Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim wiem ze przydalaby sie bardziej racjonalna dieta ale jak pomysle ze mam zmienic jadlospis na np 2 miesiace to az mi sie cos robi, bo ja za bardzo kocham jesc! te 2 tygodnie jeszcze jakos bym przezyla chyba... a co do idety to sobie odpuscilam, bo w lodowce pustki :P w czwartek moze sie zmobilizuje i porobie zakupy :] madziczek, co to jest dieta mz? o.O onfim, tu, czyli w anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie bede miała neta przez tydz:( wiec pojawie sie w piatek, chyba ze skorzystam z uczelnianych komputerów. zaraz jade do Kalisza, prosto na koło z marketingu:/ jak możecie kciukajcie, dziaki:* miłego tyg. buziaki👄🌼 aha, w sprawie zdjec nikt sie nie przyznal😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane 🌼 zapraszam na zielona herbatke :) onfim 🌼 czekam na Ciebie, moze mnie na kawke zaprosisz, bo spiaca jestem masakrycznie... w samochodzie przysypialam :o reewelka 🌼 jak tam sie udala naukowa niedziela?? emilka 🌼 ja juz sie od rana ciesze, bo wiem, ze dzisiaj bedziesz :D vitalijka 🌼 wcale nie taki ranny. u mnie jest po prostu 3 godziny wczesniej ;) elfiku 🌼 nie obejrzalam w koncu wczoraj grey\'s :( wiec nie moge na razie pomoc. ale jak tylko zasiade przed kompa na seansik to bede dawac znac :) bajka 🌼 ladne zdjecia na nk :) madziczek 🌼 bedzie dobrze :) w srode bedziemy kciukac za Ciebie ivette 🌼 to opowiadaj jakie wrazenia z brytyjskiej opieki medycznej kasiulka 🌼 pasiasta 🌼 itus 🌼 no i jak to hinduskie jedzenie?? ja tu czasem jem i mi osobiscie smakuje, ale mimo, ze lubie na ostro to zawsze prosze o \"medium spicy\" ;) mika 🌼 czarna 🌼 PIESZCZOt 😘 jadzia 🌼 strzyga 🌼 agi 🌼 soma 🌼 izunia 🌼 wczoraj po pracy pojechalam na male zakupy. chcialam cos fajnego blekitnego, ale srednio mi z tym poszlo. jednak jak zwykle zakupy uwazam za udane :P tutaj teraz przez miesiac mamy DSF-Dubai Shopping Festival i wszedzie sa niesamowite przeceny :) wiec zakupowy raj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Namea ja też chcę taki zakupowy raj mieć! Ja jestem osłabiona, blada jak ściana ...oczywiście okres ale co tam...jutro będzie lepiej W sbt byliśmy na u Mamy na małej rodzinnej imprezce,fajnie było...Mama chora,rozdrażniona,jak przy każdej imprezce małe spięcie między nami było ale skończyło się dobrze.. Miłego poniedziałku! dla każdej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 to zapraszam :D ja juz na szczescie po okresie, uff... miesiac spokoju teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 to mam prośbę możesz mi powiedzieć czym po jakim czasie od porodu wypuszczają kobietę do domu? zakładając że nie ma żadnych komplikacji? bajka🌻 możemy i kciukami :) namea🌻 jestem i melduje zaproszenie na kawe :) jadzia🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌼 mialam o to samo pytac co jadzia 🌼 :D za pol godzinki jade na lunch. juz mi tak w brzuchu burczy, ze az musze zagluszac muzyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Namea🌼udało mi się posprzątać, zrobić 3 prania i zasiąść do ankiet. Wieczorem przyjechała Emilka i mi pomogła. Nie skończone jeszcze, ale już mniej, niż więcej zostało. Po 🌼u dla każdej. Mam zrąbany maksymalnie humor, a do tego się poparzyłam prostownicą dziś i to bardzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 tak jeden kabaret coś kiedyś wspominał o rewelacyjnej diecie cud -chcesz zeszczupleć nie żryj tyle :D reewelka🌻 nic mądrego poza wdech lub wydech ewentualnie 10 pompek nie mam do powiedzenia mogę podesłać pocieszali przytulaki i polepszacze humoru :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reweleczka 🌼 no to pieknie sobie poradzilas :D dumna jestem z Ciebie 