Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

A no piję kawę na czczo i to od bardzo dawna, ale nie narzekam póki co na ból brzucha:) Choć dziś mnie coś zaczął żołądek pobolewać. A do slonecznika to chyba będę miała nie długo słonecznikowstręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette 🌻 to było na zasadzie: jak mam tymianek to nie pójdę na mszę, jak nie mam - pójdę /bo po drodze do kościoła jest sklep/ i nie miałam... (z czego się cieszę ) onfim 🌻 nie wiem czy to mniej czy bardziej ostre, ale: chili con carne: 2 łyżki oliwy, 70 dag mielonej wołowiny, 2 papryki, po puszce czerwonej fasoli i pomidorów, olej, cebula, 2 ząbki czosnku, sól, pieprz, kon centrat pomidorowy, 2 chili. w rondlu na oleju podsmażamy posiekaną cebulę, czosnek, paseczki papryki poraz posiekaną papryczkę chili, dodajemy mięso i koncentrar, mieszając, chwilę smażymy. dolewamy pomidory z zalewą i 1-2 szklanki wody. doprawiamy i dusimy 40 min. na koniec dodajemy fasolkę. ja jeszcze jedną kawkę wypiję i spadam na uczelnie dowiedziec się co z moim zaliczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Królowo Matko Księzniczko i cała reszto naszego prześwietnego krolestwa :-) Witaj tajemniczy rodzynku Mysterrry :-D Stęskniłyście się za swoim nadwornym błaznem??? Możliwe odpowiedzi: A) Niesamowicie B) Niewyobrażalnie C) Niemożliwie Nadrobiłam zaleglości i sie melduję na posterunku. U mnie impreza się udała jak zwykle z resztą :-P a teraz siedze w domu i kicham na przemian z mamą :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 NIESAMOWICIE :):):) Strzyga 🌻 tylko jedź ostrożnie żebyś znów nie miała jakichś rewelacji po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł, joł, joł mój błaźnie kochany:) Zdjęcia są? Humor jest? Jak remont? W królestwie pijaństwo sie szerzy pod Twoją nieobracność, bo rycerz królewną rozpija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulinka 🌻 jak jadę na uczelnie to zawsze mam jakieś rewealcje, ale to zawsze typu ktoś wleczący się przede mną ;) przywyczaiłam się do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼--fotek nie robiliśmy no bo ileż można te same pyski fotografować :-P przebieranek nie było tylko samo pijaństwo :-P więc dotrzymuje kroku dworzankom :-P Remont jeszcze są ostatki ale nie mam sil się za nic dziś brać muszę się najpierw pozbyć tego katarzyska.A jak tam u Ciebie może jakiegoś maila byś naskrobała?? Emi🌼---bardzo dobra odpowiedź!!:-D wygrałaś odrdzewiacz w spreyu dla swej zbroi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼a księżniczka poszalała w sobotę, w niedzielę w szkole przesiedziała, a dziś zero pijaństwa:P Maila postaram się naskrobać na dniach:) Ale u mnie nic ciekawego się nie dzieje, więc nie mam czym się chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem żałuję, że nie mam tyle czasu na siedzenie przy kompie, co Wy :-D A w ogóle mam wrażenie, że 80% nas tutaj ma nie do końca równo pod sufitem :-P Emilka 🌻 zastanawia mnie, dlaczego część dziewczyn zwraca się do Ciebie Emulinka?... Reewelka 🌻 to ile kg już zjadłaś? :-P Elfik 🌻 brakuje Cię - od razu widać, że Cię nie ma! Ja tęskniłam niewyobrażalnie :-P Onfim 🌻 ja na zatrucia polecam imbirówkę (tylko trzeba ją zrobić jakieś 2 tygodnie przed...) - naprawdę rewelacyjnie działa. Wiesz, ja też jakieś zapiski robię i z przepisów niby korzystam, ale na bieżąco je modyfikuję - ja uwielbiam się bawić gotowaniem i stąd takie podejście :-) Mój przepis na chilli podobny do tego, który podała strzyga tylko ja nie dodaje papryki, chilli dodałam w proszku a fasolkę nie z puszki tylko normalną gotowaną. Ale jak się skupię, to Ci podeślę cały przepis ;-) Szkoda, że się nie spotkamy, ale mam nadzieję, że jak już zejdziesz z tronu, to się jakoś uda - ja w każdym razie bardzo otwarta jestem. Bytka 🌻 haftuję aniołka dla Tosi na imieniny a czasu zostało mi już niedużo, bo to 1. marca. Mysterrry 🌻 hedonista... Hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼----:-D