Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim 馃尰 co ty, nic nie jest na gwarancji. M贸j komp nigdy nie by艂 na gwarancji. Tak wysz艂o. a p艂yta- znajomy facet, kt贸ry ma serwis komputer贸w, dosta艂 do naprawy komp jakiej艣 laski na gwarancji (wszystko popsute opr贸cz p艂yty). wi臋c, ze by艂 na gwarancji, to tym sposobem, mi si臋 dosta艂a ta p艂yta, a tej lasce podmieni艂 :o tak, wiem 偶e tak nie wolno, ale jej wymieni za free, a ja bym musia艂a buli膰 ponad 1000 z艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 no w艂a艣nie zobaczymy, o kt贸rej ja dzi艣 wyjde z pracy. Siedz臋 min. do 19.00. A w og贸le wczoraj stwierdzi艂am, 偶e mam wszystko w dupie. Nie b臋d臋 si臋 ju偶 uczy膰 tych test贸w, mam sesj臋 teraz i egzamin, kt贸rego nie mog臋 zawali膰. Po prostu nie wyrabiam z czasem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲no ja te偶 nie wyrabiam, ale wczoraj zamiast si臋 uczy膰 na piwo posz艂am-wiem, 偶e powinnam sie uczy膰, ale pokusa by艂a silniejsza. Ja dzi艣 ko艅cze o 18 i do domu uczy膰 si臋 test贸w i do egzamin贸w i ankiety do kompa wprowadza膰...jutro na szcz臋艣cie kole偶anka zamieni艂a si臋 ze mn膮, wi臋c wyjd臋 o 16:30.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲czemu codziennie? Przecie偶 w poniedzia艂ki i wtorki do 16:30 pracowa艂a艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj dziewczynki mnie te偶 si臋 chcia艂o wczoraj z nerw贸w p艂aka膰. Jak mo偶na tak sie zachowywac jeszcze mi m贸wi艂 偶e tylko dzieki niemu mamy odszkodowanie.Chodzi po ludziach i opowiada 偶e gdyby on nie pisa艂 pism to bysmy nic nie mia艂y!!!A przeciez on nawet ode mnie telefonu nie odbiera艂 w tej sprawie musialam z s膮du dokumenty wyciaga膰 bo nie by艂o jak ich odebrac od niego!!!Pizda jebana mamusie nasy艂a bo nie ma jaj zeby mi w twarz spojrzec a teraz mnie b臋dzie zastrasza艂. Jeszcze si臋 z nerw贸w trz臋s臋 ale obieca艂am sobie 偶e tego nie odpuszcz臋 w gro藕by typu 藕le pani sko艅czy w przypadku jego zawodu nie moga byc rzucane tak bezkarnie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 no tak, i wczoraj by艂am do 16, ale dzi艣 musia艂am przyjsc na popo艂udniu skoro chce pi膮tek wolny elfik 馃尰 a w jaki艣 spos贸b mo偶esz udowodni膰, 偶e ci grozi?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲to w艂膮czaj nagrywanie jak do Ciebie dzwoni pajac jeden. Jezu...jacy ludzie potrafi膮 by膰 beznadziejni. Emilka馃尲aha...no jak najdzie Ci臋 ochota na wsp贸ln膮 nauk臋, to ja ju偶 od 19 w domu b臋d臋. Madziczek馃尲a czemu p艂aka艂a艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja te偶 rycza艂am. wczoraj i dzi艣. z bezsilno艣ci. Mia艂am dzi艣 rano referat doko艅czyc, 偶eby oddac. budzik mi nie zadzwoni艂 /nie wiem czemu - widac, 偶e jest nastawiony/, ale obudzi艂am si臋 jeszze w miar臋 i go doko艅czy艂am. pojecha艂am samochodem ze 艣wiec膮c膮 kontrolk膮 braku benzyny, 偶eby na pewno zd膮偶yc i... kurwa, najpierw jecha艂a jaka艣 betoniarka, za ni膮 ze 4 samochody i nikomu nie spiesyz艂o si臋 na tyle, 偶eby wyprzedzac, no to jakim艣 cudem uda艂o mi si臋 znale藕c luk臋 i to zrobic, potem jecha艂 jaki艣 dziadek z zastrwa偶aj膮c膮 szybko艣ci膮 ok. 30 km/h, a potem jak w ko艅cu skr臋ci艂, to sznurek samochod贸w jecha艂 za maluchem. sp贸藕ni艂am si臋 5 min 馃槶 馃槶 馃槶 a babka w sekretariacie nie chcia艂a mi przyj膮c tego... I jeszcze musz臋 dzi艣 do matki i艣c i s艂uchac jej pretensji... bo oczywi艣cie fizyk w ostatniej chwili zadzwonil i powiedzia艂, 偶e nie wr贸ci od razu po pracy tylko p贸藕no b臋dzie. A ja wcze艣niej ju偶 zd膮偶y艂am do matki zadzwonic i prze艂o偶yc spotkanie na dzi艣. I wr贸ci艂 kurwa jako艣 przed 2 w nocy... A ja sobie p艂aka艂am w poduszk臋....