Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Bytka🌼ja tez poproszę;) A u mnie zimno,szaro,śnieżyca wręcz jest za oknem:O Kuźwa mam już dość tej pogody😠a słyszałm że tak ma być do końca marca:O Jest tu kto z pozytywną energią??Potrzebuję jej trochę dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Elfik 🌻 ale ja się nie usprawiedliwiam nieobecnością innych tylko stwierdzam fakt :-P A sukienka piękna, ale zupełnie nie w moim stylu. A w ogóle to miałaś po kieckę do Kraka przyjechać!! Grrrr! Onfim 🌻 Emilka 🌻 Dyskutowałyście o tabletkach - ja aktualnie (wiedząc to, co wiem) jestem absolutnie przeciwna, co nie zmienia faktu, że przez parę lat brałam... A już przerwy co jakiś czas to dla mnie zupełnie niezrozumiałe - huśtawka hormonalna dla organizmu... Dobrego dnia! A pogoda u mnie iście marcowa - jeszcze tylko burzy nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼---no miałam ale mnie ta suknia ukradła i nie pojechałam u mnie zawsze trochę taniej bo wiadomo Kielce to nie Kraków. A co do przerw to tak po prostu jest od jakiegoś czasu lekarze zalecają więc coś musi w tym być i na pewno nie chodzi o jakiś chwyt marketingowy bo raczej powinno producentom zależeć na ciągłości brania.Chodzi o to żeby organizm regularnie powracał do normy co pól roku.Ale dokładniej to Ci nie wytłumaczę bo lekarzem nie jestem.Ja też już miałam nie brać w sumie pół roku temu odstawiłam ale jak mi na rozmowie zaznaczyli że lepiej by było żebym o dzieciach na razie nie myślała to jak ją dostanę to chociaż przez pół roku jeszcze pobiorę a potem to niech w mnie w tyłek całują.Z kolei jak nie dostanę to dalej szukając pracy też nie było by rozsądnie ryzykować młoda mama bez doświadczenia na pewno od razu mnie każdy przyjmie :-O No i o tak te moje zamierzenia zdrowotne spełzają na niczym.A tabletki choć nie ma oficjalnie jakichś większych przeciwwskazań to pewnie coś tam szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 herbatka dla ciebie :D i troszkę pozytywnej enrgii też mogę oddać ;) pasiata🌻 co tam dzisiaj dobrego na obiadek robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiula🌼 też potrzebuję pozytywnej energii, bo już nawet sprzątać mi się odechciało. Za to mogę się podzielić promykami słońca :) Wracając do tematu zabezpieczenia, to prezerwatywy są naprawdę dobrym rozwiązaniem, trochę mało wygodnym no ale zawsze coś za coś. Nie ma ryzyka, chyba, że pęknięcie ale to się zdarza raz na sto lat i temu też można zaradzić. Zapraszam na kawkę c\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼jeszcze jest większa zawierucha😭A płaty sniegu takie wielkie że mozna kształt ich podziwiać A ja tam jestem przeciwko gumkom:P Niestety mam na nie uczulenie..Więc tylko tabletki ewentualnie plastry mi zostały do wyboru.. Chociaż ostatnio strzyga napisała o jakis strzykawkach to muszę poczytać trochę.Chcoiaż ja zyję w zacofanym mieście więc znając życie jeszcze do naszej służby zdrowia te zastrzyki nie doszły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌻 to ja poproszę choć jeden promyczek słonka bo u mnie takie szaro bure chmury się nagromadziły, szczęście w nieszczęściu że narazie z nich nic nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Kasiulka przesyłam dużo pozytywnej energii jakoś ostatnimi czasy mam jej w nadmiarze o dziwo ale ciii nie chce zapeszczać! Elfik właśnie kurcze w pracy to by od razu chcieli w wkeiu 20stu kilku lat doświadczoną ,wykształconą, zamęzno i najlepiej z odchowanym dzieckiem ale toc to niewykonalne. Pasiata co tam u Toski