Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

Zapalenie ucha, Perlak, Tympanoskleroza, Otoskleroza i wszystkie inne schorzenia

Polecane posty

mordka6 - to znaczy przedostaje się jeszcze przez ten gazik w uchu, tak? To możliwe, że po prostu już przecieka. No to ja miałam podobnie, dlatego jeszcze czasem zakładałam opaskę z opatrunkiem nawet jak byłam w domu. Ten wyciek miał taki czerwony kolor, ale nie krwisty tylko jaśniejszy. Ale też nie ciekło jakoś bardzo. Dopiero po wyjęciu tego opatrunku zaczęło się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :) Mordka bardzo sie ciesze ze juz jestes po :) :* Dziewczyny operowane w Kajetanach jak to jest? Mialam operacje (attykoantromastoidectomie) i niestety nie mozna bylo wykonac od razu rekonstrukcji. Jak bedzie z terminem drugiej operacji? ja musze tam znow jechac, dzwonic czy oni sami mi termin ustala? Wiem ze zostalam zakwalifikowana do operacji na drugie ucho, ale ja nie mam zamiaru narazie do niej podchodzic, dopoki nie bede miala skonczonego pierwszego ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Tak Wecandoit przecieka przez saczek w uchu taki jasno czerwony kolor i pachnie lekami. Kurde najgorsze to uczucie pelnosci w uchu przez ten saczek. Czuję jakbym miała 100 kg w uchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyny złożone są podłożem wielu chorób. Tu znajdziecie pewne i sprawdzone radykalne rozwiązanie wielu problemów [ w tym i finansowych ] www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com Podane są 2 firmy i to sprawdzone, konkretne. Tak że na spokojnie każdy coś tu dla siebie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona S
Hej witajcie 🌼 Już spakowana jestem wszytko gotowe do wyjazdu jutro rano wcześnie bo 6.00 mam jednak gule w gardle i teraz mnie stres dopadł mimo wszystko.......... Trzymajcie kciuki proszę za mnie jak tylko będę mogła to napisze cokolwiek do was pozdrawiam i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona S
aha chciałam jeszcze dodać nie panikuję tylko troszkę się boje bo ja choruje na serce i inne również problemy mam oczywiście dokumentację i leki ze sobą to troszkę mnie właśnie niepokoi ale staram się myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Przerażona S trzymam mocno kciuki...będzie dobrze...po operacji trochę dziwne uczucie jak ten saczek metrowy mam w uchu i sie leje z niego ale bólu nie mam wcale...tylko boli mnie jak otwieram usta i jem bo mam wrażenie jakby mi uciskalo ucho ale mam nadzieje że jak mi wyjma saczki to wszystko będzie ok...buziaczki i trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerażona S - wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Powodzenia ! ;) Ja jutro z kolei jadę na wizytę kontrolną do Kajetan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona S
No to pa do usłyszonka pozdrawiam Was właśnie wyjeżdżam 🌼 Dziękuję za miłe słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Przerażona S jak tam? Mam nadzieje że wszystko ok. Cały czas myślę o Tobie jak się czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Jestem 3 dni po operacji perlaka i wyrostka sutkowatego. Mam w uchu podobno zostawiony metrowy saczek ktory w Piątek będą wyciągać przez narkoze. Moje pytanie...wiem ze juz pytałam o to czy normalne jest ze od operacji sączy mi się z tego ucha taki plyn z krwią...kurde jednak mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona S
Hej ja dotarłam wczoraj operacja dziś prawdopodobnie o 8.00 szczerze to jestem przerażona bo do końca dalej nic nie wiem :-( prof.mówił że to sprawa poważna i dopiero po operacji będzie w stanie coś powiedzieć. Proszę trzymajcie kciuki oby nie było niespodziewanych komplikacji ;-) pozdrawiam i dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasha1212
