Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biseksualna Marika

Topic dla BISEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość doooooris
Ja od wielu lat to czuje i chciałabym poznać biseksualną kobietę ale jak to zrobić? Zalogowałam się na sex serwisie ale otrzymywałam tylko anonse od panów , wiele dziewczyn podoba mi się np. w pracy ale boję się że jeśli to ja wyjde z inicjatywą zrobie z siebie idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n_angel
do doooooris ; uwierz... mam również ten sam problem ;) Nie jesteś sama ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduś
Hej dziewczyny:) Mam 17l. I Jestem Biseksualna od roku, moja przygoda zaczęła się od koleżanki z klasy, na lekcjach było miło i w ogóle każda lekcja nawet ta najnudniejsza, dzięki niej stawała się całkiem przyjemna :) No i teraz mam problem, bo chyba zakochałam się w tej dziewczynie żadne nie wie o tej drugiej osobie. . . Jest to dziewczyna wyjatkowa i trudna do zdobycia. . . Mój problem pojega na tym, że nie bardzo mam pomysł jak ją zdobyć. Wiem o niej tyle że lubi być rozpieszczana i potrzebuje bardzo dużo czasu żeby się do kogoś zbliżyć, ale nie wiem czy one też coś do mnie tegest. . . No i nie wiem jak się dowiedzieć, znamy się dość krótko, ale nigdy nie czułam czegoś takiego. . . Co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para wawa
Atracyjne malzenstwo28 i 29lat! szukamy zadbanej, atracyjnej i inteligentnej kobiety do trojkata w wieku od 21 do 30lat nasz email piotr.ilona@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla1980
Hej, jestem mężatką od 5 lat. Niestety w łóżku jesteśmy totalnie niedobrani. Liczyłam że jakoś się ułoży ale nic z tego. Nie zamierzam zdradzić mojego męża z innym facetem ale z dziewczyną jak najbardziej. Nie mam doświadczeń w tej kwestii, ale czuję że to coś dla mnie. Nie mam nic przeciwko temu żeby towarzyszył nam jej partner (oczywiście z daleka ode mnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona czyli ja..
karla, skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla1980
na tygodniu Kielce, weekendy Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulaaaaa
hej jestem bi szukam przjaciólki nie mam doswiadczenia jestem z stalym facetem ale czuje ze czegos mi brak pozdrawiam was laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garweeeiuaaa
tez jestem biseksualna, uwielbiam bi facetow a nawet gejow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do n_angel : podaj gg do siebie jak mozesz albo meila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaaaaaaaa
Karla.... daj maila do siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulaaaaa
Hej laseczki co nic nie piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiedzialam, ze az tyle kobiet ma podobne pragnienia :-) Marze o hmmm..erotycznej przyjazni z kobieta. Najlepiej byloby gdyby byla bi i chciala dolaczyc do naszego malzenstwa. Jestem w bardzo szczesliwym zwiazku, ale czuje ze czegos, a raczej kogos mi brakuje.. Marzeniem jest stworzenie takiego zwiazku we trojke na stale tzw. menage a trois. Nie trace nadzieji, ze w koncu uda nam sie kogos takiego znalezc! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam z partnerem laski do trojkata na jedna noc, z okolic poznania, doswiadczonej :) moje gadu 21190900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvisek84
Witam. Przypadkiem znalalzem to forum i postanowiłem napisac. Mam 26 lat jestem fecetem który jest niezależny finansowo, mam prace i cele w zyciu, brunet podobno przystojny , jestem z wawy, tez jestem bi, dlatego też niechce nikogo oszukiwać i też szukam dziewczyny bi bysmy mogli się dogadać. Chciałbym w przyszłości założyć ale z dziewczyną która to zaakaceptuje jaki jestem.jak cos piszcie na meila fabio2@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aretuza
Witam serdecznie. ;) Mam 18 lat, dolnośląskie. ;) Dziewczyny piszcie, chętnie kogoś poznam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoedziaxoxo@o2.pl
Hmm, napisze jakaś laska z Rybnika ?? Albo okolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aretuza
Piszcie maile, chetnie wymienie sie poglądami. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia Trójmiasto