opowiadaj???? Madziacze a ty jak tam przygotowujesz sie do aplikacji? Onfi przypomnij mi jaka jest róznica wieku miedzy Twoimi dzieciaczkami? Bo tak dopytuję sie z ciekawości. Wczoraj przyszli do mnie siostrzeniec i jego kumpel ode mnie z parteru miedzy nimi jest 2 lata róznicy i świetnie sie bawili sami tylko troszke główka mi pekała od ich głośnego mówienia haha. Bytka ja byłam na sniadanku w barze na bigosiku a na 13.30 przyjedzie Mój do mnie do pracy i zjemy razem obiad bo od razu po pracy smigamy z moja mamą do miasta obok na tomografię. I cieszę się bo przyokazji butki sobie obejrze bo tam są świetne i tanie! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 ja słyszałam o zastrzyku, dostajesz taką dawkę hormonów że to wystarcza na długo tzn. co najmniej pół roku albo i nawet dłużej, dokładnej zasady działania nie znam - wiem tylko że panie które sobie takie coś zafundowały nieziemsko utyły ale to może był zbieg okoliczności... no i jak by się zachciało w między czasie dzidziusia to po ptakach, bo tabletki można przestać łykać, gumki nie zakładać a zastrzyku już z siebie nie wydobędziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼 ano wyczuwa się od Ciebie pozytywną energię:) Nic się jeszcze nie przygotowuję do żadnej aplikacji, wczoraj z vitalijką chwilkę rozmawiałam na ten temat na gg ale była zajęta, więc innym razem ją złapię. Poza tym to ja mam jakieś wypalenie już nauką i studiami, obym tylko tą pracę dokończyła, to będzie dobrze i może to mnie na nogi postawi. Dobrze napisałaś z tymi wymaganiami w pracach, aż strach się bać. bytka🌼 :) Agi🌼 jak Ci wczoraj poszło pisanie? My też już mamy wyznaczony termin obrony. Kasiula🌼 no chyba, że ma się uczulenie to faktycznie, zresztą dużo osób nie przepada ale ja nie chcę narazie dzidziusia, więc jakoś trzeba sobie radzić. A właśnie, jak się czujesz? O jakich Wy dziewczyny pisałyście sukniach ślubnych greckich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituś 🌻 tylko pozazdrościć tego bigosiku... normalnie aż się głodna zrobiłam :p a obiad "na mieście" może uda mi się z mężusiem zjeść w sobotę, planujemy wypad na zakupy (też min. po butki dla mnie) to będzie dobra okazja ;) tylko jeszcze muszę z teściową załatwić żebym mogła Gosię jej zostawić na parę godzin bo nie miałabym sumienia włóczyć małej po sklepach - jak będzie trochę starsza to wtedy będziemy wspólnie szalały na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka 🌻 tak właśnie o ten zastrzyk mi chodziło. Daje się go przeważnie właśnie kobietom po porodzie, bo przecież i tak nie powinny zachodzic w ciążę tak szybko. Stąd długoterminowe działanie depo-provery. /nie wiem czy to ma inną nazwę - ja słyszałam tylko o tym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---no to co do tych sukien jesteśmy tylko dwie :-P mi też się nie podobają.Może nie jako suknia w ogóle ale jako suknie ślubne.I nawet w sklepie gdzie wybrałam swoją była tez jedna grecka i się pytałam z ciekawości jak się prezentuje to babeczka powiedziała że jest bardzo często mierzona bo się dziewczyny napalają ale jeszcze żadnej nie sprzedała bo nie mają żadnego efektu :-O ale za to jaka musi być wygodna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 ano jesteśmy we dwie zgodne w tym temacie sukien, ta grecka to dokładnie tak jak wczoraj chyba napisałaś, taka zwykła sukienka, jak na lato, biała, bez efektu. I właśnie też się zgadzam z Twoim wyborem i z trenem, że taka suknia ślubna to nie dres i nie musi być wygodna. W dodatku przecież jak na