Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Elfik馃尲 o co Ci chodzi? masz jakis problem? nie rozumim czego Ty sie mnie znowu czepiasz.chcesz wiedziec, to czytam forum i wiem co sie dzieje!a nie bede udzielac rad onfim馃憚 jesli w ma艂zenskim zyciu mam takie doswiadczenie co kot nap艂aka艂. zreszta napisze cokolwiek, to bedzie wg. was zle, wiec czy to ma sens. jesli bede chcia艂a cos onfim napisac to mam gg. reewelak馃尲 milcz jak do mnie piszesz i zejdz ze mnie! czuc sie zauwazona to chyba Ty musisz! juz Ci napisa艂m, ze masz sie odczepiac!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka ale z tego co wiem Onfi raczej nie chce takiego rozwi膮zania kurcze tez mysl臋 co i jak by by艂o najlepsze w jej przypadku, ale kurcze nie wiem......przykro mi tylko....Ale moim zdaniem to chyba tylko jakies ostre zagranie wchodzi w gr臋, ale to tylko moje zdanie, to co ja bym zrobi艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲----i 艣wieta racja naskakuje bo nieznosz臋 hipokryzji. I prosze bardzo wszyscy moga sobie na mnie jecha膰 razi mnie to co Bajka wypisuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bajka馃尲ja jestem zauwa偶ana i dowarto艣ciowana, wi臋c nie potrzebuj臋 poklasku. A milcze膰 nie zamierzam:) Niestety taki m贸j charakter, 偶e chamstwa i drobnomieszcza艅stwa nie zdzier偶臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲 to fakt,ze czasem nie czytam,aleto tylko, jak przez tydzien nie mam dostepu do neta, a pozniej ciezko jest wszystko nadrobic!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 i tu musz臋 przyzna膰 ci racj臋 bajka 馃尰 ja rozumiem, 偶e to wa偶ne, 偶e ci buty przemakaj膮, ale ludzie maj膮 wi臋ksze problemy... Tak, wiem, ja te偶 mia艂am milcze膰. Tak, to jest ten moment, kiedy zn贸w mo偶esz zacz膮膰 si臋 wytelepywa膰. onfim 馃尰 przykro mi 偶e tak to u ciebie wygl膮da :o reewelka 馃尰 spokojnie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲najwa偶niejsze, 偶e nasza wspania艂a Bajka czubek swojego noska widzi, bo po co widzie膰 co艣 w otoczeniu jego? No, ale koniec...szkoda mi klawiatur臋 eksploatowa膰 na pisanie, jaka ona jest beznadziejna. Ita馃尲mo偶e teraz jednak zdecyduje sie na taki krok?Bo w sumie na dobre chyba jej nie wyjdzie jak b臋dzie w takiej atmosferze mieszka艂a i dzieci wychowywa艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ale to wiem z dzi艣 z rozmowy z gg No ale mo偶e Onfi co艣 wymy艣li艂a.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bajka馃尲---czytaj co do ciebie pisze bo nie pisz臋 po chi艅sku. Czy ty na prawd臋 tego ni widzisz??I to nie ja mam problem!! Jak nie masz czasu nadrabiac to bloga za艂贸偶 b臋dzie tylko o Tobie i komentarze tylko do Twoich post贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲 dobrze,ze Ty jestes taka madra i masz nonstop internet i nie musisz nadrabiac tygodniowych wpis贸w! tak, s艂ucham jaki wg. Ciebie mam problem??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ita馃尲aha...to ja nie mam jak porozmawia膰 na gg z wami, bo w pracy siedz臋. A odbiegaj膮c od tematu-to kupi艂a艣 te prochy na odchodzanie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bajka馃尲---no i widzisz tylko si臋 kompromitujesz :-O nie pisz臋 o twoim problemie tylko o problemie Onfim! Ktorego oczywiscie nie zauwa偶asz bo widzisz tylko czubek wlasnego nosa. Chodzi o pewne wyczucie.Jakby艣 nie zauwazy艂a 偶adna z nas nie ma ogormnego do艣widaczenia ma艂偶e艅skiego opr贸cz mo偶e Pasiatej.I nie chodzi o to zeby艣 wymy艣li艂a z艂oty 艣rodek na jej problemy ale zebys chociaz zauwa偶y艂a co sie obok ciebie dzieje.Tylko tyle nic wi臋cej zwyk艂e wyczucie tego co jest obok ciebie.I tu nie chodzi o mnie ani o moja m膮dro艣c czy g艂upote. Zupelnie tego nie 艂apiesz :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka nie kupi艂am haha tylko ten chrom, po kt贸rym wydawa艂o mi si臋, 偶e jeszcze bardziej mam ochot臋 na s艂odkie hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ita馃尲a nie m贸wi艂am..;) Emilka馃尲nie mog臋, naprawd臋 pr贸bowa艂am. I przepraszam za zamieszanie w sprawie torby. Elfik馃尲艂opatologia by si臋 tu przyda艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bajka 馃尰 czy ty nie rozumiesz, co si臋 do ciebie m贸wi?? Ja nie wiem, niby taka m膮dra, a zupe艂nie niepoj臋tna. Reewelka 馃尰 spoko, w sumie ta torba jest juz u mnie w domu, i bedzie nale偶a艂a do Agnieszki w takim razie :) Wiesz, wczoraj robili podwy偶ki, teraz one kosztuja 130... wi臋c mo偶e lepiej, 偶e zrezygnowa艂a艣 :) Szkoda, 偶e tyle musisz za t膮 wod臋 p艂aci膰, spr贸buj to wyja艣ni膰. To jest niemo偶liwe,u nas na dwa pokoje i 3 osoby za p贸艂 roku czy tam za ca艂y rok przysz艂o niedop艂aty 77 z艂. Wi臋c 300 jest absolutnie niemo偶liwe. Szkoda mi w艂os贸w obcina膰 :( Onfim 馃尰 halo, ja do ciebie pisz臋 na gg :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bajka馃尲---nie zgadzasz si臋 偶e zupelnie ola艂a艣 chociazby ostatnie p贸艂 strony ( wystarczy艂o tylko tyle nadrobi膰 偶eby wiedziec o czym aktualnie jest mowa) kt贸re by艂o nad Twoim postem i wyjecha艂a艣 z przemoknietymi butami?? Wiesz zgadzac sie nie musisz ale to wszystko tu jest ,,na pi艣mie" wi臋c twoja zgoda wielkiego znaczenia nie ma. Jeste艣 na wskro艣 egoistyczna i mozesz si臋 nie zgadzac z tym ile tylko wlezie bo to bez znaczenia.Por贸wnaj sobie nasze posty, kazda jako艣 si臋 stara艂a napisa膰 choc dwa s艂owa do Onfim. Ty - o przemoknietych butach :-O Nie zgadzaj sie z tym ile chcesz. Zmykam wi臋c cokolwiek chcesz mi jeszcze napisa膰 odpisz臋 z op贸藕nieniem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲wkuri艂am si臋 strasznie, bo chcia艂am jak cholera t膮 torb臋, a tu dupa. Poza tym wchuj wydatk贸w mam w tym miesi膮cu, a oni mi dojebali taki rachunek. Jutro b臋d臋 walczyc:P Ita馃尲s艂onecznika jedz...on dobrze przeczyszcza;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tiaa a ja wlasnie wywali艂am sobie jogurt na czarna jeansowa spodnice.. nio miodzio

