Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annpurna

zabije się.nie chce być sama wiecznie.wiem,że nie znajde

Polecane posty

Gość annpurna

nikogo kto by sie we mnie zakochał.przynajmniej nikogo normalnego.wszystkie koleżanki wyjdą za mąż a ja zostane sama,nawet nie bede miała z kim wyjść.pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annpurna i wlasnie przez takie myslenie jak Twoje nie chce sie ....az szkoda gadac;/ No jednym slowem wez sie za siebie....masz dola i musisz zniego wyjsc!!!! Niby dlaczego niko sensownego nie poznasz,nie zakocha sie nikt w Tobie bo....? Pokochaj najpierw siebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpurna
bo chyba nie ma za co.poza tym nie mam gdzie kogos poznac a po drugie na mnie lecą zazwyczaj jacyś popaprańcy a ja szukam czegos prawdziwego.chce byc szczesliwa.ale wiem ze nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij pić albo jarać blanty - moze w ten sposob kogos poznasz :P zawsze jest wielu chętnych do butelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpurna
daruj sobie te rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
A może pisane Ci życie w pojedynkę,nie wzięłas tego pod uwagę?Nie szukaj na siłę.ja przestałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpurna
ale ja wlasnie martwie sie tym,że jest mi pisane zycie w pojedynke.dlatego napisalam ten post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsasa
o jekju jejku...ile jeszcze będziesz się nad sobą rozczulać? Ile jeszcze nakręcać? Najgorsze paszczaki znajduja facetów, ale biedna dziewczynka nie....oj ponarzekaj sobie ponarzekaj, a potem stchórz..tak jest najłatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
No i? Ja nie jestem prorokiem,a popłakać możesz.Płacz maleńka płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdz na miasto, idz na dicho, pobaw się zabaw się...bo potem jak już w końcu znajdziesz tego upragnionego i wyczekiwanego faceta skończy się szaleństwo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij sie ogłaszac na odloty.pl :P tamtejsze panie nie cierpia na samotnosć :P czerwony beret - Ty masz przynajmniej dziecko a autorki nawet nie chce nikt zapłodnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
dsd..cos tam..A Ty to zamilcz dobra?Bo i mi się chce płakać.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientki placek
kup se worek kiszonej kapusty i popij mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
Saszetka oszczędź sobie takich rad:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpurna
paszczaki mają ale dlatego,że biorą pierwszego lepszego który na nie leci.to nie sztuka znalezc byle kogo.ja chce sie zakochac i czy to tak trudno zrozumieć,tak naprawde.nie chce szukac jakiegos playboya z dicho itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
komiczne"Przynajmniej"?A Wstydz się Swoich mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpurna
i bede sie żalić.nie musicie tego czytac w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
Typowe myślenie gnojków..choć dzisiaj gnoje mysla rozsądniej niż niejeden stary:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annpura a dlaczego piszesz,ze nie masz gdzie kogos poznac??? Moze napiszesz ile masz lat?:) Wyjdz z kolezanka ...kolega:) Piszesz,ze samych poprancow poznajesz...moze nie dajesz szansy facetowi pokazac swojego calego JA?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsasa
no żal się żal... bo żałosna jesteś..i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
annpurna Mówię Ci płacz.A Ty szukasz dziury w całym.Jak moge Cie dowartościować?Chętnie to zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpurna
noo jestem żałosna,myslisz, że nie zdaje sobie z tego sprawy.nie musisz mnie "oświecać" w tej kwestii.gdybym nie była zalosna nie siedzialabym teraz na tym cafe pisząc jaka jestem nieszczesliwa. mam 25 lat,i nie mam gdzie wychodzic bo wszyscy na okolo są już "sparowani" a ja przeciez nie bede chodzic z nimi jak piate kolo bo bede czula sie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie jestes paszczurem i nikt Cie nie chce... czerwony beret ma dziecko i miała męża... czyli obowiazkowy zestaw ma zaliczony, nawet foty na naszej klasie moze wstawic :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLK
dsd coś tam ma częściowo rację bo najgorzej to jest narzekać... i jednocześnie nic nie robić, aby było lepiej. Po co od razu mówić że nikt się nie zakocha i żaden normalny i w ogóle. Przede wszystkim żaden normalny to od razu się nie zakocha bo to nie możliwe może się tylko zauroczyć a zauroczenia są jak zwykle niepewne i trudno nawet mieć o to jakieś pretensje. Może warto najpierw poszukać po prostu kumpla żeby było z kim wyjść na piwo do kina albo zwyczajnie pogadać sobie itp. Wtedy nie będziesz sama a może... z czasem wyjdzie z tego coś więcej, jak się dopasujecie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony bereciku ok, sorki, może inaczej myślisz, ja mam inne zdanie, a to jest forum dyskusyjme więc dyskutuje...;) wybacz jeśli uraziłam Twe uczucia, nie takie były moje intencje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska844
gupia jesteś.... weź się za siebie. uczłowiecz się :) i do dobrego biura matrymonialnego. jak mi nie wyjdzie, tak zrobię ja :) a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
komiczne Ty podelcu.Nie mam profilu na naszej klasie.jestem za stara na te cyrki:-o.Odczep się. saszetka nie uraziłaś.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta w czerwonym berecie - komiczne mądrze prawi. Tobie została juz tylko nasza-klasa. przegralas zycie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×