Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość niezdecydowana Lenka
gdzie indziej słysze ze trzeba ją jeść bo jest "czyścicielem jelit" no i weź tu bądź mądry i wiedz co mozesz a czego ie mozesz jeść:? jak to w koncu jest z ta kapustą? Nie powiem zeby sie rewelacyjnie po niej czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lenki
Kiszenie powodują bakterie i grzyby więc i jedne i drógie się w niej znajdują a w diecie przeciwgrzybiczej nie można dostarczać grzybów tylko trzeba je tępić. To chyba logiczne więc nad czym tu się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
a no nad tym że kiszona kapusta podobno zawiera bakterie kwasu mlekowego czyli te pożyteczne bakterie flory bakteryjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli
cokolwiek wywołuje wzdęcia, dyskomfort należy odstawić, zmieniać, do czasu unormowania sie stanu/narządów, jelit. Brawo Gabsoniku! To nieasamowite ile można wyczytać ze sposobu wypowiedzi, Jesteś INNYM człowiekiem, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
czesc, wszyscy mi to mowia i dziwia sie i w ogole proboja po mnie jechac, a potem stwierdzaja ze jak bardzo sie zmienilam. a ja... nie widze tego. na razie jestem zmeczona psychicznie po tym ciezkim roku i dopiero jakby wracam do normalnego zycia, ludzi, fryzjer, zakupy etc. mam tylko nadzieje ze zmiana okaze sie trwala. w koncu wyrzucilam wszystkie trucizny i fizyczne i emocjonalne, a jezeli nie wszystkie to ich wiekszosc lub tez znaczna ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, zgadzam się,
zmiana będzie trwała o ile będzie zgodność myśli mowy i uczynków:) tak półżartem ale nie do końca. Ważny jest sposób zywienia:) to implikuje pozostałe w pewnym sensie. Ważne, że wiesz JAK wrócić do równowagi (jakby co) W końcu jesteśmy tylko ludźmi. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeczytam
Co myslicie o jagodach? Sa zdrowe i przeciwrobacze, ale moze być na nich tasiemiec bąblowaty. Dawać dzieciom surowe i tylko umyte? Czy lepiej po obróbce cieplnej? Czy wystarczy zwykłe płukanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charles234
Gabsonik a czytalas cos o głodówkach leczniczych? Co o tym myslisz? Ostatnio czytałem troche na ten temat i wydaje mi się ze to moze być sposob na moje problemy. Poprostu dac odpoczać organizmowi zeby sie sam zregenerował a pozniej po okresie głodówki soki, warzywa i owoce w okresie regeneracyjnym. Od 1,5 tygodnia nie jem mięsa i o dziwo praktycznie zniknął mi biały nalot z języka. Zastanawiające to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catchy Masowa utrata włosów może być efektem dużego osłabienia organizmu. Byłaś z tym u lekarza? Powinien zlecić Ci badania: morfologię, OB, tarczycę; musisz organizm wzmocnić witaminami, mikro- i makroelementami (wiem co mówię, też przeszłam gehennę z włosami). Wizytę u dermatologa oczywiście zaliczyłaś? Możesz mieć również problem z hormonami płciowymi (estrogen i progesteron). Najpierw trzeba wyeliminować powody najbardziej oczywiste - grzybica jest oczywiście mozliwą przyczyną, ale jako następna w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
mi tez leca na potęgę od kilku juz lat włosy a hormony mam ok, za to mam łojotok skóry głowy i nie wiem czy to wlasnie nie od rozrostu candidy która mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem nowy na forum i muszę stwierdzić że mam podobne do was objawy grzybicy, niestety u mnie jest też straszny, duszący zapach potu, mimo częstych kąpieli, mieliście taki objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach potu to z powodu toksyn i zakwaszenia organizmu. U mężczyzn jest intensywniejszy. Kąpiele nie pomogą musisz oczyścić organizm i wyleczyć się z grzyba jak zaczniesz się kurować to po pewnym czasie zobaczysz różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhuhui
czy ma ktoś z was zaczerwienioną cewke moczową i skóre przy cewce pomarszczoną czasami czuje szczypanie ? od paru lat podejżewam ze mam grzybice ,bo dziwnie mój organizm się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia 07
do Tomka3344p zaglądnij na stronę"nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrryy misia27
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kidder
Siemacie Kochani. Co się stało z Kingąparis? Żyje jeszcze? Chodzi mi o tą Amfoterycyne którą Kinga brała we Francji. Nastąpił trały efekt czy jak? Bardzo proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeczytam
Gabso, Ty to wiesz jak nas pokrzepić :) Własnie postanowiłam zapytac dentystkę, która wymieniała mi amalgamaty kilka lat temu, kiedy nie słyszałam jeszcze o homeopatii i innych metodach, jak to zrobiła. nie chciałabym grzebać w tych zębach jeszcze raz, bo wszystko pięknie się trzyma. Teraz zajmuja mnie chlamydie, miałam je w stawach i przeleczyłam joalisem, czuję poprawę i mam nadzieję, że tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
do Zawsze czytam -mam też chlamydię ,słyszałam o joalisie i ich preparacie na chlamydię ,dokladnie co brałaś ?okazał się skuteczny stosownie do ceny ?bo ceny to ponad 50zł od preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
jestem na tam jezeli chodzi o madre glodowki lecznicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuta Znasz skład Joalisu? Bo ja nigdzie nie znalazłam co tam jest a ceny tych zestawów to prawie 300 zł. Czy nie będzie to kant. Dla mnie to jakieś dziwne żeby na stronie dystrybutorów nie było składu tylko same informacje że to cudowny specyfik i że oczyszcza z toksym. Nie podają nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infooo
Tachyon,Bio-harmonex,Cemtech i Radamir Stosował to ktoś i czy pomogło to komuś na coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybice i inne tego typu zakażenia i przerosty niepotrzebych organizmów powstają na skutek ciezkiej krwi niedotlenionej, niedotleniona krew to namażalnia niechcianych gości, ciężkie pokarmy mięsne i mleczne, cukry i nieraz gotowane warzywa, wyroby z mąki, to powód tego ze robi się cieżka i kalna , po czystości krwi mozna poznać wiek organizmu, od cieżkich pokarmów również uryna staje sie kalna nie wspominając o krwi, czytość krwi i jej natlenienie to wolnośc od pasożytów i długie życie. Sok z pokrzywy dość dobrze oczyszcza krew. Również oddychanie nie jest bez znaczenia, pomieszczenia trzeba wentylkować by krew była lekka i sie nie zakwasiła. Spalanie weglowodanów następuje następuje w warunkach dobrego natlenienia inaczej składniki fermentują inaczej mówiąc pleśnieją, i nawet wtedy sokoterapia nie pomoże gdy nie ma dostępu do swieżego powietrza całą dobę gdyż świeżo wchłonięte soki w temperaturze okolo 40 stopni sfermentują . tak wiec czasami dobre preparaty przeciw grzybiczne mogą leko pomagac gdy organizm jest np.w okresie zimowym słabo natleniony i najczęściej grzybice systemowe właśnie w tym czasie mają swój ulubiony czas lęgowy pomimo terapii grzybicznych. Warto też to cenne spostrzeżenie mieć na uwadze. Kiedys dwa lata robiłem systematycznie codziennie kilka razy drobne ćwiczenia oddechowe i grzyby same zginęły w wyniku wysokiego natelnienia organizmu pomimo że czasami spożywałem białka i cukry ale nie przesadzałem z tym. Jeśli chodzi o wyciskarki to mam sprawdzonego OSCAR 900, nie wszystkie wyciskarki potrafią przepuszczać np. pokrzywy czy skrzyp polny, i trzeba je co chila rozbierac ale ten OSCAR900 wszystko wyciska bez zbierania się na wałku kłukien roślin, a testowałem juz kilka wyciskarek i niektóre trzeba czysćić bo się zapychają włuknami roslin. koszt około 1400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Joalis jest na bazie ziół ,takie wyciągi ziołowe