Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

czarna 馃尰 a ja mog臋 si臋 nie艣mia艂o upomnie膰? Bo ja to nie widzia艂am jeszcze ani jednego twojego zdj臋cia :( reewelka 馃尰 dziady zn贸w mnie robota zawali艂y... mysterrryyy 馃尰 艂o ho ho, grozisz, tylko ciekawe, czy gro藕b臋 spe艂nisz :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilunka馃尲 normalnie czuj臋 si臋 jak gwiazda:D Zaraz za艂膮czam swoje skromne lico:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Was 艢nie偶ynki moje 馃尲馃尲馃尲馃尲 U mnie sypie 艣nie偶ek bia艂y... Madziczek 馃尲 Nie chcia艂abym mie膰 lekarza za m臋偶a bo: 1) od dziecka musz臋 do艣膰 cz臋sto ich ogl膮da膰 - mam wstr臋t to tego zawodu ;) 2) ci膮gle by mi m贸wi艂: nie powinna艣 tego tamtego, powinna艣 to i tamto, dobrze si臋 czujesz? zaraz ci臋 zbadam - czego艣 takiego nie lubi臋 :) Ofinm 馃尲 Wczoraj chcia艂am poczyta膰 Ko艂akowskiego ale zasn臋艂am. bytka 馃尲 wielkie dzi臋ki za trzymanie kciuk贸w - to dodaje mi otuchy :) Emi 馃尲 To powiedzonko cho膰 bardzo zabawne lecz doskonale podsumowuj膮ce mojego lekarza, kt贸ry jest dobrym specjalist膮 dlatego przymykam oko na te czasem dziwne zachowania i obracam to w 艣miech. 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 Dzi艣 dowiedzia艂am si臋, kuzyn kt贸ry jest te偶 po operacji ucha [ale ma inne schorzenie] S艁YSZY!!! Bardzo mnie to cieszy, nawet sama nie wiem jak :) :) :) Pozdrawiam i 偶ycz臋 mi艂ego dnia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czrna 馃尰 dzi臋kuj臋 za zdj臋cia. Jaka ty 艂adna jestes, a twoj kapciarz te偶 urodziwy :):):) A swoj膮 drog膮, wygl膮dasz na drobn膮, wi臋c gdzie te cyce jak donice ? :):) mimi 馃尰 u ciebie sypie 艣nie偶ek bia艂y? :) Naprawde? :) A to ci heca, bo u mnie fioletowy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja bym nie chcia艂a lekarza za m臋偶a, bo by go za cz臋sto w domu nie by艂o. zjad艂am obiadek i zaraz si臋 do pracy zbieram. jeszcze okienko otworzy艂am, co by troch臋 艣wie偶ego powietrza wpu艣cic i si臋 rozbudzic. jeszcze kawka c\_/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kolejny pracowity dzie艅, co艣 czuj臋 偶e b臋dzie ju偶 tak coraz cz臋艣ciej... Troszk臋 wam zazdroszcz臋 dziewczynki 艣nie偶ku bo u mnie tylko nie艣mia艂o pruszy i praktycznie wszystko odrazu znika, a tak bym sobie ba艂wanka ulepi艂a z chrze艣niakiem albo porzuca艂a si臋 艣nie偶kami z m臋偶ulkiem... pasiata 馃尲 gratulacje dla Tosi, to naprawd臋 spory wyczyn ;) teraz to b臋dzie pakowa膰 do bu藕ki wszystko co tylko jej w r膮czki wpadnie. Pami臋tam jak moja Gosiula pierwszy raz si臋gn臋艂a po swoj膮 st贸pk臋 i \"pociu膰ta艂a\" sobie paluszki u n贸偶ki... kwicza艂am z rado艣ci jak to zobaczy艂am... Ehh dzieciaczki, takie ma艂e - wielkie cude艅ka :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilunka馃尲 po 1) m贸wi艂am, 偶e zmala艂y odk膮d schud艂am:D po 2) sztuka kamuflarzu:P, po 3) w p艂aszczu zimowym by艂am a to te偶 zakrywa:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Strzyga馃尲a teraz fizyk to w domu cz臋sto bywa? Ty w og贸le z nim jaka艣 dalsz膮 przysz艂o艣膰 wi膮zesz, czy tylko tak \"rekreacyjnie\" jste艣cie razem? Chodzi mi o to, czy znajomym przedstawiacie si臋 na wzajem? Czy jakby by艂a jaka艣 impreza rodzinna, to by艣cie zabrali ze sob膮 siebie na wzajem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka馃尰nie jedz膮 daje im je艣膰 :P mimi馃尰 ja po艂ykam kolejn膮 ksi膮偶k臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 nie wiem co to znaczy dla Ciebie "rekreacyjnie", ale je艣li to, co my艣l臋, to nie. Faktycznie cz臋sto nie bywa, ale w du偶ej mierze jest to zwi膮zane z tym, 偶e tu nie ma miejsca na prac臋. Mam nadziej臋, ze jak si臋 mo偶e gdzie艣 przeprowadzimy to b臋dzie lepiej. Znajomym si臋 przedstawiamy razem. Znam cz臋艣c jego rodziny. Gorzej z mojej strony je艣li ju偶...