Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Elfik🌼 o co Ci chodzi? masz jakis problem? nie rozumim czego Ty sie mnie znowu czepiasz.chcesz wiedziec, to czytam forum i wiem co sie dzieje!a nie bede udzielac rad onfim👄 jesli w małzenskim zyciu mam takie doswiadczenie co kot napłakał. zreszta napisze cokolwiek, to bedzie wg. was zle, wiec czy to ma sens. jesli bede chciała cos onfim napisac to mam gg. reewelak🌼 milcz jak do mnie piszesz i zejdz ze mnie! czuc sie zauwazona to chyba Ty musisz! juz Ci napisałm, ze masz sie odczepiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka ale z tego co wiem Onfi raczej nie chce takiego rozwiązania kurcze tez myslę co i jak by było najlepsze w jej przypadku, ale kurcze nie wiem......przykro mi tylko....Ale moim zdaniem to chyba tylko jakies ostre zagranie wchodzi w grę, ale to tylko moje zdanie, to co ja bym zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼----i świeta racja naskakuje bo nieznoszę hipokryzji. I prosze bardzo wszyscy moga sobie na mnie jechać razi mnie to co Bajka wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼ja jestem zauważana i dowartościowana, więc nie potrzebuję poklasku. A milczeć nie zamierzam:) Niestety taki mój charakter, że chamstwa i drobnomieszczaństwa nie zdzierżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 to fakt,ze czasem nie czytam,aleto tylko, jak przez tydzien nie mam dostepu do neta, a pozniej ciezko jest wszystko nadrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 i tu muszę przyznać ci rację bajka 🌻 ja rozumiem, że to ważne, że ci buty przemakają, ale ludzie mają większe problemy... Tak, wiem, ja też miałam milczeć. Tak, to jest ten moment, kiedy znów możesz zacząć się wytelepywać. onfim 🌻 przykro mi że tak to u ciebie wygląda :o reewelka 🌻 spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼najważniejsze, że nasza wspaniała Bajka czubek swojego noska widzi, bo po co widzieć coś w otoczeniu jego? No, ale koniec...szkoda mi klawiaturę eksploatować na pisanie, jaka ona jest beznadziejna. Ita🌼może teraz jednak zdecyduje sie na taki krok?Bo w sumie na dobre chyba jej nie wyjdzie jak będzie w takiej atmosferze mieszkała i dzieci wychowywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to wiem z dziś z rozmowy z gg No ale może Onfi coś wymyśliła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---czytaj co do ciebie pisze bo nie piszę po chińsku. Czy ty na prawdę tego ni widzisz??I to nie ja mam problem!! Jak nie masz czasu nadrabiac to bloga załóż będzie tylko o Tobie i komentarze tylko do Twoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 dobrze,ze Ty jestes taka madra i masz nonstop internet i nie musisz nadrabiac tygodniowych wpisów! tak, słucham jaki wg. Ciebie mam problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼aha...to ja nie mam jak porozmawiać na gg z wami, bo w pracy siedzę. A odbiegając od tematu-to kupiłaś te prochy na odchodzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---no i widzisz tylko się kompromitujesz :-O nie piszę o twoim problemie tylko o problemie Onfim! Ktorego oczywiscie nie zauważasz bo widzisz tylko czubek wlasnego nosa. Chodzi o pewne wyczucie.Jakbyś nie zauwazyła żadna z nas nie ma ogormnego doświdaczenia małżeńskiego oprócz może Pasiatej.I nie chodzi o to zebyś wymyśliła złoty środek na jej problemy ale zebys chociaz zauważyła co sie obok ciebie dzieje.Tylko tyle nic więcej zwykłe wyczucie tego co jest obok ciebie.I tu nie chodzi o mnie ani o moja mądrośc czy głupote. Zupelnie tego nie łapiesz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka nie kupiłam haha tylko ten chrom, po którym wydawało mi się, że jeszcze bardziej mam ochotę na słodkie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼a nie mówiłam..;) Emilka🌼nie mogę, naprawdę próbowałam. I przepraszam za zamieszanie w sprawie torby. Elfik🌼łopatologia by się tu przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka 🌻 czy ty nie rozumiesz, co się do ciebie mówi?? Ja nie wiem, niby taka mądra, a zupełnie niepojętna. Reewelka 🌻 spoko, w sumie ta torba jest juz u mnie w domu, i bedzie należała do Agnieszki w takim razie :) Wiesz, wczoraj