Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Kasiula🌼---no jako przyszla mężatke to pewnie że mnie ineteresuje za rok o tej porze pewnie już bedę sie raczej starać o bobaska więc sobie czesto czytam takie topiki. Onfim🌼-----faaajnie rzeczy i sobie zobaczyłam na obraczki jedne tylko ze strasznie są drogie więc nie wiem. I czego sie nie chwalisz ze sklep jubilerski masz?? to ta firmą z którą weszlaś we współpracę?? Rewelka🌼---👄 Izuniagd🌼---witaj, gratuluję a z szukaniem pracy mam to samo więc możemy sobie razem sie wyplakiwac w rękaw :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia🌼a co to za choroba? Elfik🌼padam na ryjek z tego wszystkiego, ale dam radę z Twoim dołem powalczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniagd🌼własnie czytam o twoim chorobie ale z tego co widze to leczenie polega na antybiotykach przez 2 tygodnie.Tobie też tak lekarz powiedział?? Elfik🌼takiej wiedzy nigdy za dużo;)To czytaj czytaj bo fajne rzeczy można wyczytać,przede wszystkim takie zyciowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reweka🌼dobrze odezwe sie zaraz po lekarzu i trzymaj kciuki za to żeby było wszystko w porzadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼trzymam bardzo mocno:) A powiedz Ty mi, czy pomogłabyś mi w znalezieniu jakiegoś noclegu na 2-3 nocki, jakbym wpadła do Ciebie do miasta? Może nawet Emilka by się skusiła na podróż ze mną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, mam nadzieję,że niedługo będziemy razem się cieszyły ze znalezienia pracy (sama w to nie bardzo wierzę,ale nadzieję trzeba mieć! Reewelka, no właśnie nie wiem,czy to mnie dotyczy,na badaniu cytologicznym wyszło prawdopodobieństwo chlamydii trachomatis! Lekarz powiedział,że najpierw zrobić musi testy,czy aby na pewno to to,bo jak miałam robioną cytologię,to miałam infekcję bakteryjną,ale nie to świństwo!No i powiedział,że to fałszuje wyniki cytologii.A jak będę to miała,to będę musiała leżeć w szpitalu i że to jest długie i niewdzięczne leczenie! Czy ja wiem,czy ten szpital konieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i plany na weekend?? tym razem nie imprezuje :-P od poniedzialku zaczyna się remont generalny mojego mieszkania :-O wyprowadzamy się do tego drugiego bo nowy właściciel na razie nic tam nie robi i sie zgodzil żebysmy przez 2-3 tygodnie sobie tam pomieszkiwały bo u nas będzie wszystko rozwalone. Rany 3 tygodnie z mamą i Sara w jednym pokoju :-O masakra Rewelka🌼-----walcz ile wlezie wyzyj się do bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniag🌼lepiej dmuchać na zimne i jak będzie potrzeba to wyleżeć to, bo ja teraz dotyczałam, że jak Ty będziesz to miała np. podczas porodu to dzidzia może mieć zapalenie spojówek lub nawet zapalenie płuc.A Ty jak mówiłaś jesteś młodą mężatką, więc będziesz się pewnie o dzidzię starać. Poza tym lepiej poleżeć w szpitalu i się wyleczyć, niż narażać zdrowie swoje, męża i dziecka, bo chory moze być każdy członek rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 całkiem możliwe że bede juz posiadaczka większej powierzchni mieszkania więc nie bedzie problemu z noclegiem.Ale gdyby jednak sie okazało ze jeszcze bede mieszkac dalej w tej kitce napewno cos pomyslimy.Najwyżej wezme od koleżanki klucze od jej pustego mieszkania i razem tam zamieszkamy na parę dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼to ja już się doczekać nie mogę:P Zaraz sprawdzę kiedy mam urlop zaklepany....Znalazłam...mam w dniach 13/07-24/07, czyli w tym przedziale