Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biseksualna Marika

Topic dla BISEKSUALNYCH

Polecane posty

KTOŚ KTO MA DOSWIADCZENIE - dziewczyny - opiszcie mi pierwsze wrażenia ze zbliżeń z kobietami? Ja nigdy nie próbowałam, a chciała bym i jestem ciekawwa jak wyglądały te wasze pierwsze razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet baby21
Wszystko zależy od tego z jaką dziewczyną to zrobisz, jeśli jest to dziewczyna którą długo znasz i która Ci się długo już podoba to seks z taką osobą będzie prawdopodobnie namiętny, uroczy, słodki, pełen kobiecego ciepła... ale nie zawsze musi być udany pod kątem zaspokojenia seksualnego. Jeśli zrobisz to z nowo poznaną ale zdecydowaną swojej seksualności sunią, która jest na Ciebie napalona to możesz być pewna, że wzniesiesz się na szczyt kobiecego orgazmu. Jest jeszcze oczywiście wiele innych możliwości spotkania tej odpowiedniej ale żeby było fajnie to albo musi być ogromne pragnienie, lizania jej, dotykania, całowania itd. albo znajomość o której fantazjujesz, jak to będzie to będzie super i o nic się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia Trójmiasto
Wow jaka aktywność! Ja osobiście uwielbiam trójkąciki ale tylko z moim boyem plus jakaś laseczka :) To taki podniecający widok razy dwa :) Mój ulubiony widok to ona wypięta bokiem do mnie a mój boy jest za nią :) :) :) Uwielbiałam patrzeć na mojej koleżanki twarz gdy mój brał ją od tyłu a ona próbowała nie poznać po swojej minie że jest jej dobrze, zawsze próbowała mieć taki normalny wyraz twarzy, bo widziała że patrze tylko na nią, wytrzymywała zawsze kilka minut patrząc mi w oczy poczym zaczynała stękać... no i ten jej zajebisty grymas na twarzy. To było boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
pragnę poznać zainteresowaną dziewczynę, kobietę. Mam 34 lata, mieszkam na dolnym śląsku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
hej! nie ma zainteresowanych pań????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia20latekZG
Hej szukam Koleżanki z okolic Zielonej Góry! jeśli ktoś chce dojechać to bardzo chętnie. Mam 21 lat i jestem szczupła blondynka. Zapraszam zainteresowane dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
żadnych koleżanek? :-( To trochę smutno a może jednak? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjąca do księżyca
niech sie odezwie ktoś z katowic, wiek 23-33, pilnie poszukuje bo już zbyt długo czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
witaj, niestety, nie jestem z katowic, okolice opola.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
Dzień dobry :-) Może zgłosi się jakaś miła koleżanka z moich okolic (opole-wrocław)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
Witam wszystkich "kochających inaczej"... Może uda mi się poznać dzisiaj jakąś miłą panią? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet baby21
czasami mam tak że się budzę z mega ochotą i od samego rana tylko jedno w glowie... jejciu właśnie dzisiaj mam dzień w którym najważniejszą rzeczą będzie myślenie o innych dziewczynkach :) to chyba zależne od tego co mi się w nocy śni :) a z tego co pamiętam to śniła mi się siostra mojej koleżanki... nastka... młodziutka bardzo... ale właśnie fajna bo bardzo słodka :) i taka mała że szok! wow! zaraz zwariuje z tej ochoty! aaaaach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketii
Do kochającej inaczej Witam cię podaj gg,wymienimy doświadczenia i pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketii
Do sweet baby Podaj gg pogadamy i wymienimy doświadczenia.Myszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet baby21
cały dzień był pełen podniecenia i unoszącego się seksu gdyby tego było mało to u mojej siostry w pokoju wczoraj została na noc koleżanka, jest w wieku mojej siostry (gówniara młodsza ode mnie), ogólnie to obie mnie wnerwiają! ale fakt że ta koleżanka jest zajebista i to mnie chyba wnerwia jeszcze bardziej bo ona wie aż za bardzo że jest naprawde mega niezła. jak wróciłam do domu to obie się kąpały, jak moja sister wyszła z łazienki to postanowiłam wejść pod pretekstem że muszę zrobić coś z włosami, ona się kąpała tyłem do mnie pod prysznicem a ja siedziałam na skraju drugiej wanny bez spodni w samych majtkach i robiłam... zgadnijcie co :) najlepsze było że ona coś do mnie mówiła a ja miałam problem z odpowiadaniem :) nie wiem czy skumała czy nie ale nie odwracała się jakby wiedziała że nie powinna poza tym myjąc się wypinała się naprawdę zawodowo :) zostawiłam swoje stringi na dywaniku przed jej kabiną, ubrałam jeansy i wyszłam :) oczywiście po godzinie moja głupia siostra znalazła je i spytała się która z nas chodzi bez gaci i najlepsze jest to że jej koleżanka strzeliła takiego buraka jakby wiedziała co się działo za jej plecami :) Ketii do wymiany poglądów służy to forum a nie GG jak masz coś do napisania to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki BI! Mam niewielkie doświadczenie z kobietami ale za to chęć ogromną. Jestem 30 - stką, mężatką z Dolnego Śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary15
