Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Strzyga馃尲a vanish nie jest na plamy?? Dziewczynki a jakie potrawy kr贸luj膮 na waszych sto艂ach przez 艣wi臋ta??Co miasto to inaczej wi臋c piszcie mi tutaj:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej dziewcz臋ta. Ja od samego rana na nogach, poszlam do kosciola i do spowiedzi i dostalam opiernicz od ksiedza ze zostawilam na ostatnio chwile i ze w wielki piatek to najwieksi grzesznicy sie spowiadaja. onfim 馃尰 ten caly fiutasek zrobil wczoraj niezla afere na topiku o chrzescijanstwie (poruszylismy temat Kodu Leodarda da Vinci) i zrobilismy sobie troche jaja z nego, ale niestety dlugo nie wytrzymal. A wlasnie, jakie jest wasze nastawienie do religii i do przezywania tych swiat? Bo wlasnie wczoraj dyskutowalismy na ten temat w pracy. kasiula 馃尰 mnie nei zalezy na tym zeby oni mnie traktowali jak czlonka rodziny, bo ja zadna rodzina nie jestem i jak tak dalej pojdzie to nie bede. I nie krzycze na ciebie :) Po prostu uwazam, ze takie sprawy jak zaproszenie kogos powinno sie zalatwiac inaczej. To jest tak jak z weselem, zanim sie hajtniesz to kupe ludzi mowi ze chce byc u ciebie na weselu, ty mozesz powiedziec ze ok, pewnie, czuj sie zaproszona, i co, poszlabys na wesele bez zaproszenia tylko dlatego ze ustnie to ustalilas kupe czasu wczesniej? Ja mam juz swoje plany od kilku miesiecy na poniedzialek i nigdzie sie nie wybieram. Chc膮 to niech si臋 obra偶膮. Pojade 2 tyg po swietach do nich bo akurat wtedy bede miala czas. U nas w niedziele rano barszcz bialy, a potem cale swieta jedna wielka wy偶erka :P elfik 馃尰 no ale przeciez nie bedziesz sie na mnie d膮sa膰 prawda? :) madziczek 馃尰 wysprzatane juz? je艣li tak, to zapraszam do siebie :) Mnie na szczescie zwalniaja dzis wczesniej do domu i pracuje tylko od 11 do 15. Na dodatek nie bedzie nikogo z szefostwa wiec totalny luzik :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi馃尲a ja niedziel臋 zaczynam od sa艂atki jarzynowej:)Potem mokry sernik:)a na obiad barszcz z kie艂baska i jajkiem:)A tak w og贸le nie lubie bia艂ego barszczu wi臋c mama mi zrobi 偶urek albo barszcz czerwony:) Nie zabieraj mi Madziczka chcia艂am 偶eby najpierw do mnie wpad艂a:P Co do nastawienia mojego to jakos nie przezywam tych 艣wiat w spos贸b szczeg贸lny.Nawet nie wiem czy do ko艣cio艂a p贸jde. A co do chrzcin..Jakby na to nie patrzec i osobisty i jego matka sie wyputuj膮 czy idziesz wiesz dla mnie to jest jednoznaczne z tym 偶e jestes zaproszona:)Jednak tu Ci przyznam racje powinni chcociaz zadzwoni膰,jednak jak dla mnie nie ma sensu sie na to za denerwowa膰 i dla 艣wi臋tego spokoju posz艂abym na te chrzciny.No ale to kwestia charakteru jak dla mnie ty pieronie ma艂y dozarty:):) A jakie to masz plany na poniedzia艂kowy dzionek hmm??