Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marcelinka34

Kobietki w Anglii z kłopotami z zajściem w ciążę

Polecane posty

Witam! Zastanawiam się, czy są tu kobietki, które mieszkają w Anglii i bardzo chcą mieć dziecko, ale nadal nic z tego nie wychodzi. Ja mam dwa lata starań za sobą (próbujemy odkąd przyjechałam do męża) i chyba nie będzie to takie proste. Dziś byłam u bardzo fajnej pani doktor, bo mój organizm oszalał i mam tygodniową obsuwę z moją @, a w ciąży nie jestem. Pani doktor od razu uznała, że czas na badania hormonów, więc w poniedziałek czeka mnie pobranie krwi i chyba zaczynam batalię o upragnione dziecko. Bardzo możliwe, że czeka mnie długa i ciężka droga, ale jestem na nią gotowa. Pani doktor jest świetna i mam nadzieję, że będzie nam w stanie pomóc. Jeszcze mojego męża czeka badanie (nie ucieszył się, biedaczek), ale uznaliśmy, że w naszym przypadku trzeba naturze pomóc. Mam 34 lata, mieszkam w Church Crookham, Hampshire, pracuję jako asystent bibliotekarza. Jeśli są tu kobietki w podobnej sytuacji, proszę, odezwijcie się, bo razem będzie nam z pewnością łatwiej przechodzić przez tą trudną i wyboistą drogę. Pozdrawiam serdecznie i czekam na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×