ta taksówka na mnie czekała podobno od drugiej strony, ale Pan skumał, że jak mnie nie ma, to pewnie z drugiej strony jestem:) No i tym razem trafił się stary dziadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje Wam, naprawde miło mi bardzo że się cieszycie sie ze mną :D Kasiulka lodówkę mamy moją mała z akademika, na teraz wystarczy :) Zła jestem na siebie, naskoczyłam na męża...ja czasami słyszę w swoich słowach moją mamę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼nie przejmuj się...przeproś męża i już. Każdemu się zdarza nie panować nad emocjami. Czasem najpierw coś zrobimy, a dopiero potem pomyślimy:) A co do tego, że słyszysz swoją mamę w swoich słowach...skądś przecież czerpiemy wzorce, więc nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie powinien być mój wzorzec, ja tego nie chce, nie chcę byc taka jak moja mama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie chcemy, ale nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić. Nie będziemy nigdy takie same, ale jednak jakieś zachowania będą nas łączyć. A żeby mi nie było zbyt wesoło to kuźwa kolega oblał mnie kawą i mam uwaloną jasną bluzę i czerwoną rękę...bosko...kurwa...lepiej być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) jak po weekendzie? bo mi tak szybko minął ze nie wiem nawet kiedy:(Misiek był do dzisiaj od piatku:) ma \"dobry\"poczatek tygodnia dowiedziałam sie ze nie zaliczyłam wejsciowki z negocjacji, tej poswiatecznej:o ehh... ten tydzien mam zawalony nauka, a nastepny to bedzie sajgon totalny:( nie wiem jak ja sie sprerze i na wszystko przygotuje:( zaczyna mnie to przerażac i chyba przerastac. az strach sie bac. w sobote zakupilam sobie nowiusi telefonik. SE S302 niebieski:)jestem z niego dumna:) a moja mama zla troche, bo wydaje kase, a na wesele powinnam zbierac, no trudno. ja nie bede miec przewodowej komorki! kurcze tak sie rozpisałyscie,ze ja nie wiem czy nadrobie cokolwiek:( teraz czeka mnie nauka, nauka i jeszcze raz nauka:( ide na drugie sniadanko i do notatek, bo w srode mam to zaliczenie z projektu:o którego nie wiemy czy nam zaliczyła... emilunka ja ma na laptopie mario;) zajefajnie sie gra. Elfik🌼 a red alert znasz? postaram sie zajrzec wioeczorem,ale nie obiecuje, bo kumpela z netem nie przyjechała jeszcze, a teraz pisze z czytelni. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 a, tą suknię kojarzę:) Myślałam, że już masz swoją:) Nie doczytałam, przyznaję:) Rewelka🌼 ja wiem, że tak jest, że jak sie wali to już na maxa. Weź może coś rozjeb? Talerz, kubek, cokolwiek:) Ja tak czasmi muszę;) Kiedyś planowałam kupić takie wielkie rękawice jak Ally Mcbeal, ale nigdzie nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×