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed godzina zjad艂am 艣niadanko a ja ju偶 g艂odna.No 偶esz mam w brzuchu chyba ma艂ego tasiemca:) Zjem Ity smako艂yka-serek wiejski:) A tak w og贸le to musz臋 si臋 ju偶 zbiera膰 bo zaraz po mnie przyjad膮.Chyba zd膮偶臋 dzi艣 umy膰 tylko garnki;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiula 馃尰 ale ja sie na nich nie denerwuje. Po prostu nie ide i koniec, a to ani Osobisty ani jego mama nie organizuja. :P A juz od dwoch lat w drugi dzien swiat wielkanocnych i w drugi dzies swiat bozego narodzenia spotykamy sie u mnie z trzema kolegami ze studiow (呕aba, Marynarz i Misiek) i robimy wy偶erko-popijawe. W tym roku wyj膮tkowo najpierw wy偶erka u Marynarza na dzia艂ce, a u mnie w domu wieczorem impreza :) Widuj臋 si臋 z nimi w ci膮gu roku dwa razy, wiec dla mnie to okazja zeby nadrobic zaleglosci. A ja nie jem nic bo w Wielki Pi膮tek zawsze poszcze. Chcialabym dzis wieczorem pojsc na jakies nabo偶e艅stwo ale musze jako艣 dotrze膰 do domu, wiec nie pojde. Jutro rano ze 艣wi臋conk膮 a na 18 na msze. I w niedziele na 6 rano rezurekcja, potem 艣niadanie z barszem bia艂ym :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasiula 馃尰 jak pomoczysz ca艂e jakis czas, to wybieli. ;) ja dzi艣 w 艂贸偶ku na zwolnionych obrotach. spi艂am si臋 wczoraj, 藕e lepiej nie m贸wic...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczynki馃尲 emi馃尲 tak, wysprz膮tane:) i nawet przystrojone ju偶 mieszkanie, sernik upieczony, babka te偶. Zosta艂o mi na dzisiaj umycie okna i samego korytarzu. Jeszcze chcia艂am swoje zdanie wtr膮ci膰 je艣li chodzi o te chrzciny. Faktycznie kto艣 tam nie zadba艂 o odpowiednie zaproszenie dla Ciebie ale to zwyk艂a ludzka pomy艂ka i na pewno Osobisty jak i reszta rodziny chcia艂aby 偶eby艣 by艂a w poniedzia艂ek na tej uroczysto艣ci. Ale te偶 jak masz ju偶 swoje plany, to inna sprawa. Ze swojego kr贸tkiego do艣wiadczenia zauwa偶y艂am, 偶e cz臋sto trzeba przymyka膰 oko na takie rzeczy, bo ludzie nie potrafi膮 si臋 odpowiednio zachowa膰 i cz臋sto gafy pope艂niaj膮 ale maj膮 dobre intencje. No ale tak jak Kasiula zauwa偶y艂a, w takich niezr臋cznych sytuacjach du偶膮 rol臋 w艂a艣nie charakter odgrywa. A co do nastawienia do religii- przesz艂am ju偶 jeden kryzys wiary ale po nim nawet mocniej uwierzy艂am, lubi臋 艢wi臋ta bardzo (chocia偶 te obecne s膮 trudne, bo mam problemy w rodzinie), prze偶ywam je tak tradycyjnie, chodz臋 do Ko艣cio艂a z palm膮, 艣wi臋c臋 jajka, by艂am ostatnio u spowiedzi, po tym moim kryzysie i teraz o wiele lepiej si臋 czuj臋 na duchu. Dzisiaj te偶 postaram si臋 p贸j艣膰 do ko艣cio艂a. ivette馃尲 o jakiego N Ci chodzi艂o? Chyba o Sz? Z nim kontakt zerwa艂am definitywnie. Lec臋, bo czas mnie goni. P贸藕niej jeszcze wpadn臋 z艂o偶y膰 Wam 偶yczenia oczywi艣cie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 dziewczynki ale mamy dzi艣 艣liczny dzie艅 :) madziczek馃尰no w艂a艣nie i cho膰 wiem 偶e to z dobrego serca i ka偶dy by stano艂 na rz臋sach w takiej sytuacji ale tak si臋 nie da trzeba to przyj膮膰 na klatce s膮 doro艣li a by膰 ze sob膮 偶eby dzieci by艂y zadowolone niestety tak si臋 nie da. Tu chodzi o nich i o to 偶eby oni byli szcz臋艣liwi je艣li to oznacza 偶e musz膮 si臋 rozsta膰 niech i tak b臋dzie. Pami臋taj