Ja nie mam żadnych doświadczeń. Ale staram się dążyć do jakiś :P Problem, że mam 15 lat i kiepsko idzie mi w znalezieniu dziewczyny w moim wieku . Jak coś piszcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
Witaj Miki 491... witajcie "kolezanki" :-) jestem tez z dolnego slaska, mezatka, 34 lata.....moze znajdziemy jakas wspolna plaszczyzne "porozumienia" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochająca inaczej hmmmm doświadczenie posiadasz w temacie? Masz dziecko/dzieci? Jak to się zaczęło, w sensie kiedy zaczęłaś o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
Czesc Miki 491 mam 2 dzieci. Spotykalam sie z kobieta przez dwa lata, ponad rok temu wyjechala do pracy za granice. Mysle, ze juz nie wroci. Zaluje tego bardzo. To byla niesamowicie goraca i czula "znajomosc". A wszystko zaczelo sie od wspolnego wyjazdu na szkolenie... To byla jakas "nieziemska" moc, ktora nas doprowadzila do niesamowitej bliskosci, pelnej zrozumienia, czulosci, oddania, namietnosci, obopolnego spelnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoo11
Ja mam juz kilka doswiadczen. Przez ostatni rok spotykalam sie z pewna kobietą.. Bylo cudownie ale niestety sie skonczylo :(:( Troche teraz smutno i samotnie....:( Szukam wiec podobnej przyjaciolki kochanki....Niestey na moje liczne anonse odpwidaja kobiety ktore nie wiedzą czego chcą. A szkoda bo piesczoty kobiety z kobietą są cudowne... Wiec szukam dalej ...i mam nadzieje ze w koncu odpowie kobieta ktora wie czego cche i szuka podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer23
witam, jestem 23 latka z zachodniopomorskiego, mam faceta, chciałabym spróbować jak to jest z kobietą, ale nawet nie wiem jak zacząć...W moim otoczeniu nie ma odpowiedniej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór dobry wszystkim Paniom :) widzę, że jakas posucha jeśli chodzi o stolicę, nie mam juz pomysłu jak poznac kogoś bi, ale nie na raz :/ wiecei pewnie co mam na myśli, szczególnie ta "moda" na bycie les bądź bi jest nie do zniesienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kochająca inaczej:) Z tego co piszesz straciłaś coś niesamowitego...to przykre szczególnie jesli chodzi o takie związki dla nas (tak mi się wydaje) liczy się długotwałość. Czy Twój mąż wiedział/wie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka12345
Pełno osób korzysta z takich rzeczy to czemu Ty byś nie miał. Na dyskrecja.pl masz ogromny wybór żeli, wibratorów, bielizny, przedmiotów erotycznych. Wejdz i zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoo11
Mieszkam w Toruniu. Szukam kobiety- kochanki - Przyjaciółki, Szukam czulosci z kobieta. Szukam kobiety ktorej brakuje pieszczot, pocalunków, rozmów o wszystkim i o niczym, która szuka przyjazni opartej na czułosci, zrozumieniu i dlugich pocałunkach przy winku i świecach Mam 38 lat, jestem Bi, i Mieszkam w TORUNIU tylko Kobiety - i tylko zdecydowane i szukające czułości i pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoo11
petrol wiec masz pecha:):) jak nie jestes bi:) Mieszkam w Toruniu. Szukam kobiety- kochanki - Przyjaciółki, Szukam czulosci z kobieta. Szukam kobiety ktorej brakuje pieszczot, pocalunków, rozmów o wszystkim i o niczym, która szuka przyjazni opartej na czułosci, zrozumieniu i dlugich pocałunkach przy winku i świecach Mam 38 lat, jestem Bi, i Mieszkam w TORUNIU tylko Kobiety - i tylko zdecydowane i szukające czułości i pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet odpowiada
Jak nie masz faceta to może twój popęd seksualny "zboczyć" z prawidłowej drogi na drogę nieprawidłową :) Teraz wiesz dlaczego jest homoseksualizm, zoofilia, pedofilia. Gorzej jak to komuś wejdzie w nawyki i nie może przestać. W Szwecji są specjalne burdele dla zoofili i ci zboczeńcy za to płacą zamiast wyprostować swoją drogę u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×