prawdziwą damę przystało trzeba trochę pocierpieć dla pięknego efektu;) nie na darmo te damy z dworów nosiły kiedyś dawno, dawno temu gorsety i inne ściskające je i małowygodne suknie;) ale za to wyglądały cudnie. A Ty przecież z naszego dworu forumowego pochodzisz:P ;P :D onfim🌼 gdzie się dzisiaj podziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---dokładnie. A wiesz co powiem Ci ciekawostkę że w tej sukni w talii mam o 15 cm mniej niż bez tej sukni.Nie wiem jak to jest możliwe ale nawet przy mierzeniu babeczka nie mogła się nadziwić i aż dwa razy sprawdzała a najśmieszniejsze jest to że ja się wcale nie czułam jakaś specjalnie ściśnięta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie to w ogóle niewiele dziś dociera, bo wróciłam jakoś po 5 rano do domu... Byłam wczoraj u fizyka. Widziałam motorek do zrobienia. Ale nie bardzo chce mi się w niego kasę ładowac jak nie wiem co ze mną będzie w kwietniu. Nie znoszę takiej przejściowości, gdy nie wiem, co będzie i co mogę zrobic z pieniędzmi 😠 Zaraz na zajęcia jadę. M. chce się później spotkac. Nie wiem o co mu chodzi. Znów zaczął pisac, ze mnie kocha, słoneczko i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz pogrzebie na necie w poszukiwaniu tych sukien greckich bo kompletnie nie mam pojęcia o jakie kieckach jest mowa Bytka🌼to ten zastrzyk nie głupia sprawa i tak nie zdecyduje się na kolejnego malucha w najbliższym czasie.Ale muszę porobić wywiad jakie są minusy tej metody bo jak coś to przejdę na tabletki.Ja już mam obczajone piguły i wiem że po moich na pewno nie zgrubne, ani nie zmieni się moje libido:) Madziczek🌼właśnie dużo osób jest nieprzekonana do gumek.Pamiętam jak kiedyś tam kupiłam prezerwatywy przedłużające stosunek.Efekt był taki że trzeba było szybko ją ściągać bo wtedy mój chłopak nie czuł pyrtka:O I tak do końca wieczoru go nie czuł.Więcej nie eksperymentowaliśmy z nowościami.Zeli z durexa też nie polecam.w szczególności miętowych. Zaszalałam z tym zwierzeniem:P A Madziu dobrze się czuje,nawet bardzo dobrze i gdyby nie rosnący brzusio nie przypuszczałabym że jestem ciąży:) Ale zauważyłam że po witaminach jest mi bardzo często mdło:O Dziwne prawda?? A jakie Ty masz plany życiowe na kolejne miesiące??:) Strzyga🌼a spotkasz się z nim?? Elfik🌼w dniu Twojego ślubu masz się czuć jak księżniczka:)A ta kiecka mówi sama za siebie:)Kiecki do komunii też nie miałam za wygodnej ale słysząc od wielu osób jak ślicznie wyglądam z dumą chodziłam na białe tygodnie do kościoła:)A masz wesele dwu dniowe?? a ja mam takie pytanie.Na pewno większość z was ma konta na NK.Oglądacie nie jedne fotki.A co sadzicie o takich które dają swoje zdjęcie usg na naszą klasę??Albo o takich które daja co chwilę fotki to swojego dziecka,to męża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 widziałam że wypowiadałaś się w temacie zaproszeń ślubnych za 5 zł. :) na TVN podobno w Rozmowach z Toku jest o prawiczkach, a ja w pracy :( A co do NK, to mnie aż telepie jak najpierw jest wrzucona cała sesja ślubna, potem zdjęcia z podróży (gdzie to ja kurwa nie byłam z moim mysiem pysiem) a potem zdjęcia dziecka od narodzin, codziennie inne. No nie wiem, może ja jakaś dziwna jestem i niepostępowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 właśnie postanowiłam nic nie planować, mam w głowie trochę pomysłów ale już tyle sobie poplanowałam rok temu i nic mi nie wyszło, więc dam sobie spokój. Zrobię co w mojej mocy, a resztą w rękach Pana Boga. A w tym moim pytaniu u góry, to dobrze, że się domyśliłaś, chodziło