Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

wlasnie dostalismy mieszkanie socjalne madziczek, czemu za szybko? co za szybko? onfi, wiem, ze czasem lepiej...ale skzoda mi tych 5 lat... kasiula, moj to tylko na nocki pracue... emi, lepszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy dzis o 16 bylam bo dzistylo 4 godzinki zaraz siadam do dalzej pracy promotorka juz mi zwrocila to co napisalam i zaznaczyla ze czeka na reszte zgodnie z umowa...eh a ja nic wiecej nie mam ... eh jjeszcze te badania kotre prowadze do pracy musze jutro wczesniej pojsc do pracy i zrobic je... kochane czy macie przepisz na jakas fajna i nieskomplikowana salatke?? mam ochote na cos nowego a co bajbajka??? przyznaje sie ze nie dalam rady nadrobic tych nieobecnosci onfim🌻 no ja tez bym w sumie wytrzymala bo siedzialam do drugiej ... jak mam mozliwosc to nie moge spac a jak nie mam czasu to bym spala i po 10 godzin na dobe a dzis juz o 7 na nogach.. pasiata🌻 mam nadzieje ze z Tosia dobrze a ja nadal nie widzialam jej :( ivette🌻a czy to juz postanowione??? madziczek🌻 reewelka🌻 ja sie wzielam za siebie bo musze sie w czerwcu bronic bo moze pojde na mgr .. jeszcze nie iwiem czy mi sie bedzie chcialo bo juz mam dosc edukacji.. emilunka🌻 no niestety wena to chwilowa a szkoda mnie wczoraj wlasnie tak naszlo ... i juz odeszlo;P stzryga🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy dzis o 16 bylam bo dzistylo 4 godzinki zaraz siadam do dalzej pracy promotorka juz mi zwrocila to co napisalam i zaznaczyla ze czeka na reszte zgodnie z umowa...eh a ja nic wiecej nie mam ... eh jjeszcze te badania kotre prowadze do pracy musze jutro wczesniej pojsc do pracy i zrobic je... kochane czy macie przepisz na jakas fajna i nieskomplikowana salatke?? mam ochote na cos nowego a co bajbajka??? przyznaje sie ze nie dalam rady nadrobic tych nieobecnosci onfim🌻 no ja tez bym w sumie wytrzymala bo siedzialam do drugiej ... jak mam mozliwosc to nie moge spac a jak nie mam czasu to bym spala i po 10 godzin na dobe a dzis juz o 7 na nogach.. pasiata🌻 mam nadzieje ze z Tosia dobrze a ja nadal nie widzialam jej :( ivette🌻a czy to juz postanowione??? madziczek🌻 reewelka🌻 ja sie wzielam za siebie bo musze sie w czerwcu bronic bo moze pojde na mgr .. jeszcze nie iwiem czy mi sie bedzie chcialo bo juz mam dosc edukacji.. emilunka🌻 no niestety wena to chwilowa a szkoda mnie wczoraj wlasnie tak naszlo ... i juz odeszlo;P stzryga🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki ojojoj Przed chwilą poszła sister a ja pochłonęłam ileś tam porcji ciasta-krówki, jakieś wielkie ciastko-piernik ala serce bleee niedobrze mi, ale wybaczam sobie bo mam te dni haha zaraz śmigam z piesem na dworek i ide kąpać się, zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi, wlasnie nie... zaczynam studia od kwietnia, ale to sa przez neta, wiec moge wszedzie je robic... no nie wiem... czas pokaze... do wrzesnia jeszcze sporo czasu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌻 marynowane buraczki jajko majonez ogórek :D bajka już raczej nie wróci ita🌻 ja poszłam na zakupy :D ivette🌻 emocje są najgorszym doradcą masz rację ochłoniesz będziesz racjonalniej myśleć do września dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam z wieczora. Ja przyszłam z pracy i co? zamiast pisać pracę to sprzątam, piorę, robię obiad, nawet sałatkę wielowarzywną zrobiłam tak mi się chciało... No i mam mega lenia :O No ale napisałam pół strony :) ważne że cokolwiek zrobiłam :) onfim 🌻 chciałabym ciebie albo pasiatą mieć w domu, ale byście mi gotowały :) Chyba zaraz te babeczki upiekę, bo właśnie mi się zachciało :) agi 🌻 no własnie z tą weną tak niestety jest... Ja czasem rano wstaję i sobie mówię...Panie Boże, spraw, żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce... Ale rzadko pomaga :) ivette 🌻 studia przez internet? Jakoś mnie to nie przekonuje :O reewelka 🌻 to my się jutro jakoś zgadamy co i jak, najwyżej mi maila pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na uczelni trochę pobyłam. plan mam tragiczny... w pon zajęcia od 8 do 12, co dwa tygodnie 12-14 i potem 16-18. więc co 2 tygodnie mi wychodzi 4 godziny okienka 😠 jeszcze jakbym się przeniosła do drugiej grupy, to bym mogła co dwa tygodnie pójśc na 12 do 14 i okienko do 16, a więc lepiej, ale babka nie chciała mnie do grupy przyjąc, bo jej beznadziejną sale przydzielili, gdzie