Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim 🌻 na sprawach kadrowych sie nie znam, ale skoro z korekty wynika ze powinnas dostac wiecej to nalezy Ci sie doplata. Ciezko to teraz jednoznacznie stwierdzic, bo nie masz \"paskow\" do wyplaty. Mialas przez caly rok takie samo wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi ja jestem ale tylko na chwilkę Właśnie przed chwilą wróciłam z Moim i psem ze spaceru, poszliśmy sobie zjeść na ogródek KFC i do mc donalda na lody, bardzo zdrowo hmmmm Zaraz uciekam do łóżeczka do Mojego pana Co do waszej dyskusji, ja czytając wypowiedzi Madziaczka i Elfika też jakoś specjalnie nie zostałam dotknięta, pomimo, że mogłabym się zaliczyć do tej \"drugiej\" strony, gdyż skończyłam kierunek na prywatnej uczelni i to tylko turystykę.....no ale jakoś nie poczułam się urażona, czy gorsza....., chyba nie o to dziewczynom chodziło, chociaż czasem w życiu normalnym mam pewno hmmm jakby to powiedzieć \"kompleksy\" związane z tym, że niby taki luźny kierunek skończyłam i to jeszcze na prywatnej uczelni, no ale kiedyś mam plany skończyć coś innego, może jakąś podyplomówkę albo zupełnie coś innego.....to tyle w tym temacie A u mnie w pracy sajgon na maksa, ostatni wtorek był najgorszym dniem w moim życiu\" zawodowym\" haha, jedna laska z pracy po prostu doprowadza mnie do szewskiej pasji , ale to dłuższy temat......czasem mam dość, ale ogólnie i tak jestem zadowolona lepsze to niż siedzenie i nudzenie się tak jak ostatnio w spółce.... Czarna wiesz ja mimo tego , że ta babka straszy was zawałem serca powiedziałabym jej prosto z mostu co o tym sądzę!!!!A dopiero potem był szła wyżej jeżeli by to tego wymagało! Pasiata mogę prosić o fotki???? Mika pozdrawiam!!!! dobrze, że wróciłaś, jak Twój piorun, mój rośnie jak na drożdzach!Masz jakieś fotki to przyślij mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się porobiło..😭 Cholera czytałam wasze posty i szczerze powiedziawszy nie sądzę żeby Elfik chciała kogokolwiek urazić..Nie zauważyłam też żeby kogoś obraziła..A tu taka spina się z tego zrobiła:O I nie widzę niczego obrażającego w jej postach..Więc o co chodzi naprawdę..?? ljkhizffdxg--wiesz pomarańczo utrzymuję kontakt z rewelką poza forum i uwierz jest to ostatnia osoba która ziona zawiścia!!Mało tego Rewelka jest osobą,która zajebiście troszczy się o innych i ma kawał dobrego serducha!!Nie wiem skąd te chore przypuszczenia:O Mamy wszystkie utrudnioną komunikację kontaktując się ze sobą przez sieć nie znamy się za dobrze,różnie interpretujemy swoje wypowiedzi,ale wydaje mi się że jestesmy na tyle inteligentne żeby móc ze sobą swobodnie pogadać a w razie jakiegoś konfliktu pozytywnie się dogadac..A tu taka nienawiść nam się wkradła..Pomarańczo a dlaczego nie ujawnisz nam się pod \"swym\"nikiem tylko sie tak ukrywasz??Czego się boisz?? Onfim🌼jak do poniedziałku się nie dowiesz mogę popytać ksiegowych w pracy sprawie Twojego problemu:)O poradnikach dla Was pamiętam,ale brak czasu na razie,ale jak będę grzebać nie zapomnę o was:) Mam pytanko jeszcze..Jak miałaś badania na krzywą cukru skąd miałaś pobieraną krew?Strasznie ciężko znoszę kłucie z żyłki a słyszałam że pobierają z palca.Prawda to?? A ja niedawno wróciłam od swoich staruszków dostałam taką wyprawkę że samcor musiał po mnie przyjechać bo sama bym się na pewno z tym nie zabrała.Raz w tygodniu ich odwiedzam,a moja mama co najmniej siatkę mi pakuje z łakociami albo innymi gadźetami.Tez tak macie?? wiecie zastanawia mnie właśnie fakt ile nas teraz zostanie na forum i jak to teraz będzie wyglądało.. Ogladam własnie moment prawdy na polsacie jaki idiotyczny program..Ludzie są konkretnymi idiotami że dla kasy są w stanie tak się \"zwierzyć\" przed całą Polską:/To przecież trzeba miec nasrane we łbie żeby się zgłosić do takiego