Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Gość no streeessss
juz kiedyś napisałam, czytam z czystej ciekawości i rozrywki, a że wy jesteście takie, a nie inne, no może z jakimiś wyjątkami, to nie umiem się opanowac i wam tego nie powiedzieć :P A ty się Elfiku szczycisz ignorowaniem pomarańczy, a własnie ciebie najbardziej te ich przytyki bolą. Spójrz na Onfim np, ani słowem się nie odezwe, za to ty nie umiesz przemilczeć. I właśnie dlatego jak będziesz chrzanić głupoty, czy ty, czy ten pomylony madziczek czy szurnięta Strzyga, to ja też coś od siebie napiszę :P To jest forum publiczne i każdy ma do tego prawo, czyż nie? Buzzzzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻no spoko najważniejsze wylazł cały muszę jej znów taki specyfik kupić na klesze i znów będzie chwila spokoju ja ostatnio myślałam czy by sobie nie kupić roweru ale są niestety drogie chyba że ja akurat trafiłam na taki sklep zaraz chyba na tvn będzie o bezpieczeństwie przewożonych maluchów na rowerach zobacz sobie dokladnie o 10:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--akurat koniecznie, http://www.maszprawo.eu/index.php?file=art&d_id=2&r_id=15&t_id=20&a_id=86 takie są okresy wypowiedzenia i nie można ich zmieniać, można to obejść jeżeli stosunek pracy jest rozwiązany za pomocą porozumienia stron tak jak piszesz wtedy dowolnie mozna ustalic termin odejścia z pracy. Bytka🌼---oj ja też bym odkurzyłą rower tylko kiedy tu jeździć :-O pomaranczo ty czytać nie umiesz i największą szkode to ty sobie wyrządzasz swoimi wpisami ale jak ci z tym lepiej to sobie pisz tylko się zastanów kim ty jesteś żeby tak obrażać innych??mnie się wydaje ze jesteś jednak kimś innym niż tylko czytającą poza tym jeśli jesteś tą samą pomarańcza co wtedy to diametralnie zmieniłaś nastawienie :-O .poza tym to bez sensu jaka rozrywka jest w czytaniu kogoś kogo nie znosisz nie masz nic innego do roboty??Onfim się nie odzywa bo się jej nie czepiasz albo po prostu ma takie życzenie.Ja cie ignoruje kiedy mam na to ochote a kiedy nie to piszę zabronisz mi??jak jesteś taka cwana to proszę bardzo napisz coś o sobie my cie poceniamy choc na podstawie tego co tu robisz kazdy juz ma opinie na twoj temat. i chyba sie troche przeceniasz jesli myslisz ze mnie cos boli z twojego powodu zarty jakieś :-O a to forum wcale nie służy do tego co ty tu robisz ty jesteś zwykłym szkodnikiem który czerpie radość z ubliżania innym smutne to nie sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 niestety w pracy nie mam możliwości tego obejżeć, ale dzięki ;) elfiku🌻 to jest właśnie najtrudniejsze, trochę wolnego czasu wygospodarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 pewnie jutro będzie na ich stronce do zobaczenia elfik🌻 hmm no możliwe ale tak jak mówię ona ma teraz 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno bo mi umknęło pomarańczo nie nie wolno ci wchodzić na forum publiczne i notorycznie obrażać ludzi to jest karalne tak samo jakbyś poszła na ulicę i naubliżała przechodniom :-P więc się zastanów może zacznij sprawdzać jakie masz IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaalafior
Oj Elfik, ale Ty mało rozgarnięta jesteś. Sprawia to dużą przyjemność jak się czyta takie głupoty jak Ty wypisujesz. Forum jest publiczne, czytać każdy może. Czym Ty taka zajęta jesteś? Na dupie siedziesz non stop, a na nic czasu nie masz. Od niedawna pracujesz i taka biedna i nieszczęśliwa jesteś-żal mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaalafior
Elfik-jeszcze jedno, Twoje groźby też są czynem karalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta juz czwartek!!!czyli weekend!!! hurrra!!! juz tak dluzy mi sie ten tydzien, ze nie wiem... jutro znowu planuje wodne szalenstwo :) musze tylko sie wysmarowac porzadnie, zeby mnie sloneczko nie przypieklo. po ostatnich piatkach skora mi schodzi i z przedzialka we wlosach i z glowy zaraz przy czole :o fatalnie... bylam wczoraj na zakupach :D ale mi sie udaly!!! dzisiaj musze tylko wymienic jedne spodenki na wieksze, bo mojemu sie spodobaly te co mialy byc w prezencie, ale sa nieco male ;) i kupie sobie sukienke, ktora wczoraj wypatrzylam i w sumie nie wiem czemu nie wzielam od razu. takie zakupy od czasu do czasu to dobra rzecz, od razu mi sie humor poprawil :D bytka 🌼 ja Ci dam troche sloneczka z ochota :) elfik 🌼 sprobuj codziennie znalezc jakas fajna rzecz w swojej pracy :) onfim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafioooooor
o boże, niedoszła (i pewnie tak już zostanie) pani prawnik mnie straszy, ojej, bo sie posram ze strachu. Moja droga, czytam to ja to forum długo ponad dwa lata, obrażam sobie kogo mi się podoba i możesz mi naskoczyć- bujaj torbe laleczko. Będę pisać co mi się podoba. A proszę bardzo, zgłoś to na policję :) Poczytaj inne topiki jak ludzie po sobie jadą i się obrażają- i co, połowa z nich już pewnie przesłuchana przez policję co? :) Weź mnie nie rozśmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nie jest tak, że czytam, bo kogoś nie znoszę. Owszem, są tu osoby które aż miło się czyta, ale jak ktoś tak smęci jak ty, Madziczek, Strzyg czy jak jej tam, dorzucając do bandy Ivetkę, to naprawdę ręcę opadają. I wybacz, ale czytać to mi nie zabronisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 a dziękuję bardzo, słoneczka trochę by mi sie przydało bo jakoś się chowa za chmurami, a ja tak bardzo je lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pomaranczki to chyba jedna i ta sama osoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaka laka to przylacz sie do nas po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaka laka 🌼 no jak chcesz. a mogl to byc poczatek pieknej przyjazni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha jaka głupia pomarańcza właśnie że jestem prawnikiem mam w umowie o pracę i nie możesz mi tego odebrać oj drażni cię to drażni tobie się pewnie nawet podstawówki nie udało się skończyć stąd ta zaciekłość i alergia na mnie :-D a poza tym naskoczyć można facetowi więc kim ty w koncu jesteś ?? wiesz chociaż:-O i nie mogę bujać torby bo jestem kobietą, ależ ty się kompromitujesz :-D haha ale to jest śmieszne a jakbyś znała forum to byś wiedziała że niektóre osoby mają zbanowane IP na forum :-O Czaka laka--to nie czytaj nam pasuje załóż sobie swoje forum to proste chcesz mogę ci pokazać jak, weź aguchę i kogo jeszcze tam chcesz i piszcie sobie a chlew jest przez ciebie poza tym bo dziewczyny się boja pisać coś osobiste bo zaraz są obelgi, my tworzymy to forum i będzie takie jak chcemy my a nie ty, dociera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaka laka🌼 chyba nie zuwazylas mojego wystawionego jezyka przy slowie przyjazn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz a
co, już mnie zbanowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz a
widzę elfiku że wszystko czytasz dosłownie, to nie dobrze :) Jak ci ktoś powie "Spadaj" to będziesz się kłócić, że nie "bo siedzisz"? :) Aż mi humor poprawiasz. A zbanuj mi IP, a najlepiej od razu wszystkie pięć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 eh zakupki fajnie że się udały A ja w sumie się biorę za obiad ale mi się nie chce A ja sobie odliczam czas o 18 walczę z korkami w Kraku :D albo z placykiem kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie dziewczyny: co sądzicie o ślubie kościelnym z ateistą - zakładając że w ogóle taki jest możliwy (podobno jest ale pewności nie mam) elfik, madziczek - jak tam u was znajomosć prawa kanonicznego :p pewnie to całkiem oddzielna działka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 bo ja wiem to już nie to samo i zmienia to ogólny charakter chyba całej ceremonii myślę że gdyby mój partner nie był wierzący to pewnie bym sobie podarowała ale pewności też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 tak sie udaly, ze dzisiaj robie powtorke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam może jeszcze że para o której myślę jest już po ślubie cywilnym, a w dodatku on jest niemcem i języka polskiego za wiele nie zna więc w ogóle się zastanawiam czy ma to jakiś sens, takie odnoszę wrażenie jakby ceremonia miałabyć tylko na pokaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼---watpie żeby jakiś ksiądz się na to zgodził poza tym to się mija z celem ślub kościelny to przysięga przed Bogiem więc nawet jeśli prawo kanoniczne tego wprost nie reguluje to i tak nie wiem czy jakiś ksiądz na to pójdzie, u nas świadkiem miał być ateista i ksiądz się nie zgodził :-O więc tym bardziej pan młody. A tak w ogóle to mi przypomniałaś o moim ślubie, powiedz mi do USC to kiedy się idzie i jakie dokumenty stamtąd trzeba my chcemy konkordatowy???Muszę sobie chyba wolne wziąć i to załatwić. A ja właśnie byłam na spotkaniu biznesowym trochę podpatrzyłam trochę się pośmiałam do tego szef jak na razie w dobrym humorze aż nie wierze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼jak małżeństwo jest dwujęzyczne to jest kapłan lub zwykły tłumacz, ale msza jest prowadzona w sposób dwujęzyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 ale ci dobrze bytka🌻 a to akurat że nie zna polskiego to nie ma znaczenia chyba elfik🌻 dok ze USC są chyba tylko 3 miesiące ważne a co trzeba tylko chyba poświadczenie że się nie zawarło małżeństwa ale dokładnie to nie pamiętam reewelka🌻 :) witamy po przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×