Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Namea nie ma neta w pracy, więc i na gg i na kafe jej nie ma... Ale czasem wieczorem na gg się pojawia. Trza jej smsa zasłać z zapytaniem, gdzie ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko bidulka nie chorowała, bo tak często skarżyła się na jakiś kaszel:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---na stopie turystycznej :-D dobre czarna🌼----dzięki a na tych zdjęciach wyszlas podobnie do Eweliny Flinty tylko że Ty ładniej bo ona ma nos jak gruszkę :-P Strzyga🌼--no wlasnie ja też miałam zapytać o to bycie ,rekreacyjne\" tylko nie wiedziałam jak to ująć. Rewelka🌼---oj tam zaraz nienormalna, jesteś normalna inaczej. Pasiata🌼--przezyli bo to my źle zauważylyśmy. Poszlyśmy najpierw na smietik sprawdzić czy leża takie worki i okazalo się że oni tak ładnie śmieci zapakowali....:-O ale na szczęście najpierw sprawdziłyśmy zanim ich oskarżyłyśmy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 je tez dziś odkurzałam i przedwczoraj też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 ha,bo ja jestem dobra to i stwierdzenie jest dobre :) strzyga 🌻 no ale weź mi wytłumacz. Wy macie jakieś wspólne plany na przyszłość? Przecież to dorosły facet, jeździ kij wie gdzie na niewiadomo jak długo, jakoś tak brakuje mi w tym wszystkim oparcia, stabilizacji... Czy aby napewno warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyście wiedziały coś o Namei czego ja nie wiem? OOOO!!! Elfik🌼 ale normalnie focha zapuszczam!!! Mnie do Flinty porównać:( W łeb normalnie dam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 no właśnie nei wiemy, i dlatego nie chcemy plotek rozpuszczać.Ale wiem, że ona się bardzo dobrze czuje, głowne problemy to z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼---toż mowię że ladniejsza jesteś tylko dostrzegam podobieństwo nożesz normalnie się te baby drażliwe zrobiły :-P A widzialyście ten link co pisze na pomarańczowo szokujace??ja weszłam to reportaż o ...Licheniu szoken :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 pisała kiedyś że wszystko u niej ok i że problemy ma z netem w pracy elfik🌻 widziałam link no coż pozostawiam to bez komentarza kler to jedna wielka banda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie włączyłam rozmowy w tłoku szczena mi opadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ciężkim szoku normalnie że takie coś chodzi po świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja nie wiem co się z tym światem dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--no fakt. Czarna🌼--Namea jest szczęsliwa tzn była jak ostatnio z nią gadałam a czy jest nadal to może dziewuszki coś podszepną jak z nia gadały później niz ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem Emilke obgadywac i nie mam z kim nawet ! Gdzie Wy wszystkie jesteście ? Skubane sie pochowaly ! yhmm a może jak królowej nie ma , to król zapanuje nad Tym królestwem hie hie . O tak ! będe DESPOTĄ ! EMILA Twoje uszy robią się bardzo czerwone i gorące , nie potrafisz nad Tym zapanować ! Wyczuwasz zbliżającą się gorączke uszów ! A emilka jest zawodowym obdzieraczem czekoladowych scianek z ptasiego mleczka ! i z etykietek z butelek po piwie ! Wiecie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie będe przecież monologów wewnętrznych prowadzil , albo to jest kobieca solidarność , albo rzeczywiscie krolestwo opustoszalo. Tak czy inaczej ZEMSCILEM sie , ulzylo mi :P i ide Sobie stad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysterrry🌼----no proszę ktoś tu podbija do Emilki nenenenene :-P powiemy Osobistemu :-P a skąd Ty wiesz o ptasim mleczku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ... tak strzelilem :P Zresztą Sam jestem ! :) i wcalnie nie podbijam ! W życiu ! Do takiego robala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×