programu:O Idę się kapać. Dobrej nocki kobity🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane 🌼 wlasnie skonczylam Was nadrabiac... smutne to co sie porobilo :( co do dyskusji to rowniez dorzuce swoje trzy grosze, a co :D Podobnie jak niektore dziewczyny nie poczulam sie urazona wypowiedziami madziczka 🌼 i elfika 🌼. dokladnie je przestudiowalam i nie widze tam nic co mogloby wywolac az takie reakcje. jestem przekonana, ze zadna z nich nie chciala nikogo urazic i nie rozumiem czemu niektore z Was poczuly sie gorsze. ja sie gorsza nie poczulam i nie poczulabym rowniez gdyby ktos wprost mi powiedzial, ze uwaza, ze moj kierunek studiow jest gorszy, latwiejszy itp. sama wiem ile jestem warta i nikt i nic nie jest w stanie tej mojej samooceny zachwiac. mysle, ze naprawde nie ma co sie obraza i brac do siebie tych wypowiedzi. a skoro niektore z Was poczuly sie urazone/gorsze to chyba przyczyny tego nalezy szukac w sobie... czy naprawde tak latwo zachwiac Wasze poczucie wartosci?? jsli ktos ma niska samoocene to zawsze i wszedzie bedzie znjadowal przytyki do swojej osoby. takie jest moje zdanie. wszystkie Was lubie i jak to w zyciu jedne bardziej, inne mniej, ale mysle, ze to forum jest milym miejscem, gdzie fajnie mozna spedzic czas, wiec zadbajmy o to, zeby tak dalej bylo :) pomaranczo: nikt tu Cie o zdanie nie pyta i chyba wiesz jaki mamy stosunek do wypowiedzi osob, ktore nie chca sie ujawnic, chocby nie wiem jakie byly trafne badz nietrafne. wiec daruj sobie te komentarza, a jak chcesz dyskutowac to daj nam siebie poznac :P elfik 🌼 nie odchodz, tak dlugo juz tu jestes :( szkoda bedzie... onfim 🌼 no i jak telefon do pracodawcy?? pewnie nie byl zachwycony :P reewelka 🌼 moj przylot do polski dalej stoi pod znakiem zapytania, bo jeszcze urlopy nie podpisane :( ale wierze, ze wszystko pojdzie po mojej mysli, na pewno dam znac jak bede w stolycy :) emi 🌼 Ty tez tu wracaj... bo bede tesknic :( no i Tobie tez dam znac co z naszym spotkaniem :) madziczek 🌼 pokaz wiecej zdjec z wesela, bo na naszej klasie tylko jedno widzialam :) mika 🌼 ale Cie dawno nie bylo, ale fajnie, ze jestes :) kasiulka 🌼 ciezarowko jak sie czujesz?? brzuszek rosnie?? co ja bym dala, zeby co tydzien siatke z pysznosciami od Mamy dostac, ech... :D ita 🌼 to nie daj sie tej co Cie wkurza :P pokaz jej pazurki. i napisz co upichcilas na imieninowa kolacje :) glodna jestem to chetnie poczytam... czarna 🌼 ho ho ho, jestes i Ty :) pieszczoty dla Ciebie: PIESZCZOT 😘 PIESZCZOT 😘 PIESZCZOT 😘 pasiasta 🌼 ja tez chce zdjecia :) no i gratuluje zabka ivette 🌼 po odejsciu zostajesz w uk czy wracasz do kraju?? a jesli wracasz to jestes pewna, ze dasz sobie rade ze wszystkim?? bo na pewno musi byc Ci ciezko samej ze wszystkim strzyga 🌼 a Ty gdzie?? a ja ostatnio nie zagladam, bo znowu mi odcieli neta w pracy :o poza tym mam taki zapieprz, ze nawet jak by byl , to bym czasu na nic nie miala :( po pracy za to zamieszanie za zamieszaniem. moje dwie kolezanki polki, z ktorymi tu przylecialam ponad dwa lata temu wczoraj wrocily na stale do polski :( jest szansa na nowa prace i ich powrot, ale to nic pewnego. wiec smutno mi troche i teraz sobie mysle, ze jestem tu sama :( na szczescie ciesze sie, ze mam opiekuna. od razu na sercu razniej :D wynajelismy mieszkanie i w tym tygodniu przeprowadzamy sie do nowego juz razem. moze to i szybko, ale wszystko mi mowi, ze to wlasciwa decyzja, poza tym on i tak u mnie mieszka, wiec teraz tylko na tym zaoszczedzimy :) w poniedzialek bylismy w Abu Dhabi zlozyc wniosek o wize i teraz czekamy niecierpliwie. trzymajcie kciuki, zeby sie wszystko udalo, bo 15 maja chcialabym byc juz w kochanej polsce. takie to zycie plata czasem figle, ze jak wszystko sie uklada, to cos sie musi spieprzyc. zdrowie mi cos dokucza, a dokladnie glowa. dwa dni temu