Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwo.......

czy to moze byc ciaza?? prosze wypowiedzcie sie...

Polecane posty

Gość malenstwo.......

mam pytanie otoz stramy sie z moim M o dzidzie przed spodziewanym okresem mialam strasznie dluzo bialej wydzieliny zaczely mnie bolec piersi i 2 dni po spodziewanym terminie @ dostalam okresu jednak jest on dziwny raz jest raz go nie ma i zawsze w pierwszyh 2 dniach sie ze mnie lalo a teraz jest skapy..sama nie wiem czy moge miec nadzieje na dzidzi jesli dostalam tego okresu w kazdym badz razie dla pewnosci chcialabym zrobic test i nie wiem sama kiedy czy jak sie skonczy krwawienie czy moge np jutro rano..ta niepewnosc wykancza czlowieka...poradzcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawak8400
poczekaj jeszcze pare dni i zrob wtedy test jak krwawienie ustapi. Mimo wszystko zycze powodzenia i trzymam kciuki zeby test wyszedl pozytywny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawienie na pewno nie zafałszuje wyniku, także możesz spokojnie rano zrobić :) powodzenia!!! życzę wspaniałych 2 kreseczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo.......
tak tez mysle zeby zrobic rano jutro bo naprawde takie sytuacje niepewne sa dla mnie najgorsze...wiem ze teoretycznie w czasie ciazy nie ma okresu ale zaczelamczytac tu i jak sie okazuje niektore kobiety maja krawawienie..juz sama nie wiem w co wierzyc..:( wiem napewno ze ide po @ do lekarza ech chcialabym juz wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo.......
i zrobilam...wyszedl negatywnie..:(:(:(:( buuu moze za wczesnie go zrobilam...martwie sie strasznie...do tego znow okres sie "zatrzymal" a powinnen byc do niedzieli ech...i jak sie tu nie denerwowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej...
:( to zrób może też dla pewności badanie krwi ? bo może miałaś małe stężenie hcg i dlatego bylo negatywnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo.......
ech niestety nie mam w tej chwili mozliwosci dopiero za tydzien bede mogla isc ewentualnie na badania..sie wkurzylam kolejny test kolejny okres...i chyba powoli trace nadzieje...tylko ze ten dziwny okres i nabrzmiale piersi...apetyt sama nie wiem do tej pory nie myslalam o tym bo wczesniej sie nastawialam na dzidzie i nic z tego nie wychodzilo..wiec przestalam myslec... w kazdym badz razie wiem jedno wizyta u lekarza koniecznie...tylko ze pewnie ten stwierdzi ze wszystko jest w porzadku i zebym wrzucila na luz...ech chyba zmienie lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×