Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka🌻najważniejsze że zaliczone madziczek🌻 no to kawka dla ciebie :) ita🌻 oj ja nie lubię prasowania koszul A moj zrobił dziś przepyszną jajecznice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia... a o pranie się już prawie tydzień nie moge doprosic 😠 eh... a zaraz znowu wybędzie na cały dzień... :/ kurna no, jak ktoś chce się do czegoś przyczepic to się cholera doczepi. Matka zadzwoniła, że po naprawie wózka przez mojego kolegę wózek jest całkowicie rozpieprzony! A fizyk tylko kółka dopompował... 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 a ja się z tobą zgadzam i jak dla mnie możesz to nawet napisać dużymi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki dziś piękny, ciepły dzień! Wyszłam do sklepiku po bułeczki i normalnie nie wiedziałam, że tak tu ładnie! :D szkoda, że fizyk chce się stąd wynieśc. Rozmawialiśmy dziś o tym i w sumie sie co do tego zgadzamy. Teraz trzeba tylko(?) znaleźc coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Mimi🌼---i u nas zdarzają się pomarańczowe ataki ale ignorowanie to najlepszy sposób. Ita🌼---ale Twoj bardzo dobrze postąpił że zadzwonił do weterynarza bo z psiakiem mogło być coś poważniejszego nie wolno zwierzaka taka zostawiać samemu sobie jak coś się dzieje :-O Rewelka🌼---Księżniczko gratulacje :-) i kto Ci znowu za skorę zalazł??Kto śmiał?? A ja znalazłam wzór na tatuaż ten co sobie po ślubie chce zrobić na plecach tylko że trzeba go będzie narysować od nowa bo mam tylko bardzo kiepskie zdjęcie :-) ale Krzyś ( ten co nam robi tattoo) jest tez malarzem więc pewnie sobie poradzi.Powiem Wam tylko że to będzie anioł taki troszkę mroczny anioł z mieczem. Pomysł dojrzewał długo ale w końcu dojrzał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada😭 Misiek i brat mieli isc pograc w moge, ja miałam sie uczyc i nici:o bylam w kosciele, juz po obiadku jestem i toszke sie uczylam. nie wiem czy jutro juz jechac do Kalisza, czy we wtorek rano i odrazu na egzamin. za tym zeby jechac juz jutro, jest fakt przysjcie ksiedza na kolede, a nie mam ochoty na spotkania z nim. Mimi🌼 pomaranczki sie zdarzaja, zazwyczaj sa ignorowane,ale nie wszytcy tak robia:P onfim🌼 czy ja wiem czy taki dobry, tak szczerze to sredni na jeża. madziczek🌼 strzyga🌼a ja dzisiaj saam musialam swojemu robic zarełko. tylko kawe sobie zrobil. ita🌼co tam sobie nakupiłas? Elfik🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus 🌼 ja sie absolutnie tym nie martwie, tylko wiesz - mogla nie osadzac mnie po tym, jakie rzeczy nosi mala... :/ co z tego ze wiekszosc ma ciuchow uzywanych z charity? czesc z nich z metkami, ale za grosze.. poza tym ja sie tez tam ubieram :> a co do wozka to tez mamy uzywany - i jeden i drugi i trzeci. pierwszy kupilismy od kolegi, bo nas nie bylo stac na nowy. drugi kupilam w charity za cale 26f :D :D :D nie bylam pewna, czy jak kupie nowy to mi sie sprawdzi, no ale uzywany sie sprawdza do tej pory ^^ a trzeci znalezlismy kiedys na spacerze kolo domu :) a teraz na wiosne planuje jej juz w polsce jakis leciutki kupic :) my juz po obiadku :> moze nad ocean skoczymy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼nikt mi za skórę nie zalazł, ale miałam kolejny przykład tego jak faceci mają nasrane w głowach. Ja nie ucierpiałam, ale inna dziewczyna mogła ucierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka 🌻 ja się właśnie dowiedziałam, że odpadło mi dziś gotowanie, bo fizyk właśnie zadzwonił, że on jednak wróci jutro albo pojutrze... trochę 