Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facetttt

Czy kobiety nigdy nie zrozymieja ze nie ma przyjazni?

Polecane posty

Gość facetttt
bo jesli ma kogos to sie zgadzam ze wtedy moga byc tamjakies przyjaznie,ale zas jesli ma ukochana to dla przyjaciolek nie bedzie mial czasu:Pi nie w glowie bedziiiiiiiiiiiia mu zawieranie takich znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia13
mam przyjaciela od 5 lat. roznie bywalo. ale dla nas przyjazn jest najwazniejsza. tak ze moim zdaniem przyjazn damsko-meska istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...czyli co jak facet ma kobietę to już nie ma czasu ani potrzeby mieć przyjaciół? chore to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
w tym temacie chcialem uswiadomic kobietom ze niech nie beda naiwne i nie szukaja przyjaciela w facecie ktory nie jest w ich typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i w wielu przypadkach tak jest,że nie ma potrzeby, przeciez nie musi szukac przyjaciółek na siłę, jesli ma oparcie w swojej dziewczynie :) ale jesli taka relacja przyjacielska zawiąże się wczesniej i jest naprawde dobra, fajna i trwala, to nie ma potrzeby jej zrywać, nawet jesli obie strony znajda sobie druga połówkę ;) spr&potw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze słyszę żeby przyjaciół szukać...przyjaciele to coś co spada na nas w najmniej spodziewanym momencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrra
w tym temacie chcialem uswiadomic kobietom ze niech nie beda naiwne i nie szukaja przyjaciela w facecie ktory nie jest w ich typie :D A niby dlaczego? jak będzie chciał cos więcej to zonk i albo sie z tym pogodzi albo dopiero wtedy sie okaże na ile to była z jego strony przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
chodzi o to ze kobiety neipotrzebnie oferuja facetom przyjazn,a faceci jak laska im sie nie widzi poprostu mowia to i tyle i ie oferuja zadnej przyjazni a kobiety chca byc ,,lepsze od samych siebie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co to znaczy "oferować przyjaźń". albo się z kimś jest przyjaciółmi, albo nie. moim zdaniem facett mówimy o czymś zupełnie innym i obracasz się w jakimś świecie gdzie ludzie sobie słowem przyjaciel gębę wycierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrra
NIEPOTRZEBNIE????? ty masz chyba jakiś problem facett :D A cóż to za zycie bez przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GWIAZDKI facet jest przyjacielem dla kobiety zazwyczaj wtedy ...kiedy dostaje od niego kosza i nie moze liczyc na cos wiecej z jego strony... wiesz takie ładne nazewnictwo...odrzucenia,by zachowac twarz i wyjsc z tego obronna reka no bo skoro mnie nie chcesz to zostanmy chociaz przyjaciólmi...i pozniej dziamgoli swoim kolezankom jakiego to ona nie ma przyjaciela w postaci Marka,Tadka czy innego Michała... ale jak by tylko miała okazje to by to inaczej rozegrała i nie było by w tym momencie przyjaciela tylko byłby facet:P pisze to ...bo nieraz sie spotkałem z taka sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kobieta jest piękna
to nie ma mowy o przyjaźni damsko-męskiej:O facet zawsze będzie myślał fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrra
to działa w OBIE strony, niedźwiedziu :D Nawiasem mówiąc facet, który nie widział sie w roli tylko przyjaciela nigdy nie został moim kochankiem :P Taka mała, naturalna eliminacja kolesi z mózgiem w rozporku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...uuu...dobra ja jestem pojebana. w życiu nie przyszło mi do głowy by choćby kolegować się z kimś od kobo dostałam kosza, albo komu dałam kosza...o przyjaźni nie wspominając. stosuję zasadę co z oczu to z serca i unikam takich masochistycznych posranych sytuacji. co do atrakcyjności to ja jestem paszczurem i jakoś mam i przyjaciela i dobry kumpli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrra
salamandra dlatego uwaza ze nie istnieje takowa przyjazn... ja uważam wprost przeciwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do atrakcyjności to ja jestem paszczurem i jakoś mam i przyjaciela i dobry kumpli gwiazdki kobiety stosuja rozne nazewnictwa kochanek,luby,ogier,dziubek,napaleniec...ale i "przyjaciel" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee....daaa...nazewnictwo powiadasz...eee...ja kurwa jestem za prosta na takie wygibasy. dla mnie kochanek to kochanek, partner to partner, przyjaciel to przyjaciel, dupa to dupa, a krzesło to krzesło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunamuniuosiem
a czy facettt nigdy nie zrozumie, że jeśłi kobieta miło rozmawia z facetem i go lubi, to nie zwasze od razu chce z nim wylądować w łożku....i bądź tu mądry...problem nie rozwiązany od tysiącleci....i nei do rozwiązania...ktoś zrobił krzywdę mieszając płcie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy facettt nigdy nie zrozumie, że jeśłi kobieta miło rozmawia z facetem i go lubi, to nie zwasze od razu chce z nim wylądować w łożku tez tak mam:D wiec mowie ze mam duzo dobrych znajomych w postaci kobiet:D z ktorymi spedzam czas:D i uwierz mi z zadna z nich nie spałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunamuniuosiem
:D:D:D:D i tak ajest twoja wersja i tego się bezeisz trzymał:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×