Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Jadzia🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Tak tak bardzo sie cieszy-cały weekend oblewał.. w piątek przyszedł tak pijany ze zjadł zimna zupę z menazki i położył sie koło mnie i przez 20 minut zapewniał mnie jak bardzo tęsknił i myśłał o mnie wracajac do domu.. W sobote pił od rana(a była okazja bo kumpela z ekipy urodziła) i młody tatus wpadł z butelka do nas,posiedziałam z nimi chwilke,poszłam do koleżanki,przychodze wieczorem a tu jeden świeży tatus zgon,przyszły tata nie lepszy i trzech kolegów którzy swiętowali i wcale nie mysleli o zmianie lokalizacji..Na domówke chcieli mnie zawieść ale zostałam w domku bo ostatnio tylko spać mi sie chcee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula gratulacje, wyciągnęłam to z Ciebie, bądź dobrej mysli a na pewno będzie wszystko ok. Trzymam kciuki za Ciebie kochana i za Twoje przyszłe maleństwo. Super ale się ciesze!!!!! A tak a propo pytałam się mojego lekarza jak to będzie z odstawieniem tabletek anty, bo mam w planach, stwirdził że najlepiej w czerwcu, bo może być jakiś tam efekt tzn, że może mnie strasznie wysypać po odstawienu hormonów,a w wakacje jest inne powietrze i szybciej mi jak coś poznika, ale mam nadziee, że w ogóle mnie to ominie. Mówił tez , że może być problem z powrotem okresu i potem z jego regularnoscia aż sie normalnie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼rozumiem ale strasznie sie boje😭 papierosy nawet moje ulubione odstawiłam i tylko zdrowa zywność wprowadziłam do swojego jadłospisu-żadnej chemi!! Ale jak przeczytałam forum o ciązy obumarłej aż mnie scisnęło:( Póki co jest wszystko w porzadku bo jajniki bolą i juz jedno rzyganie dziś zaliczyłam:)Staram sie byc dobrej mysli ale wiesz jak to jest..:(W genach mamy martwienie się na zapas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula [kwiat[ dziubasku mój. Bardzo dobrze że papieroski odstawione. BARDZO DOBRZE. A ty może zamiast czytać forum o ciąży obumarłej to poczytasz jakieś o dbaniu o siebie w ciąże? O pozytywnym nastawieniu? Sama się wkręcasz :P Ja tam trzymam kciuki za ciebie i jestem wszystkimi komórkami ciała mego z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczynki dziękuję za miłe słowa😘😘 Juz lepiej płakać sie nie chce:) Emi🌼już zmieniam tematyke:)😘 Ita🌼a jak ja odstawiłam nic mi sie nie działo,oprócz tego że miesiączki przestały być regularne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼ja to już się doczekać kolejnych zdjęć nie mogę:) A Twój brzuch to wyprzytulam normalnie jak nie wiem co. Teraz na pewno będe w lipcu u Ciebie, bo będę brzusio musiała zobaczyć. Musisz dbać o siebie, zero nerwów, pozytywne myślenie i wszystko będzie w porządku. To ja za Ciebie będę piła i paliła przez te 8 już miesięcy:P Emilka🌼ja też dziękuję za wczoraj, ale ostrzegam, że dziś humor nie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 humor humorem, ale nie pozwolę, żebyś się na mnie wytelepywała :P w pracy to się możesz na ludzi drzeć i ich rozstawiać, ale ja się nie dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale ja się jeszcze nie zaczęłam na Ciebie drzeć. Po prostu wolę się nie odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼a juz wiesz kiedy bedzie spotkanie z panem P?? Emi🌼a u mnie słoneczko i 10 stopni:)Podsyłam w twoją strone dużo promyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka🌻 mam, a jak nie mam to znajdę :] soma🌻 miłej nauki reewelka🌻 no tak no to przytulaski muszą ci wystarczyc :) bajka🌻 to zablokuj dostęp do kompa emi🌻 dobrze byle do przodu ita🌻 udało się a jak wstałam rano i wszystko poprasowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na zielona herbatkę! A propo kursów na prawo jazdy jutro umówiłam się z moją siostrą, że bedę z nią ćwiczyć biegi i cofanie, bo zaczęła jazdy, ale ona twierdzi, że się nie nadaję do samochodu, kurcze szkoda by było zaprzepaszczyć ten cały kurs, ale ona zawsze tak pitoli histeryczka jedna jutro musze ją na ziemię sprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita ja już mężowi już mówiłam że musimy gdzieś zajechać na jakąs polną drogę i też chce żeby mi pokazał co i jak,na kursie nie jestem ale co tam trzeba sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi to się bardzo cieszę, postęp musi być!!!! Rewelka i co owocne szperanie na lumpach bylo z Emi? Ja w piątek do tej terranovy wskoczyłam i taniej niż w lumpie wyhaczyła, 2 pary spodni takich samych, materiałowych, na kant, rurkowatych, kremowe i szare, ale aż za całe 5,90 szt haha, tylko dziwne bo kremowe idealnie leżą a szare niezbyt a ten sam rozmiar i fason?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia a pewno jak pójdziesz na kurs kiedyś to już bedziesz wiedziała co i jak. A ja mam w planach iść na wakacyjny kurs j.ang do szkoły języków obcych, bo nawet chciałam się zapisać na naromalny, który sie robi w ciagu roku, ale stwierdziłam, że szkoda kasy i czasu na przypomnienie sobie podstaw, zrobie to w wakacje a potem może na wyższy pozim pójde, trza rozwijać swoja mózgownicę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kASIULAjeszcze nie wiadomo, ponieważ teraz zaczęłam się zastanawiać czy w ogóle tego chce. Do wczoraj myślałam jeszcze o jutrze wieczorem, teraz nie wiem. Emilka🌼co świetnie? Ita🌼dla mnie owocne:) Koszula-Gap, bluzka z krótkim rękawem Marks & Spencer, bokserka różówa Topshop i żółta-Atmosphere plus torebeczka... i to wszystko za gorsze. Jadzia🌼ja poszłam na kurs zielona jak trawa, bo nigdy za kierownicą nie siedziałam-nawet nie chciałam i wszystko pierwszy raz robiłam z instruktorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 no widzisz ja też chciałam ćwiczyć i auto się zbuntowało i ani ćwiczeń i ani nowych talerzyków nie bedzie bo auto nie chce jechać wrr normalnie styczeń był jest najbardziej pechowym miesiącem dla nas chyba reewelka🌻 ja zupełnie nie umiem w takich sklepach nic znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka 🌼 GRATULACJE!!!! Ale sie ciesze, az mi lzy stanely w oczach!!!! taka wspaniala nowina!!!! i mamy kolejny, niesamowity, piekny CUD!!! Sciskam i caluje mocno Wasza dwojeczke :D itus 🌼 Ty to masz nosa kochana... szczescia nie ukrywam, szczesciem sie dziele :D reewelka 🌼 oooo zakupy udane, ja wczoraj tez zawartosc swojej szafy powiekszylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...nie każdy ma takie widoki. Albo zaraz kogoś pogryzę, albo poryczę się jak dziecko i będę tupac nóżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×