Przerażona S, nie bój nic- ja miałam we Francji operację gdzie po francusku nie mówię więc niewiele wiedziałam przed. O dziwo po operacji nic mnie nie bolało, tylko tak jak Mordka6 czułam że mam coś w środku- tutaj nie dają żadnego sączka, miałam po prostu jakiś wacik który mi wyciągnęli 2 dni po operacji. Jestem juz 3 tygodnie i po i jedyne co mnie martwi (kontrole mam dopiero 17.07) to caly czas sie czuje jakbym coś w tym uchu miała, a skrecając głowę mocno w prawo (operowane miałam lewe ucho), mam wrażenie jakby mi coś się w środku naciągało w uchu- nie wiem może jakaś blizna czy coś? też tak ktoś miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona S
Hej jestem i żyję :-P żarcik jestem już po jako pierwsza byłam i jakoś przed 8a na sali już po operacji 10.30 rwało mnie ucho w środku ale przynieśli kroplówkę ze środkiem przeciwbólowym i przeszło mi dochodzę do siebie ale jestem przymulona jakaś dalej śpiąca nie mogę wstawać jeszcze lekarz mi mówił że co tam robił ale mało co zapamiętałam tyle na razie u mnie ;-) dziękuję za wsparcie i dobre słowo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Ale super że juz jesteś po☺cały czas myślałam o Tobie...napisz później coś więcej...czy masz cięcie za uchem i wogole...teraz odpoczywaj kochana...trzymam kciuki żeby było wszystko ok...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona S
Hej mordka6 ja mam chyba cięcie z przodu nie za uchem mam zawroty dalej a myślałam że ich już nie będzie :-( okazało się że mam otosklerozę czyli słuch się pogorszy nie mdzyskam go w tym uchu ale trudno. Nie śpię na tej stronie bo się boję ogólnie mam problemy ze snem a dziś mam jakoś nudności. Operacja trwała około 3,5h personel super miły ;-) co więcej jakoś daję radę ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Hmm...szkoda że masz zawroty głowy nadal...ja też nie śpię na stronie operowanej bo by mnie bolało,ja w Piątek jadę i nie mogę się doczekać bo wyciek krwi i plynu nadal mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu dziewczyny panikujecie :P ...dajcie sobie czas na wygojenie itd. Wycieki są normalną reakcją ucha na leczenie. Zawroty głowy po każdym zabiegu na uchu są dopuszczalne i z czasem mijają. Jeśli nie...są i na to metody leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Mar 78 a czy ty też miałaś zostawiony sączek w uchu? Jak się z tym czulas? Ja będę miała wyciągane wszystko w Piątek pod narkoza i ciekawe jak będzie bez tego saczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam...pięćset tysięcy razy :) ad.2. dobrze się czułam :) ad.3.bez sączka wygodniej :) ...jakbyś moja droga uważniej czytała ten topik to byś więcej o mnie wiedziała ze szczegółami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapodaję Wam adres petycji w sprawie a jakże ważnej...ja już podwójnie za implantowana obustronnie a jeśli chodzi o Was...któż to wie co i Was spotka w przyszłości :) A więc proszę podpiszcie się i zapodajcie swoim rodzinom i znajomym. ps.wiem że dziwnie napisany adres ale Cafe traktuje link jako spam. wuwuwukropkapetycjekropkaplłamane11381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Mar78 Wyczytałam właśnie że raz po operacji miałeś szwy ale takie klamry metalowe wyglada to jakby zszywaczem zszyl. Ja tez właśnie tak mam zszyte jest ich 15 i metrowy saczek w uchu. Teraz w Piątek jadę na 1 dzień do szpitala ba usuwanie klamr i saczka. Tylko że mi to będą wyjmować pod narkoza. Czemu? To aż tak boli wyciąganie tego wszystkiego? Pozdrawiam☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściąganie metalowych klamer jest bezbolesne a jeśli chodzi o sączek...może wiedzą że panikujesz i dlatego chcą Cię znieczulić. Wiedz jedno...nawet jeśli poczujesz ból to tylko przez chwilę a narkoza zawsze jest bardziej ryzykowna niż odrobina bólu. A i z tym bólem różnie bywa...mnie jakoś to nie przerażało a inni szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Przerażona S co u Ciebie? Taka cisza...wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona S