🌼🌼🌼 a co do prostownicowych poparzen, ja dwa dni temu platek ucha sobie podrostowalam, a teraz boli i nie chce sie goic :o tule mocno, zeby humorek powrocil... przed Toba nowy tydzien i na pewno bedzie lepszy od poprzedniego 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać:) Namea🌼ja chcieć herbatkę:) Rewelka🌼śpioch wczoraj padł bardzo wczesnie,jak samcor właczył skoki..Dzis za to o 5 tej Kasia juz miała oczy szeroko otwarte:OTeż sie poparzyłam ale para od czajnika:/ Jadzia🌼pigułkę zapodaj:)Mnie tez cos pobolewają:( Onfim🌼masz czas koło południa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka ale kurcze 3 pralki to niezla jestes ja Cię podziwiam tak sobie organizujesz ładnie wszytsko, praca jedna,praca druga.kurs na prawko, szkoła.naprawde podziwam,radzisz sobie dobrze ze wszytskim, głowka do góry zobaczysz że za parę dni bedzie lepiej,poprawi Ci sie nastrój 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiulka, ja wczoraj też byłam katowana skokami i też odpłynełam,tabletkami wczoraj sie najadłam,dziś czuje się osłabiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! madziczek 🌻 A dziekuję, po weselu tragicznie, na weselu baaaardzo dobrze:D Dopiero teraz w miarę doszłam do siebie. W miarę, bo mam małą gorączkę i migdał strasznie dokucza:-O Pół nocy nie spałam:-O Bajbajka🌻 Dziwna sprawa ze zdjęciami. reewelka🌻 Człowiek nie maszyna, czasem emocje biorą górę... Trzymaj się🌻 ita🌻 Nikt nie mówi, że łatwo. Tylko co będzie ja się znudzicie tymi kłótniami... vitalijka🌻 Czasami się pojawiam, bo na uczelni ewidentny brak płci żeńskiej;-) A ja niby nie przepadam za damskim towarzystwem, ale czasami wskazane:-) namea🌻 Fakt, projekt oddany i już nie muszę patrzeć na magistra szowinistę:-O Życzę miłego dnia. Zbiorowy 🌻 dla Wszystkich. Zaczynam się uczyć:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadza🌼bo rewelka cwana bestia jest:) rewelka🌼śniłaś mi sie:) emi🌼i Ty też choc nie wiem jak wyglądasz:P Ale byłaś i obraziłaś sie na mnie;) Przyjechałyscie do mnie na chate a że miejsca mam niewiele to rewelke upchnęłam do siebie do łózka a Tobie dostała sie osobna kanapa,a Ty strasznie po mnie krzyczałaś bo chciałaś razem z nami spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼mam dwa palce poparzone...boli jak skur... Kasiula🌼pokazałam wczoraj zdjęcie Emili, bo nie mogłam się powstrzymać. Jadzia🌼dziękuję za te słowa...bardzo:) Ofim🌼jestem asportowa, więc z pompek nici...tym bardziej z poparzoną ręką. Nowy tydzień nie zapowiada się obiecująco...chce mi się wyć od rana. Wieczorem mamy jechać z Emilką zdjęcia do prawka zrobić i jutro jedziemy się zapisać na egzaminy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼:)Mnie wogóle strasznie zaskoczył tel od Emi,ale jak mi sie cholernie milusio zrobiło:)😘 Emi🌼masz strasznie symapatyczny głosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼jak ja prostuje włosy i przewaznie na szybkości to zawsze w ucho sie przyparze;)Mocz w zimnej wodzie mi to pomaga bo oczywiście w szkole nie ma nic na oparzenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja po raz drugi:) jestem juz po kole, babka sie spozniła, jak zwykle. ale luzik mysle ze 4to powinno byc jak nic:D oczywiscie ze zdjecia mi sie nie wyjasniło😠 mam nadzieje,ze kiedys sie winowajca przyzna. wicie moze nie az tak bardzo chodzi o te zdjecia(chociaz tez bo były to fotki, np. z przysiegi mojego Miska, z imprezki przed jego pojsciem do woja), ale o to ze ktos beszczelnie grzebał w moim komputerze, w moich dokumentch i to bez zgody i wiedzy własciciela sprzetu😡 po prostu to jesz szczyt bezszczelności! ide teraz na cwiczenia, ale nie chce mi sie. miałam sie poprawiac z tych negocjacji,ale