Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rewelka,Emi🌼----no rozbawiłyście mnie to ja dołączam do klubu cycków piłeczkowych ,,balkonowych\" ( tzn. takich że donica może stanąc) :-D ale ja tam wolę o nich myśleć jak to ładnie kiedyś Miśkowy nazwał ,,sportowe\" Czarna🌼----gratuluję cycków ,,balkonowych\" ( tzn. takich że donica może na nich stanąć) Rewelka🌼----ja mam talię osy...w udzie :-P Emi🌼---dzięki Ci za moje nowe motto zyciowe ,,Zesram się a nie dam się \" ;-) Bajka🌼--i po raz kolejny udowadniasz swój egoizm.Co z tego że ty sobie myślałaś o Onfim??Cały widz polega na tym że to ta druga osoba ma czuć to zainteresowanie troskę właśnie jak Onfim napisała zżylyśmy się tu, ty najwyraźniej nie jesteś na takim poziome empatii i zżycia jak reszta z nas. A to czy jesteś egoistką czy nie chyba nie zależy od twojej subiektywnej oceny a raczej od tego jak cie inni postrzegają. Ja wiem że zrobiło mi sie lepiej jak się wam wyżaliłam i w zamian przeczytałam trochę słów otuchy. Onfim🌼---sorki że zniknęłam tak z gadu ale musiałam lecieć.Trzymam kciuki za rozmowę i jedną i drugą. Sluchaj skoro zrozumiał każ mu wykasowac ją z gg z telefonu i zero kontaktów niech to zrobi jako gest skruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co to forum robi się zereźne. Napisałam chojnie a nie chujnie!! Wiem z bykiem, bo przez h;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz, o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz :) heja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 taki jest plan wróci napisze jej na gg co ma napisać usunie nr tela że bilingi przychodzą do mnie wiec mam rękę na pulsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnakwiatek]to ja dziś z Tobą śpię:P Elfik🌼 to Ty też oczy podbijałasz jak biegniesz? Ofim🌼a ja sądzę, ze masz wzrost z Pameli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mogę oddac talie:) Reewelka🌻 samo robienia tatuazu nie bolalo.... ewentualnie cienie, tu musze przyznac, ze mialam ochote pogryzc pana ktory mi tatuaz robil...poza tym uczucie jak przy depilacji nog:) zdjecie mam, tylko ze na komorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba by jakoś skategoryzować te nasze cycuchy:P Ja biorę swoje i spadam stąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 mnie oddaj talie mnie się przyda reewelka🌻 ja mam jakies 169cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼--- sportowe to takie co nie przeszkadzają przy bieganiu :-P Onfim🌼---no tak ma byc mądra dziewczyna brawo :-) A ja Wam w sumie jeszcze nie mowiłam ale od wczoraj prowadzimy z Miskowy dośc trudna rozmowę odnosnie naszej przyszlości wyjścia z tej sytuacji planów i w ogóle.Dziś odslona druga :-O juz mnie głowa boli :-O więc zmykam im szybciej cos wymyslimy tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 powodzenia a jak pomysł wyjazdu za granicę a ty moze o stażu w urzędzie pomysl teraz są fajne zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety... ale jestem zmęczona... onfim 🌻 cieszę się z tego światełka :) kolokwium mi średnio poszło, bo miałam na nie bardzo mało czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ależ się uśmiałam! :-D Też mogłabym Wam dodać co nieco do Pameli, ale Czarna mnie uprzedziła :-P Musiałybyśmy zrobić licytację na rozmiary ;-) A teraz przy karmieniu mogłabym wygrać :-P Któraś pytała o wybijanie zębów - to mi się nie zdarzyło, ale za to jedna światła pani doktor powiedziała mi kiedyś, że kręgosłup mnie boli, bo mam biust za duży... Onfim 🌻 myślisz, że już będzie dobrze? Spróbuj może wykorzystać sytuację i namówić na terapię?... Bo mnie się wydaje, że tutaj naprawdę nie obejdzie się bez pomocy... A sama napisałaś o dzieciach... Powodzenia! 🌻 Elfik 🌻 trzymam kciuki! A nie mówiłam, że Ty to potrafisz wyrazić, co Ci w duszy gra ;-) Emilka 🌻 Reewelka 🌻 Bytka 🌻 a nie żal Ci Malutkiej zostawiać? Musiałaś wracać do pracy? Ita 🌻 karmię piersią i nie dokarmiam :-) Bajka - chyba masz szczęście, że tu same spokojne osoby i dużo trzeba było, żeby się ktoś naprawdę zdenerwował... Ja mogę tylko od siebie dodać, że zastanawiające jest dla mnie zestawienie Twoich postów z Twoimi ocenami na studiach. Zmykam - strasznie zmęczona jestem dzisiaj, ciężki dzień za mną... Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 ja tez, a kiedy wyniki? pasiasta🌻 też biust to mamy pamielę z 4 piersiami :D Absolutnie nie myślę że jest dobrze wiem że przepraszam w tym przypadku niczego nie załatwia. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼--te same słowa o terapii pisałam Onfim na gg to chyba dobry pomysł ale na razie z tego co mi pisała chce odpocząć zebrac myśli.Też jesteś z Krakowa więc może znasz jakąs dobra poradnie może o jakiejś słyszałaś i możesz polecić Onfim?? A co do cyców to trzeba by jurora znaleźć :-P hmmm może Romantykowi prezent zrobic na walentynki?? :-D wieeeem złaaaaa kobieta jestem złaaaa A co do moich spraw to rozmowa sie nie udała bo kociak miskowego złamał łapkę :-( i musiał jechać do wet. no nic co sie odwlecze ... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 he he he myślisz że romantyk by się ucieszył z takiego prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--jesteś sorki że sie wypowiadam w Twoim imieniu :-O tak mnie jakoś się chlapnęlo a wiem ze to nie bardzo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam dodać dobrej nocki elfik🌻 dokładnie co się odwlecze to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 na pewno po przerwie semestralnej. Nie wiem... dałam facetowi swój numer telefonu /normalnie aż mi się ręka trzęsła/, bo z tego co słyszałam potrafi dzwonic po ludziach o róznych godzinach (rano czy po 22) i pieprzyc o niczym nawet pół godziny np. informowac o ciekawych programach na tvp kultura itp... ale nie miałam innego wyjścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się paniusie rozpisały ;) no nieźle wam wyszła ta zrzutka na Pamele, ja się nie dołożę bo nie mam z czym... a co do cycków - elfik 🌻 sportowe - fajne określenie - pasuje do moich. Kiedyś tam trochę sobie na nie narzekałam, ale powiem wam przekonałam się jak to jest mieć większe (podczas karmienia) i jak mi już spowrotem zmalały to taką jakąś ulgę poczułam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 jeśli dobrze kojarzę między twoimi dziećmi jest około 1,5 roku różnicy, powiedz mi jak sobie radziłaś z brzusiem i rocznym dzieciątkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D Zdałam!!!!! Ale się cieszę:) :) Dziękuję za kciukanie:D jakie dzisiaj miałam przeboje...myślałam, że już nie dojadę do tego Wrocławia, 2 busy nie przyjechały w końcu z przesiadką w połowie drogi z jednej miejscowości do drugiej mi się udało. W ogóle tyle się dzisiaj działo, że ho ho! Lecę do łóżka, bo padam. Jutro poczytam zaległości. Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Madziaczek gratulacje :D BRAWO A ja dzis bardzo nerwowo dzień zaczęłam, wogóle ten tydzień do spokojnych nie należy, kupa ludzi, nawet do wc nie ma kiedy isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×