dopadl mnie w pracy taki bol glowy, ze az mi lzy lecialy i wyladowalam w szpitalu. po zastrzyku przeszlo, ale teraz nie wiadomo co to bylo i zaczynam dochodzenie :( ech... zycie postaram sie zagladac czesciej, chociaz teraz z ta przeprowadzka to pewnie bede miala sporo na glowie. ale dzisiaj musze popracowac w domu, to bede Was na biezaco podczytywac i na pewno co nieco napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra :-D Żeby nie było że jestem nieprzekonana księznica więc jestem. Dziękuję za wszystkie wiadomości na gg i na kom to było bardzo miłe 👄 Emi🌼---dziękuję też za Twój krok i również Cię przepraszam za to że Cie uraziłam czy niesprawiedliwie oceniłam i mam nadzieję że i Ty dasz się przekonać i nigdzie nie będziesz szła tylko zostaniesz tu. Kasiula🌼----dziękuje Ci bardzo bo z mojej strony to jest dokładnie jak napisałaś nie miałam zamiaru nikogo obrazić. I też oglądałam wczoraj ten program i dokładnie te słowa powiedziałam jak to zobaczyłam szczególnie jak koleś zaczął gadać o swoim alkoholiźmie :-O Czarna🌼---zgadzam się z Tobą i mam nadzieje że wszystko jasne. Rewelka🌼 Mika🌼 Onfim🌼 Ivette🌼 Madziczek🌼 Ita🌼 Strzyga🌼---a Ty gdzie?? A pomarańczom proponuje dołączenie do nas bo widzę że dość regularnie śledzą forum więc może się w końcu ujawnią i uświetnią to miejsce?? Więc przepraszam wszem i wobec jeśli kogoś uraziłam ale nie miałam takiego zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 dzięki, z palca była popierana No moja mamusia zawsze mi coś wciska na do widzenia. A o co chodzi w tym programie bo ja nie mam polsatu namea🌻 jeszcze nie wykonany Tak to w życiu jest raz pod górkę raz z górki elfik🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza_forever
Czesc 🖐️ No cala bieda w tym, ze nie mam stalego nicka. Na temat trafilam kiedys przypadkiem i jakos tak sie nauczylam, ze zagladam. Od czasu do czasu interweniuje, jak ktos stosuje chwyty ponizej pasa :P Myslalam kiedys, zeby sie do Was przylaczyc, ale brakuje mi konsekwencji i czasu, traktuje ten topik jako fajna rozrywke po prostu ;) Zapewniam Was, ze czyta tu wiele osob, bo to czasem lepsze jest niz serial :D Kazda z Was posiada wyrazista osobowosc, ktora przebija z waszych wypowiedzi: Elfik-kobieta czynu z pazurem Madziczek- sympatyczna domatorka z tradycyjnymi wartosciami Ita-niefrasobliwa dusza towarzystwa Pasiata-perfekcjonistka z ciekawym wnetrzem Strzyga-dobra osoba z problemami na zyczenie Onfim-doswiadczenie i cierpkie poczucie humoru w jednym i inne. Mysle, ze ta roznorodnosc jest ciekawa i szkoda, ze pojawily sie tu osoby, ktore tego nie potrafia uszanowac...To jest forum i dlatego trzeba zwracac uwage na kulture wypowiedzi. To tyle. Piszcie dalej, fajnie sie czyta ;) Aha, nie wszystkie pomaranczowe wypowiedzi to ja ;) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobkitki:) Namea🌼 noż w końcu Kochana:D A ja taka spragniona pieszczotów;) 👄 Elfik🌼 no! I żeby to było ostatni raz!;) 👄 Onfim🌼 A ja zaczynam dzień z okropnym bólem brzucha:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeń dobry:):) Ale miło zaczyna mi się dzionek:) Dzisiaj mój samcorek ma urodzinki,zjedliśmy razem pyszne śniadanko,a jak prezent wyciągłam mordka mu się ucieszyła niesamowicie i nawet do pracy jakoś niechętnie się zbiera:) No i patrzę na forum a tu tak przyjemnie się porobiło:D Mi dziś się szykuje dzionek pełen wrażeń,niebawem zbieram się do ginekologa podpatrzeć maluszka i może dowiem się co będzie..Chociaż mój lekarz nie ma za rewelacyjnego usg,ale najważniejsze będzie jak mi powie że jest wszystko w najlepszym porządku;) Namea🌼[cieszy się:D]jeśli chodzi o mnie,to bardzo dobrze się czuję,brzuchol rośnie a jakoś jutro z rana go zobaczysz na skrzynce z fotka maleństwa to sama ocenisz:) A te bóle główki to przez pogodę?? Cieszę się z