czasowym wpadnę w Twoje rejony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 jej rejony to prawie moje i pasiastej i vitalijki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniagd cześć my się chyba jeszcze nie znamy, możesz coś o sobie powiedzieć tak wiesz specjalnie dla mnie haha, no i zyczę Ci żeby wyniki testu okazały się pozytywne ale dla Ciebie. Kasiula to ja też czekam na wiesci od lekarza? Własnie podjadłam sobie sałatke jarzynowa pani od sprzatania mi przyniosła. Chyba ide kawkę zrobic kto chce???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼a rzeczywiscie do Kraka niedaleko:)Pewnie sie zorganizujemy taka okazja nie zdarza sie często:)W końcu bede mogła was zobaczyć na zywo.ale mi sie mordka cieszy:D ita🌼dla mnie herbatka zielona jesli mozna prosic:) elfik🌼ale za to jakie bedziesz miec ładne mieszkanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ita! Ja mam 26 lat,tzn skończę w lutym, skończyłam ekonomię, jestem na podyplomówce, mam męża od pół roku! Poza tym szukam pracy i coś nie mogę znaleźć! Jak chcesz coś o mnie wiedzieć poza tym,to proszę o pytania! Właśnie, każdy członek rodziny jest narażony.Więc jest duże prawdopodobieństwo,że mój mąż tez to ma!Bo albo ja się od niego zaraziłam,albo on ode mnie!Kto był pierwszy i skąd to się wzięło! Ja oczywiście poddam się każdemu zabiegowi byle wyzdrowieć,o dzidzię już zaczęliśmy się starać,na razie bezowocnie.To też może być związane z tą pieprzoną chlamydią!!! Już przygotowałam obiadek,biorę się w końcu za odkurzanie-coś się nie mogę wziąć za to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 ja poproszę kasiula 🌻no można pomyśleć prawda :) madziczek🌻 zakładając że A jest nieodpowiedni można założyć że jego znajomi też a tak wogóle co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi prosze bardzo!!! Izuniagd a gdzie wcześniej pracowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy któraś z was była albo słyszała o tropikalnych wyspach w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikajaca palka
a mnie dzisij dwoch z bzykalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Widzę, że się u Was dużo dzieje... onfim🌻 Spóźnione sto lat!:-) Życzę więcej uśmiechu i abyś nigdy nie straciła sensu życia:-) reewelka🌻 co do koleżanki z grupy można dodać, że oprócz ciąży zazdrościsz wspaniałego męża:-O Elfik🌻 Nie jestem dobra w pocieszaniu, ale powiem Ci że jestem pewna, że pracę znajdziesz:-) No kto jak kto... Jakaś sprawiedliwość musi być. vitalijka🌻 Fajnie, że odwiedziłaś onfim:-) ita🌻 Nie kłóć się o pierdoły! Pasiata🌻 Szczerze mówiąc wolałam liceum. Miałam genialną klasę, genialnych ludzi i znośnych nauczycieli:-) Częściej imprezowaliśmy z ludźmi z liceum niż ze studiów. Na uczelni niestety mało normalnych osób:-O Kasiula🌻 Chyba się domyślam :-) madziczek🌻 co jest? Bajbajka🌻 Ktoś tu jest kujonem:-P Emilunka🌻 Zdrowiej kobieto! izuniagd🌻 Agi 🌻 ivette🌻 W środę siedziałam nad tym projektem do 2 w nocy a wczoraj okazało się, że całkiem niepotrzebnie:-O Nawet ich nie otworzył. Dzisiaj się uczę na zaliczenia na przyszły tydzień. Jutro idę na wesele. Bardzo lubię wesela, ale nie w sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼bo zrobię się zazdrosna za mailowanie z Ofim;) Izuniag🌼trzymam kciuki, żeby okazało się, że wszystko jest w porządku:) Madziczek🌼co się stało? mnie starsznie głowa boli i jakaś przymulona przez tą pogodę się zrobiłam....dobrze, że jeszcze 1,5 h i spadam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×