zadowoleni rodzice to zadowolone dzieci. kasiula馃尰 moja mama kupuje takie kr膮偶ki do prania firanek dwie w opakowaniu przezroczystym z niebieskim napisem niestety nie pami臋tam jak si臋 nazywa ale si臋 sprawdza :) poszukaj w sklepach chemicznych A ja bym mia艂a ich reakcje g艂臋boko w powa偶aniu si臋 blokuje prawym przyciskiem meszy na stronie w dole masz zablokuj obrazek elfik馃尰 powodzenia w 膰wiczeniach emi馃尰 spoko , co do religii nie wiem za cie偶ki temat dla mnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No nawet mnie o 10 pu艣cili dobre ludzie wiec juz w domku. Emi馃尲--no sk膮d偶e znowu :-P a ja te偶 mia艂am plana zeby po艣ci膰 ale nie wysz艂o i zjad艂am jaka艣 kanapke z ryba. A co do 艣wi膮t to w tym roku jako艣 wyj膮tkowo si臋 czuje na nie oboj臋tna.Zazwyczaj stara艂am si臋 je prze偶ywa膰 podchodzi艂am do nich jakos inaczej a w tym roku jako艣 nie mog臋 si臋 wprawi膰 w odpowiedni nastr贸j, nie wiem ostatnio niezbyt dobry okres mia艂am w 偶yciu poniek膮 nadal trwa jako艣 si臋 adaptuj臋 to tego wszystkiego staram si臋 akceptowa膰 i by膰 wdzi臋czn膮 za to co mam ale to poch艂ania wiele energii dlatego chyba nie mam jej ju偶 za du偶o na prze偶ywanie wewn臋trzne.Mo偶e jednak ulegn臋 magii tych 艣wi膮t i jako艣 poczuj臋 je lepiej w trakcie. Kasiula馃尲---kochanie Ty masz dziecko w brzuchu nie tasiemca cho膰 i jedno i drugie mo偶na rozpatrywa膰 w kwestiach pasozytniczych :-) Ide na spacerek z moim szatankiem ostatnio strasznego focha zlapa艂a za to 偶e do pracy chodz臋 i jest sama w domu ca艂e 4 godziny dziennie i co robi moja Sarunia jak jest na mnie z艂a???Sika na moje 艂o偶ko 馃槨 znowu mnie pranie czeka po艣cieli i 艂贸偶ka 馃槧

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik馃尰 tak House nazywa艂 dziecko paso偶ytem i co艣 w tym jest oj moja te偶 fochy stroi i zaczyna zwiewa膰 musz臋 j膮 przetresowa膰 emi馃尰 od dawna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiula馃尰 u mnie Wielkanoc jaka艣 taka troch臋 ma艂o tradycyjna jest przynajmniej je艣li chodzi o jedzonko, tylko tyle 偶e na 艣niadanie mamy bia艂膮 kie艂bask臋 no i to co po艣wi臋cimy w sobot臋, do kawki jaka艣 babka a p贸藕niej nic szczeg贸lnego jako艣 tak z wielkim ob偶arstwem to mi si臋 bardziej Bo偶e Narodzenie koja偶y... ale za to u te艣ciowej st贸艂 to si臋 b臋dzie ugina艂, ona zawsze tyle tego jedzenia narobi, tam w trakcie 艣wi膮t trac膮 znaczenie s艂owa: 艣niadanie, obiad i kolacja, tam autentycznie ca艂y dzie艅 si臋 siedzi za sto艂em i 艣rednio co godzink臋 te艣ciowa zbiera wystygni臋te mi臋siwo, bigos czy co tam jeszcze jest i lata to odgrzewa膰 i co chwile wszyscy ci powtarzaj膮 \"zjedz co艣\". B臋d臋 mia艂a chocia偶 ma艂膮 odskocznie jak b臋d臋 karmi艂a Gosi臋, czy k艂ad艂a ja spa膰 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja dalej dogorywam w 艂贸偶ku, kawk臋 w艂a艣nie sko艅czy艂am pic. ale zaraz si臋 b臋d臋 musia艂a zebrac. chce dzi艣 jeszcze umyc pod艂og臋 w kuchni i 艂azience i dywanik uprac, bo troch臋 pobrudzi艂am. mam nadziej臋, 偶e jak nastawi臋 na 艂agodne pranie, to mu si臋 w pralce nic nie stanie... co do 艣wi膮t to: zawsze je obchodzi艂am, zawsze by艂am w ko艣ciele, ale w tym roku jest zupe艂nie inaczej... a pro po: wczoraj mnie kolega na spowied藕 namawia艂, bo twierdzi艂, 偶e "dzi艣 co艣 si臋 stanie, ale nie mo偶e mi powiedziec co" i jako艣 kompletnie do niego nie dociera艂 fakt, 偶e po co ja do spowiedzi mam p贸j艣c, jak mieszkam z facetem i rozgrzeszenia i tak nie dostan臋... zastaawiam si臋 czy mam si艂臋 jak膮艣 rybk臋 na obiad zrobic, czy si臋 nie bawic w to i zje艣c po prostu wczoraj ugotowan膮 zup臋...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Eh normalnie umy艂am pod艂og臋 i odkurzy艂am sobie dywan z nud贸w zaraz si臋 bior臋 za Diank臋 musze nad ni膮 popracowa膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 moje drogie kobitki Mnie te偶 dzi艣 szybciej pu艣cili ju偶 o 12 , ale 偶e mia艂am co艣 do za艂atwienia w g艂贸wnym urz臋dzie to jeszcze szybciej wychodzi艂am i przy okazji zahaczy艂am o taki 艣wietny sklep gdzie s膮 r贸偶ne rzeczy do domu od przybor贸w kuchennych poprzez rzeczy do urz膮dzenia domu i ciuchy i jest tam dosy膰 tanio, kupi艂am kilka drobiazg贸w a najbardziej jestem zadowolona z dw贸ch par okular贸w przeciws艂onecznych a偶 9,99 z艂 za szt haha Co do relgi hmmm ja si臋 tak ca艂y czas zastanawiam jak to jest jak si臋 idzie dzi艣 na rezurekcje to w pracy co艣 gadali, 偶e ju偶 mo偶na 艣wi臋towa膰? Cos chyba mi si臋 pomiesza艂o. Ja jutro id臋 do ko艣ci贸艂ka ze 艣wi臋conk膮 jeszcze dzis po koszyk do niej musz臋 podjecha膰 do laroya i przy okazji si臋 wyspowiadam jutro. A no i jeszcze jutro czeka mnie reszta sprz膮tania, bo dzi艣 okno umy艂am w jednym pokoju a zaraz z Moim bierzemy si臋 za okna w du偶ym, mam nadziej臋, 偶e to jako艣 szybko nam p贸jdzie. Kasiulka fajnie, 偶e sie dobrze czujesz, a tak m贸wisz o mamie tzn 偶e ju偶 u was wszystko ok? Emi ja te偶 uwa偶am z tymi chrzcinami jak Kasiula no ale zrobisz jak uwa偶asz! Madziaczek ja nadal trzymam kciuki 偶eby wszystko si臋 u艂o偶y艂o. Onfi u Ciebie te偶! Naemka i jak ko艂ysk臋 kupowa膰???haha A chyba z przygotowa艅 jedzonka swi膮tecznego nici, bo nie zd膮偶臋 no i tak nas ca艂e 艣wi臋ta nie b臋dzie tak偶e luz, ale za rok to ju偶 musz臋 si臋 szybciej do roboty wzi膮膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja to nie zapomn臋 jak kiedy艣 przy strasznie d艂ugim, nu偶膮cym nabo偶e艅stwie, wiadomo- 艣wiat艂a przygaszone, atmosfera g艂臋臋臋臋bokiej refleksji, czyli z 1/4 ko艣cio艂a spa艂a po 艂awkach, a tu nagle zaczyna si臋 walenie w jak膮艣 blach臋, p贸艂 ko艣cio艂a ludzi zerwa艂o si臋 na r贸wne nogi, sporo os贸b za serce, nikt nie wie, co si臋 dzieje, a tu proboszcz leci przez p贸艂 ko艣cio艂a na ambon臋 i krzyczy "cieszcie si臋 ludzie! Jezus zmartwychwsta艂!!!!" :D :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No jeszcze mi m贸j pok贸j zosta艂 ale padam z n贸g.Mamu艣k臋 jeszcze zast膮pi艂am w pracy bo na gr贸b chcia艂a pojecha膰, a ze swojej wr贸ci艂am na piechot臋 bo autobusu nie by艂o a Mi艣kowego nie chcia艂am 艣ci膮ga膰. Mi si臋 znowu analizowanie wszystkiego w g艂owie w艂膮czy艂o bo wiadomo 艣wi臋ta to zawsze jaka艣 refleksja si臋 nasunie jeju jak ja ju偶 mam do艣膰 tego swojego planowania wszystkiego i uk艂adania wyj艣c awaryjnych :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a mnie si臋 co艣 w r臋k臋 sta艂o i boli teraz... :( i tak,b臋d臋 taka do przodu: Wszystkim weso艂yyyyyych 艢wi膮t ;*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 dobry. WESO艁YCH 艢WI膭T WSZYSTKIM!! CIEP艁EJ RODZINNEJ ATMOSFERY,SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA!!! 