przeprowadzki:D:D:D:D:D Same teraz miłe chwile przed Toba:D Elfik🌼no i fajno że się pojawiłaś:) Onfim🌼to będę musiała popytać gdzie z tego palca u mnie pobierają:)A dawałaś do glukozy cytrynkę??A jeśli tak pomogło to Ci cos?? Od kiedy twój mąż będzie na miejscu pracował?? A ja mi się dziś szykuję typowo babska posiadówka,dwa placki upiekłam( no dobra z drobna pomocą mamy;),zrobie jeszcze pyszną sałatkę może z gyrosem.. A może wy macie jakieś swoje ulubione sałatki??Jak coś rzućcie pomysłem z chęcią przetestuję coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 kasiula🌻 no to miej wizyty i wszystkiego najlepszego dla samcora Nic nie dodawałam a mąż będzie pracował od maja w krakowie Oj no to udanej imprezy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼----specjalnie dla Ciebie.A masz pomysły na imiona?? A co kupiłaś mężczyźnie?? Mnie ostatnio weny brakuje może coś ściagne od CIebie. Czarna🌼----zgoda :-) Onfim🌼----oj to teraz Ty się za niego weźmiesz i szybciutko przywrócisz do pionu ;-) A ja powiedziałam dyrektorce ze odchodze.Była bardzo rozczarowana ale zrozumiała. Od wtorku zaczynam w nowym miejscu, okazało sie że w tej nowej pracy moją szefową będzie znajoma radczyni, a kobieta która zrobiła na mnie takie wrażenie to po prostu kadrowa i nie wiele z nia beda miałą wspólnego a na pewno nie bedzie moją szefową.Mimo wszystko boje sie jak cholera czy sobie poradze itp ale jednoczesnie sie ciesze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo forever, nick już masz. A z ta popularnością to mnie rozbroiłaś no i jednak faktycznie nie przypisałabym Ci wszystkich pomaranczowych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 tak musztra o poranku i bedzie pytal czy na siku może wyjść :D Nie no żart ale bardzo sie cieszę że odzyskamy trochę czasu dla siebie I niech już dzieciaki idą do przedszkola ja wreszcie do prawdziwej pracy i tez trochę odżyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---nom nie zdziwiłabym się gdyby razem z Dianką na smyczach chodzili, nie koniecznie o tego samego typu smyczach myślę ale jednak :-P A co do pracy to zobaczysz jak odżyjesz, mąż się na nowo w Tobie zakocha ;-) Przynajmniej ja widze sama po sobie nawet jak na ten staż poszłam wystarczy wyjść do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D wlasnie zasiadam do pracy. bylismy na sniadanku i kupilam cisnieniomierz, wiec teraz bede sobie codziennie sprawdzac :) troche sie boje co to bedzie, ale poki co jestem dobrej mysli :) kasiulka 🌼 czekam na zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 :) Eh ja też jestem medytuje czy powinnam się już zabrać za prasowanie czy też jeszcze nie Grają coś ciekawego w kinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaklinam zegarek tik tak tik tak..... Namea🌼----będzie dobrze dogadacie sie dotrzecie ;-) wspólne zamieszkanie to nie ślub rozwodu brać nie trzeba więc na nic się nie oglądaj tylko próbuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku 🌼 ale ja nie o wspolne mieszkanie sie martwie, ale o swoja glowe nieszczesna... co boli i boli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea zostaje w uk oczywiscie. do polski nie mam do czego wracac. wiem, ze sobie dam rade. teraz czekam na odp w sprawie benefitow dla samotnej matki i bede myslec co dalej jak juz jakas kase dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie,po spacerku i porządnym obiadku,wpadłam na chwilę i ide do chłopaków na działkę skontrolować jak się bawią.Wezmę ich kochane kobity i i idziemy pojeść kiełbasek:)A wieczorem się zmywamy na swoją imprezę:) U lekarza dowiedziałam się że wszystko jest w idealnym porządku, z usg nici ponieważ lekarz mi nie powiedział że mam mieć pełny pęcherz bo wtedy jest wyraźniejszy obraz,więc stwierdzilismy że nie ma sensu robić.Za to przykładał