Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

DZieeeeń dobry moje kofane😘 Wczoraj szybciutko znikłam bo juz mnie zmogło delikatnie-żoładek pobolewał i urwałam sie do domku.Ale już dziś już jest gitarka:D Czarna🌼Byłam już u dwóch lekarzy z funduszu,jeden właśnie dał mi skierowanie do Kraka,drugi który okazał się murzynem powiedział mi że on mi nie wypisać skierowania ja przyjść do jego fila w Kętach i on mi to wypisać. To ja mieć go w dupie za takie skierowanie:P.Wczoraj sie dowiedziałam gdzie przyjmuje lekarz prywatnie i zrobię u niego te badania.W tym tygodniu dowiem sie ile za to zapłace więc napewno dam znać jak mi poszło:D Jadzia🌼i wyszły ci jakies zaburzenia?? rewelka🌼Fajniutko w tych włoskach wygladasz😘 Co do dzidzi nie miałabym nic przeciwko gdybym fasolka mi sie w brzuszku znalazła:)A mój chop przeszedł już grę.po trzech tygodniach ciągłego grania doczekałam się:)Mało tego zauważyłam że działa coś z tym internetem bo ma nowe gry które tylko działaja jak się ma neta:)A wtedy Kasia mu kupi konsolę trójkę i bedziemy żyli długo i szcześliwie;) Elfik🌼Ze swoim samcem jestem dwa latka,ale to już jest to:)Mam 24 lata a co do ślubu może cywilny ale nie wiadomo jak będzie.. Kiedyś byłam w trzy tygodniowej ciązy..Ale nie poroniłam wbrem pozorom,tylko pani lekarka z funduszu sie pomyliła:ONa podstawie badań krwi na hcg stwierdziła 3 tygodniową ciąze.Rany boskie co się zaczeło dziać wokoł mnie..W każdym bądz razie mój Pan zwariował ze szcześcia.Wszystkich znajomych poinformował dookoła włącznie z rodziną..I zauwazyłam że ta ciąża zmotywowała go do pewnych pozytywnych działań.Gdy po trzech tygodniach sie dowiedziałam że to jednak jest pomyłka(przecież kurwa takie rzeczy sie zdażają:O)poczuliśmy się jakbym poroniła:(:( Onfim🌼tak madrze gadasz z tymi kreskami;)Nie ma co się wcześniej wychylać.. Pasiasta🌼a miałaś może przyjemność przebywania w tej klnice na Kopernika? Ita🌼zawsze miałam problemy z miesiączkami,mimo że przez dwa lata jadłam taksy:( Ja też poproszę kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka🌻 no tak teraz to naprawdę różnie bywa i lekarze mówią że poronienia zdarzają się niezwykle często więc nie ma się co wychylać my też nie mówiliśmy. Chociaż cieszyliśmy się jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja z rana z gorącą herbatką bo źle się czuję, wczoraj mój kolega zwolnił się i jest na chorobowym z powodu grypy jelitowej mam nadzieję, że mnie to nie chwyciło. mdli mnie i żołądek boli. Jeszcze wczoraj pokłóciliśmy się z Moim, zaczęło się od pierdoły.... Kupiłam chrom ciekaw czy coś da w niejedzieniu słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaaałam!!!!:-D jupiiii jutro rozmowa!!!aaaa boję się qrcze nawet nie zdążę się z tym znajomym spotkac czy ewentualnie mógłby mi cos pomoc :-O czyli chyba tylko farcik mnie ratuje :-O Kasiula🌼--no nie typowe podejście do zakładania rodziny ale có,ż każdy ma swoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼jak zgram zdjęcie z telefonu to podeślę. Nie jest najlepsze, ale widać co zrobiłam na głowie. Kasiula🌼to się cieszę, że ładnie wyglądam:P Ja miałam wspaniały humor dopóki nie weszłam do tej pieprzonej roboty...już mnie zdąrzyli wkurwić. Fryzurka spotkała się z ogromną aprobatą meskiego, jak i damskiego grona pracujących ze mną:) Wracam do pracy, bom wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 no a jakby nas miało nie być :D ita🌻 no to daj znać chociaż ja nie wiem czy te tabletki coś wogóle dają czy to takie placebo sonia🌻 no to super :) jadzia🌻 ciekawy artykuł zwłaszcza że czeka mnie cały dzień przed tv :] elfik🌻 superrrr gratulacje, wdech wydech dasz rade :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Przyłączam się z kawą zbożową :-D Małe zwycięstwo za nami - Tosia w miarę spokojnie przespała noc i nie chciała się bawić o 4 rano! Oby tak dalej! :-D Kasiula 🌻 na Kopernika nigdy nie byłam - na szczęście nie musiałam. Wiem tylko tyle, że w miarę \"normalne\" przypadki bywają tam traktowane