między innymi o mdłości, czy jeszcze wymiotujesz. Kasiula🌼 i emi🌼 mnie też bardzo denerwują zdjęcia usg dzieci, tatusiów, itd. w ogóle często mnie wkurza nk i mam chęć się wypisać. Wczoraj usunęłam swoje dwie fotki. Ale co do ludzi to prawda- przesadzają, poza tym moje relacje z 2 osobami z nk się zmieniły na gorsze, a muszę oglądać ich zdjęcia i się wkurzam. Ta nk to już się robi trochę jak taki brukowiec, każdy chce być gwiazdą. I tak się ciągle siebie pytam- czy ja bym chciała tak każdemu znajomemu ogłaszczać od razu, że jestem w ciąży, itd. Nie wiem, no ale taka moda nastała, kontakty normalne zamierają, to jakoś się ludzie muszą porozumiewać. Jeszcze jedno zdjęcie to rozumiem żeby dodać, raz na jakiś czas. Chyba nie da rady od tego uciec i uniknąć zupełnie, bo można całkiem zdziwaczeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼---ja myślę że po to jest NK żeby wrzucać tam fotki z ktorych wynika co u Ciebie słychać.Z założenia Twoi znajomi po wejściu na Twoj profil mają się zorientować co u Ciebie więc jeśli masz bobo to wrzucasz bobo jak masz męza to męża chyba o to chodzi no bo jakie inne zdjęcia będziesz wrzucać??Przecież nie nogi od stołu czy malowniczego drzewka za oknem.Ja np bardzo lubię jak wejdę na profil kogoś znajomego kogo nie widziałam od lat i sa tam fotki z najważniejszych momentów życia tej osoby bo po przejrzeniu fotek wiem co słychać i zamiast napisania pustego co u Ciebie mogę zapytać konkretnie gratulacje wyszłaś za mąż masz dziecko byłaś na biegunie itp. Ja myślę że to fajne jest.Sama mam fotki z jakichś ważniejszych wydarzeń takie streszczające co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---ale przecież nikt na silę takich fotek Ci do oczu nie przystawia nie chcesz to nie patrzysz na te fotki.A i nie da się nie zauwazyć że gdyby nie ta NK to z wielu osobami by się w ogole kontaktu nie miało i to już nei z lenistwa ale jak jedno jest w Rzymie drugie na Krymie to raczej trudno utrzymywać kontakt a ludzie sie teraz strasznie porozjeżdżali.A osoby które Cię wkurzają możesz po prostu wywalić ze znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 owsze, wrzucasz zdjęcie z chłopakiem, wrzucasz zdjecie ze śubu, z podrózy, z imprezy, zdjęcie dziecka, ale jest różnica, gdy pieprzniesz całą sesję ślubną i 50 zdjęć dziecka (autetntycznie, mam znajomą która wykupiła jakiś tam limit i ma już ok 90 zdjęć swojej "Wiktorynki", ktora de facto ma 3 miesiące")/ No to już jakaś masakra. Co więcej szlag mnie trafia jak widzę lalunie leżące na łóżkach, usta w dziubek, zezują i myślą że są zajebiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 i z założenia to NK nie jest profilem po to jak to napisałaś, żeby wklejać zdjęcia z tego co u ciebie słychać. Z założenia to miał być profil, żeby nawiązać kontakt ze znajomymi ze szkoły (czyli wystarczyłoby jedno zdjęcie z lat szkolnych żeby ktoś cię rozpoznał i jedno obecne). Teraz z tego zrobiło się takie targowisko próżności, każdy pokazuje co ma, gdzie był i co robił (co akurat przy odnawianiu znajomości jest średnio komukolwiek potrzebne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to, że da się zauważyć pewną prawidłowość. Dziewczyny które zbytnio nie miały w szkole powodzenia teraz wrzucają mase zdjęc z ziomami, kolegami; te które byly borsukami teraz wrzucaja z zdjęcia z imprez, bali, wesel itd. A te które były szarymi myszkami teraz wrzucają zdjęcia jak sa odpicowane, wrzucają najładniejsze i wystylizowane fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×