Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Witam:) Ja dziś miałam mega problem ze wstaniem, już w pracy siedzę, jestem po kawce, zaraz wypiję jakiś napój energetyzujący i poobijam się trochę, bo pracy mało.Wezmę się za opracowywnie punktów na zaliczenie. Namea🌼na kaca-witamina c Jadzia🌼to wyślij się za mnie kochana też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma🌻hmm no ja nie wiem pochwal się madziczek🌻 strzyga🌻 ja ostatnio przesadzałam draceny:), ale w porównaniu z tym co naprodukowało się na pierwszym to kropelka w morzu ale i tak ładnie :) reewelka🌻 dzień w którym zatrzymała się ziemia? Widziałam zapowiedz i zastanawiałam się czy to warto zobaczyć , fotkę wysłałam ivette🌻 ja tez mam słabe paznokcie i każdy innej długości ale może uda mi się coś z tym zrobić namea🌻 podobno kawa z cytryną jest dobra na kaca :> bajka🌻miłego jadzia🌻 ja się muszę zmusić do wizyty bo mi się dziurka zrobiła ale szukam takiego co laserowo robi ale jakoś się nie mogę zebrać bo już dość długo szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 nie pamiętam kiedy tak miło zbierało mi się do pracy:) dziewczyny BUZIAK na dzień dobry- CZUJE ŻE TO MIŁY DZIEŃ BĘDZIE a chorym(prawiewszystkim_łącznie ze mną_ ŻYCZE ZDRÓWKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI JUZ NIE MOGE :( jeszcze z godzinke posiedze i sie zmywam do domu... reewelka 🌼 no dobrze, ze juz jestes :) onfim 🌼 mi sie tez skubance zaczely rozdwajac i lamac. ale ja juz zakupilam SILICE (na wlosy, paznokcie i skore) i walcze z tym soma 🌼 a pewnie, ze wiem co robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 STO LAT!!! STO LAT!!! STO LAT!!! Niech kazdy dzien przynosi nowe ciekawe doswiadczenia i przede wszystkim duzo radosci i usmiechu :D urodzinowe usciski i calusy 😘 😘 😘 😘 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim Kochana przede wszytski uśmiechu i jeszcze raz uśmiechu :D zadowolenia z siebie z dziaciaczków! poprawy stosunków z mężem spełnienia marzeń 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼aby kazdy dzień był dla Ciebie przygodą, która powoduje tylko miłe doznania i aby uśmiech nie schodził z Twojej buźki🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 W dniu Twych Urodzin życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień, był tym najwspanialszym dniem w życiu i aby zawsze otaczali Cię kochający ludzie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 dotartarł,dotarł z tym że nie opd bo max roboty,później okulista który mi nakropił oczy takimi kroplami że do wieczora same zarysy postaci widziałam,a wczoraj..to napisze do Ciebie po pracy;) Madziczek🌼i miałam racje co do wczorajszego dnia..Może nic strasznego,ale jestem przerażona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼czekam z niecierpliwością. A nie masz jakiś przeczuć co do mojej osoby? Bo ja to już odpuściłam (wiesz w jakiej sprawie)-chcę tylko zakończyć to wszystko, bo wczoraj z samego rana dostałam "pokrzepiającą" wiadomość od tej kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 sto lat, sto lat niech zyje zyje nam... Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na na twarzy, niech się spełni o czym marzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda wieczna tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną z serca życzy Ci 👄👄👄 nie mam angielskiego, babeczka nie przyszła:o ale mam wyniki z partii... dostałam bdb-:D no normalnie jestem w szoku, sie ciesze. nagrodziła sie moja nocna nauka:)jeszcze tylko troszke i bedzie git:) napisałam do Was, dla kazdej cosik i mi zjadło, bo zapomniałam,ze nie tu miałam odswieżyć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Onfim🌼 nie zrozumiałam w ogóle co mi chciałaś przekazać, ten ktoś o kim pisałam to tylko mój znajomy... Widać, nie zrozumiałyśmy się:) Wszystkiego najlepszego🌼 Ivette🌼 no mam dwa nicki, jeśli dla Ciebie to dziwne no to już Twoje postrzeganie, ja nie wnikam kto ile ma. Zresztą obiecałam, że więcej się nie pomylę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zacznę od Onfi bo to jej dzień, dużo zdrówka, szczęścia , radości z życia i dzieci, \"pożytku\" z męża i wszystkiego co najlepsze oraz co sobie wymarzysz. Rewelka ale trafiłaś, dziś siedze w fioltowej koszuli haha a co chciał od Ciebie ten mąż tej koleżanki ze