mi taki głośniczek jak jest do komputera i słyszałam bicie serduszka:)Następna wizyta za miesiąc wtedy bedzie usg i może dowiemy się co będzie. Onfim🌼dziękuje,życzenia przekaże:D No to już niebawem będziecie sobie razem z mężem:) A gdzie pójdziesz do pracy??masz już jakieś propozycje? Elfik🌼czuje się zaszczycona:):)Pomysły na imiona..Hmm...Jesli chodzi o dziewczynkę chciałabym Emilkę,jak chłopak to jeszcze nie wiem bo mój chłop wybiera i wciąż nie może się zdecydować.A mojej połówce kupiłam klawiaturę i mysz bezprzewodową.Wiem że chciał sobie kupić,więc postanowiłam to zrobić za Niego:)Jego uśmiech i szczęście z powodu tak błahej rzeczy są dla mnie bezcenne:)Strasznie go tym uszczęśliwiłam. Weny Ci brakuje do prezentu?coś dla miśkowego szukasz?? Gratuluje nowego kroku:)Ja sądzę że poradzisz sobie w nowej pracy:)Początki zawsze najgorsze,ale są do przeżycia:) Namea🌼może to tylko chwilowe z tymi bólami??A tabletki nie pomagają?? Emi🌼a Ty wpadniesz do nas jeszcze?? Ivette🌼a masz jakiś najbliższych albo przyjaciół w Anglii?? Ja spadam dziewczynki a Wam wszystkim życzę miłego popołudnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki No jak miło sie zrobiło, bardzo dobrze, bo już myślałam, że będzie po forum!!! Elfik dobrze, że jesteś brakowało by Cię tutaj!!!!No i dobrze, że wyszło tak jak wyszło z tą radczynią oby było wszystko ok!!! Kasiula to widzę, że już kontakty z rodzicami ok, bardzo się cieszę, a ja od mamy i teściowej też zawsze z siatami wracam, nawet przed chwila Mój przynióśł od teściówki obiad naleśniki i kapusniak. Kto chce częstuję???? A co do babskiego wieczoru ja też dziś będę taki miała, z bardzo dobrą kumpelą,która wyjechała do Warszawy pracować, dawno się nie widziałyśmy, a tyle się pozmieniało, bardzo się cieszę na to spotkanie. A wcześniej idę po sklepach połazić bo chciałabym sobie coś ładnego kupić. Naemka super , że zamieszkacie razem, życze powodzenia, na peno będzie fajnie, a co do tej dziewczyny z pracy- szkoda gadać najgorsze jest to, że ona jest tak jakby moją przełożoną i nie bardzo mogę skakać. Ale przez te 3 dni było w miarę ok. A pracy to też mam full czasem nie mam kiedy zjeść, ale to dobrze przynajmniej schudnę. Onfi to super, że mąż będzie pracował w mieście gdzie mieszkacie!!! Ivett i dobrze zrobiłaś, szczęście mamy jest dla dziecka bardzo wazne! Ok dojem i spadam sprzątać bo jutro chce mieć wolne od robotki i jechać z Moim i moją sister i jej rodzinką do Biskupina na wycieczkę, podobno mam byc ładnie w weekend! Życzę wam miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra biorę sie w garść. Rewelka🌼 i Namea🌼 mi troche natłukły do głowy i biore głeboki oddech i sie relaksuję.W weekend odwiedzam Dorotkę w Sandomierzu i zostaje na panieńskim( na razie jeszcze nie swoim :-P) Ita🌼---a dziękuje bardzo, miło mi ;-) Kasiula🌼---to mi sie podoba bardzo podobne imię bo Amelia :-) Mykam miłego po poludnia ja sie ide relaksować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 a ty nie miałaś w planach studiów w Polsce? kasiula🌻 yyyy przecież to nie początek ciąży do czego mu pełny pęcherz dziwne ja miałam tyle razy USG robione i nawet w 5 tygodniu nikt nie wspomniał słowem o pęcherzu. Ale specjalistą nie jestem może facet ma swój system. Co do pracy mam coś na oku ale to zobaczymy co z tego wyjdzie A pomiędzy jakimi męskimi imionami wybieracie? ita🌻 też się cieszę jeszcze tylko parę dni. Udanej wycieczki, będą fotki? elfik🌻 odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie juz w ten komputer spogladac :( glowa mnie cmi, cholera jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi, ze się tak o mnie dopytujecie, ale z wielu powodów, przynajmniej na razie, mnie tu nie będzie. pozdrawiam wszystkie i po 🌻 i 👄 dla każdej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×