w formie homeopatycznej ,na gdańskiej stronie danmedu trochę więcej jest opisów tego ,lekarz zapronowała preparaty imun 2#8 kropli i chlamydi 2#8 kropli -przyznam się ,że w badaniu dziecku wyszły bakterie beztlenowe ,na które nie zwróciłam większej uwagi,reszta była zgodna tez z faktem ,dziecko uczulone na kazeine ,od maleństwa była na moim pokarmie i mleku sojowym ,obiążenia wątrobowe i przewodów żółciowych i tu bakteria siedzi -nam dadzą antybiotyki ,które mogę połączyc z joalisem ale do 20 roku życia chlamydia nie wychodzi z krwi mimo stanu zapalnego -zastanawiam się nad Wrocławiem i tamtejszym rex-em i PCR na ch.pneumoniae ,w Gdańsku robią to za 180zł i wysyłaja do rexa a tam kosztuje PCR 99zł ,może kurierem ,paczką ,jutro opytam ,bo w gdańsku jak biegałam dzisiaj to tragedia a we wrocławiu spokojnie takie badanie mogę wykonac -jeśli w stawach siedzi to po kuracji trzeba rozbic jakimś aparatem ,taką odpowiedź dostałam z danmedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuta powiem tak- jeśli uważasz że stać cię na eksperyment to sprawdź jak to na ciebie działa. Pewnie nie zaszkodzi a może pomoże. Dla mnie informacja, że jest lekiem homeopatyczny na bazie ziół to brak informacji. Każda szanująca się firma podaje skład preparatu i substancje czynne w nim zawarte. Zastanawiające jest, że badania nad skutecznością preparatów były prowadzone max 2 lata. To nie daje pełnego obrazu działania preparatu bo złe objawy mogą się pojawić po 5 lub 10 latach i co wtedy? Cena tych preparatów jest bardzo wysoka dla tego zastanawiam się czy to nie kolejne naciąganie klientów na produkt, który możesz kupić taniej z innej firmy. Ja wiem że czasem trzeba poszukać odpowiedniego dla danej osoby preparatu i sam proces leczenia trwa bardzo długo w niektórych przypadkach ale nie dajmy się zwariować i myślmy logicznie. Przecież nie wymyślili niczego nowego tylko kopiują receptury i dodają do nich swoje "specjalne dodatki" by podnieść cenę i powiedzieć, że to nowy rewelacyjny środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawka2225
Witam wszystkich, jeśli jest wśród osób na forum ktoś z Bielska-Białej kto jest na diecie i szuka prawdziwego chleba żytniego RAZOWEGO i PEŁNOZIARNISTEGO tylko i wyłącznie na zakwasie, 100% eko (z certyfikatem i etykietą), to mam możliwość sprowadzenia takiego chlebka (również orkiszowego i żytnio-orkiszowego) ale chciałabym podzielić z kimś koszty przesyłki, bo są dość drogie. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o maila: gitka80@gazeta.pl to dogadamy szczegóły i odpowiem na ewentualne pytania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeczytam
Nuta! Przepraszam, ze nie odpowiedziałam wcześniej. Na chlamydie jest ukierunkowany na to prepatat o podobnej nazwie. można brać po jednym leku, nie trzeba zestawów. Wystarcza spokojnie na miesiąc leczenia. Nie zawsze trzeba brac cały, czasem wystarczy 10 dni, cz pół opakowania, resztę mozna zostawić gdyby potrzebna była powtórka. Wiadomo, że nie sa to cudowne preperaty na wszystko. Ja mam pozytywne wrażenie. Miałam od lat bóle stawów, czasem tak intensywne, że nie mogłam chodzić, wyniki nic nie pokazywały, ale... pomagał rentgen. Po prześwietleniu na jakiś czas mijało. Śmiałam się z tego, że moje kolana lubią promieniowanie, ale lekarz nie widział związku. Dopiero stwierdzenie, że to chlamydie pozwoliło mi domyslać się, że rentgem po prostu je wybijał, a zanim się odrodziły miałam trochę spokoju. Dziecko znajomych leczone na atopowe zapalenie skóry przez lekarzy, po 3 dniach joalisu ( syropek) ma ładniejszą skórę, jak będzie dalej zobaczymy. Na uporczywą ciemieniuszkę mojej córki nie dział zbyt skutecznie, może to dlatego, że mamy problem z wyczesywaniem. Mała broni się jak może a ma długie włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×