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wkurwia mnie to kafe wys艂a艂am i mi z偶ar艂o brrrrrr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka馃尰 kolorek te偶 fajny :) emi馃尰 rozumiem elfik馃尰 popieram A ja tez nied艂ugo bed臋 wy膰 do ksi臋偶yca bo jak narazie namydlili ludziom oczu i zostali z niczym praca jak膮 oferuje ma艂opolski rynek to albo sprzataj albo akwizycja albo pokazuj cycki w nocnym klubie wrr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ofim馃尲a kto i co Ci obieca艂? Ita馃尲przed wys艂aniem kopiuj wypowied藕 do Worda. Strzyga馃尲czy Tobie co艣 udaje si臋 zrobi膰 na czas i bez przyg贸d?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka馃尲 tak mi si臋 zebra艂o przez miesi膮c, czy dwa i chcia艂am jako艣 oczy艣ci膰 sytuacj臋. Ale 艣rednio pomog艂o. onfim馃尲 to mo偶emy razem do ksi臋偶yca powy膰;) tylko u mnie go jeszcze nie wida膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Znalaz艂am niedlaeko siebie sklep z ekologiczn膮 偶ywno艣ci膮 i s膮 tam m.in w臋dliny dzi艣 tam wpadn臋 i mam nadziej臋, 偶e nie oszalej臋, pierwszym moim celem b臋d膮 tzw kostki wegetaria艅skie co艣 na wz贸r kostek roso艂owych tylko bez chemi ciekawe jak b臋d膮 smakowa膰 w zupie albo w sosie. Ale si臋 ciesz臋 hihihi Og贸lnie dziewczyny mam takie przeboje z t膮 lask膮 co wczoraj pisa艂am, g艂upia pinda, teraz mnie przeprasza a tak to sz艂a w zaparte i stawia艂a na swoim, ale to by艂y g艂upie argumenty i jest fa艂szywa na maksa, a ja takimi lud藕mi nie b臋d臋 si臋 otacza艂a. Teraz jej p艂acz nic nie pomo偶e, ale mo偶e j膮 nauczy, 偶e nie warto hahm臋ci膰 . Dzis si臋 mi艂y dzie艅 zapowiada na 18 na step idziemy z przyjaci贸艂膮 a potem co艣 ugotujemy wsp贸lnie i na nocke zostanie u mnie, pewno i jakie艣 winko obalimy no bo ja s艂omiana wdowa do czw prawdopodobnie. A teraz to na kawk臋 zapraszam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Widz臋 偶e dzi艣 same bojowe nastroje:( A ja dzis sie nawkurza艂am w naszej s艂uzbie zdrowia,ale nie na pielegniarki ale na starych pryk贸w kt贸rzy bezszczelnie wbijaja sie do kolejki.Po zako艅czeniu pobierania krwi zemdla艂am i d艂ugo doj艣膰 do siebie nie mog艂am:ODobrze ze samcor by艂 w poblizu:) Elfik馃尲brak mi s艂贸w normalnie na ca艂a twoja motke馃槧A jak remont?? Emi馃尲poczekaj chwile z t膮 p艂yt膮 popytam koleg贸w w komisie czy nie maja przypadkiem na zbyciu;)To wszystkich laptop贸w jest ten sam model p艂yty??Albo mo偶emy zrobi膰 iaczej:) M贸j dobry kumpel kt贸ry siedzi w angli przylatuje nied艂ugo do Polski.Z tego co sie orientuje to tam sprzet jest du偶o ta艅szy.Mo偶e tak pokombinujemy? ita馃尲zapisuj sobie przed wysy艂aniem:)Ja tak robie i sie juz nie wkurzam:)A co do parali偶u narazie nic nie wiadomo,mama jest w trakcie bada艅.. rewelka馃尲jak sie dzis czyjemy? Pasiasta馃尲wiesz te偶 my艣艂a艂am o jodze ale u nas nie ma takich spotka艅:OAle rozkminiam opcj臋 basenu..Cwiczenia ci pomog艂y z roztepami??