Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rewelka🌼---doczytałam ale cham z tego kolesia, powiedz jego żonce że masz bardzo niegrzecznych kolegów i zeby jego mężus się zaczął ogladać przez ramię ale się posrają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tylko żałuję, że nie mamy zajęć z takim jednym kolesiem, który powiedział w zeszłym roku do jakiejś laski w ciąży, że jak sobie nie radzi, to żeby dziekankę wzięła. On by jej przemówil do rozsądku. Moje koleżanki chodził do ostatnich dni ciąży na uczelnie i jakoś nic im nie było, a ta debilka w ogóle teraz wymyśliła, że jest na grypę chora-tylko chyba odkąd w ciążę zaszła to ma tą grypę.No i co najlepsze-taka wielka mamuśka z niej, że pierwsze co zrobiła jak wyszła z zajęć to zapaliła fajka! No myślałam, że jej łeb przetrące jak to zobaczyłam. A jej mąż ma czelność straszyć mnie. No i np. jest tak ułomna przez tą ciążę, że jak miała przygotować na zajęcia zasady gry w siatkówkę to przyniosła książke z antykwartiatu z zasadami gry z 1995 roku- przecież to jakaś paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przespanych/nieprzespanych nocek to ja wam powiem, że nie mam z tym problemów, bo chodzę tak późno i tak bardzo wymęczona spać, że przyłożę głowę do poduszki i już mnie nie ma, a potem ledwo wstaję jak dzwoni budzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja walczę z obiadem i z budową cholerka powódź w piwnicy wrrr wrr wrr A co tam dzięki za pamięć tak mi się miło zrobiło że nawet piwnica nie straszna . Dziękuję 🌻 namea🌻 i pomaga?, dziekuję za pamięć i życzenia :) vitalijka🌻 ha ha cieszy mnie to niezmiernie dzieki za życzonka jadzia🌻 ślicznie dziękuję reewelka🌻 dziękuję pięknie kasiula🌻 dziękuję :D bajka🌻 dziękuję :) gratulację wysokiej noty mika🌻 ślicznie dziękuję baskijka🌻 chciałam przekazać że osoba wygłaszająca takie opinie na pewno nie przygarnie cię w złej chwili gdy nie licząc na kase i wykształcenie przyjdziesz do niej po zapomogę , wiec mówię że dobrze że zależy ci na wykształceniu i karierze bo samymi górnolotnymi myślami się nie najesz i tyle ita🌻 zaczynam wymarzać :) dziękuję pięknie elfik🌻 dziękuję :D A jak ten film ma się do matrixa jedynka mi się podbała madziczek🌻 dobre pytanie :] jakieś szpiegi się wygadały albo ja coś wspomionałam ale to dawno jakoś :] dziękuję za życzenia Agi🌻 dziękuję pięknie ivette🌻 dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 chyba domyślam się o co może chodzić. reewelka🌼 prawda, że jak się pracuje tak ciężko jak Ty, to się pada na łóżko i smacznei śpi. Ja do tej pory też jakoś nie miałam problemów, może chodzi o to, że okres mi się zbliża, wszystko leci z rąk- ja tak mam. Dwa dni temu szklankę zbiłam, dzisiaj o mało talerz, to są moje objawy na kilka dni przed, więc pewnie tutaj jest przyczyna. U mnie dziś ładne słoneczko za oknem:) Chyba umyję okno i zmienię firanke. Uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---oj nijak to sie ma do Matrixa nie ma zadnej futurystycznej technologii czy jakichs efektów specjalnych ale dla mnie Matrix to film wszechczasów niedościgniony ideał więc dla mnie każdy film ma się nijak do Matrixa i dla mnie nie ma 1 2 3 tylko całość trylogia Matrixa jedyny wspólny element to ze Keanu znowu gra cierpiętnika wybawcę ludzkości.Jakbym miala cos polecić dobre filmy z Keanu to Constantine był świetny można go wymienić w jednym zdaniu z Matrixem,V jak Vendetta bez Keanu ale za to braci Wachowskich świetny film bardzo oryginalny z Natalie Portman i Hugo Weavingiem (czyli agentem Smithem z Matrixa) A takie cos z futurystyczna technologią to ...Transformers naprawdę świetny film jak na taką historyjkę.A jeśli chodzi o Dzień w ktorym zatrzymała sie ziemia to troche klimatem zalatuje z Archiwum X ( swoja drogą ostatnie kinowe archiwum X totalna porażka) i katastroficznymi klimatami z Wojny swiatów.No to sie rozpisałam :-D ale to lubię więc lubie o tym gadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼to zapraszam do mnie na mycie okien:P Ja firanek nie mam, więc będziesz miała mniej roboty:P U mnie szaro, buro i ponuro. Głowa boli, jestem po dwóch kawach i energy drinku i nadal nie przytomna. Jutro na szczęście wreszcie wyjdę o normalnej porze z pracy i pojadę z Emilką na lumpki. A co do dni przed okresem to ja chodzę nabuzowana, płaczę z byle powodu i mam zmienność nastrojów z prędkością światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka my to się mamy nie? mnie wlaśnie wszystko z rąk leci,osłabiona jestem,rozdrażniona... tydzień przed jem jak chłop..a nawet więcej od mojego chłopa.