szkoły? No i Mój ma w planach iść na ten film ze mną w weekend. Elfik a kiedy ta rozmowa? Kasiula a co się stało wczoraj? Vitalijka to ty na tyle dni kurczaka takiego samego zrobiłaś? Hahaha Mój to by w życiu nie zjadł tego samego 3 dni pod rząd bo ja to tam bym zjadła. A kiedy ta szefowa wraca żebyś porozmawiała o tej umowie? To miłego dnia Ivett ja też sobie zapowiedziałam raz w tygodniu basena a raz aqua areobic, ale jakoś mi nie śpieszno do tego, tylko plany a ostatnio z przyjaciółą stwierdziłyśmy, że 2 razy w tyg będziemy biegać( dziś mamy iść, ale pada) a raz basen haha ciekawa jestem jak to się skończy. A malutkiej nic się nie stało? Naema a co to za popijawa sama czy z kimś????Oj winka też bym się napiła. Bajka jeszcze troche i koniec sesji. Emilka zdrówka dużo życzę!!!! Jadzia ja tez szybko odpływam zazwyczaj koło 22, a zdarza się, że wcześniej, ale mój frodo od paru dni daje mi popalić w nocy, często nas budzi i drapie w łóżko, piszczy, że chce wejść do nas, ja już nie wiem co mam robić, chodze nieprzytomna, jak dzis w nocy będzie tak dawał czadu to chyba zamknę go w łazience haha Wczoraj kupiłam dużo rybek i na momencie zjadłam całą wędzona makrelę fujjj całe popołudnie niedobrze mi było, kupiłam swieży dzwonek łososia(kurcze jaki drogi) i nie wiem jak go zrobić i filet śledziowy i też nie wiem jak go przyrządzić. Chyba przerzucam się na rybki. U babci byłam ale mało kuzynostwa było, ale i tak się pośmiałam, babcia zachwycona prezentem a no i na lumpach byłam, ale tej bluzki nie wzięłam bo dziurę miała, za to inną wyhaczyłam na lato, która za tuniczkę i sukienkę na plaże może robić. Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Onfim🌼---sto lat 🌼🌼🌼 wszystkiego najlepszego dużo zdrowka wytrwalośći, ciepła rodzinnego niezapomnianych chwil, prawdziwych przyjaciół i niesłabnącej miłości 👄 A ten film z Keanu ja widziałam jakis czas temu ale chyba Ci się nie spodoba takie to trochę bajeczkowate jak lubisz Keanu to ladnie tam wyglada i to na tyle ladnych widoków, taki Sci-Fi Ita🌼---jaka rozmowa??? Vita🌼--daj troche tego optymizmu bo mój szlag trafił :-O Mika🌼----powodzenia dziś Strzyga🌼----no chyba nie chyba ale jakby było to prawdą to powariowali chyba :-P Namea🌼--- a Ty co teraz oglądasz greys oczywiście standartowo i coś jeszcze?? Ja mam dziś doła jak rów mariański :-( totalnie opadła mnie nadzieja i siły i wiara że moge cokolwiek zmienić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik ta z tym sąsiadem-prezydentem? Nie daj się zrób sobie ciepłą kąpiel z bombelkami a wcześniej idź na długi spacer z Sarą a potem jakąś książeczke, albo gazetke poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼----to pod koniec stycznia dopiero. A takie relaksacje może i dobre by były ale mi ciągle jedno siedzi w głowie i już od zmysłow odchodzę :-( mam dośc i chce mi się wyć, obudzic sięz tej paranoi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼od dentysty wyszłam z niczym bo mam opryszczkę,musze sie zgłosic jak mi zniknie:O A jesli chodzi o moje przeczucie to obiecuje że napisze niebawem,muszę jeszcze sie upewnic i pozbierać mysli,bo straszny mam metlik we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika🌼napiszę mailika jak wyląduję o normalnej porze w domu, albo przynajmniej jak przytomna będę. Ita🌼z tą laską jest zamotana sprawa starsznie, ale dziewczyna od piewszego semestru alienowała się strasznie, nigdy nie utrzymywała z nami kontaktów, a teraz jak zaszła w ciążę zaczęła ją wykorzystywać do zaliczania semestru. Byłby u mnie w grupie już 3 ciężare i żadna tak nie robiła, teraz jest jeszcze jedna poza nią i też tego nie wykorzystuje, a ta \"koleżanka\" bardzo ostentacyjnie to robi i wszędzie wysyła swojego męża-nawet do babki od ćwiczeń go wysłała, bo ta głupia prezentacji nie umiała zgrać i babka powiedziała, żeby przygotowała się na następny zjazd, a ten mąż z mordą wyleciał do Pani Doktor-brak szacunku dla osób starszych itp. No i ta laska przegięła, bo wzięła dwa referaty u kobiety, u której starsznie ciężko było dostać referat, a był istotny i na żaden nie przyszła. Ja się wkurzyłam i zaczęłam głośno mówić koleżankom , że jak ona zaliczy semestr mimo nie wykonanych referatów to zdrobię awanturę i coś tam jeszcze, ona to usłyszała, ja jej powiedziałam co o tym wszystkim