robili podwyżki, teraz one kosztuja 130... więc może lepiej, że zrezygnowałaś :) Szkoda, że tyle musisz za tą wodę płacić, spróbuj to wyjaśnić. To jest niemożliwe,u nas na dwa pokoje i 3 osoby za pół roku czy tam za cały rok przyszło niedopłaty 77 zł. Więc 300 jest absolutnie niemożliwe. Szkoda mi włosów obcinać :( Onfim 🌻 halo, ja do ciebie piszę na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---nie zgadzasz się że zupelnie olałaś chociazby ostatnie pół strony ( wystarczyło tylko tyle nadrobić żeby wiedziec o czym aktualnie jest mowa) które było nad Twoim postem i wyjechałaś z przemoknietymi butami?? Wiesz zgadzac sie nie musisz ale to wszystko tu jest ,,na piśmie" więc twoja zgoda wielkiego znaczenia nie ma. Jesteś na wskroś egoistyczna i mozesz się nie zgadzac z tym ile tylko wlezie bo to bez znaczenia.Porównaj sobie nasze posty, kazda jakoś się starała napisać choc dwa słowa do Onfim. Ty - o przemoknietych butach :-O Nie zgadzaj sie z tym ile chcesz. Zmykam więc cokolwiek chcesz mi jeszcze napisać odpiszę z opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼wkuriłam się strasznie, bo chciałam jak cholera tą torbę, a tu dupa. Poza tym wchuj wydatków mam w tym miesiącu, a oni mi dojebali taki rachunek. Jutro będę walczyc:P Ita🌼słonecznika jedz...on dobrze przeczyszcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaa a ja wlasnie wywaliłam sobie jogurt na czarna jeansowa spodnice.. nio miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻dobrze spisz i nie da się im wiesz dla mnie to bylo by jak uciekanie od problemu tak ogólnie do wszystkich🌻 Moje skarby co ja bym bez was zrobiła :* wiem że chcecie dobrze ale napiszę to ogólnie nie odejdę nie wyprowadzę się nie z separuje się to złe dla dzieci , dzieci widzą i wbrew pozorom rozumieją wiecej niż nam się wydaje ita🌻a jakie prochy chcialas emi🌻 jak piszesz jak niedostępna jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim ja tez na gg jestem wysle Ci swoj numer na meila jesli chcesz pogadac jestem do dyspozycji do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiem ze onfim🌼 ma problemy z mezem, ze jest jej ciężko, nie wiejak sobie z tym wszystkim poradzic! mi jest przykro ze takie cos akurat ja spotyka, wspołczuje jej, ale nie wiem co zrobic,zeby jej pomów w tej sytuacji! a to ze akurat nic nie pisałam o tym nie nzaczy ze nie wiem co sie dzieje, czy nie mysle o Niej. Tak Elfik🌼 nie zgadzam sie z Twoim stwierdzeniem,ze tylko koniec swojego nosa widze, bo to jest nie prawda. przykro mi,ze tak myslisz, ale masz prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi haha gruba może i nie ale gdybym sie nieograniczała z żarciem to nie wiem co to by było ze mnie Onfi a to chyba kiedys gadka była a tych tabletach Bio CLA Ok to tak wiecie dla przekory bo już dawno nie było: Czas na serek wiejski haha Spaćććććććććc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka 🌻 widzisz, teraz napisalas cos do rzeczy, trzeba bylo tak od razu. A teraz to se możesz. Jak cie pare osób zjebało to ty nagle zmądrzałaś. nawiasem mówiąc, ciekawe kto cię nauczył \'milcz jak do mnie mówisz\'. Jakaś ty mądra, och jej. reewelka 🌻 oj u mnie tez, niby krotki miesiac a tu nawal oplat i wydatkow... onfim 🌻 no i przegonili mnie na innego kompa i znow nie mam twojego gg.... wrrrr napisz do mnie raz jeszcze jadzia 🌻 mmmm to ty w spódniczce w pracy?? :) ita 🌻 mi też się chce spać, właśnie kawa stoi przede mną, bo już padam :) Reewelka dobrze radzi ze słonecznikiem, a do tego po nim cycki rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi--- to co napisałam nie bylo jakism usprawiedliwieniem, czy jakkto sobie to bedzie chciał tłumaczyc. zreszta ja sama nie mam zamiaru sie Wam z niczego tłumaczyc.co se mogę? a swoja droga, nie tylko Ty masz takie teksty typu "milcz jak do mnie mówisz"! zreszta ja napisałam milcz jak do mnie piszesz. onfim🌼pod wieczor bede na gg, to dokonczymy rozmowe, jesli bedziesz mogla:) trzymaj sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼tak na poprawę humoru-ostatnio kolega mi powiedział, ze mi cycki urosły-już wiem od czego;) Dużo słonecznika wciągnęlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×