Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balka24

siłownia dobra na odchudzanie?

Polecane posty

Gość szymonnnn
Siłownia bardzo dobra plus odpowiednia dieta koniec ze słodyczami i podjadaniem na wieczór.Waga bankowo pójdzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika070184
witam,niedawno zaczelam moja przygode z odchudzaniem. Dziecko na tyle duze ze mam troche czasu dla siebie. Troche poczytalam i juz sama nie wiem czy dobrze cwicze. Otoz zawsze zaczynam od biezni. 30 minut lacznie a robie to tak: 2 minuty szybki marsz i dwie minuty bieg (nie sprint) i tak na zmiane przez 30 minut,koncze dwuminutowym marszem,wtedy ide na orbitka na 10 minut i tutaj rowniez dwie minuty szybkim tempem do przodu i minutka wolniej do tylu. Potem basen okolo 20 dlugosci ( basen ma tylko 25 metrow) i na koniec 10 minut sauny. Tak wygladaja dni od poniedzialku do soboty. Staram sie tez odzywiac racjonalnie,tzn nie opycham sie i staram sie jesc produkty pelnowartosciowe. Ktos poradzi co mam zjesc po takim treningu ktory zazwyczaj koncze okolo 22giej??? i co zjesc przed??? i co na sniadanie zeby miec sile na caly dzien zajmowania dzieckiem i zeby wytrwac do wieczornego wysilku na silowni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjankka
jak dla mnie siłownia jest ok, tylko trzeba pamiętać też o naszej diecie, ja do swojej dodaje zieloną kawę max waga spada w dół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1993
Ostatnio w domu złożyłam sobie domową siłownię i dlatego kupiłam dobry sprzęt z http://omega-fitness.pl/trampoliny-cat-193.html Gdzie mają ogromny wybór sprzętu do ćwiczeń jeśli szukamy czegoś w przyzwoitej cenie w najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda7899999933
Ja znalazłam internetowego profesjonalnego trenera, który pomaga mi utrzymać dobrą sylwetkę. Są tam zamieszczone porady jak dbać o zdrowie, praktyczne wskazówki. ( www.gramozycie.pl) Długo nie wiedziałam, co zrobić, by pomóc samej sobie i przy okazji swojemu sercu. Wiem, że dbanie o swoje zdrowie to mój obowiązek i to właśnie ja muszę działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Sporo sprzętu do swojej siłowni zamówiłem ze sklepu Bushido Sport. Mają tu wszystko, pod skakanek, przez worki, po drążki. Szczególnie drążek do podciągania mają bardzo wygodny i wielofunkcyjny. Można sobie wygodnie ustawić odległość od ściany, także się nie obijam podczas ćwiczeń o tynk :P Do tego masz tutaj 6 różnych kombinacji uchwytów, także można nad plecami popracować wszechstronnie. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata098
Każdy chodzi na siłownię z jakiegoś powodu. Jedni żeby rzeźbić sylwetkę, inni żeby stracić nadmiar kilogramów jeszcze inni żeby poprawić sobie samopoczucie. Jak ktoś wspomniał wyżej dobrze żeby ćwiczyć pod okiem instruktora. Wtedy uniknie się stwierdzeń, że "mnie pomogło a tobie nie" Zajęcia ze mną prowadzi Kacper Nowicki trener personalny we Wrocławiu http://www.kacper-nowicki24.pl/ Założyłam sobie cel (utrata 10kg) i choć już dawno go osiągnęłam nadal ćwiczę, bo zwyczajnie sprawia mi to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda098
W procesie odchudzania równie istotna jest dieta i ćwiczenia fizyczne. Przed przystąpieniem do treningów lepiej zaczerpnąć fachowej rady. Mnie prowadził trener osobisty z Wrocławia. http://www.kacper-nowicki24.pl/ , który rozpisał mi plan treningów i zalecił odpowiednią dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ! skonsultuj sie np. z lekarzem ;-) on Ci doradzi - jaka dieta, jaka aktywność - wtedy możesz już zacząć działać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaM
Siłownie plenerowe www.fitpark.pl to jest właśnie to co Ci potrzeba. Ja na takiej właśnie ćwiczę i już schudłam 5 kg. Nie dość, że darmowa to jeszcze pod chmurką, a więc jesteś bardziej zrelaksowana. Świetna sprawa :)Siłownia plenerowa to mega wielka sprawa:) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kobietki! ja polecam was ( sama już wypróbowałam) zapoznanie się ze stronką http://www.e-odchudzanie.com.pl/somatodrol-opinie.html . Znajdziecie tam naprawdę sporo info odnośnie odchudzanie, odpowiednich suplementów itp! Zachęcam do zapoznania się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłowniach plenerowych