Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biseksualna Marika

Topic dla BISEKSUALNYCH

Polecane posty

to czemu masz dość siebie? może spróbowanie czegoś nowego da inne spojrzenie na codzienność i pokaże Ci siebie w innym świetle. Ja ostatnio zauważyłam, że życie stawia mnie w różnych sytuacjach i robię rzeczy, których pewnie jakiś czas temu powiedziałabym, że nigdy nie zrobię. Jak widać wiemy o sobie tyle ile nas sprawdzono. Cieszę się, że życie i czyny weryfikują to jaką jestem na prawdę a nie puste słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem z Wrocławia...
i sytuacja jest podobna;) mam faceta, ale bardzo jestem ciekawa jak by było z kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim facetem juz jestem bardzo długo konkretnie 9 lat.mówimy sobie o swoich fantazjach a raczej to ja jemu bo on nie ma takich fantazji aby jeszcze jakaś osoba wkroczyła do naszej sypialni. Mój facet mówi,że jak chce to mogę spróbować z kobietą dla niego to nie jest zdrada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław
I ja jestem z Wrocławia. Ja jeszcze nie próbowałam z kobietą, ale chyba już czas. Ogólnie mam chyba mało doświadczenia ;). Aktualnie jestem w związku - z facetem :) Zostawiam kontakt bo myślę o tym, żeby się z kimś spotkać monika88listek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
TEŻ JESTEM BI.BYŁAM DO TEJ PORY W DWÓCH ZWIĄZKACH Z DZIEWCZYNAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA ty jestes na kadym
topiku kims innym jestes dziwka jestes bi jestes umierajaca we sie uspokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inny problem: jestem z facetem od 1,5 roku, w tym czasie mialam kilka okazji na sex z kobieta, ale zadnej z nich nie wykorzystalam, chciaz moj facet zapewnial kilkakrotnie ze nie bylby zazdrosny jakby do czegos doszlo. Ale ja jakos nie moge, jestem przeciez w zwiazku, dla mnie byloby to jak zdrada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w nicku na przygodę z kobietka, podlaskie, jestem w stałym związku, interesuje mnie tak na 1 raz, podobno jest zaj****,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady style
hej hej hej:) widze ze to topik takze dla mnie... ja tez jestem bi i mi z tym dobrze nie widze w tym nic zlego faceci mnie pociagaja podniecaja a kobiety sa takie delikatne pachnace normalnie mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady style
a tak poza tym to nigdy nie kochalam sie z kobieta tylko calowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady style
ale już od dawna tkwi we mnie marzenie żeby spróbowac jak to jest otrzymac od kobiety wielką twardą kupę prosto w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnoszę
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenshaaaaaa
A mnie mój własny facet \"uświadomił\" że jestem bi. Powiedział, że podnieca go widok 2 kobiet zabawiających się ze sobą i czy nie miałabym ochoty na to. na początku myślę bueeheee a po co mi to, ale potem się przekonałam do idei że było by to całkiem fajne, nie? ;) Spróbowałam raz, podobało mi się - i właściwie to taka miła odmiana/urozmaicenie heheh :D teraz jakbym spotkała się z jakąś dziewczyną to też tylko na 1 raz bo w moim obecnym związku jestem szczęśliwa, ale naprawde fajnie by było sobie zaszaleć jeszcze raz (albo dwa ;p). akurat mam ten komfort ze przed ukochanym się kryć nie muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiagusia
jest jakaś z okolic katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka bi
Hejka,jestem z małopolski i szukam bi z małopolski,nie mam żadnego doświadczenia z dziewczyną bo tylko się całowałam i to tak mmm delikatnie:) Jeżeli jest ktoś z małopolski tu to napiszcie nr gg a ja sie odezwe;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLi
Elo Elo.Ja też jestem bi.Zawsze jarały mnie zwiążki z kobietami, ale jak narazie nie mogę nikogo znaleść..niestety.A tak w ogóle to jestem z okolic Rzeszowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojanio mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojanio mało
też jestem bi ale jestem facetem.serio.czsami kobietą i co teraz.moge się przytulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa............
ja też jestem bi - przynajmniej tak mi sie wydaje :) calowalam sie z kilkoma dziewczynami i bylo suuuper. I chyba odważe sie na kolejny krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem biiiii
mam prawie rok chłopaka i niedawno powiedziałam mu o tym, iż pociągają mnie kobiety i ku mojemu zdziwieniu on stwierdził, że moge się spotykać z kobietami jeśli chce i eksperymentować, a jemu to nie przeszkadza, jednak nie chce spotykać się z jakąś dziewczyną jedynie na seks, z chęcią poznałabym taką z którą mogłabym pogadać, zaprzyjaźnić się, gdzieś wyjść, podoba mi się kilka moich koleżanek lecz z tego co wiem, żadna nie jest bi... nie wiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa............
a skad jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPISZĘ WPROST :) może to zabrzmi jak ogłoszenia matrymonialne ale: szukam dziewczyny z MAŁOPOLSKI, wiek hmmm... młoda 19-25 lat, ładna, odważna i inteligenta, aha- no i szalona! Poszukiwanie oczywiście w celu spotkania :) jestem młodą kobietką, blondynką (dawajcie kawały:)), szczupła. odezwijcie się na Kafe, jak będzie coś konkretnego to pogadamy na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha- jestem Bi, faceta nie mam, ale miała, czuję po prostu, że chciałabym spróbować jak to jest z kobietą, miałam już przygodę z koleżanką, ale na niczym ekscytującym się nie skończyło bo... koleżanka była niedysponowana :D a potem nie było okazji :) czekam na jakieś odpowiedzi pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabi**
ja też mam taka ochote na sex z dzieczyną krak. kikibuziaczek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincza
hej hej hej :) widze ze nie jestem sama :) i sie bardzo z tego ciesze. mialam juz pare zwiazkow (z facetami). ostatnio na uniwerku przesla obok mnie taka jedna.. od razu sie zaczerwieniłam.. nie moglam sie napatrzec..chyba sie zabujałam :D hihi. ze jestem bi, to wiem juz od zawsze, ale ani raz nie poznalam dziewczyny, ktora by miala taką orientacje jak ja. a szkoda...nie ukrywam.. chcialabym pogadac, spotykac sie.. moze i coś więcej :) pozdrawiam Was cieplutko :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincza
moją jedyną przewodniczką po świecie bi była moja siostra, teraz jedynie czasem pozwala się wylizać, mówi, że to dla oszczędności wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×