Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim 🌻 a ty nie jesteś z tych, które same na tłusty czwartek pieką pączki i smażą faworki ? :) Moja mama zawsze smażyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 faworki robiłam juz ze dwa tygodnie temu sama :P ale pączka zrobić nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie piję do nikogo, ale akurat to stwierdzenie bardzo wpasowało się do sytuacji:) Ofim🌼takie sklepowych nie da się chyba w domu zrobić, ale moja mama takie "Kładzione łyżką" robiła-pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 masz maila a oryginalnie to było: "Zawsze będę tą, ktora do powiedzenia ma tutaj nic " :) czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼jak zwał, tak zwał, ale ja nie pozwolę, że ktoś mną pomiatał jak to niektórzy sobie dają. Czy to w szkole, w domu, w miłości...wszędzie. No kurde, mieć ponad 20 lat i zero wpływu na własne życie-przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BĘDĘ NARCYZEM, BĘDĘ ZAPATRZONA W SIEBIE I BĘDĘ KOCHAĆ TYLKO SIEBIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---ciiii mniam pączusie mniam :-P :-P :-P Ja właśnie wróciłam z miasta znowu za jakimiś budowlanymi rzeczami jeździłam bo czegoś tam brakło a moje auto przez to tłuczenie się po mieście przez tyle dni jest tak brudne że nawet już koloru nie widać.Teraz jeszcze wyłażą znowu te wszystkie dziury w drodze więc czuję się jakbym z rodeo wróciłam do tego te wszystkie pączki w brzuchu bleeee. Onfim🌼---no to patrz w niebo rzuuuuucaaaaam pączka ( miejscowości ościenne ostrzegam w razie bym chybiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌻 ja jestem, jestem... pączusiem uraczyłam się od rana, a następnego to chyba dopiero po powrocie do domu zjem, wczoraj z mamą je robiłyśy i jeszcze sporo nam zostało... może ktoś reflektuje? to podeśle do popołudniowej kawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byta🌼ja poproszę:P Elfik🌼dziś postaram się naskrobać coś z wieczora jak doturlam się do domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reweelki i emi
smieszne jesteście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 u moich rodziców jest centralne. Niby zimą uciążliwe, bo trzeba palić codziennie, ale nie ma nic lepszego, niż jesienią czy późną wiosną, jak na dworze ziąb, a miasto już nie grzeje, a piecyku możesz sobie napalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja jescze żadnego pączka nie jadłam, bo nie lubię. A dzionek mi jakoś nawet prawie fajnie leci. pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho ale tutaj dzisiaj pustki. emilunka🌼 właśnie z tym centralnym to jest tak średnio na jeża. Czasem fajnie, a czasem nie za bardzo, bo codziennie trzeba palić i przynosić waderko węgla. To już trochę przestarzała technologia, wygodniejsze o wiele jest gazowe ogrzewanie. Chociaż jedno i drugie w zasadzie ma swoje plusy i minusy. Zafarbowałam przed chwilą odrosty:) Ostatnio odechciało mi się chodzenia do fryzjera. Żeby jeszcze te farby kupne miały taki kolor jak na opakowaniu, to już by było całkiem wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek 🌻 niektóre przeważnie po kilku farbowaniach dobijają do tego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, ale widzę że tu puściutko więc zmykam, tym bardziej że za chwilkę Gosiula musi dostać mleko. strzyga 🌻 madziaczek 🌻 emi 🌻 rewelka 🌻 elfik 🌻 onfim 🌻 pasiata 🌻 czarna 🌻 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek 🌻 dla mnie ogrzewanie na piec węglowy jest niebardzo fajne. Nie znalazłam sposobu, zeby rano, jak się człowiek budzi było nadal ciepło. Poza tym przy dużych mrozach /jak były jakiś czas temu/ idzie bardzo dużo węgla i bardzo szybko ciepło ulatuje. No i żeby woda w rurach nie pozamarzała i nie rozsadziła ich, to trzeba praktycznie codziennie palic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 zaliczyłam 3 pączki elfik🌻 doleciały emi🌻 a piecyk z podajnikiem i już nie trzeba chodzić codziennie strzyga🌻 chyba kwestia pieca A ja jestem po pierwszej jeździe 2 godziny szaleństwa po mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też miałam pączki! Przepyszne :-D I na dodatek na obiad pieczoną goloneczkę - jak tłusty czwartek, to tłusty czwartek (Samiec się wykazał). Onfim 🌻 gdzie jeździłaś?? Emilka 🌻 a jak jesz pączki? Reewelka 🌻 Czarna 🌻 Elfik 🌻 pisałaś kiedyś, że będziesz kupować kieckę ślubną w Krk - to aktualne? Namea 🌻 wracaj, Paskudo! ;-) Bytka 🌻 a Ty już wcale nie karmisz? A ja zaczynam planować wyjazdy - w maju chcemy wrócić do naszego ulubionego spędzania wolnego czasu czyli zwiedzania naszego pięknego kraju, także może się zdarzyć, że którąś z Was kiedyś gdzieś napadnę ;-) Zmykam na chwilę do kuchni a potem mam ochotę poczytać. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 masz rację. Chociaż u nas jeszcze nie było takiego zdarzenia z rurami nigdy. onfim🌼 i jak się jeździło? :) Redsika popijam i słucham muzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻olkuska , kleparz ,wroclawska ronda grzegórzeckie nowe mogilskie okolice pilotów rakowicka galeria krakowska madziczek🌻 bardzo fajnie przynaje zgasł mi dwa razy mi zgasł i nawet zaliczyłam kangurka ale dzieki bogu tylko na początku facet mówi kwestia auta bo w moim sprzegło łapie wysoko a tutaj nisko nie mogę się przyzwyczaić ale było fajnie instruktor z jajem i stalowymi nerwami i wyczuciem ładnie tłumaczył co i jak następna jazda w sobote też z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lecę spać jutro bedę pewnie od rana dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×