Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biseksualna Marika

Topic dla BISEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość kasiucha23latka
podpinam się laski mam faceta od prawie 6 lat ale od jakis dwóch fascynuja mnie dziewczyny polnocno-wschodnia polska szukam przyjaciolki do zabawy i eksperymentow moze byc calkiem fajnie licze na to ze sie uda takie cos w polsce a faceci i tak niczego sie nie domysla, bo gdziezby jego dziewczyna lubiala rowniez dziewczyny??? to jest proste trzeba tylko znalezc a reszta sama wyjdzie PISZCIE NA MAILA kasiucha1986r@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz biseksualistki
a lorinkowska jest skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... Mam 23 lata, pochodzę z okolic Zakopanego, szukam biseksualnej koleżanki....Jetem w stałym związku..Nie szukam miłości tylko przyjaźni i dobrej zabawy:) trinity2009@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-letnia mężatka chętnie pozna dziewczynę w zbliżonym wieku do przeżycia przygody we dwie, północno-wschodnia Polska, pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koktajl Mleczny...
Jestem od roku w związku z kobietą. I przyznam szczerze, ze nigdy w życiu, z żadnym mężczyzna nie czulam sie tak szczesliwa. Mnostwo zrozumienia, czulosci i namietnosci. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela___22
witam jestem z północno-wschodniej cześć kraju. Chciałabym poznać jakaś kobietę do wspólnych pieszczot. Jestem w związku z mężczyzna. Szukam przygody, nieziemskich przyjemności i dobrej zabawy we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki mały problem. Od poł roku jestem z chlopakiem i w tym czasie zdarzyło mi sie kilka razy lizac z przyjaciólką, raz na imprezie jak już bylam z chlopakiem i on to widzial to powiedzial ze ma byc to ostatni raz bo jego zdaniem to zdrada jest, pozniej zdarzało mi sie wlasnie z przyjaciołka jeszcze kilka razy calowac ale on nic o tym nie wie i wogole dziwie sie ze ma pretensje o cos takiego moim zdaniem to nie zdrada a waszym ? teraz ona mnie namawia zebysmy sprobowały sie razem kochac a ja nie wiem ona mnie strasznie pociąga nie potrafie odmowic i sie z nia nie lizac ale z drugiej strony kocham chlopaka i mimo ze krotko jestesmy razem to wiem ze to ten na cale życie i nigdy z niego nie zrezygnuje, co doradzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten twoj chlopak to ma ile lat? 19? 20? niestety na tym etapie znajomosci on tego ze chcesz sprobowac z kobietą nie zrozumie. Poczekasz pare lat i mu sie pewnie odmieni a moze nawet sie do was przyłaczy. Ale to musi byc ktoś bez większych kompleksów bo w tej chwili on ta twoja kumpele traktuje jak konkurencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 lata ma ale jakie to ma znaczenie w jakim wieku jest ? pozatym on dobrze sie zna z moją przyjaciółką i lubią sie wiec nie widze tu nic w tym stylu ze traktuje ją jak konkurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zadajesz pytania a jak ci odpowiadam to zaczynasz to negować. Konkurencja. Musiałbym tu zrobiś spory wykład z meskiej psychiki zeby ci to wyjasnic ale jakos nie chce mi sie pisać, pozostaje ci zaufacc mi na slowo. On ma 22 lata, tak ma to znaczenie bo z wiekiem zmieniają sie poglądy i za 10 lat zmieni sie jego podejscie do tego zagadnienia , no chyba ze ma mega kompleksy to podejscie moze sie nigdy nie zmienić. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna..
