Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

Gość tusiunia
dzieki dziewczyny za odpowiedzi:) aquaaparatka- ja mam je od wczoraj te gumeczki i rzeczywiscie efekt jest od razu bo ciagna te zeby do przodu tzn szczeke ale zastanawialam sie czy jak bede nosic je dlugo to czy na stale ta wada sie skoryguje...bo teraz to zrozumiale ze cofa sie sczeka jak je zdejmuje, chociaz ja caly czas w nich chodze chociaz bol niesamowity:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setsi Efekt najważniejszy :) Z tym się zgodzę ;D Jeszcze raz bardzo dziękuje za wiadomości :) Pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywka, to co mam zrobić? Rozpier... ta poradnie? :P Nie mam na to wpływu, przecież nie zmienię już lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno mnie nie było.... ale magisterka napisana wiec sa powody do mruczenia:) u mnie zmiany zmiany zmiany.... w poniedzialek mialam wizyte i zaczelam zamykanie szpar. trojki z piatkami zostaly spiete lancuszkiem ligaturowym i piatki z szostkami zwiazane drucikiem zeby sie nie rozjechaly. bolalo jak cholera, dzis juz lepiej, ale.... w pierwszą noc trójki przesunęły się do tyłu tak, że zrobiła się całkiem spora szpara:D także jestem mega hepi że tak szybko idzie:D pozdrawiam Was cieplutko i slonecznie aparatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka__
moniqque88 yhym tak właśnie bym zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka__
aha...dżola, gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek1
witam , już tu niedawno byłam:-) Zakłądam aparat za dwa tygodnie. W Ortho Med we Wrocławiu Damona nie maja, ale to nieistotne:-) dowiedziałam się też, ortodonta stara się nie zakładać pierścieni, jeśli to nie jest konieczne, a na tym mi zależało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulianna
Witam, mam do Was wszystkich pytanie. Czy macie/będziecie mieć założone oba łuki, czy jest ktoś kto ma/będzie miał tylko jeden. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casting
ja mam tylko jeden łuk :) i całe szczescie bo drugiego bym sobie nie dala zalozyc :D ale poki co odliczam ostatnie dni tej meczarni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek1 - ja jestem pacjentką Ortho Medu i jestem zadowolona:) i fakt - zamiast pierścieni mam rurki:) jakbyś miała jakieś pytania - służę:) pozytywka_ - dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka123
Zapraszam na forum dyskusyjne o stałych aparatach http://www.stalyparat.fora.pl/ Poruszane są między innymi tematy: - Higiena - problem czy błahostka? - Jaka jest reakcja ludzi na aparat ? - Dykcja - Ligatury, gumki - Koszt jednej wizyty - Dłuższy wyjazd a aparat - Implanty w leczeniu!!!??? - Metalowy a estetyczny - Zdjęcie aparatu na kilka dni (ślub) - Jak to jest z tym wyrywaniem przy Damonie ? - Aparat a ciąża - Aparat ortodontyczny a kolczyk w języku - Prawdy i mity o aparatach - Pierwsze wrażenia i pierwsze godziny z aparatem - Zabiegi stomatologiczne w trakcie leczenia ortodontycznego Dodatkowo: - Przebieg leczenia ortodontycznego - Aktualności / Ciekawostki / Nowości w ortodoncji - Aparatkowa kuchnia Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponka40
Witam:) Czy miał ktos robione implanty?Czy ma ktoś namiar na porządnego i niedrogiego chirurga? Ja noszę aparat od 8 miesięcy,muszę niedługo wstawić brakującą dwójkę u góry:(.Mój ortodonta poleca mi swojego znajomego,który wstawia za 5000zł implant!!!.Podobno można wstawić implant taniej?Jestem z Wrocławia.Jeśli ktos jest "w temacie"bardzo proszę o odpowiedź:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponka40 - z tego co sie orientuje implanty niestety są w takiej a nie innej cenie ...Wiem to koszmar jakiś...sama śruba ok 2,5 tys...potem korona w zależności z czego ma być wykonana również waha się w podobnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka123
