Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Kasiulka moja babcia mieszka daleko wiec tylko kartke,dziadkowi kupilam ciepła kamizelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula a jakie owoce jesz? Bo ja to pochłaniam ale chipsy( wczoraj to 2 paczki) czekolady, ciastka itp a owoce leżą.... Wczoraj byłam na tym lumpie i kupiłam sobie ekstra buty na wiosne -lato- z metką, nie chodzone w ogóle, takie na koturnie , który zrobiony jest z beżowego sznurka a na górze pełne-zakryte z białego materiału wiązane wkoło kostki. I jeszcze taka fajna koszulę. Także zadowlona jestem, ale pożałowałam na taka jedną bluzkę bo stwierdziłam, że to na lato a teraz żałuje, że nie wzięłam jej, może podskocze dziś jak będe miala czas i jak jeszcze bedzie wisieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja kupiłam babci, bo tylko ona jedna mi została taka ładną filiżankę z podstawkiem ozdobną i ramkę do zdjęć, bo chce moje ślubne postawić sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼Ja mam ten sam pociąg do chisów jak i Ty;) Ale tłuszczyk sie zbierał i nagle wszyskie ciuchy mi się pokurczyły(chyba w praniu:P) I obiecałam sobie ze ogranicze sie z tym dziadostwem.Jem dużo jogurtów,często sobie robie sałatki owocowe(czesto z mrozonek)a jak nie to pomarańczę zjem,jabłko,banana,mandarynki.Spróbuj zobaczysz jak ci to wejdzie w nawyk.Sama jestem zaskoczona ze sie tak przerzuciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to ja staram się zdrowo odżywiać, tzn jeść takie rzeczy żeby nie tyć i być zdrową tzn zwracam uwagę na wartosci odżywcze i składniki produktów, stram się unikać tych wszystkich chemikaliów jak gotuję, ale jak dopadnie mnie ochota na chipsy to nie ma zmiłuj się, to jest moje przekleństwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A średnio dziewczynki. Za godzinę idę do lekarza, ale nie wiem, czy on cokolwiek mi pomoze. Sama nie wiem, kaszle, boli mnie lewy migdałek chyba (lewa strona gardła) mam katar, bolą mnie mięśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 no rozumiem, no to wygląda że wszystko ok niech sobie magnez łyka lub pije i się nie stresuje emi🌻 znaki zakazu są pasjonujące ale poważnie no to póścił nam kolo film o znakach zakazu potem omówiliśmy je i tyle :] znów tak długo ojoj madziczek🌻 ja dziś lenistwo spagetti robie :) elfik🌻 możesz koszt to chyba około 300 zł poszperaj na necie to się nazywa dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Emilunka🌻 oby tylko grypa bo ale ja w zeszlym tygodniu mialam cos takiego jak Ty dokladnie takie ssame objawy... polozylam sie do lozka bo w pt juz zupelnie nie mialam sil ale caly czas do pracy... a w weekand nie wstalam do szkoly .... za to w niedziele bylo mi lepiej mowili mi zebym poszla do lekarza no ale w poniedzialek nie bylo juz mijsc w przychodni...a w poniedzialek wieczorem temperatura i migdal zaczal mnie bolec wczoraj lekarz mowi .. angina ropna 4 dawki na dzin antybiotyku i leze dzis mniej juz boli i moge wiecej jesc... emilunka a odnosnie tego filmu Zmierzch czy fabula nie jest przesadzona ? tzn taka zbyt fantastyczna?? pasiata🌻 wracajcie do zdrowka madziczek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim:) nie miałam dzisiaj kola, babka zadzwonila o 4-5 do starosty i odwołal, to nic ze troche osob nie spało cala noc zeby sie uczyc... ja sie dowiedziłam okolo 7,ze nie piszemy!rewelacyjnie! i mamy miec w pon, czyli znowu zjebany pon., bo i negocjacje i marketing:o jestem tak zmeczona,ze masakra, chyba sie przespie z godzinke, bo musze dalej sie uczyc:o jutro mam zaliczenie z cw z logistyki, a w piatek teoria na wykladach. no i prawo pracy-cw. postaram sie Was troche poczytac i moze wieczorkiem cosik napisze:) byłam na zakupach takich mini, nabyłam koszulke z reserved, taka sweet, na ramiaczkach w kropeczki, akurat pod jakas koszule, sweterek a latem tak normalnie:) trzeba sie rozpieszczac i poprawiac sobie humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane:) Wreszcie udało mi się wydziubać chwilę, żeby do was napisać, bo jak miałam sekundę to tylko podczytywałam. Nie wiem na jak długo się pojawiłam, ale liczę na trochę spokoju w pracy. Miałam zwariowany tydzień, codziennie bardzo późno wracałam, do tego zaatakowało mi zatoki, szkoła była i w sumie ten tydzien nie jest mniej męczący od poprzedniego. Witam nowe koleżanki:) Vitalijka🌼to straszną lipę masz z tą pracą, ja nie wiem czy bym nadal tam uczęszczała. Elfik🌼niestety taka brutalna prawda z tym systemem, więc nawet nie ma co kasy wydawać na reinstalkę. A co do Twojej pracy...to brak mi słów po prostu, jakie to wszystko jest popierdolone...normlanie to jest jakaś paranoja, żeby osoba z takim wykształceniem nie mogła znaleźć pracy. Emilka🌼wpaść Ci zupkę ugotować?:) A zaświadczenie weź w poniedziałek jak będziesz jechać do mnie, bo w tym tygodniu i tak nie będę się zapisywać, bo