Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

hej, mam pytanie do moni88 czy Ty zakładałaś aparat w łodzi u doktor Agaty Defińskiej-Kaniorskiej ?? jeśli tak to proszę o kontakt na maila bo mam kilka pytań odnośnie leczenia u Pani Agaty :) mój mail to olcik7@o2.pl proszę się odezwać w wolnej chwili :) a może jest ktoś jeszcze na forum kto zakładał aparat u tej doktor i może mi udzielić informacji na temat leczenia, pytam ponieważ czytałam wiele pochlebnych opinii w internecie ale chciałabym skonfrontować to z osobami które faktycznie leczyły się u Pani Agaty, z góry dziękuję za wszelkie informacje :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMiyo
Cześć, am ponad 20 lat i niestety ząbki w koszmarnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMiyo
Cześć, am ponad 20 lat i niestety ząbki w koszmarnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrym
Nie chce dodać i całej wiadomości :< Cześć, mam ponad 20 lat i niestety ząbki w koszmarnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrym
Ostatnia próba. mimo częstego mycia, większość zębów mam popsutych, 4 nadające się tylko do wyrwania... mam małe szczęki a wyrosła i tylko jedna ósemka jak dotychczas. Na dodatek plomby które mam są koloru metalicznego i na dolnej szczęce są widoczne . Ile kosztują jasne plomby Czy usze najpierw "naprawić" wszystkie ząbki przed wizytą u ortodonty? Czy wstawienie ząbka u dentysty to dobry pomysł czy lepiej poczekać na wizytę u ortodonty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również mam 20 lat i zęby w stanie okropnym, wystające dwójki, jedynki powoli zaczynają na siebie nachodzić, a wszystko to za sprawą 8, które nie chcą wyleźć na wierzch, siedzą w dziąśle i napychają na wszystkie zęby:( Jest ktoś może z Bydgoszczy? Ja chcę założyć aparat u dr. Doroty Majewskiej na 20 stycznia. Słyszałam same pochlebne opinie na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz już dosyć zatrważających zaniedbań i nieprawidłowości w służbie zdrowia, to sprawdź dla własnego dobra, jak ogromną rolę w ratowaniu Twojego życia i zdrowia może mieć SWOBODNY I SZYBKI dostęp do PROFESJONALNEJ I SKUTECZNEJ procedury leczenia CHORY >>> ZDROWY. Obejmującej kompleksową opiekę medyczną BEZ KOLEJEK przez cały cykl leczenia. Od podstawowych konsultacji lekarskich do zabiegów chirurgii jednego dnia czy rehabilitację. Wszystko to z dostępem przez telefon, w 850 najlepszych placówkach medycznych w całym kraju. Opieka Medyczna SIGNUM -24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku 850 placówek w całej Polsce pakiety opieki medycznej 3 lekarzy pierwszego kontaktu 26 lekarzy specjalistów konsultacje profesorskie 22 zakresy 230 rodzajów badań laboratoryjnych 25 zakresów badań diagnostycznych medycyna pracy 24h pomoc ambulatoryjna 24h wizyty domowe usługi pielęgniarskie profilaktyczny przegląd stanu zdrowia roczny bilans stanu zdrowia testy alergiczne prowadzenie ciąży szczepienia ochronne profilaktyka stomatologiczna 9 zakresów zabiegów rehabilitacyjnych 24h transport medyczny 61 zakresów chirurgii jednego dnia. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną Michał Bil, michalbil.signum@gmail.com lub wejdź na http://opieka-medyczna-signum.pl/ http://www.oferta.omsignum.pl/michalbil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Białystok
Hejka, może ktoś poleci dobrego ortodonte w Białymstoku?? i jakie są ceny?? ja mam problem bo mam dość ciasno w szczęce:D i mam małe zęby, mam zamiar zakładać aparat metalowy ale czy jest on duży na zębach?? Zaczyna mnie to stresować :) ale bardzo chcę mieć proste ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka123
Zapraszam na forum dyskusyjne o stałych aparatach ortodontycznych: stalyparat.fora.pl Poruszane są między innymi tematy: - Przed założeniem aparatu ... - Higiena - problem czy błahostka? - Jaka jest reakcja ludzi na aparat ? - Dykcja - Ligatury, gumki, łańcuszki elastyczne i metalowe - Koszt jednej wizyty - Dłuższy wyjazd a aparat - Implanty i mikroimplanty w leczeniu !!!??? - Metalowy a estetyczny - Zdjęcie aparatu na kilka dni (ślub) - Jak to jest z tym wyrywaniem przy Damonie ? - Aparat a ciąża - Aparat ortodontyczny a kolczyk w języku - Prawdy i mity o aparatach - Pierwsze wrażenia i pierwsze godziny z aparatem - Zabiegi stomatologiczne w trakcie leczenia ortodontycznego - Aparat mieszany / łączony / kosmetyczno-metalowy - Aparat stały a usta (wielkość, wysychanie, pękanie, zajady) - Antenki przy zamkach / Wyciągi zew. i wew. / Maska twarzowa - Ból podczas leczenia - Aparat Ortodontyczny a papierosy - Kryzys w noszeniu aparatu - Aparat po 30-stce Dodatkowo: - Przebieg leczenia ortodontycznego - Aktualności / Ciekawostki / Nowości w ortodoncji - Aparatkowa kuchnia - Symulator ligaturowy - Galeria zdjęć (m. in. zdjęcia artystyczne) - Filmiki * Zakładanie aparatu stałego * Zdejmowanie aparatu stałego * Rozkręcania hyraxa * Wyciągi zewnętrzne * Łańcuszki elastyczne i metalowe * Postępy leczenia - filmowa galeria \"nieznanych\" Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinih
hej ! JA tez jestem z bydg i takze wybieram się do p. dr Majewskiej. Mam to samo pytanie co koleżanka powyżej. Czy trzeba mieć zdrowe zęby żeby miec aparat? Pytam ponieważ po pierwsze: boję się dentysty, po drugie nie mam kasy na ich leczenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la_brunette
kinih - oczywiście, że trzeba miec wyleczone ząbki. witam, ja zadrutowana od dziś - póki co nie wyobrażam sobie jedzenia.pije tylko przez słomkę, ale jutro nowy dzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Witam! Ja wlasnie jestem po sciagnieciu apratu stalego na gorze mialam usuwana 4 a aparat staly nosilam 1.5 roku a teraz nosze stabilizujacy apart ktory mam nosic przez pierwsze 3 tyg w dzien nawiecej no i wieczorem a pozniej tylko wieczorem przez 2 lub trzy miesiace i wlasnie czy tyle czasu wystraczy zeby znow sie nie pokrzywily chyba raczej nie powinny co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nouveau
Hej,mam aparat stały od 3 dni. Boleć boli..ale nie w tym rzecz, te druciki,wbijają mi się w policzki,to też wytrzymuje..ale dziś zauważyłam,a raczej poczułam brzydki zapach z tychże ran.. Wiecie czy to normalne..? i czy jakiś sposób jest na zwalczenie tego niemiłego zapachu. Wstyd mi będzie rozdzawić paszcze przy następnej wizycie(miesiąc)i widzeć jej odrzucenie przez oddech , pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa2022
Hej :) Mam zamiar założyć sobie stały aparat, ale nie wiem gdzie się udać, tyle jest opinii w internecie nie wiadomo czy wszystkie prawdziwe. Doradzcie mi jak możecie, szukam ortodonty w Łodzi i najlepiej żeby nie był bardzo drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajah
Hej odp. wydaje mi się że, powinnas zabezpieczyć te druciki woskiem. Na pewno orto dał ci go w małym pudełeczku. Zaopatrzyć się z jakiś żel kojący błonę śluzową jamy ustnej. I kupić bardzo delikatny płyn do płukania jamy ustnej. Polecam elmeks np. zielony mozna go rowniez rozcieńczyć z wodą. Pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy zna ktos moze aktualny nr do dr. Krzysztofa Wozniaka? tzn do gabinetu na ul Sw. Marcina?ten podawany w internecie jest nieaktualny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ongaku5
Witam wszystkich, przejarzałam wybiórczo wątek i widzę, że pojawiło się nazwisko dr Agaty Kaniorskiej-Defińskiej (Łódź). Wiecie może jak wygląda cenowo całe leczenie u niej? Muszę wybrać jakiegoś ortodontę, zastanawiałam się nad Ortoprotex, ale ponoć ceny zwalają z nóg, więc szukam dalej.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakładałam aparat w www.ortodontawroclaw.com.pl nosiłam tylko rok i zęby się ładnie wyprostowały. Nie były wybitnie krzywe, ale trzeba było coś z nimi zrobić. Zakładajcie, bez względu na wiek. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakładałam mój aparat stały u dr. Joanna Ślusiewicz w Ortoprotex w Łodzi. Ja jestem bardzo zadowolona i dlatego polecam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa15432
Ja zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy doktor Iwony Gnach-Olejniczak, która pomogła mi w założeniu stałego aparatu ortodontycznego. Udało się wszystko bez problemów przeprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zakładałam stały aparat ortodontyczny w Ortoprotex, bardzo lubię ten gabinet zaufałam pani dr i na dobre mi to wyszło. Teraz też tam nadal chodzę na wizyty kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zadowolona z usług Pani dr.dodatkowo przy aparacie miałam zapalenie dziąseł ale Pani dr.poleciła mi świetne rozwiązanie spray Lactoangin który dodatkowo zapobiega próchnicy i niweluje nieprzyjemny oddech.Polecam jeśli ma ktoś z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę się wypowiedzieć tylko na temat ortodonty, którego mi polecono Joanna Ślusiewicz specjalista ortodonta. Jestem w trakcie wizyt z aparatem stałym i sobie chwalę. Podobno pani doktor to jeden z najlepszych ortodontów w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... No nie da się ukryć, że wybór dobrego stomatologa to nie łatwe zadanie. Wszystko przez ilość tego typu gabinetów, które w ostatnim czasie powstałe. Ale z drugiej strony zawzięta konkurencja powoduje zwiększanie się poziomu obsługi, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu w okolicach Łodzi. Szczególnie się dla mnie liczy fakt, żeby potrafili odpowiednio podejść do dzieci, bo moje dziecko niechętnie chodzi do dentysty. Ale oczywiście doświadczenie i innego rodzaju kwestie jak bezpieczeństwo też są dla mnie bardzo istotne... Póki co popytałam trochę znajomych i polecali na przykład ten gabinet stomatologiczny Ortoprotex Co o tym myślicie? Czy ta oferta jest Waszym zdaniem warta uwagi? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam centrum ortodontyczne Rock Your Smile - gabinety w Warszawie, Poznaniu, Katowicach. Wiem z własnego doświadczenia, że mają super personel - kompetentny i pomocny. Efekty leczenia bardzo cieszą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dobrego ortodontę w Krakowie to polecam gabinety Lux Med. Mają super specjalistów, którzy świetnie prowadzą leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×