To forum zakończyło swoją działalność ze względu na problemy z dodawaniem postów i wyszukiwaniem informacji !!!! Przenieśliśmy się tu: http://www.stalyparat.fora.pl/ Poruszane są między innymi tematy: - Higiena - problem czy błahostka? - Jaka jest reakcja ludzi na aparat ? - Dykcja - Ligatury, gumki - Koszt jednej wizyty - Dłuższy wyjazd a aparat - Implanty w leczeniu!!!??? - Metalowy a estetyczny - Zdjęcie aparatu na kilka dni (ślub) - Jak to jest z tym wyrywaniem przy Damonie ? - Aparat a ciąża - Aparat ortodontyczny a kolczyk w języku - Prawdy i mity o aparatach - Pierwsze wrażenia i pierwsze godziny z aparatem - Zabiegi stomatologiczne w trakcie leczenia ortodontycznego Dodatkowo: - Przebieg leczenia ortodontycznego - Aktualności / Ciekawostki / Nowości w ortodoncji - Aparatkowa kuchnia Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka123 Nie rób zamieszania... tu nie ma problemów z dodawaniem postów i forum ma się dobrze!!! Nie chcemy tu takiej nachalnej reklamy co kilka postów to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda że się przenieśliśmy :) Jeśli ktoś chce dołączyć to również serdecznie polecam forum stalyparat.fora.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzola mi tez po polaczeniu zebow metalowymi ligaturami i lancuszkiem pojawily sie szpary praktycznie od razu. fajnie widziec efekty tak od razu, chco do calkowitego zamkniecia szpar jeszcze minie trche czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co? pisze na jednym i drugim forum i oba lubie. dlatego troche dziwi mnie, ze za wszelka cene \"ktos\" chce przecignac wszystkich na drugie forum piszac, ze to zakonczylo swoja dzialanosc. :O uwazam, ze to nie fair. jak zakladalam aparat to kafe bylo jedynym forum gdzie mozna bylo szyb ko uzyskac informacje i mam do niego sentyment, mysle, ze nie ja jedna. dlatego jesli ktos ma ochote reklamowac inne fora to niech przynajmniej uzyje swojego stalego nicka i pisze prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy bogie lepiej nie można było tego ująć:) W 100% o to samo mi chodziło:) tak trzymać! A tymczasem rozmawiajmy dalej o aparatach;) Ja np. już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty - 19 maja - tak więc mam nadzieję na kolejne ekscytujące zmiany, które po niej nastąpią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesa36
nie wiem jak można pisać takie głupoty że forum nie działa,że nie można pisać postów i tak nachalnie reklamować inne forum.Zaglądam tu już13 mie. i jest ok pozdrawiam stałych bywalców tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti83
Witam:_ Setsi:) crazy bogie i reszta osób jeszcze ze starego forum:) Nosze aparat od września 2008 roku-jest ok:)Mam na razie załozoną gorę-zęby prawie że idelanie proste, 9 czerwca mam miec powtórnie robiony pantogram by orto odpowiedziała jak długo jeszcze będę nosiła aparat. Pozdrawiam Wszystkich:) Kejti83:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti83
Aaaa mam pytanie-myslę o wybielaniu zębów-jaka metoda polecacie i czy ktoś z Was juz sie tym interesował? Dziękuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka_
kejti83 ja miałam wybielanie za pomocą lampy diodowej-zabieg trwał 20 min, efekt natychmiastowy. Jeśli kolor kości Twoich zębów jest jednolity, to będziesz bardzo zadowolona. Ja mam naturalne przebarwienia i po zabiegu byłam chwilowo zszokowana plamami na zębach ale wszystko się ładnie wyrównało po kilku dniach. Sam zabieg przyjemny, bezbolesny, szybki. Koszt ok 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek1
do dżola! Dziękuję, w takim razie zapytam: czy na wizycie na której zakłada się alarat jest jakieś piaskowanie albo coś podobnego?Czy zęby są najpierw jakoś przygotowywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti83
Do Pozytywka:) Dzikuje bardzo-powiedz mi jeszcze czy lekarz, który wybiela zeby był wsrtanie Ci pwoiedziec czy akurat u Ciebie wyjda jakies przebarwienia-czy to na hybił trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka__
mnie nikt nie powiedział że mogą mi wyjść takie plamy, ale na pewno po kości zębnej jest się w stanie stwierdzić czy wybieli się ona jednolicie. Przebarwienia znikają po kilku dniach i wszystko jest okej, tylko po samym zabiegu zęby były w kropki także spokojna głowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ;) Dawno mnie tu nei było, ale tyle na głowie...sesja przed sesją no i teraz ta właściwa, same zaliczenia :/ grr... Muszę się pochwalić, że PÓŁ ROKU leczenia za mną :D Dodałam zdjęcia z wizyty ostatniej 29kwietnia :) zobaczcie efekty! Orto powiedziała, że już mnie nie bedą raczej wcale ząbki bolały, bo przesunięcie niewielkie, zgryz (lekki tyłozgryz) się dopasował i zęby są prawie prościutkie u góry i na dole :D Ciekawe ile jeszcze ponosze, bo powiedziała tylko, żeby o zdejmowaniu nie myśleć... ale liczę, że rok to maksymalnie, ile nosiłyście aparat po wyprostowaniu ząbków? (do tych \"dłuższych\" aparatek ;) ) Oglądałam sobie Wasze galerie i efekty widać i to spore wszędzie :D Aaaa i ust już nie mam tak wypchniętych (znajomi zauważyli), prawdopodobnie przez to dopasowanie się zgryzu i wyprostowanie jedynek. Pozdrawiam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×