Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

rewelka🌼myśle że tak:) Ide do koleżanki wieczorkiem ale już w tych godzinach powinnam dotrzeć do domku.jagby sie coś zmieniło dam znac na tel😘 I prosze odezwij sie pierwsza bo ja numeru do Ciebie nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 skończyłam książkę no no jestem bardzo miło zaskoczona warto się zapoznać teraz biorę się za następną strzyga🌻 eh taki los studenta niestety pasiasta🌻 nie ma porównania reewelka🌻 romantycznie kasiula🌻 Oj nam się dziewczyny pogubiły jadzia madziczek mika namea hallloooo zasypało was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼to nie pogadamy swobodnie chyba że ty bedziesz cały czas nawijać;)Samcor już jest w domku i słyszy moje rozmowy.A ja nie chce żeby on wiedział o czym my tam sobie dyskutujemy.Nawet jak w łazience sie zamkne to wszystko słyszy.Na gg nie dasz rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼ja jednak bede dzis siedzieć w domku.Znowu zaczelo mnie sciskać w żołądku:/ja chyba grype żołądkową zapodałam..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Ale miałam dziś zabawne spotkanie. Rozmawiałam ze swoim lekarzem, któremu się przypomniało [po 5 miesiącach po operacji] i powiedział mi co mi zrobił w czasie ostatniej operacji i co jeszcze trzeba zrobić. Odpowiedziałam mu: Brawo, patrząc się na niego jak na kretyna. Myślałam, że mnie opieprzy ale skumał się, że zrobił z siebie idiotę i zmienił temat :) Ach te doktory, zakręcone jak wek na zimę.... Onifm 🌼 Jaką książkę czytałaś? Dla wszystkich 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 jest ok zobaczymy jak będzie dalej reewelka🌻 "Gra anioła" mimi🌻"Gra anioła" tak lekarze to takie dziwne istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Stawiam się posłusznie na wezwanie:) U mnie spokojnie dzień mija, zaczytałam się. onfim🌼jeszcze nie zasypało, chociaż niewiele brakuje... czarna🌼 może prześlesz nam kilka zdjęć ze spaceru śnieżkowego? ;) Pasiata, a mnie dziwi czemu niektóre osoby piszą do Ciebie Pasiasta. Mimi_Fibi🌼 Wczoraj przyjechała do nas babcia na obiad. Później ruszyłam się z domu do empiku, po te 3 ksiązki, co to jadzia🌼 i reewelka🌼 polecały. Przy okazji kupiłam w reserved bardzo fajne spodnie, po 59 zł. Czarne, proste, bawełniane, na kant, takie elegancko sportowe zarazem, bardzo wygodne przede wszystkim:) Następnie po drodze odwiedziłam A. i wróciłam do domu. I tak czytam ten Dom nad rozlewiskiem od rana, początkowo trochę mnie wkurzała ta książka, bo myślałam, że będzie sielska i anielska, a tu się okazuje, że nie ma tak dobrze. No i trochę momentami jak bym o sobie czytała, więc trafiłam w 10. I zaraz idę dalej kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mibi-Fibi🌼no żesz z tymi lekarzami:/ A dużo cię jeszcze czeka leczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼ja tak czasami pisze o pasiatej:)W moim przypadku to jest po prostu literówka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼to jest urok tych książek, że nie jest sielsko anielsko:) A z tą Pasiastą, to wiesz, że dopiero skumałam, że tak piszę:P Kasiula🌼to pogadulimy dziś:P Mimi_Fibi🌼a idź w cholerę z lekarzami...strach chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onifm 🌼 Gra Anioła coś słyszałam i widziałam, a ciekawe to? A o czym to? Nie tyle, że dziwni tylko czasem myślą, że ich pacjenci to takie cielaki i nie wiedzą o co chodzi. Niestety ja już pokumałam się o co chodzi więc to było tylko takie podsumowanie wiadomości ;) dokonane przez Docenta. W środę jadę ustalić termin reoperacji, trzymajcie kciuki, żeby się poszło po mojej myśli. Madzia A ja kupiłam sobie nowe kozaczki i dziś mnie ochrzciły, teraz już tylko plasterki na piętach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 🌼 Rewelka 🌼 czeka mnie jeszcze z roczek dwa leczenia. I dwie operacje. A potem, przestane gadać o lekarzach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌼 nie przy takich lekarzach.... Czasem w prawdzie traktują mnie jak dziecko ale generalnie mam z nimi wesołą jazdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 tak zrobiło się zimowo mimi🌻jak na Zafona przystało oczywiście o książkach wg mnie warto przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi_fibi🌼bardzo dzielna jesteś kobietka:):):):):) I oby ci jak najszybciej zrobili operacje i dali Ci w końcu spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku...zaraz wychodzę i na pomidorówkę śmigam do domu i po drogdze zgarniam Emilkę i we dwie będziemy wcinać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 🌼 oj tam zaraz dzielna :) przyzwyczajona tyle do nich, już od dziecka. Cięgle biegam po lekarzach, no nie są to takie aż straszne choroby, ale nauczyło mnie szybko działać aby nie zrobił się z tego większy bałagan. Alle męża to bym nie chciała za męża:/ Onifm 🌼 obecnie czytam Kołakowskiego 13 bajek dla dużych i małych. Nawet fajne :) Po tym zabieram się za Rozmowy z Katem :) Wiem trochę przerażające ale chciałam zawsze przeczytać bo w szkole tego nie czytaliśmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi_Fibi🌼 a ja bym chciała lekarza za męża:) onfim🌼 kiedy ita wraca? Poćwiczyłam i fajnie się czuję ale waga jak stała w miejscu, tak stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 chyba koło środy jak dobrze kojarzę mimi🌻 ja nie czytałam rozmów ale podobno dobra książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie pechowy dzień... Najbardziej zdołowało mnie, ze przed chwilą fizyk zadzwonił (dziś wyjechał i dziś miał wrócic) i powiedział, że mu się świetnie pracuje i wróci jutro, może pojutrze :( :( jak ostatnio tak mówił, to go prawie cały tydzień nie było... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 byłam dziś na zakupach w sklepie i jak patrzyłam na przyprawy, to była tam przyprawa nazywająca się "chili con carne" Kotanyi z podobnym do tego mojego przepisem na odwrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pasiata 🌻 powiem ci że ja z piciem alkoholu jeszcze muszę uważać, tak się podczas ciąży odzwyczaiłam, jeszcze teraz potrafi mi w głowie nieźle zaszumieć już po połowie piwa... ;) mimi 🌻 \"zakręcone jak wek na zimę....\" fajne powiedzonko ;) trzymam kciuki za reoperację i dużo zdrówka życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×