no wreszcie ktoś wywalił prosto z mostu to co było widać od dawna Wariatki jesteśmy!!! :-D I chyba nam dobrze z tym :-P Ja też się stęskniłam :-) Rewelka🌼--nie no ja też tylko w sobotę drinkowałam jeszcze nie jestem na takim etapie żeby cały weekend balangować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼a mi się zdarza, ale niestety bardzo żadko, ponieważ bardzo, bardzo żadko mam cały weekend wolny i mogę tak balować. Pasiasta🌼ja powinnam wziąć się za pracę, ale piszę do was między klientami, żeby odreagować co niektórzy wypisują, oczekują, mówią itp. W domu nie siedzę tyle przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata 🌻 witaj... no z tego co rozmawiałam z Jadzią, to mówiła, że kiedyś jej się tak przeczytało i tak zostało. Co do Strzygi, nie mam pojecia. Elfik 🌻 banda głupoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 ja też jak siedziałam w pracy, to więcej pisałam, ale wiadomo - praca nie Tosia, płakać nie będzie ;-) Emilka 🌻 z czytaniem w narodzie kiepsko :-P A Emulinka brzmi ciekawie ;-) Elfik 🌻 pewna doza samokrytyki zawsze wskazana ;-) A ja w sobotę po wieczornym karmieniu wypiłam lampkę szampana i mi się nogi zaczęły plątać... A w ogóle to chciałam Wam powiedzieć, że się cieszę, że wróciłam na forum. Reewelka 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to literówka, bo szybko piszę i często mi się niestety zdarza. dzisiaj też jak wysłałam, to pomyślałam, że znów to samo... przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼zawstydziłaś mnie:P Ja też się cieszę, że wróciłaś...może Aguchę namówisz:P Oj chcialabym być tak ekonomiczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, grupa zmnieniła hasło do skrzynki e-mailowej i nie mogę wyników zobaczyc. wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 myślę, że Aguacha jest już "stracona". A ja też nigdy nie należałam do ekonomicznych - nie wiem, czy to kwestia tego konkretnego szampana, czy też brak treningu po ciąży :-P A dlaczego Cię zawstydziłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻ja uwielbiam słonecznik ale tylko świeży strzyga🌻 dzięki, to bardzo nie ładnie z ich strony elfik🌻 pewnie że tęskniliśmy pasiasta🌻 to ja znam sposób na wodke z pieprzem i nie trzeba przyrządzać dużo wcześniej skupiaj się i podeślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼tymi kwiatkami dla mnie:) A co u niej w ogóle słychać, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moja wyprawa nA UCZELNIE BYŁA PSU NA budę. babka weszła na górę tylko po to, zeby mi powiedziec, że za późno przyszłam 😠 noż cholera, przecież się o te godziny dowiadywałam specjalnie idąc do pokoju w zeszłym tygodniu i pytając 😠 jadę teraz do dziadków na chwilę serduszko z czekoladkami dac w ramach walentynek, a potem się zbieram do domu ostatni projekt rysowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 imbirówka lepsza! Reewelka 🌻 wiem, ale wyślę Ci mail'a, bo potem mi się znowu dostanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼w takim razie czekam:) A ja jak mam problem z żołądkiem to piję węgierski specyfik-"Unicum" , po jednym kieliszku przechodzi jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taka chyba nalewka, ale na pewno mocno ziołowa i niestety jest tylko na Węgrzech, ale jak w Polsce znajdę, to dostaniesz buteleczkę:) A zapomniałam się pochwalić, że w walentynki zostałam oficjalnie poproszona o świadokowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja dziś porządkowałam swoją skrzynkę i dopiero niedawno skończyłam przeglądać fotki:)I jakiaś myslenica mnie dopadła.Ciekawa jestem co u dziewczyn które wcześniej tu przesiadywały..I jak bardzo sie pozmieniały.. Pasiata🌼a wiesz twoich zdjęc mam najmniej:P Podeślesz jakieś świeże fotki?? rewelka🌼chciałabym sie umówić z Toba na małe pogaduchy:)kiedy masz wolny czas?? U mnie dzis hormony szaleją od samego rana😠 I kolejny dzien nie mam humoru na nic:( Madziczek🌼gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×