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka馃尰dobrze spisz i nie da si臋 im wiesz dla mnie to bylo by jak uciekanie od problemu tak og贸lnie do wszystkich馃尰 Moje skarby co ja bym bez was zrobi艂a :* wiem 偶e chcecie dobrze ale napisz臋 to og贸lnie nie odejd臋 nie wyprowadz臋 si臋 nie z separuje si臋 to z艂e dla dzieci , dzieci widz膮 i wbrew pozorom rozumiej膮 wiecej ni偶 nam si臋 wydaje ita馃尰a jakie prochy chcialas emi馃尰 jak piszesz jak niedost臋pna jeste艣:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim ja tez na gg jestem wysle Ci swoj numer na meila jesli chcesz pogadac jestem do dyspozycji do 15

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiem ze onfim馃尲 ma problemy z mezem, ze jest jej ci臋偶ko, nie wiejak sobie z tym wszystkim poradzic! mi jest przykro ze takie cos akurat ja spotyka, wspo艂czuje jej, ale nie wiem co zrobic,zeby jej pom贸w w tej sytuacji! a to ze akurat nic nie pisa艂am o tym nie nzaczy ze nie wiem co sie dzieje, czy nie mysle o Niej. Tak Elfik馃尲 nie zgadzam sie z Twoim stwierdzeniem,ze tylko koniec swojego nosa widze, bo to jest nie prawda. przykro mi,ze tak myslisz, ale masz prawo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi haha gruba mo偶e i nie ale gdybym sie nieogranicza艂a z 偶arciem to nie wiem co to by by艂o ze mnie Onfi a to chyba kiedys gadka by艂a a tych tabletach Bio CLA Ok to tak wiecie dla przekory bo ju偶 dawno nie by艂o: Czas na serek wiejski haha Spa膰膰膰膰膰膰膰膰膰c

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bajka 馃尰 widzisz, teraz napisalas cos do rzeczy, trzeba bylo tak od razu. A teraz to se mo偶esz. Jak cie pare os贸b zjeba艂o to ty nagle zm膮drza艂a艣. nawiasem m贸wi膮c, ciekawe kto ci臋 nauczy艂 \'milcz jak do mnie m贸wisz\'. Jaka艣 ty m膮dra, och jej. reewelka 馃尰 oj u mnie tez, niby krotki miesiac a tu nawal oplat i wydatkow... onfim 馃尰 no i przegonili mnie na innego kompa i znow nie mam twojego gg.... wrrrr napisz do mnie raz jeszcze jadzia 馃尰 mmmm to ty w sp贸dniczce w pracy?? :) ita 馃尰 mi te偶 si臋 chce spa膰, w艂a艣nie kawa stoi przede mn膮, bo ju偶 padam :) Reewelka dobrze radzi ze s艂onecznikiem, a do tego po nim cycki rosn膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi--- to co napisa艂am nie bylo jakism usprawiedliwieniem, czy jakkto sobie to bedzie chcia艂 t艂umaczyc. zreszta ja sama nie mam zamiaru sie Wam z niczego t艂umaczyc.co se mog臋? a swoja droga, nie tylko Ty masz takie teksty typu "milcz jak do mnie m贸wisz"! zreszta ja napisa艂am milcz jak do mnie piszesz. onfim馃尲pod wieczor bede na gg, to dokonczymy rozmowe, jesli bedziesz mogla:) trzymaj sie馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲tak na popraw臋 humoru-ostatnio kolega mi powiedzia艂, ze mi cycki uros艂y-ju偶 wiem od czego;) Du偶o s艂onecznika wci膮gn臋lam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×