nie zabrałam do domu notatek i nic nie umiem,wiec bede miała te troje, trudnio. moj bład:o to miłego dnia zycze. namea🌼 dzieki:) nudziło nam sie pod czas nauki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja już od rana na posterunku, byle do 17. potem wpadam do domu się ogarnąć, potem do Reewelki bo wreszcie zrobię porządek z włosami, potem jedziemy zrobić zdjęcia, a jutro już zapiszemy się na egz. :) Ciekawe tylko, kiedy znaleźć czas na naukę :] Reewelka 🌻 dzięki za miły wieczór :P Kasiula 🌻 a pewnie, że bym się kłóciła :P Bo ja nie lubię niesprawiedliwości :P Zadzwoniłam zaraz po rozmowie z Reewelką, tak mnie jakoś natchło :) onfim 🌻 czeeeeesc :) i jak tam kurs? elfik 🌻 wiesz, nawet na kafe jest gdzies taki mega długi topik o remontach. madziczek 🌻 ja jakoś przestaję za tobą nadążać. Na co ty jesteś chora? Bo ciągle piszesz coś o lekarzach, chorobie, a ja nie wiem, co to za choroba? namea 🌻 czekam już na ciebie jadzia 🌻 zyczę dobrego samopoczucia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼ja nie mam jak moczyć tej ręki. Na szczęście w ucho nigdy się nie poparzyłam. Mi się śniły jakieś głupoty dziś, ale nie pamiętam co. Biorę się do pracy, bo normalnie kogoś zaraz rozszarpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Onfi a dziękuje bardzo udany i co udało sie męża zaciągnąć do prasowania? Cieszę się, że miło się nastroiłaś ... Naema no w końcu nie poszliśmy do chinduskiej tylko pojechaliśmy do chińczyka na wynos, ale on tez brał medium w tym Krakowie a zionął ogniem haha. Naemka czy Ty coś ukrywasz przed nami???? Np swoje szczęście???? Fajne te przeceny u Ciebie, my wczoraj po kościele do cottenfielda poszlismy i dla Mojego dość spore zakupy zrobiliśmy, kasy sporo zotawiliśmy ale należału mu się, w końcu ciężko pracuje i zarabia. Mi też coś się skrobneło-mała torba podróżno-np. zakupowa chociaaż to z męskiej kolekcji, ale co tam. Elfik właśnie pierwsza zasada remontowa to nie płać dopóki nie dokończą roboty i dopóki nie bedziesz zadowolona z efektu i mów najlepiej w trakcie co ci się nie podoba. Jadzia u mnie też miła sobota z Moim i z rodzicami i to moimi, aż dziwne , że się z nimi nie pokłóciłam. Byliśmy w sobote w domku nad jeziorem, poobmierzać co i jak, bo tato powiększa domek, i pokazał nam co i jak planuje zrobić, kurcze fajnie, nie wiedziałam, że aż taką dużą działkę tam ma , dzieciaki i piesy będą miały gdzie biegać, już się nie mogę doczekać wiosny i nocowania tam i porannej kawy na łonie natury... Kasiula i jak po lekarzu, a skoki to u mnie norma w domu, nawet na kompie w to gra. Emi jak zdrówko? Rewelka nie przejmuj się człowiek to nie maszyna, może i dobrze, że z siebie to wyrzucilaś, będzie Ci lżej.... Madziaczek pewno chciała powiedzieć nartki Bajka bedę kciukać! Pasiata i jak lepiej juz u was ze zdrówkiem? Soma może nie znudzimy ale pozabijamy hahah Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 zdrowie duuużo lepiej. Głowa mnie tylko boli już któryś dzień z kolei, ale myślę, że to wina braku kawy przez 4 dni, taki syndrom odstawienia :) Ale zaraz sobie zrobię i myślę, że będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D rewelka🌼nalej sobie do jakies misieczki i postaw przed sobą;)ja tak dzis mam:) bajabajka🌼myslisz sie sie ktos przyzna??Może sa w innym folderze??szukałas? Ita🌼lekarz potwierdził moje przypuszczenia:)Efekt bedzie widoczny dla wszystkich za osiem miesięcy:P To widze ze nie ja sama z tymi skokami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka Kochana :) :D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D o tak mi sie mordka ucieszyła tule mocno Twój pewnie skacze z radości co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×