nie dam rady. We wtorek po pracy może byś się przejechała ze mną, żebym się zapisała? Ofim🌼to, że nie pojawiałam się tutaj, nie znaczy, że zdjęcia nie chciałabym zobaczyć! Pasiastaprzygniotły mnie starsznie, do tego inne sprawy mnie przygniotły i problem z wydostaniem się miałam, ale dałam radę:) Kasiula🌼a dostała Ty ode mnie wczoraj MMSa i Smsa? Bo ja nie wiem czy wysłało się wreszcie. Ale Ty się masz z tymi lekarzami. Ja powinnam iść na rutynowe badania, ale nawet nie wiem, gdzie u mnie na osiedlu jest przychodnia:P Namea🌼oj stęskniłam się:)Jak zdrówko? Wożę od dziś kawałek Dubaju ze sobą, bo pocztówkę wsadziłam do książki i jak ją otwieram to sobie o Tobie myślę:) Madziczek🌼już jestem jestem:) Jak nauka? Bajka🌼piszesz coś pracę? Strzyga🌼jesteś mistrzem zamotania i wynajdowania problemów, bo nawet nie można nazwać tego, że szukasz dziury w całym, bo momentami teorie, które wygłaszasz są po prostu kosmiczne i normalnie rozwalają mnie. Mika🌼a jaki motyw będziesz robić? Ja coraz częściej myślę o gwiazdkach lub malutkiej krówce na łopatce:) Ita🌼podeślij mi jakąś fajną kosztulę, najlepiej fioletową:) Bo ja kupiłam wczoraj sobie spódnicę, ale nie mam koszuli do niej, a na lumpkach nie mogę nic znaleźć, więc chyba muszę w przyszłym tygodniu się przejść. Jadzia🌼moję podzielić się z Twoim mężem babciami, bo ja mam 3:) Czarna🌼 Jak o kimś zapomniałam to proszę o wybaczenie:) Dla ciekawskich i wtajemniczonych to powiem, że szmata nie daje za wygraną. No i jak już jestem przy nękaniu to jakaś plaga się zrobiła, bo w sobotę w szkole mąż mojej \"koleżanki\" z grupy mi groził. Normalnie podziwiam czasem tych ludzi wszystkich, którzy mają taki tupet i odwagę. Coś mnie glowa boli, po pracy do dzieciaków i znowu nie wiem, o której wrócę do domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼--witaj, stęsknilam się 👄 No i niestety chyba masz racje tylko ciekawe ile windows 7 bedzie kosztował bo piratów na razie nie będzie :-( echh co do mojej pracy to lypa straszna ale jestem umowiona do... prezydenta miasta bo to mój były sąsiad z jego dzieciakami się w piaskownicy bawiłam :-P a co niech mi zalatwi pracę :-P A i łaskawie zadzwonili z tej firmy ze jednak był ktos kto bardziej im odpowiadał :-( Onfim🌼---no tez widzialam ten artykuł ale sprawa juz nieaktualna, troche kombinatoryki było trochę szczęścia z pomoca mamy udalo mi sie załatwić ciągłość rejestracji więc w piatek juz mogę iśc do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼ja muszę przyściąść i opracować do końca ankiety, a potem napisać 3 rodział, a w przyszłym tygodniu za pierwszy będę musiała się wziąć, ale do biblioteki najpierw wycieczka mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼chłopaki mi powiedzieli, że łatwiej będzie zmienić system na Win 7, bo prędzej będę stery, niż do XP. Wszystko przez nową technologię i platformę, która jest mocno zintegrowana. Ja też się stęskniłam. Kurdę, codziennie wieczorem zamierzam zadzwonić do Ciebie i po prostu nie mam jak. Tak samo jak do mojej drugiej koleżanki. Przypominam sobie o was ok 23, jak właśnie akurat wracam do domu:O A co do Twojego ślubu, to tego samego dnia będę świadkową u koleżanki z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wrociłam od lekarza. Na chwile obecną to tylko jakaś infekcja, ale że niby jeszcze za wczesnie zeby stwierdzic czy nie przejdzie w cos gorszego, więc dostałam leki, i zwolnienie do poniedziałku. I kontrola w poniedziałek, bo jesli to nie jest tylko infekcja, to mi przepisze coś więcej. Bo może to być angina. Reewelka 🌻 no ok, wezme. Tylko ja się teraz coraz bardziej zastanawiam nad zcieciem włosów bo mi szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼włosy nie ręka-odrosną. Popatrz na moje "szaleństwa". Poza tym odświeżysz trochę fryzurkę i dasz odpocząć główce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 do której dziś pracujesz? Ja mam w sobote egzamin z niemieckiego :o Masz rację, trzeba coś zrobić z tymi włosami. Zetnę, a zaraz potem pomaluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼zaraz wychodzę z pracy i idę do dzieciaków, więc nie wiem, o ktorej wyjdę, ale chyba szybko dziś będzie. A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie po pracy, rewelka🌼 no nie ma rewelacji w pracy elfik🌼 dobrze ze sie tak skonczyło z ubezpieczeniem ale z ta firmą to szkoda madziczek🌼 dzieki za przypomninie o dniu babci -zaraz DZWONIĆ BĘDE:) onfim🌼napisa lam ci na gg jak sie nazywa to miejsce:) namea🌼 zdrówka emilunka🌼 podysłam również;) bajka🌼 nie daj się tam!! ita🌼 kasiula🌼 jadzia🌼 witam nowe koleżanki:) ...I LECE DZWONIĆ DO BABCI:) poczytałam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---coś o siebie koleżanko nie dbasz :-O kuruj się. A co do włosków raz na jakis czas zmiana fryzurki bardzo wskazana. Vitalijka🌼---no szkoda szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×