Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

czy to nie jest tłumaczenie? \"a swoja droga, nie tylko Ty masz takie teksty typu \"milcz jak do mnie mówisz\"! zreszta ja napisałam milcz jak do mnie piszesz.\" No prosze cie, nie osmieszaj sie. i nie bedziesz mi mówic co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 słuchaj mała... żeby cycki widocznie urosły, musiałabyś zjeść chyba z pół tony :D:D:D a ty wciągnęłaś ile... paczuszkę? :D:D:D:D Miłych masz kolegów :) zapoznasz mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie ważne ile zjadłam, ważne, że efekty są widoczne:P A kolegę Ci przedstawię jak może kiedyś u mnie będzie, bo to brat Ż. A opowiadalam Ci o koledze od prezerwatywy? To ostatnio smiechy były, że możemy razem zamieszkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to też nie jest tłumaczenie: "a to ze akurat nic nie pisałam o tym nie nzaczy ze nie wiem co sie dzieje, czy nie mysle o Niej." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a ładny i wolny? :) A swoją drogą moj kawaler znów mnie rozwalił wczoraj... Siostra mi kupiła w Esotiq taką zajebistą czerwoną koszulkę nocną z czarna koronką. I jak mój do mnie dzwonił, to mu o tym powiedziałam, a on... odpowiedział: "A wiesz, że w plecak, co dostałem od ciebie, swobodnie miesci się mój komputer?" Normalnie witki mi opadły do samej ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 mogę pogadać tylko błagam nie o tym juz ita🌻 e to dopiero pic na wodę mialam nic nie schudlam:D emi🌻 już i zrób notatki jak napisze :P Alo dziewczyny no to muszę się tu odezwać bajka w sumie nie ma obowiązku przeżywania moich małżeńskich problemów ja tam chciałabym się martwić przemokniętym butem powiem szczerze Chociaż w sumie i reszcie muszę przyznać rację co zresztą napisałam bajce na gg forum to taka druga rodzinka niby jesteśmy sobie obcy a jednak się żyliśmy i przeżywamy swoje wzloty i upadki i wiadomo że człowiek jakoś się tam pochyla nad tym wszystkim i przejmuje ale nie A co najśmieszniejsze gg mi padło Jestem po kolejnej rozmowie z mezem widzę światełko w tunelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O maj gadd dajta wy se spokój laski hahah bo to śmieszne Onfi to dobrze, chociaż to!!!Jak ci sie załączy gg to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMilka🌼ale który? od prezerwatywy czy brat? No to strasznie romantyczny ten Twój kawaler? A koszulka mi się podoba z opisu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 działa emi🌻widzę że zrozumiał swój bład i wcale to tak jakoś nie spłynęło po nim jak mi się wydawało No zobaczymy narazie pojechał na rozmowę o poracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 nie bo nie i chuj :P A ty już po serku? :) reewelka 🌻 brat. Taaa, mojego to ostatnio w ogóle mało obchodzi. Koszulka piękna ;) onfim 🌻 trzymam kciuki w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka haha a jakże po serku Onfi i gdzie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼bardzo się cieszę, oby światełko było coraz silniejsze... Ita🌼nie chcesz mieć większych cycków i mniejszego tyłka to nie-łaski bez:P Emilka🌼brat przystojny w miarę, nieogarnięty (ale o tym opowiem Ci w weekend) i ma bardzo sympatyczną dziewczynę. A tego od prezerwatywy Ci pokazywałam? Od dziś będę żywić sie tylko słonecznikiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 tego od gumy widziałam na NK u ciebie ;) A to co że ma dziewczynę :) popatrzeć zawsze można :D A co do słonecznika, zawiera tłusz, który odkłada się nie tylko w cyckach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj spadaj...wszystko musisz popsuć?! Taka jesteś paskuda? A już chciałam sie połudzic, że w Pamelę się zamienię;) Moje cycki są w sam raz:) A brat podpadł mi w ostatni weekend, a popatrzeć to ja na jego klatę mogę i malutki tyłeczek:) On jest w takim typie jaki lubię, ale na patrzeniu się zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 kwiatuszku, a ty jeszcze siedzisz? Zazdroszcze ci, ze lubisz chodzić w spódniczkach, ja mam krzywe nogi niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie przesadzaj, takich małych tych cycków nie mam:P, choć do Pameli mi daleko....po niej mogłabym mieć talię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, napisalam coś i nacisnęłam nie to co trzeba:) Emilka nie marudź z tymi nogami, bo aż tak krzywe nie są, że kiecek nosić nie można. Kiedy będziesz kiece nosić-jak pomarszczoną staruszką będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś widzę, że troszkę nerwowa atmosfera się wkradła... onfim 🌻 ja w pracy nie mam szans na gg, a w domu nie bardzo mam na to czas, stąd nie za bardzo jestem wtajemniczona w twoją sprawę, mimo to kciukam żeby wszystko się ułożyło i 😘 przesyłam co gorsza taka nerwow atmosfera może się u mnie w pracy pojawić... mój kierownik awansuje na dyrektora (podobno bo ciąle nic oficjalnego nie usłyszałam a sam to też się łaskawie nie wypowiedział w tej kwestii) możliwe że jakiś nowy przełożony się trafi, a z tym to nigdy nie wiadomo czy zmiany na lepsze czy na gorsze... eh jakoś to może będzie miłego popołudnia wam życzę i tak ogólnie 🌻 ślę do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka 🌻 tobie też życzę miłego dnia :) Nerwowa atmosfera? Zdaje ci sie :) Zyczę powodzenia, żeby w pracy było wszystko dobrze 👄 reewelka 🌻 taaa jak kiecka jest za kolana to nosić mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼jak ja noszę krótkie kiecki, to Ty tym bardziej powinnaś. Przecież ja mam jedno udo, jak dwa Twoje;) Albo popatrz na niektóre wieloryby na ulicy w lato...te to w ogóle oporów nie mają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 oj nie wiem, nie widziałaś moich 'balonów' :D:D:D reewelka 🌻 a ja sie wstydze, bo jak założe kiecke przed kolana to moje nogi wygladaja tak, jakbym na beczce siedzac okrakiem cały Pacyfik przepłynęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×