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka馃尰 nie mnie by艂y pracodawca m臋偶a powiedzia艂 偶e przejd膮 do drugiej firm i jak narazie cisza i jak pracy nie by艂o tak nie ma madziczek馃尰 to wyjemy buuuuuuu, plan贸w nie mamy raczej nie obchodzimy ita馃尰 no w sumie mo偶e si臋 dziewczyna czego艣 nauczy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelko czasem kopiuj臋 ale nie za ka偶dym razem, bo juz dawno mi nie z偶ar艂o hihi a ty jakie plany na dzi艣 masz???? Madziaczek jak dobrze p贸jdzie to b臋dziemy w g贸ry jechac 14.02 a Ty? Onfi a co si臋 stan臋艂o????? Dzis co艣 jestem nabuzowana na maksa przez t膮 pseudo kumpele, wyskoczy艂am na chwile do miasta i na rynek, na ryniaczu budu jeszcze nie porozstawiana a to po 10 by艂o , torby nie kupi艂am a w mie艣cie szuka艂am sklepu z perukami i nie mog艂am znale藕膰 i nico z tej wyprawy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Madziczekja ide do knajpki japo艅skiej na sushi.Jad艂a mo偶e kt贸ra艣?bo ja jako艣 dziwnie nastawiona do tego pomys艂u..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiula 馃尰 s艂uchaj, ja nie wiem, jak jest z t膮 p艂yt膮 i ile one kosztuj膮, chodzi o to, ze ja potrzebuje komputer na JU呕. Musze do ko艅ca tyg. co艣 wymy艣le膰, bo nic z tego nie b臋dzie :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi馃尲popro艣 ch艂opa mo偶e on ma jakies znajomo艣ci z komputerowcami(napewno ma..)Mo偶e da sie co艣 wykombinowa膰..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiula馃尰 ja bym si臋 zastanowi艂a czy to je艣膰 ze wzgl臋du na stan w jakim jeste艣 mimo wszystko to nadal surowa ryba ita馃尰 no nic kryzys si臋 panoszy ludzie ko艅cz膮 na bruku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Madziczek馃尲w walentynki siedz臋 w szkole, a potem w domu przed tv wyl膮duj臋, bo to sobota, wi臋c wszyscy znajomi b臋d臋 parami sp臋dza膰 ten dzie艅. Ita馃尲plany na dzi艣...po pracy do domu uczy膰 si臋 test贸w, na egzamin i pisa膰 prac臋, a i posprz膮ta膰 musz臋. Kasiula馃尲dobrze si臋 czuj臋, nie mam kaca jak o to pytasz:) Ofim馃尲bo to takie kr臋tactwo teraz jest:O Powiedzia艂 pewnie tak, 偶eby jako艣 zatka膰 buzi臋 tym, kt贸rych wywali艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiula 馃尰 ale ja juz nie chce wymieniac p艂yty. P艂yta pali si臋 z powodu czego艣, co pod艂膮czam pod usb- nie wiem, myszka, kabel od aparatu, nie wiem. Dziwne, bo jak wymienili p艂yt臋, to wymienili tez USB. A co wiecej, ja przez te 2 dni nie uzywalam niczego pod USB- a na kompie pojawi艂 si臋 komunikat 偶e jedno z urz膮dze艅 USB ma awarie No i pad艂. Nie chce inwestowac w kolej膮 p艂yte kilkaset z艂otych, je艣li zn贸w mi si臋 spali jak co艣 w艂o偶e pod USB

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim馃尲na 艣mier膰 o tym zapomnia艂am:Oto jednak nie spr贸buje w tym roku sushi:( rewelka馃尲:) emi馃尲to jednak laptopa masz wadliwego:( M贸j najukocha艅szy ch艂opak do domu wraca.Nawiekszy przeciwnik za艂o偶enia internetu na chacie.A teraz co??Nie idzie go odgonic od monitora.Ja dzis wychodze do kole偶anki bo kolejnego dnia nie zniose przy jakies durnej grze kt贸ra momentami jest wa偶niejsza ode mnie:/wrr..teraz to na laptopa bede zbiera膰 bo co艣 czuje ze fascynacja grami online nie szybko mu przejdzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasiula ja te偶 s艂ysza艂am, 偶e surowe ryby w ci膮偶y to tak nie bardzo, ale nie wiem jak to jest do ko艅ca z tym. Mo偶e si臋 dowiedz co? A ja juz mam w planach od jakiego艣 czasu zrobi膰 suszi w domu, mam przepisa tylko wodorosty kupi膰 trzeba i jakiies taam wasabi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka馃尰 dok艂adnie ale tak si臋 ludziom nie robi kasiula馃尰 na艂贸g to na艂贸g

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×