Witaj Mordka :) dziękuje ci za troskę 🌼 Wróciłam do domu jestem od wczoraj :) U mnie na razie ok, aczkolwiek nie wiem na co mam zwracać w razie uwagę ,bo nic nie powiedzieli jedynie,żeby oszczędnie żyć, nie forsować się i nie brać gorących pryszniców, głowę mogę myć aczkolwiek nie zalać ucha,ale to już wiedziałam i stosowałam nawet przed operacją.Dostałam wczoraj jakiejś wysypki na twarzy nie wiem od czego ,biorę calcium.Dzisiaj wstałam z jakimś dziwnym bólem w skroni taki nie określony ciągnąco rwący. Miałam robioną tympanoskleroze lewego ucha podobno perlaka nie było, na szczęście, bo lekarz obawiał się operacji śródczaszkowej to, było b, bardzo problematyczne i bałam się tego bardzo. Okazało się że miałam tam coś powciągane, aż w policzek tak mi powiedział , powycinał to,co było konieczne usunął, nie wiem dokładnie co, bo nie pamiętam :P W środę na opatrunku wyciągnął mi coś z ucha jakiś opatrunek chyba bo widziałam wacik , powiedział ,że nie będę na razie słyszeć, ale nie ma gwarancji poprawy słuchu ponieważ mam otosklerozę i to już może tak zostać, albo stracę całkowicie w tym uchu słuch.To mnie nie przeraża bo jestem już przyzwyczajona że prawie nie słyszę na nie.Najbardziej się ciesze że nie miałam tego guza :) Tyle u mnie aha i w poniedziałek mam kontrole Mam prośbę czy możecie napisać na jakie nietypowe objawy mam uważać w razie czego bo gdyby cokolwiek kiedy jechać do szpitala bo do kliniki mam dalej a nie mam samochodu będę wdzięczna :) Pozdrawiam was wszystkich serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona S
Mordka to że będą ci wyjmować pod narkozą ,to wszytko może dlatego ,że wiesz jest to bardziej czy głąbiej włożone bo każda operacja jest inna wiadomo i wolą uniknąć komplikacji przy wyjmowaniu ,żebyś np się nie poruszyła i nie uszkodziła tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Już po wszystkim...jestem w domu☺jupiii...dressing wyjęty i klamry też oczywiście pod narkozą...przynajmniej nie czuję bólu po wyjeciu opatrunku bo lekarz mówił że mialam ucisk i dlatego trochę bolało. Zostawili w uchu grommet nie wiem jak to po polsku się nazywa taki chyba drenaż ucha żeby wszystko na zewnątrz wpływało...wizyta kontrolna za 2 tyg...co do Irlandzkiej opieki jestem bardzo zadowolona☺ wszyscy mili,uprzejmi i bardzo przyjaźni,robią wszystko co w ich mocy żeby zaoszczędzić bólu pacjentowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Już po wszystkim...jestem w domu☺jupiii...dressing wyjęty i klamry też oczywiście pod narkozą...przynajmniej nie czuję bólu po wyjeciu opatrunku bo lekarz mówił że mialam ucisk i dlatego trochę bolało. Zostawili w uchu grommet nie wiem jak to po polsku się nazywa taki chyba drenaż ucha żeby wszystko na zewnątrz wpływało...wizyta kontrolna za 2 tyg...co do Irlandzkiej opieki jestem bardzo zadowolona☺ wszyscy mili,uprzejmi i bardzo przyjaźni,robią wszystko co w ich mocy żeby zaoszczędzić bólu pacjentowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona S
Mam jeszcze raz prośbę czy możecie napisać na jakie nietypowe objawy mam uważać w razie czego, gdyby cokolwiek działo ,kiedy reagować, bo do kliniki mam dalej a nie mam samochodu. Będę wdzięczna :) Mordka to świetna wiadomość :) teraz to wracać powoli do zdrowia :) Ja jakoś nie tak się czuję ale wiadomo nie ma cudów pewnie trzeba czasu wiem , ale wczoraj mnie wysypało mam całą buzię a wieczorem strasznie mi ciśnienie skakało :( bałam się że po pogotowie zadzwonię bo straszne zawroty głowy i jakbym miała stracić świadomość, tak się czułam podle :( masakra jakaś mój organizm jakoś dziwnie się zachowuje . Pozdrawiam was wszystkich serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka6
Biedna ty moja Przerażona S..współczuję Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×