Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biseksualna Marika

Topic dla BISEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość Biseksualna Marika

;) trzeba zrobić nowy topic, dla biseksualnych dziewczyn. Jest jeden o lesbijkach, ale szukam dziewczyn podobnych do mnie- czyli posiadających faceta (albo i nie) lecz szukających przygody z inną laseczką. Są tu jakieś piękne? wiem oczywiście że z 50% wpisów nie będzie na temat (mohery, faceci, święte krowy) ale liczę że znajdzie się chociaż kilka laseczek z którymi można będzie porozmawiać, lub coś więcej.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 3-miasto
Jestem bi,mężatka 37 lat,do tej pory bez doświadczeń wciąż szukam i jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziaaamiziaaa
o ja ja ja sie pisze:D Spotykam samych zatwardzialych hetero albo homo na bi, nie zwyklam trafiac:) Swietna mysl z tym tematem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biseksualna Marika
trzeba byc dobrej myśli, :) ja mam 19 lat, faceta ukochanego od 3 lat, ale jakieś doświadczenia już mam :) ostatnio ostro całowałam się z przyjaciółką i było bosko :P a tez wydawało mi się że trzeba zrobić nie wiadomo co, by doszło do kontaktu Bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziaaamiziaaa
Ja mam 26 jestem z polnocno-wschodnich rejonow polski. Kontakty i doswiadczenia mialam ale takie bardziej z przymruzeniem oka nic na powaznie. Faceta na powaznie znalesc sobie niemoge, a panie zainteresowane paniami zwykle odrzucal fakt ze jestem bi a nie zdeklarowana les.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę dziewczynki że jest nas tu trochę! 😘 jeśli będzie nas jeszcze więcej, z różnych krańców Polski możemy wymienić się nr GG i pogadać normalnie, bez świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziaaamiziaaa
bede zagladac tutaj zapraszam, wszytskich zainteresowanych z moich rejonow polski;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalli .
o jak milo ;) jestem bi, mam faceta i od miesiaca .... dziewczyne ;) niedlugo planujemy 1 raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziaaamiziaaa
mmm... pozazdroscic ja tak dawno niemialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja panne ze tak sie wyraze ;) odrzuca fakt ze jestem z facetem rownoczesnie bedac z nia... ona chce zwiazku na wylaqcznosc ( zdeklarowana les)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziaaamiziaaa
skad ja to znam.... myslalam ze pierwszy raz w sensie trojkacika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie, moj facet nie wie o niczym w pewnym sensie to zdrada ... ale nie chce o tym myslec dzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivonka
hej dziewczyny :) jestem biseksualna i mam za soba juz doswiadczenia jest bosko z dziewczyna chociaz mam chlopaka i on zawsze potrafi mnie doprowadzic do cudownego orgazmu :D pozdrawiam wszystkie bi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo bi to chyba takie sa, zwiazki z facetami a dziewczynki na boku ... chyba juz sie nie bede dziwic les ze nas tak nie lubia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampodobne_mysli
czy jak mam fantazje o kobietach ale w realu nie pociąga mnie zadna to jestem bi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preacher woman
hej, ja mam podobnie :) jak któraś jest z 3miasta i chcialaby pogadac a moze pojsc na piwo, zapraszam :) preacher_woman@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jesteście kochane że tu zaglądacie, wierzyłam że jest nas dużo!😘 ja jestem z małopolski, mam 19 lat i chce by ten topic był najczęściej odwiedzany. mam faceta jak mówiłam od 3lat i on bardzo dobrze wie że jestem Bi, widział nawet na własne oczy jak się całowałam z koleżanka :) (przyznam że podniecony był.... oj był.... :D) szukam jakies miłej panienki w moim wieku (podobnym) na spotkanko, pogaduszki na GG, czy na mailu, jestem otwarta na propozycje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście najpierw chcę pogadać tu, na Kefe z Wami, wymienic sie doświadczeniem, poradzić coś, poradzić się. Fajnie wiedzieć że jest nas dużo. a wiecie że w pewnym sensie każda z nas jest trochę Bi? to wpisane w naturę kobiety, choć u niektórych oczywiście widać to bardziej a u niektórych wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi Ania
witam, może jest ktoś kto by porozmawiał ze mną? jestem niedoświadczona i chcialabym poznać Wasze odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś bardziej doświadczony niech napisze o swoich odczuciach jak to jest być z osobą tej samej płci...poza tym interesuje mnie fakt czy wasi znajomi wiedzą, że jesteście bi i jak na to reagują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:51 [zgłoś do usunięcia] kalli . bo bi to chyba takie sa, zwiazki z facetami a dziewczynki na boku ... chyba juz sie nie bede dziwic les ze nas tak nie lubia ... Kalli... może Ty taka jesteś. Ale z całą pewnością nie wszystkie biseksualistki. Myślę, że chęć posiadania zarówno kobiety jak i mężczyzny nie wynika z biseksualizmu, a z pewnego mentalnego rozpasania :P Tak, jak zama napisałaś "to zdrada". Chyba raczej trudno przejść do początku dziennego nad tym, że kogoś kochasz, a ta osoba ma Cię na boku/ma kogoś na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie. Hmm ciekawy temat. ja nie jestem bi ,jestem w stałym związku z facetem ale odkąd pamiętam to chciałabym spróbować z dziewczyną.nie wiem czy to tylko ciekawość czy coś więcej ale ostatnio coraz częściej o tym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×