http://www.silownieplenerowe.pl/ ćwiczy się najlepiej, wyrabiają one mięśnie i kondycje. W siłowniach plenerowych znajduje się fachowy sprzęt i każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Ja dzięki nim poprawiłam swoją kondycję i schudłam parę kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spamuj tymi pseudo siłowniami plenerowymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdania, że aby schudnąć najskuteczniej to trzeba zacząć biegać. W taki sposób najlepiej zgubić zbędne kilogramy, a w połączeniu z dietą daje super efekty. Ja dzięki bieganiu schudłam 10kg w 2 miesiące. Polecam! A najlepiej jak połączy się bieganie z siłownią, np 3 razy bieg, a 2 razy w tygodniu siłownia. Tutaj masz wpis http://www.lifebox.pl/trening-silowy-biegacza/, przeczytaj sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moim zdaniem silownia moze pomoc ci w zrzuceniu kilku zbednych kg;) ja chodze na silke w wawie na ul.kinowa i juz widze efekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę na siłownie już dobre pół roku. Sylwetka ciała wygląda o niebo lepiej i schudłam też 10 kg. Poza tym czuje się jak nowo narodzona po każdym wyjściu z siłowni. Dodatkowo biorę tez suplement diety Garcinia Cambogia Actives bo przyspiesza metabolizm i wspomaga trawienie. Zdaniem mojego trenera to doskonałe połączenie siłownia + suplement diety. Jest bardzo wiele na rynku polskim tabletek takich ale gdyby ktoś chciał poczytać o tych co ja mam to podaje wam linka do strony producenta http://nplink.net/0LWnLtjc . Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2
U mnie były świetne efekty, kiedy do siłki i diety dorzuciłam zabiegi Redustim. Są to zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i wykonują je np. w Vici Clinic w Krakowie. Żadnego efektu jojo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do olga_w , a moze jednak natala2 = ta sama osoba pseudoreklamująca Vici srici Z krakowa! nie podszywajcie się pod inne osoby! Spamujecie i piszecie sobie sami pozytywne komentarze! nie ładnie tak robić! to już któryś raz z rzędu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak to już nie pierwszy raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstaw sprzyp, efekty beda te same, w kieszeni zostanie 27 zl za opakowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYTYT
Cześć. Polecam platformę Vibramagic. Rzeczywiście wystarczy poćwiczyć przez kilka – kilkanaście minut dziennie, żeby poczuć jak zmienia się ciało. Mi się po raz pierwszy w życiu chyba pojawiły widoczne mięśnie na brzuchu. Nawet nie wiedziałam, że one tam gdzieś są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz dudu
Ja jestem zadowolony z używania Therm Line Man. Przy diecie, którą stosowałem oraz dzięki wysiłkowi fizycznemu i temu suplementowi diety schudłem prawie 14 kg w trzy miesiące. Dla mnie odpowiedni czas. Polecam każdemu, kto zmaga się z dodatkowymi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Therm Line to jedna wielka ściema. tzw PLACEBO i mydlenie ludziom oczu. co wiecej, podszywaja sie na forach pod innych uzytkownikow i sami sobie pisza komentarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonka
jesli chcesz wynajmować sprzęt to ok, ale gwarantuje Ci że bez trenera nie schudniesz jesli nie masz motywacji, ja kupiłam orbiterek do domu, na avans.pl zamówiłam, złożyłam i trenuje, 2 tygodnie na razie, wygodą jest to że nie muszę wychodzić z domu, przed tv trenuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość scyzor
A ja proponuję po obiedzie spacer 40•50 minutowy w odpowiednim tępię tzn. 60-65% naszego max tętna. Bo te aerobiki, chodzenie z kijami, jazda na roweku na siłowni, orbitrek to nic innego niż odpowiednie tentno i spalanie tłuszczu w określonym czytaj dłuższym niż 30 min. Naprawde szybko marsz to pewny efekt schudnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magłośka
na odchudzanie najlepsze są jednak aeroby, organizm ma cały czas narzucane nowe tępo i przez to efektywniej spala tłuszcz. dopiero niedawno się o tym dowiedziałam i teraz wiem jak ćwiczyć;) ale w ciągu ostatniego miesiąca biorę tabletki iqgreen i zrzuciłam już 6 kg:) czyli o 2 więcej niż normalnie, kiedy moje podejścia do odchudzania nie były zbyt udane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×