Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼własnie dostałam wiadomość od fryzjerki, że zwolniła się z pracy, bo bardzo źle się czuje i nie może do mnie dziś przyjechać, więc bardzo Cię przepraszam, ale z obcięcia nici dziś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 spoko. innym razem. W takim razie co robimy. Ja proponuję Kebab, potem zdjęcia (ło matko, a ja taka nieogarnięta) a potem ankiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼jestem za:P A z ankietami naprawdę chcesz mi dalej pomóc? Przecież masz swoje sprawy, nie chcę Ci gowy zawracać i kłopotu sprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 nie chce sama w domu siedziec, pomogę ci skonczyc to, co wczoraj zaczęłam... o ile mnie zechcesz... Mam dziś jakiś płaczliwy nastrój :/ A swoje sprawy wieczorami nadrabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 no tak u was cuda a ja jakoś walczę z równowagą na świecie całego życia cholera tak pechowego jak ten miesiąc nie miałam chyba emi🌻 też ci mogę sypnąć trochę moim pechem reewelka🌻 dla ciebie http://www.icq.com/greetings/cards/130/ kasiula🌻 spoko rozumiem elfik🌻 zmobilizuj się i podejdź potem sobie będziesz wyrzucać że mogłaś pójść a nie poszłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilk🌼pewnie,że Cię chce:) Ja też mam płaczliwy nastrój. Ofim🌼dziękuję-w domu obejrzę, bo w pracy nie mam głośników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula a szminke która w dzień ma inny kolor niż chciałam, kredke do oczu białą, która myślałam, że po zastosowaniu bedzie dawała inny efekt i biubułki matujace, które niszczą cały make-up. Pasiata jedno pytanko do Ciebie bo ty to taką zdrową żywność propagujesz, powiedz mi jeżeli chodzi o wedliny to kupujesz takie w sklepie(bo one też sporo ulepszaczy mają) czy robisz jakoś sama? Bo wiem, że chlebek sama robisz. Moja siostra ta druga chce żebysmy dzis do niej wpadli popołudniu z psiakiem, nie wiem czy mi się będzie chciało. Naema to ty nic się babo nie chwalisz a idź ty że. Rewelka nie smutaj głowa do góry! jadzia jak mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie juz nie wytrzymuje w tej robocie😠 Faks mi cały czas pipcy bo jest dokument w srodku a ja za cholere nie potrafie go wydrukować:/ ide do domku:) Ita🌼to rzeczywiście nie udane te zakupy:( Emi🌼prponuje dobre winko wieczorkiem:P rewelka🌼I Ty sobie nie żałuj dzisiaj;) Miłego popołudnia kochane😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazłam w necie pyszny przepis na łososia dziś go wypróbuję! Kasiulka nie denerwuj sie , pizgnij faks przynajmnie wyładujesz się hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 dobre na złość polecam :) kasiula🌻 idz a fax przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼a jakiej firmy fax macie? Ita🌼mam nadzieję , że zaraz humor się poprawi. Nigdy nie używałam tego typu bibułek, ale ostatnio zaczęłam używac bazy pod podkład i jestem bardzo zadowolona, bo efekt utrzymuje się cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka ja kiedyś używałam bazy z daxa ale tak mi wysuszyło skórę, że płatkami mi schodziła i prawie całe opakowanie stoi...a po iluś tam godzinach i tak się świeciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam z Soray teraz. Poza tym mam skórę mieszaną, więc to inaczej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka no ja też mam mieszaną, nie wiem dlaczego tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od warunków w jakich się pracuje, przebywa itp. U mnie jest starszna klimatyzacja, która niszczy moją cerę strasznie. W sumie ta baza ją chroni dodatkowo. W używałaś kremu pod bazę, czy na czystą buzię od razu nakładałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼to gdzie się spotykamy? Jak będę jechała to dam Ci znać, to powiesz czy wyjdziesz z pracy o 17, czy będziesz musiała dłużej posiedzieć, to ja może do obuwniczego w Hali Mirowskiej bym zajrzała jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼to ja nie wiem. Nie jestem specjalistą od tego typu rzeczy. Mi póki co robi dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a mi co innego robi dobrze :P To jak będzie z tym winem? :) Ja wyjde najpóźniej o 16.30 bo musze iść z listem. ale idź spokojnie do obuwniczego, to ja skoczę do domu. Zresztą mamy telefony prawda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼generalnie to mi się nie chce, więc tak asekuracyjnie się pytałam. Jak będę jechała to dam Ci znać i powiesz mi gdzie się spotykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 dobra. O matko, aż mnie wzdryga jak sobie pomyślę, że w domu będę musiała się z tym naszym współspaczem styknąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj, żeby Cię niczym nie machnął, jak będzie uciekał:P A winko...dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea, ale cos konkretnie chcesz wiedziec? opieka medyczna, dentysta, okulista, recepty - w ciazy i rok po porodzie za darmo, tak samo wszytskie, badania. porod rodzinny bez oplat, porod w wodzie bez oplat, wszystkie dostepne znieczulenia bez oplat. po porodzie salowa robi Ci kapiel, poloze pomagaja przy dzieciatku,doradcy laktacyjni n a kazde zawolanie :) do domu mozesz wrocic po 6 godzinach jesli wszytsko jest okej.. onfim, jw :D madziczek, haha dobra taka dieta :D :D kasiula, hehe kocham takich facetow :/ jestes w ciazy? :D emilunka, hahaha :D :D :D no to masz niezlego tego wspollokatora hahaha :D :D :D itas, podziel sie przepisem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 można ale nie trzeba kto decyduje czy jest w porządku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam Emilce, że napisze jaki miałyśmy romantyczny wieczór, więc piszę: Romantyczna kolacja przy lampce w rogu zamiast świec, wino z parówkami, a na przystawkę chipsy ketchupowe:) A jako romantyczna muzyka...podkład muzyczny od \"M jak Miłość\":P Już mnie porzuciła i pojechała do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się na sam wieczór wkurzyłam i nie chce mi przejść, ehh co za...😡 nie mam siły czasem do niektórych ludzi (dawnych znajomych) naprawdę- do jutra pewnie przejdzie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, a co? planujesz do uk wyemigroac? :> to glownie zalezy od Ciebie, ja moglam juz na drugi dzien wyjsc, ale zostala jeszcze 2 - glownie z tekiego powodu, ze moj sie zapil i mnie nie odbieral ze szpitala przez 3 dni :/ ale gdyby to ode mnie zalezalo to bym wyszla juz na drugi dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×