Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Byta🌼 Czarna🌼 A u mnie biało...normalnie oczy aż przecierałam, żeby sprawdzić czy dobrze widzę:) ślicznie jest. Emilka🌼napisałam i nawet lekka konwersacja się wywiązała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta reewelka 🌻 no co ty nie powiesz, u mnie też śnieg :) Napisz mi sms na czym stanęło bytka 🌻 witam :) czarna 🌻 hej pieszczoszku onfim 🌻 a ty gdzie?? strzyga 🌻 a któryś z twoich dni nie był pechowy? :) elfik 🌻 mam nadzieję, że dziś się pojawisz :) mimi 🌻 zakręcona jak weki :) hahahahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌼 Pasiata🌼---ja tam bardzo samokrytyczna jestem :-P a co do zwariowania to ja zauważyłam że im bardziej się zżywamy tym bardziej sobie pozwalamy na szaleństwo w postach :-) i dobrze przez to czlowiek się swobodnie czuje przynajmniej ja :-) Ty chyba z resztą też bo widać że Tobie też się micha cieszy.A teraz trochę cukru pudru :-) ja też się strasznie cieszę że wrocilaś na forum.Szczegolnie lubie czytać jak piszesz o swoim zachwycie Tosią bo mam bardzo podobne podejście do dziecka i macierzyństwa i jak Cię czytam to aż się już nie mogę doczekać kiedy i ja tak będę mogła pisać Wam o swoim maleństwie :-) A tak ogolnie to kiedyś myślałam sobie jak długo ta nasza przyjaźń kafeterianek przetrwa?? Onfim🌼---Królowo Matko jak dziś humor Waszej Wysokości??A jak się sprawuje Jaśnie Król??Czy zaprzestał wszelakich haniebnych poczynań które wprawiały Waszą miłość w stan poddenerwowania?? A jak się miewa królewski szlachetny czworonóg?? Bo pupil błazna uzyskał ostatnio miano jamnika polarnego który nurkuje w zaspach i ubóstwia snieg :-P Strzyga🌼---cierpliwości bidulko . A planujecie jakoś poważniej Waszą przyszłość?? Madziczek🌼---no ja też ostatnio zagłębiłam się w książki wreszcie mam trochę czasu i pochłaniam Siewcę wiatru Kossakowskiej ależ baba ma wyobraźnię :-) A do mnie coraz bardziej dociera że już za parę miesięcy ślub :-D siedze na necie wybieram rożne rzeczy czytam miliony rad i cieszę się jak dziecko :-) Niesamowite niby jeden dzień z życia a ile potrafi dać radości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 cześć wariatko, a o mnie to zapomniałaś? :) Strasznie ci zazdroszcze tych przygotowań związanych ze ślubem, chociaż wiem, że będzie cię to kosztowało dużo stresu... Ale silna baba jesteś, więc radę dasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---nie zapomnialam jakże by mogła :-) a wiesz że na razie to się w ogole nie stresuję na razie to się cieszę :-) czym tu się stresować przecież będzie pięknie :-) A jak tam atmosferka w pracy ostatnio coś na nich psioczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 oj bo mnie podenerwowali. Teraz mam 1 zmiane, wiec wychodze o 17 i nic mnie tu nie zatrzyma, ale od jutra 2 zmiana i będą mnie znów próbowali zatrzymywać... reewelka 🌻 juz patrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eflik🌼 o mnie też wariatka zapomniała:) A my wczoraj śmiechy w sklepie miałyśmy z Emilką, bo jakiś dzieciaczek na nas dziwnie patrzył jak zaczęłyśmy się kłócić, a ja śpiewałam:P Emilka🌼odpisz mi coś, żebym sprawdziła czy od Ciebie do mnie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień strzyga🌻 dzięki za info bytka🌻 czarna🌻 oj tak spaććććć reewelka🌻u mnie też cholerka biało wrrr emi🌻 eh no jestem jestem elfik🌻 królowa melduje dobry humor aczkolwiek i duże niewyspanie bo moje latorośle wstały przed 7 szok Dianka oj ją śniego bardzo cieszy skacze po zaspach jak sarenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to i mnie wczoraj dopadło - tronowałam przez cały wieczór :-( A przecież kucharzowi nie przystoi!! Dzisiaj już nieco lepiej, ale żyję na kleiku ryżowym i gorącej wodzie. Ale jestem dobrej myśli - twarda baba jestem i się nie dam! O! Onfim 🌻 coś nas zaniedbujesz porannie ostatnio... Elfik 🌻 aż się zaczerwieniłam... Dziękuję Ci bardzo! :-D Bytka 🌻 no wiadomo, że bez treningu nie ma efektów :-P Strzyga, Ty to ciągle masz pecha - nie zastanawiałaś się nad tym głębiej?... Emilka 🌻 i jak prasowanie? Reewelka 🌻 a Ty następnego biedaka usidlasz? Modliszko ;-) Kasiula 🌻 jak u Ciebie? A ja jako młoda matka muszę Wam napisać, że moja Tosia dzisiaj opanowała umiejętność wkładania smoczka do buzi! :-D A od niedzieli podnosi głowę siedząc w leżaczku i w foteliku samochodowym! :-D A jak dzisiaj włożyła sobie smoczka, to normalnie aż mi oczy zwilgotniały... A zima też u nas piękna i już wiem, że mnie to cieszy - w końcu niedługo wiosna, to niech sobie będzie jeszcze chwilkę piękna zima! Dobrego dnia Wariatki Kochane!