częśc grupy siedzi za ścianą. a jutro mam zajęcia tylko 12-14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co innej opcji nie mam, zjezdza sie na sesje tylko do krakowa... poza tym jak mi nie wyjdzie to zawsze moge zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś ostatnio pytał o studium pedagogiczne. U mnie na uczleni trwa 3 semestry i nie trzeba miec do tego wcześniej żadnego papierka. można podczas studiów robic. Z dofinansowaniem z uczelni kosztuje to u mnie ok. 2500 za całośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 to podbnie jak ja, jak wpadłam z uczelni to też obiadek zrobiłam, poprasowałam, poodkurzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 marynowane buraczki? tzn jakie? można w sklepie zakupić???? nie wiem ale to jajko jakos mnie odstrasza a co z bajbajka??? jeju znowu pominelam cos??? dlaczego twierdzisz ze nie wroci ??? emilunka🌻 no widze ze masz syndrom jak ja to mowie wszystko inne aby nie to co trzeba... tez tak mam ... ja juz wszystko popralam tez robilam salatke....akurat dzisiaj ;P tylko za sprzątanie mi sie nie chce zabrac....zostawiam na sobote .... lepsze pol strony niż nic:) strzyga🌻 czy tez musisz cos pisac:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzis koncze napisalam 1,5 strony ;P zmykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi 🌻 przydałoby się coś napisac... Bajka pisała mi na gg, ze nie wróci. Była tu niezła wymiana zdań właśnie z m.in. jej udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Spokojnie - z Tosią wszystko ok, tylko wizyta kontrolna ;-) I wszystko w porządku - rośnie jak na drożdżach (waży już 7,5kg), tylko mamy lekki niedobór witaminy D. A tak w ogóle Tosia zaczęła siadać kilka dni temu - jak raz spróbowała, to teraz się rwie strasznie. Cudnie się tak obserwuje, jak się zmienia i zdobywa nowe umiejętności! Fotki zaraz powysyłam - już mam u siebie na kompie, więc powinno mi się udać :-P Co do Waszej dyskusji o Urbańskiej - ja też za nią nie przepadam, a co do jej podejścia do macierzyństwa... jako świeżo upieczona mama mogę powiedzieć, że nie wyobrażam sobie \"porzucania\" takiego malucha. Nie mówiąc o tym, że wydaje mi się to nieodpowiedzialne - szczególnie w sytuacji, kiedy mama nie musi iść do pracy, żeby dziecko utrzymać (nie wierzę, żeby stan konta pani Urbańskiej wymagał od niej natychmiastowego powrotu do pracy). Ita 🌻 dobrze, że z Tobą już dobrze. Szkoda, że spotkanie nie wyszło, ale myślę, że prędzej czy później znowu przywędrujesz w nasze strony :-P Z Aguchą chodziło mi o to, że nie sądzę, żeby wróciła na forum. A co do mojej pracy - mamy póki co jedną własną firmę, w której aktualnie troszeczkę Samcowi pomagam (w miarę wolnego czasu i chęci), a docelowo zamierzam założyć własny interes, ale póki co poświęcam swój czas Tosi. Emilka 🌻 jak będę szukać zatrudnienia, to się zgłoszę ;-) Reewelka 🌻 to Ty światowy człowiek jesteś :-P Namea 🌻 mało Cię! I promyczków też! :-( I napisz, co z pracą. Czarna 🌻 jak tam? Agi 🌻 ja zwykle sałatki robie z tego, co aktualnie mam w lodówce ;-) Onfim 🌻 Zmykam powiesić pranie i może nareszcie uda mi się coś poczytać. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita - a tołpyga to ryba :-P Elfik 🌻 a Ty gdzie się podziałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam fotki - jak ktoś nie dostał, to krzyczeć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌼Bajka pokłóciła się ze mną i z Emilką i strzeliła mega focha. Pasiasta🌼a Ty człowiek wielofunkcyjny:P A ja miałam dziś szturm znajomych na chatkę, potem wszystko wyglądało jak po przejściu tajfuna, ale miło się sprzątało, teraz chwila dla siebie mi została i znikam spać, bo jutro kolejny pokręcony dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 nie oszukuj! Czy to złośliwość, czy tylko tak mi się wydaje :-P Mimi, Ivette - poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 🌼 jeśli chodzi o nieskomplikowaną sałatkę, ja ostatnio robię coś takiego: surowa papryka pokrojona w kostkę (najlepiej czerwona), puszka tuńczyka, kasza jęczmienna pęczak (1 szklanka, ewentualnie 1 woreczek zależy jaką się kupi), 3-4 ogórki konserwowe (też w kostkę), natka pietruszki, sól i pieprz do smaku i majonez w ilości według uznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dobrego dnia! :-D I dziękuję za komplementy w imieniu Tosi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×