Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Witaj moja Droga Świto:P Namea🌼 to są szokobomsy: http://www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item_id=14584&pkt_id=&pro_id=&char_id= Na wino pod mur zapraszamy:) od razu zgrzewkę zakupimy, żeby do sklepu zbyt często latać nie trzeba było. Pasiasta🌼też sądzę, że to ktoś od nas, bo zbyt dokładnie \"zna\" mnie, żeby to była osoba z doskoku, ale co ja się będę przejmować:) Jejku...zaczynam żałować, że tak daleko mieszkam, bo chętnie bym się pobawiła grzechotką z Tosią:) Kasiula🌼dobrze będzie...moja koleżanka na początku ciąży schudła 8 kg od przytulania muszli:) Ofim🌼 Madziczek🌼 Jadzia to na szkoleniu jest:) A co do głupot jeszcze to ja np. przestawiałam kieliszki ja kolejny z domu \"wyprowadziłam\", ale wreszcie mama sie zczaiła. Jak zaczęłam mieszkać sama to też jakieś akcje odwalałam. W sumie to cały czas jakieś głupoty się mnie czepiają:) Ja się wczoraj bawiłam w chowanego...uśmiałam się starsznie, bo moje dzieciaki kazały pod łóżko mi się chować:P A potem koniem byłam i skakałam po mieszkaniu raz z jednym, raz z drugim dzieciaczkem na plecach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Witaam Wasz posłaniec przybył, co prawda troszke spóźniony ale co tam, niestety nic wam nie przywozi z lumpów, bo nic nie upolował, ale na wino chętnie się pisze no i na chipsy i szokobomsy. Elfik właśnie a złóż co tam. Naema ale bym sobie zjadła te pyszności Twoje mniam mniam, a pochwala się troszke tym swoim nabytkiem haha???A co do peruk pójdę i najwyżej powiem, że to dla kogoś z rodziny hahah Kasiula obyś dzis sie lepiej czuła Kochana! Pasiata kurcze a jak poznać czy wędlina jest wg tradycyjnych metod zrobiona jeżeli ją kupuję w sklepie? A na bitki to ja się pisze i bardzo ładnie proszę o przepis na nie, no i przypominam się z tym przepisem na tuńczyka? Dziewczyny to może walcie prosto z mostu kto to napisał, jak już ma być ostro i otwarcie to dawać, może to będzie jakas przestroga żeby nie pisać pod pomarańczowym kolorem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼a ja uważam, że ta osoby powinna sama się przyznać, bo przynajmniej uczciwie by było. Znamy się stad, dzielimy szczęściem i smutkiem, więc można się przyznać, przecież ja nie pójdę i nikogo nie zbiję, bo każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Tym bardziej konstruktywna krytyka jest budująca:) Pasiasta🌼poproszę o zaproszenie na obiadek:P Uwielbiam takie jedzonko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka no fakt hahah wydaję mi się, że ja już mniej pisze o serkach wiejskich no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼fakt, już trochę się ogarnęłaś, bo momentami to przechodziłaś sama siebie z tym wyliczaniem ile kanapek zjadłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 na wino pod mur? ita🌻 a ja kiedyś próbowałam tej serkowej metody serki sie popsuły zjadłam może z jeden :] jakoś nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼na wino wieczorem zapraszam:) Teraz trochę popracować trzeba, potem dzieciaki i trochę nauki, a na koniec wino i szkomobomsy:) Emilka🌼zostawiałam trochę dla Ciebie szokobomsów-nie dałam rady wszystkich zjeść:) Namei uciekł internet, więc póki co jej nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka hahaha no a tak a propo zaraz sobie jeden zjem! Onfi no w diecie podobno są bardzo ok bo mają dużo białka itd a to od Miki wiem, ale ja tu sie dużo rzeczy uczę uuuu Wczoraj ta kumpela nie przyszła a ja się znowu obeżarłam słodyczami jak świnka a dzis druga ma przyjść tylko zapomniałam, że dzis muszę iśc do weterynarza z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼a odezwała się chociaż, że jej nie będzie? Ja dziś póki co kabanosa zjadłam. No i cały czas myślę o zapisaniu się na fitness z Emilką od marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 no na szoko zdecydowanie wpadnę a co tam kg w tą czy w drugą ita🌻 no wiem ale jakieś to niezjadliwe dla