Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ita🌼lefoglaltuk znaczy, że zajęli wam. Ja nie znam już tak dobrze tego języka, więc nie wiem czy będę umiała pomóc, bo dawno zapomniałam wielu rzeczy, ale numer napiszę Ci na gg i jak coś to będę pomagać, albo mój znajomy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale każda z nas musi zalożyć coś czerwonego na siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Rewelka to pisz nr na gg a i chętnie bym dziewczyny z wami to winko obaliła. Dziwne zarezerwowali jak ja tylko zapytanie wysłałam, ale ok może być. Kurcze zaczynam archiwizację dokumentów firmy nie wiem co i jak, ale najpier to od kawki zacznę. Kto chce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja Ci nie karzę podwiązek zakładać, ani majtek czerwonych, ale żeby tak kurwa walentynkowo było, tak słodko pierdząco, tak....mdło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ok czyli załatwię serduszka, lizaczki, misiaczki, cukiereczki, czekoladki i czerwone różyczki :D ita 🌻 wbijaj do stolicy,ja cię ugoszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼u mnie mało miejsca, ale i ja bym dla Ciebie kącik znalazła:P Emilka🌼to mają być najlepsze samotne walentynki w historii:P Musi mnie zemdlić od tej pieprzonej "tradycji". Ma być mdło i słodko, ale nie od alko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 to mogę nawet baloniki rozwiesic :D Nie, no a tak poważnie to możemy gdzieś "w miasto uderzyć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 masz zupełną rację. Dlatego ostatnio mam tyle chwiejnych myśli:( Kasiula🌼 tak, wiem- romowa, rozmowa... Ale ile mozna? Pół roku to chyba wystarczająco długo! Póki co zaprzestałam tematu i poczekam czy coś do niego dotarło czy jednak tak mu wygodnie, że nie zamierza niczego zmieniać. Jeżeli tak, to ja niestety wprowadze zmieny. Miłe nie będą, ale lepiej wcześniej... Już zaczynam się wściekać jak słyszę walentynki i co kupić, co zrobić😡 Nigdy nie lubiłam tego dnia i nie polubię!!! A gdzie nie spojrzysz to czerwono i sercowo😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 dzięki ;) na początku też byłam przekonana, że nie dam rady, ale jak się człowiek zmobilizuje to dużo może zrobić... zwłaszcza jak się ma na względzie dobro bobaska. A co do tego oczekiwania na dziecko, to powiem, że ciąża zleci ci szybciej niż myślisz ;) ani się obejżysz a już maleństwo będzie na świecie. Jeśli chodzi o krem na rozstępy ja używałam z Gerbera i byłam z niego zadowolona, chociaż kremy kremami, a rozstępy to sprawa genetyczna, albo się ma do nich skłonności albo nie, więc kosmetyki czasami mogą tylko troszkę pomóc, ale profilaktyka nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja nie chce nigdzie łazić...wolę filmy w domu i %. No, ale jak bardzo będziecie chciały, to się zmuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻pierwsza i kawki nie proponujesz o ty niedobra :P jadzia🌻no to już praktycznie końcówka meblowania? pasiasta🌻 brawa dla tosi, nie mam siły o tym co wyrabia pisac nawet myślec nie mam juz siły i ochoty czarna🌻 a może trzeba to skonsultować z lekarzem strzyga🌻 ita🌻 eh rozbrojona doszczętnie się czuję jakby mnie walec przejechał i poprawił kasiula🌻 mój się cieszył elfik🌻 łączę się z tobą w całej beznadziejności życia reewelka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼--tak wiem mam Miśkowego mam mamę ale Miśkowy sobie świetnie radzi, jest wspaniałym facetem i czasem mi nawet głupio jak narzekacie na swoich facetów bo ja naprawdę do niewielu rzeczy mogę się przyczepić a jak już coś to jest to drobnostka no i taki facet zasługuje na coś więcej niż zdołowana bezrobotna dziewczyna.On chce żyć pełnia życia a ja go tylko blokuję :-( Mama też jakoś sobie radzi całe życie sobie świetnie dawała radę a teraz tylko patrzy na beznadziejną sierote która nie umie sobie znaleźć pracy :-( Źle mi z tym, wstyd mi przed nimi :-( Rewelka🌼---też żałuję :-( 🌼 dla Was i 👄 za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi kurcze tulam Cię!!! Elfik Ciebie również, ale słuchaj w ogóle tak nie myśl,kurcze co ty masz za myślenie, to nie Twoja wina dziewczyno, że tak jest na rynku pracy jak jest. I Twoi bliscy na pewno to rozumieją. Raz jest tak a raz jest tak. I Twojemu wiedzie się teraz ok i całe szczęście, ciesz się z tego a może kiedyś(odpukać, wypluć) mu się powinie noga i co będziesz tak mysleć o nim, jak Ty teraz myślisz o sobie?????? Kurcze Rewelka, Emi dzięki a może kiedyś do was zawitam ze skrzynką butelek wina i chipsami ma sie rozumieć a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼to ja sie nie dowiem, bo nie mam możliwości na you tube obejrzenia w pracy. Ofim🌼👄 Emilka🌼Byłem cały Twój, caluteńki tylko Twój, cały od stóp do głów....nie chce mnie opuscić ta piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 \"Po nocach spać nie moge bo nie dajesz mi spaaać\" Oranżada....A sok z ogórka lepszy jest od siurka :D:D:D:D Madziczek 🌻 a ja zaraz zobacze co tam jest Onfim 🌻 masz kwiatka ode mnie: 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek 🌻 e tam, zamiast słuchać takiej przybijającej muzyki (z całym szacunkiem dla Chylińskiej) znajdz sobie na YouTube kawałek "Cały twój" Bomba Bojs. Może ci się humor poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼ci powiem dziołcha że jak przeczytałam fragment twojego dzisiejszego posta to aż mi szczena opadła.U mnie wczoraj był kolega który przyjechał z Angli i pił z moim samcem gin z tonikiem.wysyłam fotkę żeby nie był że sciemniam;)My chyba powinnysmy siostrami zostać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼a ja miałam koleżankę z Irlandii:P Wyślę fotkę wieczorem:) A ten kolega to fajny jest? Wolny...moze gin nas połaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼a kto ci tak spieprzył twoje samopoczucie??Pan A?? A ja byłam w szkole po obiadek i dopadł mnie Xiądz który jest w moim wieku i właśnie zdał śluby i poszliśmy do gabinetu pielęgniarki na herbatę/miało by wino mszalne ale on stwierdził ze jest za słabe:))i na mersi.Nie było nigdzie miejsca więc dlatego tam wylądowalismy:):)Żeby nie było.. Kurczę dziewczyny taki fajny facet taki normalny gość z tego księdza a on się tak zmarnował..Spytałam się go dlaczego poszedł w tym kierunku a on że to trzeba spytać tego na górze..Jak mnie korciło żeby go spytać czy go wogóle kobiety nie kręcą ale zabrakło mi odwagi.. Normalnie przeżałować tego gościa nie mogę;)Taki cukiereczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfm🌼a może wylejesz nam swoje złości?? rewelka🌼zajęty niestety ale sądzę że by Ci sie nie spodobał z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼ciekawe jakie masz wyobrażenie o moim guście, w sumie P. widziałaś. Marne jego zdjęcia, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×