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼ja tylko wtedy potrafię zjeść całą tabliczkę czekolady na raz, bo normalnie to mi się to nie zdarza. Ogólnie mało czekolady jem, więc jak mam ciśnienie na czekoladę to wiem, że okres się zbliża. Oj mamy się mamy...ale to i tak chyba lepsze, niż poranne polucje u mężczyzn:P Bo nie chciałabym chyba tak mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś popołudniu jak wrócimy od Mojego babci( ma po mnie podjechac do pracy) ide do rosmana i kupuję dwie saszetki koloryzujące do włosów joanny kolor piaskowy blond-najpierw tym zrobie bo jest jaśniejszy a drugi kolor( to na wypadek gdyby nie wyszło) piaskowy blond-ciemniejszy. Kurcze jestem ciekaw czy wyjdzie, aż się boję. Mam pasemka i chce zrobic kolor jednolity. A tak w ogóle dziś mamy iśc z przyjaciółą biegać haha już to widzę. Kasiula kurcze zaniepokoiłam sie tym Twoim przeczuciem. Onfi czyżbyś miała spotkać się z Vitalijką? Rewelka to ja idę z wami pomogę szperać bo ja to lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼zapraszam serdecznie:) Możesz wyszukasz coś dla mnie fajnego, bo ja tylko nie wszędzie umiem szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 oj daj słoneczka troszkę elfik🌻 dobrze że się rozpisałaś przynajmniej mam jako takie wyobrażenie. może z ciekawości zobaczę ita🌻 jak się miło okazało vitalijka jeździ na moje zadupie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 już się zobaczyłyśmy szkoda że tak na krótko ale musiała uciekać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼i jak po spotkaniu? Opowiedz coś więcej, bo wiem, że to fajna sprawa...jak ja miałam się pierwszy raz spotkać z kimś od nas to miałam lekkiego stresa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi i jak? To ile wy się widziałyście 15 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja się nie widziałam z nikim jeszcze z forum ale też bym się stresowała troche..takie zderzenie w realu :D moze kiedyś zorganizujemy zjazd naszego forum co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼już był kiedyś taki pomysł, ale jest to średnio wykonalne, zeby tylu babom odpowiadał jeden dzień i jedno miejsce. Jesteśmy rozsypane po całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. onfim 🌻 sto lat !!!! 🌻 ita 🌻 dzięki za życzenia zdrówka A wczoraj były mojej siostry imieniny, i przyszli jej znajomi z wódką. No i się napiłam. Ale dziś ciut lepiej sie czuje (pomijajac kaca) :) Nie mam siły pisać więcej, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam sobie frytki bo dzis późno do domku wróce, a nie chcem być głoda, i tak sobie weszłam w tabele kaloryczne i porównałam wartości odżywcze frytek i ryżu i lepiej wypadają frytki mają mniej kalorii, tłuszczu troszeczkę więcej i o wiele wiecej węglowodanów ma ryż, to ja juz nie wiem o co biega z tym ryżem, że niby lepszy w odchudzaniu???? Ale ziuziu mi sie chce i chce mi sie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 he he no było sympatycznie ja tam stresu nie miałam byłam na swoim terenie :] tylko szkoda że tak krótko no ale dezercja na dłużej z pracy była nie wskazana ita🌻 no troszkę więcej:) jadzia🌻 fajny pomysł emi🌻 dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---co to jest ziuziu???? Jadzia🌼---no były takie opcje ale weź tu każdemu dogódź :-O Emi🌼----czyli nie tylko ja alkoholik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---"ziuziu mi się chce" to znaczy zimno mi?? Los masakros to ja nie nadążam za tym nowoczesnym żargonem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no u mnie na prowincji krakowskiej ziuziu to raczej że zimno ach w slangu jak widać gwara z podziałem na regiony też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha opcja Madziaczka jest trafna, kuźwa Mój się spóźnia bo niby korki( mogę się założyć, że za późno wyjechał ) i jeszcze mi się drze w słuchawkę brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr normalnie go zabije jak tu przyjedzie! Pasiata jak tam domowy szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×