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼a ja teraz chętnie bym sobie pobiegała po śniegu, porzucała sie śnieżakami i ulepiła bałwana:) Pasiasta🌼mam nadzieję, że się nie gniewasz, że piszę na Ciebie Pasiasta, ale ja tak już mam, nawet tak na Ciebie mówię, a Emilka mi uwagę zwracała na to:) Przyznaj się, że chcesz zająć miejsce królewny lub Królowej Matki, że tak tronować zaczęłaś:P A skąd podejrzenia, że będę usidlać:D Jejku...zazdroszczę Ci obserwacji Tosi...jak ja kocham dzieci:P Jutro idę do moich małych diabełków, ciekawe co nowego wymyślą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Kochane przesyłam pozdrowienia mam mase roboty w pracy i w domu. Dzis wieczorem może uda mi sie nadrobić zaległości Pozdrawiam dla każdej po {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼---jeju jak fajnie a najwspanialsze że jesteś przy niej cały czas i to wszystko dzieje sie na twoich oczach. A tron chociaż królewski masz z klejnotami i zdobieniami?? Rewelka🌼---o nikim nie zapomniałam :-P Kicham i prycham jak kot a wiecie że dziś dzień kota jest??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼koleżanka mnie o tym dzis uświadomiła:) A zapomniałaś, bo nawet kfiata nie dostałam od Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Elfik🌼 wiemy, wiemy. Mnie babcia już w zeszłym tygodniu o tym dniu kota informowała:) Fajnie, że czytasz. Ja tak samo, teraz przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia, jak wcześniej, gdy się uczyłam. A wiesz już co się stało kotkowi Twojego Miśkowego? Jak to zrobił, że złamał łapkę? czarna🌼 to jak będzie z tymi zdjęciami? czy nie będzie? ;) emilunka🌼 reewelka🌼 ita🌼 jak wrócisz to też wyślij fotki. strzyga🌼 Kasiula🌼 namea🌼 hop hop gdzie jesteś? jadzia🌼 bytka🌼 Mimi_Fibi🌼 onfim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 nawet nie zwróciłam uwagi, ale fakt, że mój nick należy do tych bardziej problematycznych - kto by pomyślał ;-) A z tym usidlaniem...? A tak jakoś mi się pomyślało :-P I nie zamierzam nikogo detronizować! Wcale mi się to tronowanie nie uśmiecha! Jak ktoś lubi, to proszę bardzo - ja się na księżniczkę nie nadaję! Elfik 🌻 no właśnie nie - a metraż sali tronowej jest klaustrofobiczny ;-) A z tym ślubem to ładnie napisałaś - rzeczywiście nie ma się czym stresować :-D Emilka 🌻 Onfim 🌻 a co dzisiaj gotujemy? Bo ja dietetyczny ryż z jabłkami. Czarna 🌻 zasnęłaś? :-P Namea 🌻 a Ty gdzie się podziewasz? Jadzia 🌻 nie bądź taki stachanowiec! Zmykam powoli na spacer, bo słoneczko nawet wyszło. Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z obserwowaniem Tosi to rzeczywiście jest radocha niesamowita! I cieszę się, że nie muszę wracać do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼🌼🌼---masz bukiet madziczek🌼---nie nie wiem i sie nie dowiem bo Miśkowy też nie wie po prostu jak zauważyli to kociak juz był w domu ze zlamaną łapką :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼 prawie:p Madziczek🌼 jak chcesz sobie mnie pooglądać mogę przesłać;) Ocho, widzę, że niedługo będzie bój o tron! Każda go dosiada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼---ech no wlaśnie ten metraż sal tronowych ale wiesz co życzę Tobie i sobie przyzwoitej sali tronowej i powierzchni iście krolewskiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼to już nie dyskutujmy o moich zapędach iście modliszkowych;) Dziękuję za mila tak w ogóle. A księżniczką to ja nie jestem, więc nie wiem czemu tym mianem zostałam okrzyknięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 walczę z nałogiem włączania kompa jak tylko otworzę oczy a moja odkryła że umie sobie wszystkie drzwi otworzyć i zafascynowała ją toaleta wrrr reewelka🌻 a co stoi na przeszkodzie żeby to zrobić? jadzia🌻 fajnie że wróciłaś elfik🌻 wiemy :D a swoją drogą dzień kota jest bardziej popularny niż dzień chorych np na łuszczycę dziwne pasiasta🌻 a ja sobie zrobię fileta z farszem jaki robiła strzyga no chyba że się okaze że wszystkie pieczarki skończyły rano w jajecznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼bo kompana bark. Ale już mam misterny plan, żeby w czwartek wziąć Jasia i poszaleć z nim po śnigu trochę, jak tylko maluch zdrowy będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×