myślę i poszła poskarżyć się mężowi. Ten idiota znalazł mnie gdzieś na uczelni i przy wszystkich tam zgromadznych zaczął mi grozić, że narobi mi problemów, że nie zaliczę szkoły itp. Potem, żeby za naukę się wzięła jak to robi jego żona i patrzyła na siebie i jakieś tam inne pierdoły. Generalnie doszło do wymiany zdań i jak koleś odchodził, to powiedział, że pewnie zazdroszczę jego żonie, bo sama nie mogę zajść w ciążę. Normlanie szczęka mi opadła jak to usłyszałam, ale coś mu odpysknęłam i skończyło się. generalnie popaprane małżeństwo. Elfik🌼Tulę Cię bardzo mocno, przesyłam Kulę Mocy;) jaka w tym filmie była;) Mi się film za bardzo nie podobał, bo nie mój klimat, ale ludzie lubiący takie klimaty byli zachwyceni. Kasiula🌼to czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---no ja nawet lubie taki klimat ale jakis plytki ten film dla mnie był choc nie taki najgorszy :-) a taka kulka by sie przydała albo kałasznikow szybciutko bym sobie pracę znalazła. Najgorsze jest to ze straciłam nadzieje ze jest sens starac sie o jakąs pracę bo przecież i tak wszystko obstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik a pomyśl że właśnie teraz,kiedy tracisz już nadzieje może się coś zmieni zadzwoni telefin....to jest chore zeby nie moc znalezc pracy z Twoimi kwalifikacjami... tez przesyłam moc uśmiechu :D Kasiulka ja też czekkam Rewelka ale palant... jakis prostak normalnie.... ech ludzie to mają pomysły. Dobrze że się nie dałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki🌼 A skąd wiecie, że onfim🌼 ma dziś urodziny? onfim🌼 wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, miłości, długiego i ciekawego życia, pełnego miłych niespodzianek. Niesłabnącej wiary w dobrych ludzi i w siebie, dużo przyjemności, mało trosk (najlepiej wcale), spełnienia wszystkich marzeń i czego sobie jeszcze najbardziej życzysz 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ Nie mogłam dzisiaj spać w nocy, prawie wcale. Budziłam się i wierciłam, oczywiście pobudziłam przy okazji moje 3 koty, które na przemian musiałam zabawiać, żeby nie chciały wyjść z pokoju (bo one śpią u mnie żeby rodzice mieli świety spokój). Także noc do kitu. Rano jak wstałam to poszłam na spacer do lasu i myślałam, że będzie fajnie ale nie brałam pod uwagę, że jeszcze kopią w lesie węgiel na tzw. \"biedaszybach\". Bo moje miasto było kiedyś górniczym, było pełno kopalni ale pozamykali jakieś 10-15 lat temu i wiele ludzi straciło pracę i panowało ogromne bezrobocie. Teraz już się to pozmieniało ale z powodu biedy ludzie zaczęli kopać węgiel po lasach- koszmar. Wiecie jak to wygląda? Aż się serce kraje z powodu tych ludzi, z powodu zniszczonego lasu i w ogóle...szkoda gadać. Aha wczoraj wypisałam sobie 63 rzeczy za które jestem wdzięczna, dzisiaj postaram się resztę dopisać, bo jakoś za bardzo ogólnie chyba niektóre ujęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼ja złoże osobiście:) faktyczniepisałaś pare stron temu że będziesz miec urodzinki za dwa dni-cholerka zapomniałam na amen!!! i wiem ze to gdzies przy dniu babci lub dziadka:) więc ja będe w ramach żywego prezentu:)\\ STO LAT STO LAT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Onfim🌻wszystkiego najlepszego niech sie spelnia wszystkie Twoje marzenia a wszystkie sprawy ukladaja sie po Twojej mysli !!bukiecik🌻wirtualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea, i co? pomaga cos ta silica? ja kupilam w holland&baretttabletki ze skrzypem ale jakos nic nie daja :/ ita, nie, nic jej nie jest na cale szczescie, chyba sie bardziej wystraszyla tego huku od spadania niz to bolalo... padla mi o 8 30 i spala do 7 onifm, wszytskiego naj naj :* :* :* reewelka, rany boskie, masakra mezus, zonka pewnie tez nie lepsza, naprawde wspolczuje. ja tez jezdzilam na zaliczenia no ale nie mialam taryfy ulgowej mimo ze juz brzuszek byl dosc pokazny... madziczek, to witaj w klubie, ja tez mam nocke do bani. najpierw do 3 robilam folder, potem ogladalam brzydule a potem to juz Arek wrocil no i kolo 7 mala sie obudzila, no ale pospalysmy jakos do 10. wlasnie sobie uswiadomilam, ze nie mam notatek z pierwszych zajec i caly fgolder musze robic od nowa, nosz po prostu szok! cala noc do bani i do tego na nic mi to przyszlo... :/ :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×