馃憚馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie馃尲 Wszystkiego dobrego, pokoju, rado艣ci, szcz臋艣cia i mi艂o艣ci oraz mokrego poniedzia艂ku鉂わ笍 Mi si臋 p艂aka膰 dzisiaj chce ju偶 z tej bezradno艣ci, czekam na cud. Wczoraj by艂am w mie艣cie i kupi艂am gorset z艂oto zdobiony, do niego sp贸dnic臋 d艂ug膮 czarn膮 z tak膮 艂adn膮 koronk膮 na dole, pi臋knie ten komplet razem wygl膮da, na wesele w sam raz. By艂y艣cie po艣wieci膰 jajeczka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja nie by艂am i si臋 nie wybieram. po 艣wi臋tach spr贸buj臋 jako艣 posk艂adac swoje 偶ycie religijne do kupy. ale wszystkim 偶ycz臋 weso艂ych 艣wi膮t!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 Kochnae Zagl膮dam 偶eby wam 偶yczy膰 weso艂ych swi膮t, smacznego jajka, mokrego dyngusa i tego aby艣cie narodzi艂y si臋 w 艣rodku od nowa szcz臋艣liwsze, spokojniejsze i pe艂ne nadziei i wiary. U mnie ze sprz膮taniem chyba ko艅c贸wka, okna pomyte, chocia偶 w sypialni tam gdzie rolety ca艂y czas opuszczone s膮 nie pomy艂am, ale to po 艣wi臋tach mnie czeka, pod艂ogi m贸j pomy艂 a ja w sypialni jescze musz臋 no i na wiecz贸r kuchni臋 sobie zostawi臋, niby wszystko zrobione, ale og贸lnie mam wra偶enie, 偶e jeszcze wi臋cej bym mog艂a sprz膮tn膮膰 bo zawsze si臋 co艣 znajdzie, no ale nie dajmy si臋 zwariowa膰.... Zaraz si臋 k膮pi臋 i jedziemy po koszyk na 艣wi臋conk臋 i potem do ko艣ci贸艂ka a jeszcze potem na d艂ugi spacer z psem do lasu na Wis艂臋. Og贸lnie postanawiam, 偶e w przysz艂ym roku szybciej si臋 wezm臋 za porz膮dki 偶eby mie膰 czas 偶eby i艣膰 na rekolekcje i w wielki pi膮tek do ko艣cio艂a i jako艣 bardziej religijnie je prze偶y膰 no i co艣 pokuchci膰 samej z takich typowych wielkanocnych przysmak贸w, na razie lod贸wka zape艂niona przez te艣ciowk臋 haha Ok dopijam kawk臋 i uciekam I jeszcze raz weso艂ych 艣wi膮t!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aloha dzio艂chy:D (`*•.赂 (`*•.赂 赂.•*麓) 赂.•*麓) W E S O 艁 E G O A L L E L U J A (`*•.赂 (`*•.赂 赂.•*麓) 赂.•*麓) Na Wielkanoc od kr贸liczka, niech Wam wpadn膮 do koszyczka niez艂a kasa i kie艂basa, rado艣膰 偶ycia, co艣 do picia i na mi艂o艣膰 ch臋ci tyle, by mie膰 wszystko inne w tyle馃槝馃槝馃槏 .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ 搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂..... (█) ---搂搂(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)搂搂...(█)@ -----搂搂(_)(_)(_)(_)(_)(_)搂搂.......@(█) -------搂搂(_)(_)(_)(_)(_)搂搂...(█) @ ---------搂搂(_)(_)(_)(_)搂搂......@(█) ---------搂搂(_)(_)(_)(_)搂搂 .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.赂 (`*•.赂 赂.•*麓) 赂.•*麓) >>>>>>,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×