Mam 19 lat, niezbyt duże doświadczenie (2 dziewczyny i 2 chłopaków) ale doskonale wiem czego chcę i czego pragnę. Stwierdziłam, że pięknymi wspomnieniami warto się dzielić, więc i Wam laseczki opiszę troszeczkę moją historię. Pierwszy raz próbowałam z dziewczyną w wieku 16 lat, ona miała wtedy 26 lat. Dziękuję jej za to, że to właśnie ona pokazała mi to w piękny sposób. Miała doświadczenie i cudowne podejście do kobiet :) Pierwszy raz zaczełam myśleć o dziewczynach a właściwie o tym, że są pociągające w wieku 13-14 lat. Traktowałam to wtedy jako coś ciekawego... podobało mi się wiele moich koleżanek, wytrzymałam 2 lata i spotkałam Agnieszkę, przyjechała do Sopotu na wakację :) Jej tygodniowy pobyt wydłużył się do miesiąca, nigdy tego nie zapomnę. Była strasznie atrakcyjną dziewczyną, przyjechała z rodziną, nudziła się... aż do momentu kiedy się nie poznałyśmy... hehe może dobrze że wyjechała bo jeszcze bym się zakochała :) Miała oczywiście męża i w rodzinnym mieście normalne życie. Ani jej rodzina ani jej mąż nie wie o naszej przygodzie do dziś, każdy pretekst był dobry, żeby wydłużyła swój urlop. Rok później poznałam mojego ukochanego :))) Z którym jestem do dziś :))) Będąc z moim chłopakiem poznałam suuuuuper laseczkę, mniam :) Która niestety przeprowadziła się we wrześniu z rodzicami do Warszawy :((( Ale zdążyłyśmy się pobawić :) Nikt tak się nie zajmię kobietą jak druga kobieta, pieszczoty innej dziewczyny są cudowne i nigdy z tego nie zrezygnuję. Z jakieś 15-20 razy wyjądowałam razem z nią i moim chłopakiem razem w łóżku, podniecenie towarzyszące akcji w trójącie jest nie do opisania! Ja z nią, ja z nim, oni sami, ja z nimi... Podniecenia nie wtedy nie można opisać słowami. Bardzo chciałabym mieć teraz atrakcyjną kolezankę z którą mogę sobie zwyczajnie pogadać, super się dogadywać, wyskoczyć gdzieś na zakupy, czasami pobawić się z nią sama a czasami w trójkąciku, czy znajdę kiedyś taką Niunie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznotka*69*
Orgazm z dziewczynką między moimi uda jest boooooski!!! Jestem bi i zawsze nią będę, kobietki są śliczne, milusie, pachnące i pyszne... jami jami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia Trójmiasto
Hej laseczki! Dzisiaj w pewnej knajpce spotkałam super dziewczynę która strasznie mi się przyglądała... zresztą ja jej też hihihihi :) Miałam ochotę jakoś zagadać albo nie wiem co no i tu jest pytanie, jak poznać że inne myślą podobnie jak my??? Te nasze wymiany spojrzeń były super :) Chętnie bym ją zabrała ze sobą :) Chyba zwariuje od tego myślenia o niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznotka*69*
myślę że to kwestia bardzo indywidualna, ja osobieście mam takie ciśnienie na dziewczynę że gdybym była po drineczku to mogłabyś podejść i wprost się spytać czy mam ochotę polizać i być lizaną :P :P :P taka odwaga dodatkowo bym mnie nakręciła więc wystarczy że byśmy zwróciły na siebie uwagę, wypiły kolejnego drineczka i bez wachania poszłabym z Tobą :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi slask
Witam Was i w pelni rozumie jestem bi ale od 7 lat jestem szczęśliwą mężatka moj mąż jak najbardziej o tym wie i jak mamy taką możliwość poznajemy jakąś dziewczyne to bawimy się w trójkę jest fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_moon20
Szukam kobiety, z którą mogłabym się zaprzyjaźnić a jednocześnie spełnić swoje fantazje o seksie z kobietą. Chciałabym żebyśmy się dobrze rozumiały spędzały czas na rozmowach wspólnych zakupach i kawce, a czasami przeżywały razem upojne chwile. Miło spędzony czas przy winie i świecach Dla jasności chciałabym napisać że nie szukam miłości ani związku, mam faceta- i dlatego najlepiej byłoby gdybyś Ty również go miała. Mam 20 lat, jestem z okolic Poznania. Tylko zdecydowane kobiety najlepiej bez jakiegoś wielkiego doświadczenia, tylko BI, waga wzrost i wygląd nie mają dla mnie aż tak wielkiego znaczenia jak bogate wnętrze i otwartość. Marzenia warto spełniać... jeśli jesteś zainteresowana napisz- blue_moon20@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet baby21
Ooj kobietki tak sobie czytam i podpowiem Wam coś jako doświadczona, biseksualistka lubiąca trójkąty :) Jeśli macie faceta to szukajcie dziewczyny, która nie jest w związku ponieważ prędzej czy później jedna strona albo druga będzie chciała spróbować w trójkącie a to może prowadzić do nieporozumień. Pamiętajcie, że jak Waszemu facetowi podoba się Wasza biseksualność to super! Ale nie możecie być takie samolubne i mieć całej przyjemność tylko dla siebie :) Jeśli natomiast jesteś sama to możesz zarówno poszukać dziewczyny która też jest sama jak i tej która ma faceta, dołączenie do pary jako ta trzecia może być bardziej przyjemne niż Ci się wydaje... uwierz mi! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×