Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Madziczek🌼---no właśnie skąd wiesz czy gumki ktore kupujesz nie leżą na półce pod oknem w magazynie bez wentylacji(bo tak wyglądają magazyny w sklepach) zamiast w zacienionym miejscu najlepiej w chłodni??? ;-) A co do rozmowy z Vitalijką to chodzi ci o praktykę sensie że zdawała już na aplikację czy że udało się jej dostać nową pracę i jest gdzieś w środowisku prawniczym??Bo jeśli to drugie i ma jakieś istotne informacje na co zwracać uwagę to bardzo proszę o streszczenie mi chociaż co do najważniejszych rzeczy jeśli nie chcesz mi przesyłac tej rozmowy.Właściwie możesz przecież wyciąć jeśli Vitalijka pisała coś osobistego.A jeśli chodzi o same formalności co do egzaminu to też wiem bo też przez to przechodziłam. Onfim🌼----a którą konkretniej myśl sobie przeczytałyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Elfik a jaki to jest sposób na sikanie, może u mnie poskutkuje? Ja też przed chwilą wróciłam od weterynarza byliśmy obciąć pazury i po witaminki i smakołyki przy okazji, a teraz frodo gryzie wędzone ucho. No i byliśmy w lasku na długim spacerze z psem i Moim. Wczoraj był u nas wieczorkiem kuzyn z żonką zrobiłam dobrą kolację i było winko i wódeczka, ale coś mnie zmogło i chyba rozkładało bo przy nich zasnęłam....a w nocy męczył straszny ból gardła i głowy. Ok spadam bo z psiną idę na dwórek a potem jedziemy na zakupy do galerii. miłej soboty życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻o tych kondonach i temperaturze :) Dianka miała dziś rodzinne spotkanie z braciszkiem ale miały zabawy są fotki więc na pewno ci pokaźę zrobiliśmy jej włóczkę z bażanta nieźle się spisała znalazła ptaka i dostała pochwały że ma nos i duże zainteresowanie a to dobrze Normalnie wyszalała się a teraz padła i śpi ita🌻on ma jeszcze czas na to by przestać posikiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---trzeba złapać za skórę na karku i potrząsnąć psem jak go przyłapiesz na sikaniu.Suki tak karcą szczenięta i ponoć to mocno \"przemawia\" do psa a nie robi mu żadnej krzywdy. Ja się szykuję na imprezkę bo tym razem już moje Łośki mi nie chcą odpuścić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no widzisz ;-) No i brawo dla Dianki właśnie miałam się pytać jak Wam poszło szukanie biednego taśka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainstaluj opera, mniej miejsca i mniej syfow sciaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za rozwiązanie. Tylko, ze jak pisałam ja potrzebuje działającego explorera! a nie opera, firefoxa, czy inną cholerę. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się nie znam zbytnio, ale skoro explorer Ci nie działa, to najprawdopodobnie sciagnełaś sobie jakiegos syfa. wiejdź najlepiej na jakies forum informatyczne to Ci fachowej rady udzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no fajnie było wysłałam ci na gg linki do zdjęć strzyga🌻 a czemu tak namiętnie potrzebujesz explorera deko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 chce coś obejrzec on-line, a do tego wymogiem jest explorer. Ale jak tylko wejdę na stronkę to mi jakiś nieodracalny błąd występuje i zamyka stronkę. 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 wejdz przez inną przeglądarkę i zapisz film na dysku sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaath
no,przebiłam się :) Onfim,dziękuje za link ;* więc znajdzie się tu jeszcze dla mnie miejsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moje dziewczęta!! Nie dam rady przeczytać wszystkich swoich zaległości więc tylko, ogólnie napiszę: Pozdrawiam Wszystkich 🌼 No i życzę: Wiosennej i coraz cieplejszej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim no to widze, ze niezle cuda sie dzieja :P ale z tym flamastrem to faktycznie niespotykany dosc sposob hehehe :P zrobilam pranko, wywiesilam, pomylam naczynia ide dalej w kuchni dzialac :] raz na jakis czas moge sie poswiecic i posprzatac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaath🌻 spox tylko jeszcze się zaczernij z nikiem i miejsce jest strzyga🌻 no ale jak ci zamyka stronę to może nie jest wina przeglądarki tylko strony może jest po prostu nie dostępna mimi🌻 oj taka pogoda by się przydała ivette🌻 no coż cuda się dzieją na świecie po 🌻 dla reszty ide robić kawkę ktoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w sumie próbowałam zaczernić,ale coś mi nie wychodzi ;D w ogóle Was nie znam... może ja tak coś krótko o sobie napiszę dla poznania :) więc mam 24 lata,studiuję psychologię,jestem z Krakowa,ale kupiłam domek we Wrocławiu :) nie mam męża,dzieci ani nic takiego :) no i to będzie na tyle,w wielkim skrócie,ale będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaath🌻 jak miło kolejny krakusek na kafe :) madziczek🌻proszę cię bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ale wszystkim innym działa, mnie na domowym kompie też działało, pod firefoxem (prawie) działa. ja właśnie kawkę piję c\\_/ i zaraz się będę zbierac, bo niedługo do dziadków mam iśc na ten urodzinowy obiad :) i nadal nie mam pomysłu na jakiś prezencik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Onfim🌼---dzięki za linka fajne zdjątka widać że się Dianka wyszalała i jaka ona jest duża :-) A ja czytałam fajny artykuł http://wyborcza.pl/1,97847,6363961,Do_czego_kiedys_sluzyl_mezczyzna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 hmm no tak ale wiadomo prawie robi wielką różnicę kup dopal hertz czy coś w tym stylu elfik🌻 :) dzięki duża to ona jeszcze nie jest path🌻 pozwolę sobie na skrócenie nicku widzisz a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
path🌻 zeby cię jeszcze na tym zdjęciu widać było ale krajobraz ładny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×