Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

i moja dietke chyba szlag trafi, wlsnie sobie pieke bagietke z czosnkowym maselkiem w piekarniku :P mam nadzieje, ze w 1000 sie zmieszcze. juz mam 1 kg na minusie, wiec mysle, ze nie jest zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ehh... ale się u mnie rozpadało i śnieg, i deszcz, bardzo nie lubię takiej pogody :( czy u kogoś nie wyszło przypadkiem słoneczko, bo jeśłi tak to poproszę chociaż promyczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ja na samą myśl o diecie robię się głodna, no cóż londyn jest jakąś perspektywą ivette🌻 ale tak na logike po takiej diecie nie jesteś wstanie trzymać się 1000 przez całe życie wg mnie efekt jojo gwarantowany bytka🌻 u mnie słoneczko i śnieg strzyga🌻 ooo wiosna od piątku ciekawe czy tv kłamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 słońce + śnieg to dużo lepsze zestawienie niż śnieg z deszczem, ale się narazie nie zanosi na zmianę... a od piątku to ta wiosna mogłaby już przyjść, wcale bym się nie pogniewała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Przepraszam za wczorajsze biadolenie ale jakos mi tak smutnawo było. Onfim🌼---no kiedyś był.Jak jest teraz muszę jechać i sprawdzić.Miśkowy ma tu za dobrą pracę żeby tak zaryzykować.I głownie tez przez to że jemu to dobrze i spełnia się zawodowo będę sie bronic przed wyjazdem rękami i nogami :-O Bytka🌼---ja tez juz mam serdecznie dośc tej pogody.NIenawidzę wilgoci i zimna brrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no widzisz jesteśmy takie ciepłolubne, ale nic się nie bój już niedługo zrobi się cieplutko - mam przynajmniej taką nadzieję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek 🌻 nie ma jak łóżeczko na przeziębienie, więc leż sobie i wracaj do zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 zdrowiej nam! Fizyk właśnie dzwoni do gościa, który chce zamienic motocykl dobry dla mnie na inny. Może mi się uda dostac motorek za jego starocia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 eh teraz mam słoneczko na przemian z pochmurnym niebem elfik🌻 biadol czasem trzeba żeby to napięcie zeszło z człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 nadal jest ta wkurzająca atmosfera przejściowości, ale staram się mimo to życ jak dotąd... nic innego mi nie zostało. On się boi, że go zostawię, bo jestem młoda i takie tam... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Jak dziś wasze humorki? U mnie pada na zmianę snieg z gradem i deszczem i swieci słońce Onfi a no szkolenie z zakresy tworzenia projektów typu foresight Dzis była druga część praktyczna duzo ciekawsza niż wczorajsza. Elfik no właśnie dobrze, że chociaż jedno z was ma dobrą pracę to już jakis plus na stronę zostania w kraju. Dzis do 17 w robocie bleeee nie chce mi się ale idę na obiadek do mamy a potem przyjaciółka przychodzi i mamy jakiś film oglądać. Wczoraj byłam u fryzjerki zrobiłam blond pasemka jak zawsze( na farbę i to brąz to chyba po wakacjach się zdecyduję i jak perukę przymierze) podciełam włosy tzn wyrównałam te dłuższe z przodu i grzywkę na prosto zrobiłam i wygladam jak pani kredka haha wszystko było by ok gdyby pani fryzjerka nie porobiła mi plam rozjasniaczem dobrze, że chociaż pod spodem a nie z zew. Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny dzień, piękny słonczko :) obiadek robię. dzis będzie gulasz. zastanawiam się czy dodac trochę sosu torebkowego, czy zrobic normalnie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wiecie, że u mnie zima na nowo? Tyle śniegu nawaliło, że ho ho! A ja się tak zastanowiłam głębiej i nie wiem czy przypadkiem nie przeziębiłam się właśnie od odchudzania, znaczy od MŻ dokładniej. Chyba, że tata mnie zaraził no ale nie wiem. Zjadłam przed chwilą 2 kromki z czosnkiem i popijam gorącym mlekiem. Szkoda, że mało osób pisze ostatnio na kafe:( już zwątpiłam, że niektóre się w ogóle jeszcze odezwą:( jadzia🌼 reewelka🌼 mika🌼 namea🌼 czarna🌼 Pasiata🌼 ita🌼 Elfik🌼 strzyga🌼 onfim🌼 Paath🌼 ivette🌼 Agi🌼 bytka🌼 Romantyk🌼 Mimi_Fibi🌼 emilunka🌼 Kasiula🌼 Nasze forum tonie jak Titanic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 z pytajnikiem na końcu ita🌻 z doświadczenia wiem że praktyka jest ciekawsza od teorii strzyga🌻 ja osobiście wolę robiony przez siebie niż z torebki madziczek🌻no coraz mniej nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---jak w mordę strzelił czytasz mi w myślach mialam zapytać czy to stwierdzenie czy pytanie ;-) a co do odpowiedzi to wiesz co nie sprawdzałam ostatni odcinek to chyba 18. Porobiło się w greys smutnawo :-( I wiesz polecam filmik Charlie Bartlett właśnie obejrzałam ciekawe czy Tobie by się spodobał ;-) Madziczek🌼---ano toniemy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 do ci się chwali chociaż ja osobiście korzystam z papierowego jedzenia ale jak mam wybór to wolę normalnie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia 🌻 nie daj się! :P Onfim,Elfik 🌻 🌻 prezent jednak trafny :) dziękuję Wam ;* Strzyga🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja tak samo, ale nie byłam pewna swoich możliwości. Ale jak się dziś dokładnie wczytałam w sposób zrobienia na torebce, to ani to szybsze niż normalnie było, ani lepsze (a włąściwie nawet nie wiem, co to by miało z gulaszem wspólnego...) Fizyk mnie trochę wpienił dziś. pojechał \'na jakiś czas\', potem zadzwonił, że z godzinę, półtorej mu jeszcze zejdzie (dokładnie o 16:45) i nie wrócił do tej pory 😠 😠 😠 Wczoraj nie patrząc na jego zmęczenie (sam sobie winien, więc nie miałam litości) powiedziałam, że ma zrobic częśc obiadu /frytki - wychodzą mu świetne! /, ale się wykręcał. Jednak wystarczyło trzaśnięcie drzwiami od lodówki, żeby mi je zaczął wyrywac z ręki i usmażył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
path🌻 toś się dziś nagadała z nami :P Dobrej nocki ja też uciekam może uda mi się książkę skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też książkę czytam, ale to do prezentacji "psychologia internetu". A jeśli chodzi o fizyka to mnei zaraz szlag trafi 😠 oj, pokażę dziś pazurki. wrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc parowki :P onfim no wlasnie jestem w stanie, dzis zjadlam dopiero jakies 500 kalorii, ogolnie ja nie jem duzo, tylko czesto, no a teraz nie jem juz kolacji i o prose - juz jakis efekt jest :] bylam na kursie, jestem na wyzszym poziomie teraz :D :D :D zmusza mnie to do myslenia :P no ale mojemu zmienili zmiane i teraz co wtorek musze nianki dla malje szukac albo zrezygnowac z kursu :/ a ze zostalo juz tylko pare zajec to jakos sie postaram to pozalatwiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i pięknie naprodukowałam się i mi wcięło ... u mnie też zima powróciła - napadało sporo śniegu i lekki mrozik trzyma, ale wychodzi też słoneczko, więc trochę napawa optymizmem. Martwi mnie tylko Gosia bo ostatnio coraz częściej budzi się w nocy i nie wiem czy to ciąg dalszy ząbkowania, czy może jakaś inna przyczyna jest pasiata🌻 czy Tosia już ma jakiś ząbek, czy narazie się nie zanosi? przesyłam 🌻 dla wszystkich i życzę miłego \"wiosennego\" dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×