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Strzyga馃尲"rekreacyjnie" czyli, 偶eby nie by膰 i nie czu膰 si臋 samotnym.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ofim馃尲mi mama te偶 je艣膰 dawa艂a, ale 艣nieg by艂 smaczniejszy:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲 ja te偶 nie zna艂am poj臋cia \"rekreacyjnie\". Na pierwszy rzut to mi si臋 z bzykaniem od czasu do czasu skojarzy艂o. G艂odnemu chleb na my艣li, wiem wiem:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna馃尲to swoj膮 drog膮, ale nie tylko o bzykanie w tym stwierdzeniu chodzi, cho膰 g艂贸wnie. Po prostu takie bycie ze sob膮, 偶eby nie czu膰 si臋 samotnie, a bycie z tego podowu to g艂贸wnie na bzykaniu si臋 opiera.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u nas jak kto艣 si臋 tylko bzyka to si臋 m贸wi 偶e jest z kim艣 \"na stopie turystycznej\" :) Mo偶na si臋 z kim艣 jednorazowo spotka膰 na stopie tyrystycznej :) czarna 馃尰 ja tez g艂odna :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja dzisij jem jak smok - zjad艂am obiad i ju偶 si臋gam po krakersy, bo mnie ssie... Ciesz臋 si臋, 偶e Wam si臋 podoba jak pisz臋 o Tosi - trudno by艂oby nie pisa膰, bior膮c pod uwag臋, ile miejsca w moim 偶yciu zajmuje :-D Mam nadziej臋, 偶e Wam nie zbrzydnie ;-) Czarna 馃尰 ja te偶 bym chcia艂a fotki - w zamian mog臋 zaoferowa膰 swoje i Tosi... Pieszczoty te偶 mog膮 by膰 ewentualnie :-P Reewelka 馃尰 m贸j kolega \"z piaskownicy\" te偶 jad艂 艣nieg, ale wyszed艂 na ludzi, wi臋c to nie to :-P Elfik 馃尰 prze偶y艂?? Onfim 馃尰 a ja znalaz艂am alternatywny przepis na muffiny :-) B臋d臋 testowa膰!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim 馃尰 boskie! :-D A moim s膮siedzi znowu odkurzaj膮 - grrrrr!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka 馃尰 trzymam za s艂owo! Ale i tak uwa偶am, 偶e nie jest ze mn膮 tak 藕le, bo nie pisz臋 Wam o kupkach - ile i jakie :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲OREN呕ADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Pasiasta馃尲mo偶e na ch艂opc贸w to inaczej dzia艂a:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pasiata馃尲 pewnie, 偶e chc臋!:) Dawaj t膮 swoj膮 s艂odycz:D Rewelka馃尲 u mnie na taki zwi膮zek m贸wi si臋 po prostu \"zwi膮zek otwarty\". Byzkamy si臋 razem, ale z innymi tez mozna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czarna 馃尰 co kraj to obyczaj :) albo: u nas na wsi m贸wi sie inaczej ni偶 u ciebie na wsi :) A teraz boski tekst piosenki "By艂em ca艂y tw贸贸贸贸j calute艅ki tylko tw贸贸贸jjj, Po nocach spa膰 nie mog臋 bo nie dajesz mi spa膰 " :):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲do 16:30:P Czarna馃尲u mnie si臋 m贸wi, 偶e ludzie si臋 rekreacyjnie spotykaja ze sob膮:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 ku藕wa,nie mam dzi艣 偶adnego listu, wi臋c trza b臋dzie do 17 siedzie膰... No ale zrobi膰 co w mojej mocy 偶eby do domu uciec ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲widz臋 zmian臋 stopki:P A ja lec臋 po robocie na boskie urodziny:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×