bardzo niemiło (np. normalny poród zdrowego dziecka). Ale to tylko słyszałam - nic nie wiem z własnego doświadczenia. A z kolei z własnego doświadczenia - dużo zależy, jak się człowiek nastawi, w końcu szpital to szpital a nie hotel ;-) Onfim 🌻 co dzisiaj gotujemy? ;-) A ta mnogość poronień najprawdopodobniej wynika z trybu życia, jaki większość z nas prowadzi - stresy plus niewłaściwe odżywianie... Jadzia 🌻 rzeczywiście Dziewczyny mają rację - nie wiem, czy to zasługa męża, czy wyprowadzki z domu, ale od razu milej się Ciebie czyta :-) Namea 🌻 a u nas -15 - wybieram się na spacer, bo pięknie słoneczko świeci :-) Czarna 🌻 Reewelka 🌻 zdjęcie poproszę! Elfik 🌻 Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Elfik🌻 Gratulacje! Jeszcze kciuki jutro i już do pracy śmigać będziesz:-) sonia🌻 kujon:-P Rzepq🌻 Hmm chyba do mnie pisałaś a nie do soni:-) W skrócie: oświadczyny sam na sam były już dawno i z zaskoczenia:-) Aczkolwiek nie zdziwiły mnie tak bardzo, bo praktycznie od początku znajomości się na to zapowiadało;-):D Oficjalne zaręczyny były w niedzielę. Standardowo: my, nasi rodzice + rodzeństwo:-) Kwiaty dla mnie, dla mojej Mamy, alkohol dla Taty:-) Dobry humor i atmosferę masz w pakiecie gratis:-) Pasiata🌻 Ale dzielne jesteście z Tosią. Żaden mróz nie straszny:-) ita🌻 uuu jelitowa to nic fajnego:-O Wasze kłótnie zaczynają się zawsze od pierdoły, to może nie czepiajcie się tych pierdół to nie będzie kłótni... Warto na pewne sprawy patrzeć z przymrużeniem oka... (oczywiście jeśli chodzi o pierdoły). reewelka🌻 Oj oj. U Ciebie cały czas nerw na wysokim poziomie... Nie martw się. Pomyśl, że większość ma taką pieprzoną robotę, której nienawidzi... Lecę się uczyć i na zajęcia. Jakąś obronę mam dzisiaj, ale co tam:-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻brawo a czytałaś język niemowląt ? Co gotujemy najchętniej to nic zabrałam moje przeziębienie do łóżeczka i najchętniej zostałabym w nim cały dzień Następny przepis do testowania to kurczak w winie jeszcze nie robiłam bo nie mam kurczaka na stanie ale pomyślę może w przyszłym tygodniu zrobię :) Co do szpitali Kopernik - jest najlepszy pod względem zaplecza medycznego wrazie komplikacji wiec Ja rodziłam w Narutowiczu i bardzo byłam zadowolona z opieki i warunków drugie rodziłam na Siemiradzkiego opieka około porodowa ok po porodzie mniej ok warunki lokalowe do bani no chyba że stać cię by płacić za lepsze soma🌻 no to kciukamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼ale się cieszę:) Normalnie bosko:) Soma🌼a no złość mnie nie opuszcza, bo jak się wali, to wszystko na raz. A pracę swoją lubię, ale wkurwiają mnie ludzie koło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho hej ho:) Elfik🌼 gratuluję:) Rewelka🌼 bo ładnej dziewczynie we wszystkim ładnie:) Czekam na prezentacje! Kasiula🌼 to czekam na wieści. Oby w Twoim przypadku te badania nei okazały się niepotrzebne. Dla każdej po 🌼u i milego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soma 🌻 jak mogłam o Tobie zapomnieć?! ;-) Onfim 🌻 ja w Żeromskim - warunki szpitalne, ale opieka rewelacyjna - wybór był w pełni świadomy. A że na Kopernika są najlepsi specjaliści od spraw ciężkich to jasne :-) Ja dzisiaj mam zupę pieczarkową i racuchy ze zsiadłego mleka z borówkami w planach, ale za to jutro żeberka w kapuście (miały być dzisiaj, ale wczoraj nie udało mi się żeberek upolować). A Ty to śmigaj pod kołderkę i raz się porządnie wylecz, bo ostatnio coś ciągle narzekasz na zdrówko. Reewelka 🌻 Śmigam na spacer :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 ok czarna🌻 witaj pasiasta🌻 ja oglądałam Zeromskiego fakt warunki są jakie są porodówka fajna ale tak między bogiem a prawdą gdyby mi sie śpieszyło nie dojechałabym bo za daleko oj to pychotki robisz :] ja zamówię chyba pizze :] dzieci zjedzą obiadek u babci żeberka w kapuście mailnij mi przepis :) a z jaką to kapustą :> No śmigam śmigam ale nie jestem się wstanie się wyleczyć bo mam czworonoga który się sam nie wysika niestety