😠 jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i prawie po weekendzie... I jeszcze na koniec się pogoda popsuła :-( Ale za to wczoraj było prześlicznie - cieplutko i wiosennie :-D Namea 🌻 dziękuję za promyczki :-) Reewelka, Emilka 🌻 gratuluję! Zdolne z Was Dziewczynki! :-D Onfim 🌻 ja też wczoraj dostałam pyszną jajecznicę - tylko cebulki zielonej zapomniał dodać ;-) Ita 🌻 ja tam uważam, że Twój Mąż zachował się jak najbardziej w porządku - tym razem się go nie czepiaj! :-p Elfik 🌻 jak tam remoncik? Madziczek 🌻 miałam na myśli dokładnie to, co napisałam :-) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼 no cóż nie pozostaje mi nic innego jak podziekować Ci za wyjaśnienie. W dobrej wierze to, to na pewno nie było napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 ja miałam z cebulką :) pyszna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :D w piękny słoneczny dzień :) Onfim herbatke zaprzyłam masz ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 he he ja jestem kawosz pełną gębą :D ale dziękuję za propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki kawę też mogę zaparzyć nie ma problemu :) jak idzie rozkręcanie biznesu z biżuterią, jak u Ciebie, jak z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy rannej kawce! Onfi ja również miałam wczoraj na śniadanko jajecznicę przez mojego zrobioną! Elfik, Pasiata może nie wszystko napisałam, w sumie zła nie byłam o to, że do wet zadzwonił tylko, że wpadł w histerię i panikę, wcześniej robiłam gofry(przy których zajebiście się poparzyłam, bo dotknęłam niechcący gofrownicy gorącej) i zbił mi się słoik z dżemem, a on zaraz , że pies zjadł szkło i na mnie, że to ja zbiłam słoik i przez to pies chory, kurcze zamiast wszystko na spokojnie to on z nerwami jak zwykle, on nie może tak się zachwowywać, bo jak będzie dziecko, to taka histeria nic nie pomoże,mnie wystarszy i tylko wszystko pogorszy.Oto mi chodziło. Ivett ja też jak będę miała dzidzię, to będę ciuszki na lumpie kupowała, bo są czasami tak świetne i to za grosze, a wózek to jak mi się uda kupić jakiś uzywany, który będzie ok to też. Bajka a kupiłam fajne ciuszki za grosze: dwa swetry, jeden gruby, pleciony za kolno beżowy na takie wielkie guziki z top shopu za 3 zł, drugi kolorowy w pastelowe paski na guziki, kardigan oranżowy z takimi bufkami, żółtą bluzkę i parę innych rzeczy z tego sklepu athmosfer czy jakos tak. Ogólnie zadowlona jestem, bo gdybym chciała kupić to wszystko w pn gdzie nowa dostawa jest to bym wydała koło 100 zł na to a tak to tylko 20 zł. Naemka zaraz czytam maila od Ciebie i trzymam kciuki za Twoją pracę!!! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho:) Rewelka🌼 gratulacje zdolna kobieto! I prawka i sesji! Nie ważne na ile zdana ważne, że do przodu:) Emilka🌼 a Ty też zdałaś już te prawko ? Bo albo nie doczytałam albo przeoczyłam:o Pasiata🌼 tak już rok nam strzelił z Kapciarzem. Właśnie luty jest naszym miesiącem:) Szybko czas leci, nie:) Miłego dnia dziołchy moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 powolutku niestety a co do męża nie bedę się wypowiadać zawalił na pełnej lini ale to już nie rozmowa na publiczne forum ita🌻 he he zaraz się okaże że jajecznica to jedyna rzecz którą faceci umią zrobić ja też kożystam z używanych ciuszków dziecko za szybko wyrasta ze wszystkiego żeby się opłacało kupowac np body za 30 zł które ubierze z kilka razy czarna🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 ja chce kawyyyyyyyyyyyy :) onfim 🌻 cześć laska :) czarna 