Podziwiam niektórych facetów,że akceptują Wasze sklonności bi.Chodziłam z chlopakiem,a gdy mu wyznalam że kochałam się z kilkoma kobietami bo jestem bi-zerwal ze mną.Powiedział że sie mnie brzydzi.Dlatego pózniejszym chlopakom nie przyznałam sie i zdradzałam ich z kobietami,które poznawalam z anonsów towarzyskich z gazet erotycznych.Z niektórymi laskami jest bosko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze by mnie bolalo gdybym nie wiedział, a przypadkowo sie dowiedzial, ze moja luba spotyka sie z kobietami, zle bym sie z tym czuł, ale tylko dlatego ze mi nie ufa. Przyznaje ze załował bym w tym jednego.....ze tego nie widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaandruŚ
czesc laseczki :)) Jakis czas temu rozstalam sie z chlopakiem troche to przezylam. Szukam dziewczyny z ktora bede mogla o wszystkim porozmawiac, spotykac sie z nia, chodzic razem po klubach itp.. kiedys mialam doswiadczenie z przyjaciolka, ale nie wielkie i teraz chetnie bym poznala jakas fajna dziewczyne. moj numer gg 8917904 :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi91
Oj... Ja tez chce... marzy mi sie nawet... tzn kontakt z inna laską... ale nie związek... małe szalestwo... warto? gdzie szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianna.. Podziwiam niektórych facetów,że akceptują Wasze sklonności bi.Chodziłam z chlopakiem,a gdy mu wyznalam że kochałam się z kilkoma kobietami bo jestem bi-zerwal ze mną.Powiedział że sie mnie brzydzi.Dlatego pózniejszym chlopakom nie przyznałam sie i zdradzałam ich z kobietami,które poznawalam z anonsów towarzyskich z gazet erotycznych.Z niektórymi laskami jest bosko... wspolczuje bylego.. dwie atrakcyjne kobiety, dostarczaja dodatkowej podniety. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omorfi
Hej... Jestem bi, mam faceta ale strasznie kreci mnie trojkat -2 kobiety + facet...Nie ukrywam ze strasznie bym chciala sprobowac :P Mam takie pytanie, gdzie mozna znalezc taka druga chetna kobiete ? Jesli znacie jakies adresy stron lub cokolwiek wiecie na ten temat bede wdzieczna za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila91
a ja jestem w ziazku z chlopakiem i szukamy dziewczyny do trojkacika, jakies chetne? lub dla samej mnie. jak cos odpisywac to podam maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołka
Wczoraj dowiedziałam się na ćwiczeniach z filozofii że WSZYSCY są bi tylko niektórzy bronią się przed naturą. Moim zdaniem gówno prawda, czego nie omieszkałam powiedzieć profesorowi (który btw. ma 28 lat i chyba był naćpany). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuolkfvyi
taaak teraz bycie bi jest baaardzo modne, trendy, cool i wogóle... ciekawi mnie na co jeszcze przyjdzie jakas durna moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek699
w sumie to czytam i czytam... szcerze sama jestem bi i boje sie poweidziec swoejmu chlopakowi o tym;( dziwne nie? powinnam byc z nim szczera ale... może jest tu ktoś chętny na dłuższą znajomość? Polska centralna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondbi40szczecin
Jestem bi i mieszkam w Szczecinie, na różnych portalach ogłasza się sporo kobiet bi, ale żadna nie ma odwagi na spotkanie w realu. Pragnę kochać się z kobietą przy moim kochanym mężu albo razem w trójkącie, ale takich odważnych kobiet nie ma w Szczecinie. Pozdrawiam wszystkie poszukujące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 16
ja nie wiem czy jestem bi no chyba tak ale jeszcze nie bylam z dziewczyna podobaja mi sie ale wiecie wstydze sie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n_angel
Ja od dłuższego czasu chciałabym poznać kogoś, kto ma ochotę właśnie na małe co nieco. Sam chłopak powiedział, że nie miałby nic przeciwko przyjaciółce z 'bonusem', tudzież chętnie takową poznam. Jestem jeszcze niedoświadczona, no ale.. wszystko zawsze można nadrobić ;) Mieszkam w okolicach Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jakies anonse
chyba nie o to autorce chodzilo d konca... Ja tez jestem w zwiazku i jestem bi. On nigdy nie miall nic przeciwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jakies anonse
do taka jedna-wiesz, ja tez jakos w twoim wieku tak mialam, moze nie wstydzilam sie tego, ale jakos nie skojarzylam faktow. Wydawalo mi sie do pewnego momentu, ze to normalne, ze podobaja mi sie inne dziewczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jakies anonse
do taka jedna-wiesz, ja tez jakos w twoim wieku tak mialam, moze nie do konca wstydzilam sie tego, ale jakos nie skojarzylam faktow. Wydawalo mi sie do pewnego momentu, ze to normalne, ze podobaja mi sie inne dziewczymy... ;) Ale jak ktos juz wyzej napisal, jak juz doszlo do jakiegos kontaktu, to tak szybko i bez problemow... naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladca pierscieni 89898989
Chcialbym poznac pare (gdzie on jest bi, a ona to w pelni akceptuje) i oddac sie zabawie. Na sama mysl, ze moglby lizac na zmiane, raz ciipke raz penisa, od razu robie sie wiekszy. Nie szukam milosci, bo ta zupelnie mnie nie interesuje z innym facetem - tylko jego penis. Swiezo wyjety z jakiejsc goracej muszelki, ktory chcialbym wylizac, i nawilzac, zanim trafi tam ponownie. Na koniec, gdy on juz by skonczyl w jej srodku, ja chcialbym dokonczyc jej jezykiem, jednoczesnie smakujac jego nektaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
zarowno ja jak i moja mam jestesmy biseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooooris
A jak poznać dziewczyny biseksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×