tzn wysika się ale ja bede mieć potem suszenie głowy że pies narobił na trawniku. Więc wolę ją wyprowadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼to widzę ze obie nadajemy się dziś tylko do łóżka,mnie też chorobsko nie puszcza,a wybrałam już wszystkie ferwexy i inne,także ja jutro chyba zamiast jechać do doktora odpowiadać,to pójdę ale po receptę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik gratulacje !!!! A suknię ślubna tez miałam wypożyczaną i też była nowa. Onfi to my dzis we dwie chorujemy, dobrze, że ja z pracy dziś szybciej wychodze bo mam dwie sprawy firmowe do załatweinia, ale zawsze to szybciej. A sosou wczoraaj nie robiłam źle się czułam, może dzis jak lepiej sie poczuję zrobie. Pasiata miłego spceru i smacznych żeberek! Rewelka czekaam na foto z nowym fryz i resztki usmiechu przesyłam!!!! Emi i jak się dziś czujesz? Bardziej stabilnie???hahaha Soma fakt ostatnio to obydwoje czepiamy się samych pierdół i tak idzie lawina, długo, długo(jak na nas) było dobrze a teraz znowu się kłócimy o pierdółki, to chyba przez nerwy, mój nerwowy przez tą nową robotę, cos tam mu się niezgadza w liczeniu i przy tym mnie zaraża tymi nerwami ....., oczywiscie już wieczorem było dobrze, ale co kłótnia się odbyła to się odbyła.I pytanie po co... Pije zielona herbatkę kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madcziczek🌻 no to jakaś epidemia chyba ja czekam na dowóz leków ale teraz ratuje sie febrisanem i gripexem i rutinoscorinem ita🌻 we 3 :) no i fajnie nie ja osobiście nie widziałam sensu kupowania czegoś co potem bedzie wisieć lub ewentualnie posłuży jako moskitiera nad lożeczko :) Żonka mojego brata wybrala sobie suknie ślubną za 4 tys i wisi w szafie bo żaden komis nie chce jej przyjąć bo ciężko idą używane suknie elfik🌻 już mówiłam moją znalazłam na targach ślubnych jako nowość sezonu zarezerwowałam ją już tam potem spotkałam się u dzewczyn w sklepie do czasu mojego ślubu była 3 3 poprawki w róznych odstępach czasu a do ślubu nie było tak daleko bo suknia była ostatnią rzeczą którą załatwiałam targi były w lutym ja ślub miałam w kwietniu więc nie było fizycznie możliwości żeby ktoś z niej korzystał w tym czasie :) A laski dopiero zaczynały z sukniami ślubnymi i pierwszy raz pojawiły się na targach wiec domyślam się że wcześniej też nie była używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć panienki. Ja już od 6 na nogach, z rana jazda, dziś było o wiele lepiej niż ostatnio. No i znów do 19. w pracy :/ reewelka 🌻 a mogę spytać dziadu jeden, czemu ja jeszcze zdjęcia nie mam?? Łukasz już wie, że mu się jutro ładnie obcięta zaprezentujesz :) A dzis do mnie z rana tak mówi: Kurcze, tak się zastanawiałem wieczorem, z kim mam jazde rano, czy z Tobą, czy z Reewelką, bo się nie ogoliłem, i pomyślałem: O cholera, z Emilą :) elfik 🌻 Boże, jak się cieszę :) Powiedz, o której trzeba kciuki trzymac za ciebie :) ita 🌻 no dziś już ok. Chociaż wczoraj do samego wieczora kręciło mi się w głowie i widziałam jak za mgłą. Nie wiem, może to jakieś osłabienie, ale czułam się masakrycznie :o pasiata 🌻 twoja Tosia jest piękna :)A ty na zdjęciu bez okularów wyglądasz bosko :) soma 🌻 gratulacje zdania egzamu!!!! namea 🌻 dzięki za wczoraj za cały dzień spędzony ze mną na gg :P A ja wczoraj znów tego dziecka pilnowałam kuzynowi, i wiecie co, ona jest straszna :) Jest w fazie pytania o wszystko. Ciocia, co robisz? Herbate. Po co herbate? Bo chce mi się pić. Po co chce ci się pić? Bo dawno nie piłam. Po co dawno nie piłaś? Bo nie miałam czasu. Po co nie miałaś czasu? Bo byłam w pracy. Po co w pracy? I TAK CAŁY WIECZÓR :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka 🌼 alez nie ma za co :D dzis tez zapowiada sie mily dzien elfik 🌼 GRATULACJE!!! pasiasta 🌼 a ja tez chcialabym zobaczyc Twoje boskie zdjecia :) reewelka 🌼 naskrobalam do Ciebie pare slow :D onfim 🌼 itus 🌼 madziczek 🌼 a dla Was choraski przesylam troche cieplego sloneczka i 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×