🌻 a którego macie rocznice? pasiata 🌻 dzięki, w sumie głupie nie jesteśmy :) ita 🌻 no, we mnie obudziła się dusza szperacza na lumpkach, tylko czasu ciągle brak elfik 🌻 halo halo :) namea 🌻 a ty gdzie?? No. I po weekendzie. Część egzaminów już za mną, ale za tydzień w sobotę czeka mnie najgorszy. A mojemu Osobistemu odbiło. Cały wieczór w sobotę zastanawiał się jaką piosenkę chciałby żeby zagrać na pierwszy taniec na weselu. I wczoraj po południu doszedł do wniosku, że adekwatna do jego sytuacji będzie \"Nie mogę Ci wiele dać bo sam niewiele maaaaaaam\" :) W ogóle jakis taki dziwny jest :) Ogólnie weekend spoko, szkoła, potem dom i gotowanie obiadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 przynajmniej macie szanse wybrać :P nam powiedzieli niech się pani nic nie martwi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no wiesz, tylko u nas jest taki mały problem, że na razie żadngo wesela nie ma i nie będzie :D A on wariuje :D W ogóle jakoś martwi się, co on pocznie, że on pracy nie znajdzie, że boi się że rodziny nie utrzyma, ehhh kryzys go dopada chyba :) A jak z pracą męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja nie wiem czy mój jajecznicę umie zrobic... Jego popisowe danie to obtaczańce: sposób przyrządzania: jajko podsmazyc na patelni i obtoczyc kromkę chleba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kolejny poniedziałek kolejny dół. Kupiłam gazety jak co tydzień. Ogłoszeń coraz mniej z tygodnia na tydzień.Dziś nie znalazłam już żadnego tylko dobijające artykuły że pracodawcy wykorzystują kryzys żeby obniżać pensje i robić z pracowników niewolników :-O :-( telefon dalej milczy te wszystkie ogłoszenia na które odpowiadałam zero odzewu jak zwykle. Nie mam już więcej pomysłów na życie nie wiem co mam robić jak dalej funkcjonować :-( Nic nie ma sensu przez tą pracę :-( Dlaczego Miśkowy tak się upierał przy tym zasranym kraju dawno już mogliśmy wyjechać jeszcze przed kryzysem załapać się gdzieś do jego siostry do naszych znajomych :-( cholerny patriotyzm mu się włączył qrwa szlag mnie trafia nie wytrzymuję już.Nawet do tej głupiej aplikacji mi się nie chce uczyć bo niby za co ją zrobię?? :-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No i znowu coś na kształt zimy... Grrr! Mogłoby się zdecydować! A ja dosiadam się z kawą zbożową :-) Onfim 🌻 mój Samiec stwierdził, że będzie się w najbliższych dniach rehabilitował, bo cebulka stoi na parapecie i czeka ;-) Ja też ciuszki używane kupuję - tańsze i lepszej jakości. U mnie na Ruczaju są dwa komisy z ciuszkami dla maluchów - tylko na początek kupowałam wszystko nowe, ale to dlatego, że nie wiedziałam czego wśród używanych szukać - i tak nieźle trafiłam, bo były mega przeceny, bo sklepik likwidowali :-) Madziczek - nie rozumiem, dlaczego miałoby nie być w dobrej wierze... Emilka 🌻 no wiem, wiem :-D A z Osobistym to chyba fajnie, że o weselichu myśli :-P Czarna 🌻 no to gratulacje i życzenia szczęścia! I kciuki trzymam za zamieszkanie wspólne :-) Namea 🌻 Reewelka 🌻 Elfik 🌻 Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 cześć kochana... słuchaj, skoro jest szansa że z tych pieniążków co macie, to da sie wesele zrobić, to moze czekajcie do wesela a zaraz po nim spróbujcie wyjechać... sama o tym myślałaś... pasiata 🌻 no właśnie.. \'myśli\' :) Nie, no dobry chłopak z niego, poukładane w głowie ma przynajmniej :) czarna 🌻 no to gratulacje :) A co dostałaś :D:D:D:D Moj na walentynki... zasponsorował mi trampki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×