mnie żeby tak codziennie serek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nie lubię serka wiejskiego przez te jego grudki i kolor...:O Na szokoboms zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim:) nareszcie skonczyłam zaliczenia:) dzisiaj miałam ustny egzam z zardza. mistem i gmina i zdałam na 5:):Ddenerwowoałam sie diabli,ale poszło bardzo dobrze:D własnie sie dowiedziałam za maja do kalisz przyjechac studenci z Bułgarii:)ale sie ciesze, moze to ktos kogo znam... Dziewczyny juz ma dosc nauki dzien w dzien z dnia na dzien, moj mozg nie przyjmuje wiedzy:(a teraz w pon. mam zarzadznie i planiwanie market.,w srode strategiczne(ustne), czw. angielski(pisemny), 10.02 ang. ustny:o, i 13 prawo pracy:o nio masakra totalna:o emu🌼 i rewelka🌼 pewnie myslicie ze to ja byłam ta pomaranczowa, ktora troche pojechała rewelce,ale musze was rozczarowac albo zawiesc(co wolicie), bo to nie ja. nie mam w zwyczaju ukrywanie togo co o kims sadze, mowie prosto co mysle, przez co mam czesto jakies problemy itp. ale mam zasade,ze lepiej cos komus szczerze powiedziec niz obgadywac go za plecami. wiec jesli bede miała cokolwiek do ktorejs z Was, badz kogokolwiek na forum, to bede pisac pod moim czae\\rnym nickiem ,a nie y\\ukrywac sie jak jakis tchorz! i mam nadzieje,ze skoncza sie Wasz przytyki, co do odbu\\y ktora pisze cos na rewelke! byc moze faktycznie to ktos z forum,ale nie wg mie to raczej nie. po prosyu ktos przeczytał troche stron cos wywnioskowal i napisal.takie jest moje zdanie i tyle. ide po wpisy i zmykam pisac prace:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka napisała sms ale na stary nr którego ja juz nie mam, dziś na gg się odzywała, że ma grype i przeprasza. Onfi to zalezy też jaki serek ja już różnych firm jadłam a wiesz jaki mi najbardziej smakuje z Biedronki, ale musi mieć długi termin ważności czyli conajmniej jeszcze 10 dni do przeterminowania to wtedy jest świeży i smaczny. Bo niektóre serki to bleeee niezjadliwe są. Hahaha no i znowu o serkach. A gdzie nasz nadworny chochlik no dobra niech bedzie rycerz??? Rewelka zapisz się ja teraz kupiłam karnet i muszę chodzić, a tak fajnie ostatnio się czułam po fitness i jeszcze wykupię piłki, bo są zaraz po fitnnes także 2 h za jednym zamachem zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼ja też mówię co myślę jak zapewne zdąrzyłaś zauważyć i generalnie to wisi mi kto to jest. Jestem sobą czy to się komuś podoba czy nie. Ofim🌼to ja powinnam mówić do Ciebie mamo chyba, co?:) No i wina pod murem nie wypada walic z mamą, więc może" kulturnie" usiądziemy i z kielonków się napijemy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, ja już tez na posterunku :) kasiula 🌻 czemu jestem najlepsza ? :D:D:D:D:D Zdrówka życzę, i nie denerwuj się w pracy :P Reewelka 🌻 w sprawie fitness nie przyjmuję sprzeciwu, idziemy i koniec. Bo będziemy grube i brzydkie :) Szokobomsów nie chcę na razie, właśnie kończę opakowanie ptasiego mleczka. Ale coś mnie masakrycznie głowa dziś boli... Miałam ostatnią jazdę dziś. No i ten pseudo egzamin... Masakra, przejechałam po ciagłej, nie z tego pasa chciałam skręcać, a mimo to łukasz mi powiedział, że nie ma potrzeby dokupowania jazd. Myślisz, ze on po prostu nie chce mnie już widziec? :) Ita 🌻 no faktycznie, jest z Tobą coraz lepiej,no i twoje posty są o wiele krótsze niż kiedyś :) Ale widzisz, najważniejsze to umieć się śmiać z samego siebie, a nie fochać się i odgrywać się na innych (tu znów aluzja w kierunku osoby jadącej po Reewelce). Tak sobie o tym myślałam wczoraj, że cholera jasna, jest nas kilka, znamy się po części osobiście, czy my w warszawie, czy dziewczyny w krk, czy mamy kontakt przez tel., kurde, nawet znamy dziewczynę z Dubaju, i żeby takie akcje się trafiały. WSTYD. Jadę jutro w lubelskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka 🌻 no i widzisz... staralam się przez kilka tygodni być miła. Naprawdę. Ale tą oto swoją wypowiedzią znów mnie z równobieżni wyprowadzasz. Co, pomoże ci, jak ci powiem, że to nie o Tobie myślałam? Swoją drogą ciekawe, że jesteś jedyną, która zaczęła zaprzeczać, mimo iż nie padło twoje imię. Wiesz co, ty masz jakiś problem ze sobą w tym momencie, jeśli anonimową wypowiedź odniosłaś do siebie. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 te grudki to jedyna dla mnie pozytywna rzecz:) wina to wogóle nie wypada walić tylko pić :) A wiesz ja nawet miałam kiedyś takie plany żeby wino robić :) raz robiłam nawet domowej roboty :] bajka🌻 to kiedy koniec sesji? ita🌻 a kto zaczął o serkach :> emi🌻 mówisz o pomarańczowej akcji? Ja myślę że to żadna z nas takie rzeczy się tu zdarzały i madziczek się oberwało i icie i mnie nawet ale tak naprawdę fatyczne wystarczy kilka stron lub zdań przeczytać żeby coś takiego wywnioskować, tak mi się wydaje my dziś badania lekarskie dopiero zaliczamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼to ja ogarnę te karnety i będziemy chodzić:) Zgłoszenie muszę wypełnić do 10 lutego. Ita🌼bez kitu-widać poprawę:P Ja mam największy problem z czasem, bo chęci w sumie większe. Jak ja kończę o 18 pracę, to mam zawsze coś do zrobienia po pracy, a w środę i czwartek już mam zapowiedziane dzieciaki do okolic 21, więc już w ogóle co kolwiek odpada. Bajka🌼no właśnie...skąd ten pomysł, że my o Tobie? Uderz w stół, a nożyce się odezwą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ok to będziemy sączyć tanie winko z kryształowych kieliszków :) Oj zdziwiłabyś się z pomarańczową akcją... Ja nie wierzę, że ktoś po przeczytaniu kilku stron czepił się AKURAT Reewelki. Mógł się czepić że ja biadole na prawko np,. że elfik biadoli na brak pracy. Tak by się zachował przypadkowy gość. Poza tym wiem po sobie, że jakbym nie była w temacie, to za cholere nie chciałoby mi się czytać nawet kilku stron. Poza tym goście (bez stałych ników) rzadko kiedy piszą pod nickiem np. Do Reewelki, Do Emilki itp. Takie moje rozumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 super, ogarnij karnety i będziem śmigać na fitness :) Będziemy spędzać jeszcze więcej czasu razem :) onfim 🌻 nasze badania trwały... 1 minute? Mnie pan zapytał: Czy nosi pani okulary? Powiedziałam, że nie. ale juz nie powiedzialam, że mam tylko nie nosze :) A on wzroku nie badał. W ogóle to jakaś ściema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma o co kopi kruszyć-koniec tematu:)- księżniczka zarządziła:) Bajka🌼Ty się ciesz dziewczyno, że dziennie studiujesz i masz to w ciągu tygodnia rozłożone, a nie w jeden weekend jak u mnie na uczelni jest. Morderczy weekend i po sprawie. Emilka🌼tylko najgorzej bedzie z doborem zajęć, godziny i mojej mobilizacji, żeby wybrać zajęcia zamiast spotkania ze znajomymi czy kina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no no pięknie :) no może masz rację z tą pomarańczą no ja też powiem że nie, nawet nie wiem gdzie leżą :) Ostatnio jakoś nawet szukałam ale nie znalazłam my badania mamy miec połączone z lekcją o pierwszej pomocy czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My miałyśmy oddzielnie badania i oddzielnie pierwszą pomoc, ale bardzo mi się te zajęcia podobały:) Sądzę, że jakby ktoś przeczytał kilka stron to nie dogrzebał by się do wiadomości, że kolejne osoby np. mi prześladują, że CIĄGLE jestem wkurwiona i niezadowolona itp. Takich wiadomości nie umieszczam w każdej swojej wypowiedzi przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Reewelka, jednak jest na czym kopię kruszyć :) Ja jestem pewna mojej dedukcji, ale odnośnie tej Bajbaj, to serio nie miałam dziewuszyny na myśli. serio serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼olać to...ja powiedziałam-jak komuś nie podoba się moja osoba, to już problem tej osoby-ja nie mam zamiaru zadowalać wszystkich, bo instytucją charytatywną nie jestem, ani Matką Teresą. Jestem cham, maruda, złośnica, wg was księżniczka i kurwa dobrze mi samej ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×